کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
سلام مجدد

ببخشين كسي جواب اين سوالم رو مي دونه؟ ممنون ميشم اگه جواب بدين؟

سوالم اينه كه تاريخ صدور ويزا از كي مي زنن؟ از تاريخ صدور ويزا يا از تاريخ مديكال؟ و تاريخ انقضاي ويزا كي هستش؟

بدجور سردرگم شدم
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: گل نهال ، امیر مهاجر ، Almond ، r_ent
جمعه ها و ٣شنبه ها آنكارا آپديت ميكنه و ٢شنبه ها و جمعه ها ايروان؟البته بجز ماه آخر. درست متوجه شدم دوستان؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: مانترا ، Sepasttian ، Emma_a432
(2013-01-14 ساعت 16:28)mohajer13 نوشته:  امروز ویزا رو گرفتم Smile
خیالم راحت شد. انگاری یه باری از دوشم برداشته شد
آخیششششششش Smile

نوش جونت !!!!Big Grin

(2013-01-14 ساعت 17:18)گل نهال نوشته:  جمعه ها و ٣شنبه ها آنكارا آپديت ميكنه و ٢شنبه ها و جمعه ها ايروان؟البته بجز ماه آخر. درست متوجه شدم دوستان؟

نه هیچ ترتیب خاصی نداره ! مخصوصا روزای آخر نزدیک به سپتامبر که یادمه هرروز برای 2012 آپدیت میشد ! وای چه هیجانی داشت - ایشالا امروز برای آنکارا هم آپدیت شه!Rolleyes
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: مانترا ، گل نهال ، Almond ، mohajer13 ، r_ent ، raham ، Emma_a432
(2013-01-14 ساعت 17:18)barmak نوشته:  سلام مجدد

سوالم اينه كه تاريخ صدور ويزا از كي مي زنن؟ از تاريخ صدور ويزا يا از تاريخ مديكال؟ و تاريخ انقضاي ويزا كي هستش؟

بدجور سردرگم شدم

گمونم از زمان صدور ویزاست. انقضاشم 6 ماه بعد از صدوره
البته خدا قسمت کنه از نزدیک ببینم مطمئن میگم بهتون Big Grin
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: گل نهال ، خانه
(2013-01-14 ساعت 17:18)گل نهال نوشته:  جمعه ها و ٣شنبه ها آنكارا آپديت ميكنه و ٢شنبه ها و جمعه ها ايروان؟البته بجز ماه آخر. درست متوجه شدم دوستان؟
گل نهال جان
خیلی اتفاقی اینطوری شده واگرنه اصلا" مشخص نیست .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: گل نهال ، r_ent ، raham ، ASALI
@مانترا، abloom ، و سایر دوستانی که در مورد پیکاپ ویزا سوال کردید:
یه شرکت خدماتی توریستی واسه کشور ارمنستان را در تهران پیدا کردم که بعد از پرس و جو و صحبتهای تلفنی و حضوری ، نهایتا قرار شد که با دریافت وکالتنامه محضری، ترجمه اون و پاسپورت و برگه آبی سفارت و اگر کسی نقص مدرک داره، ویزا رو برام بگیرند.
کل هزینه هام تقریبا کمی بیشتر از 250هزار تومان شد. 10 _12 روز هم طول می کشه ویزا به دستتون برسه.
ولی اگر کسی فورس ماژور بخواد مبلغش بالاتر از این میشه.
@barmak: تاریخ اعتبار ویزام از روز صدور تا 6ماه بعد ثبت شده. نه از روز مدیکال
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: گل نهال ، parsush ، AsemanAbee ، امیر مهاجر ، afs ، raham ، amir82 ، Almond ، ali2316 ، ASALI ، el333 ، khmp ، Saeedv13 ، tatoole ، bayat_r ، pr.kia ، Sepasttian ، Saiban
(2013-01-14 ساعت 17:24)مانترا نوشته:  
(2013-01-14 ساعت 17:18)barmak نوشته:  سلام مجدد

بدجور سردرگم شدم

گمونم از زمان صدور ویزاست. انقضاشم 6 ماه بعد از صدوره
البته خدا قسمت کنه از نزدیک ببینم مطمئن میگم بهتون Big Grin
خیر تایخ صدور از زمان صدور است و انقضا هم تا 6 ماه بعد از مدیکال نه صدور!Wink البته این برای آنکاراس !
تشکر کنندگان: مانترا ، r_ent ، raham ، usa lover ، مهدي پارس ، payampars ، rouzbehdarvishi
(2013-01-14 ساعت 17:26)mohajer13 نوشته:  @مانترا، abloom ، و سایر دوستانی که در مورد پیکاپ ویزا سوال کردید:
یه شرکت خدماتی توریستی واسه کشور ارمنستان را در تهران پیدا کردم که بعد از پرس و جو و صحبتهای تلفنی و حضوری ، نهایتا قرار شد که با دریافت وکالتنامه محضری، ترجمه اون و پاسپورت و برگه آبی سفارت و اگر کسی نقص مدرک داره، ویزا رو برام بگیرند.
کل هزینه هام تقریبا کمی بیشتر از 250هزار تومان شد. 10 _12 روز هم طول می کشه ویزا به دستتون برسه.

میشه شماره تماسشو بدی؟ اینکه خیلی خوبه !معتبر هست دیگه نه؟
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: گل نهال ، mohajer13 ، Almond ، khmp ، payampars
@مانترا
تبریکککککککککککککک
@mohajer13
تبریکککککککککککککککک
@بقیه کلیر شده ها
تبریککککککککککککککککککککککککککککککککک​کککککککککککککککک
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
حالا شبم شما باید برای ما آنکاراییها جیغ بکشیدا اونم از نوع بنفشش
آممممممممممماددددددددددددددددددده ششیییییییییییییددددددددددددد
(2013-01-14 ساعت 17:29)مانترا نوشته:  
(2013-01-14 ساعت 17:26)mohajer13 نوشته:  @مانترا، abloom ، و سایر دوستانی که در مورد پیکاپ ویزا سوال کردید:

میشه شماره تماسشو بدی؟ اینکه خیلی خوبه !معتبر هست دیگه نه؟

شماره اش رو برات تو پیام خصوصی می فرستم. ولی لطفا خودتون هم با دقت تمام تحقیق کنید و اطمینان یافتن از این موضوع بر عهده خودتونه. به هر حال این کار ریسک داره.
خود من با وجود اینکه پرس و جو کرده بودم ولی عین این 10 _12 روز رو بسیار نگران بودم و تا امروز که گرفتم یه نفس راحتی کشیدم.

لطفا با تحقیق کامل و اطمینان یافتن اقدام به این کار بکنید.

(2012-10-21 ساعت 21:28)MAHDI2012 نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 21:12)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 20:58)MAHDI2012 نوشته:  چقدر دلم هوای این تایپیک را کرده بود .چه روز های به یاد ماندنی و چه روزهای سختی بود .اما پایان خوشی داشت .یاد دوستان عزیز به خیر.3trip-kopol-armanbala-hadiseh-sam111-bogati-beh gole و خیلی از دوستان دیگه---امیدوارم همه اشون موفق باشند...از دوستان 2013 هم معذرت می خوام بدون اجازه وارد این تایپیک شدم.امیدوارم این صفحه خالی بمونه و همگی ویزای یکضرب بگیرند.در خدمت همه شما هستم

مهدی عزیز ضمن تشکر برای سر زدنت به بچه های 2013 ، با خوندن سفرنامه های بچه های 2012 همیشه برام سوال بود چرا کلیرنس شما اینقدر طول کشیده؟ لطفا اگر نکته ای داره بفرما شاید چراغ راهی باشه برای بچه های 2013 و اگر باید کاری کنند یا نکنند تا کلیرنس کوتاهی داشته باشن بتونن از تجربیاتت استفاده کنن. Smile

ممنون
سلام .مدرک فوق دیپلم من را قبول نکردند چون ریز نمرات نتونستم ارسال کنم .دیپلم 11 ساله کار و دانش داشتم .مجبور شدم پیش دانشگاهی بگیرم که زمان برد.شغل نیمه دولتی-خدمت سربازی سپاه -و در 26 سپتامبر خودم -دختر و همسرم ویزا گرفتیم و پسرم دانشجوی مهندسی مکانیک که 28 سپتامبر در آخرین دقایق 2012 ویزا گرفت .امیدوارم توضیح کافی داده باشم

سلام و با عرض تبریک 1 سوال داشتم امیدوارم منو کمک کنید.
من 12 سال پیش مکانیک دانشگاه آزاد می خواندم ولی نیمه کاره رها کردم در هنگام ثبت نام some course... راانتخاب کردم ولی دیپلم نظام قدیم دارم و الان خلبان هستم 3 سال سابقه کار دارم و در جاب زون 5 هستم اگر به امید خدا 2014 برنده شوم این موضوع مشکل ساز نمی شود؟ ببخشید که اینجا مطرح کردم
تشکر کنندگان: armin1
(2013-01-14 ساعت 15:50)مانترا نوشته:  برین کنار، برین کنار...گوشاتونو بگیرین...میخوام جیغ بزنم....
ما کلیر شدیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم ....هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا Smile
سلام مانترا خانم و علی آقا از صمیم قلب بهتون تبریک میگم خیلی خیلی خیلی خوشحال شدمBig GrinWinkTongueCoolCool
(2013-01-14 ساعت 15:44)raam12000 نوشته:  سلام به همه،
ما که کلیر نشدیم

داداش غصه نخور منم نشدم ولی مطمئنم دو هفته دیگه میشیم
تشکر کنندگان: raham ، IN.USA@2013 ، armin1 ، مهدي پارس ، Saeedv13 ، khmp ، r_ent ، مانترا ، payampars ، mooj
@ همه دوستانی که کلیر شدند: تبریک فراوان همراه با شادی، دست و سوت

@ همه دوستانی که منتظر کلیر شدن هستند: اندکی صبر، سحر نزدیک است. به زودی شاهد شادی شما هم خواهیم بود.

@ همه دوستانی که بهم تبریک گفتند: ممنونم از همتون. دوستون دارم دوستای خوبم. برای همه شما روزهای روشنی رو آرزو می کنم.

تبریک به همه دوستان کلیر شده و آرزوی موفقیتها و هوراهای بعدی
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان