کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-11-17 ساعت 12:01)ehsan_ati نوشته:  
(2012-11-17 ساعت 02:46)kiasina نوشته:  
(2012-11-16 ساعت 20:39)afs نوشته:  دو کیس جدید کلیر شده از ایروان

2013AS1033
2013AS975

افشین جان درود بر تو
الان که این کامنت را مینویسم چند پنجره باز کرده بودم که یکی از آنها برای سایت ایروان بود و میخواستم بعد از مراجعه به مهاجر سرا اون رو چک کنم که خبر کلیر شدنم را شما دادی .امیدوارم همیشه خوش خبر و در تمام زندگیت موفق باشی و همین طور امیدوارم تمام بچه های خوب ایران بخصوص اعضاء این سایت مثل من خبرهای خوب و خوشی بزودی بشنوند. حالا دیگه برم سایت رو چک کنم.
تبريک ميگم kiasina عزيز Wink خيلي خوشحال شدم. کاش 1 هورا هم اينجا ميکشيدي يکم دلمون خنک بشه Big Grin اينکه 22 روزه اومده خيلي خوبه. ميشه فقط بگی که اگر پسر هستی سربازی رفتی یا معاف شدی و شغل دولتی داشتی یا خصوصی؟ بازم تبریک میگمممممم Smile
با درود
دوست عزیز من خدمت سربازی ام را در ارتش بودم.ضمناّ از مهرت سپاسگذارم
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
با این تفاسیر ممکنه من که خدمتم س پ اه بوده و کارمند دولتم کلیرم یه 10 سالی طول بکشه.حالا که احتمالا همکارای محترم بو بردن من رفتم توی بلاد کفر واسه گرفتن ویزا,شدیم چوب دو سر طلا از آمریکا مونده توی ایران وامونده شدیم.تازه ممکنه حکم اخراجمو بزارن کف دستم که شما گرین کارت داری! اینم از کرامات عمر به باد رفته ما.
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: mrr777 ، ehsan_ati ، ASALI ، amir82 ، lottory ، soroush253 ، 3rip ، bayat_r ، kiasina ، el333 ، Saeedv13 ، صوفیا صوری ، Tomas ، farshadsh ، marjan123
(2012-11-18 ساعت 00:21)mea694 نوشته:  با این تفاسیر ممکنه من که خدمتم س پ اه بوده و کارمند دولتم کلیرم یه 10 سالی طول بکشه.حالا که احتمالا همکارای محترم بو بردن من رفتم توی بلاد کفر واسه گرفتن ویزا,شدیم چوب دو سر طلا از آمریکا مونده توی ایران وامونده شدیم.تازه ممکنه حکم اخراجمو بزارن کف دستم که شما گرین کارت داری! اینم از کرامات عمر به باد رفته ما.

مهدی جان ناامید نشو. من بهت اطمینان می دم قبل از پایان سال ویزا خوشگله تو دستته، تازه حکم اخراج نیست حکم آزادیه که بهت می دن.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، amir82 ، afs ، lottory ، Ali DV-2013 ، bardia9 ، mea694 ، refiusa ، Saeedv13 ، صوفیا صوری ، Tomas ، farshadsh
Kiasina ي عزيز پيش از هر چيز كليرنستون رو صميمانه تبريك و شادباش ميگم انشا... كه خوش قدم باشيد و از هفته ديگه موج خوشحالي رو در اين تاپيك شاهد باشيم. (بزن بكوب ، بندري ، بابا كرم و ... Smile. )
اما يك سوال برام پيش اومده . ببينين با توجه به اينكه فرمودين ٢٢ روزه كليرنس شديد پس با اين حساب مصاحبتون تاريخ 25 اكتبر بوده و مديكالتون مثلا" دوشنبه همون هفته مورخ ٢٢ اكتبر بوده پس با اين حساب بايد مديكالتون تا تاريخ ٢٢ اپريل اعتبار داشته باشه ( شش ماه كامل) ، سوالي كه براي من پيش اومده اينه كه پس چرا به شما تا تاريخ ١٦ مارچ فرصت دادن كه تشريف ببرين و ويزاتون رو بگيرين . يعني حدود يك ماه قبل از اتمام اعتبار مديكالتون ؟؟؟؟؟. !!!!!!!
خوب چند حالت داره يا شما تعداد روز انتظارتون رو براي كليرنس اشتباه گفتين يا اينكه تاريخي كه سفارت مهلت ميده ربطي به تاريخ مديكال نداره و حالت بعد اينكه تاريخ مديكال در ارمنستان ٦ ماه نيست !
اگه لطف كنين و يك توضيحي بدين ممنون ميشم Smile
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
(2012-11-18 ساعت 00:35)mrr777 نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 00:21)mea694 نوشته:  با این تفاسیر ممکنه من که خدمتم س پ اه بوده و کارمند دولتم کلیرم یه 10 سالی طول بکشه.حالا که احتمالا همکارای محترم بو بردن من رفتم توی بلاد کفر واسه گرفتن ویزا,شدیم چوب دو سر طلا از آمریکا مونده توی ایران وامونده شدیم.تازه ممکنه حکم اخراجمو بزارن کف دستم که شما گرین کارت داری! اینم از کرامات عمر به باد رفته ما.

مهدی جان ناامید نشو. من بهت اطمینان می دم قبل از پایان سال ویزا خوشگله تو دستته، تازه حکم اخراج نیست حکم آزادیه که بهت می دن.

دوست من نا امیدی ممنوع
شما اولین کسی نیستید که سربازی سپاه و شغل دولتی داره. اگر مصاحبه رفتید بهترین کار اینه که خودتون رو برای سفر به امریکا آماده کنید، و تنها دلمشغولی شما باید این باشه که کی و چه مقدار ارز تهیه کنید، در مورد شهر و ایالت مقصدتون اطلاعات کسب کنید و غیره ....
(2012-11-18 ساعت 04:16)dreamer60 نوشته:  Kiasina ي عزيز پيش از هر چيز كليرنستون رو صميمانه تبريك و شادباش ميگم انشا... كه خوش قدم باشيد و از هفته ديگه موج خوشحالي رو در اين تاپيك شاهد باشيم. (بزن بكوب ، بندري ، بابا كرم و ... Smile. )
اما يك سوال برام پيش اومده . ببينين با توجه به اينكه فرمودين ٢٢ روزه كليرنس شديد پس با اين حساب مصاحبتون تاريخ 25 اكتبر بوده و مديكالتون مثلا" دوشنبه همون هفته مورخ ٢٢ اكتبر بوده پس با اين حساب بايد مديكالتون تا تاريخ ٢٢ اپريل اعتبار داشته باشه ( شش ماه كامل) ، سوالي كه براي من پيش اومده اينه كه پس چرا به شما تا تاريخ ١٦ مارچ فرصت دادن كه تشريف ببرين و ويزاتون رو بگيرين . يعني حدود يك ماه قبل از اتمام اعتبار مديكالتون ؟؟؟؟؟. !!!!!!!
خوب چند حالت داره يا شما تعداد روز انتظارتون رو براي كليرنس اشتباه گفتين يا اينكه تاريخي كه سفارت مهلت ميده ربطي به تاريخ مديكال نداره و حالت بعد اينكه تاريخ مديكال در ارمنستان ٦ ماه نيست !
دوست عزیز با درود و سپاس ما روز 19اکتبر مدیکال و23 اکتبر مصاحبه داشتیم حال اینکه چرا تا 16 مارچ فرصت دادن را نمیدانم.ولی در توضیحی که قبل از نمایش کیس نامبرها داده شده ،توصیه شده که هرچه سریعتر نسبت به دریافت ویزای خود اقدام کنید.به هر حال امیدوارم که از دوشنبه شاهد اعلام بیشتر کیس های عزیزانمان چه در ایروان چه آنکاراوابوضبی و دیگر نقاط باشیم.پیشاپیش شادباش مرا پذیرا باشید.
بادرود
دوست عزیز اصلا نگران نباش.مطمئن باش آنها بخوبی میدانند که انتخاب محل خدمت سربازی دربیشتر مواقع از عهده فرد خارج است و بسیاری از دوستانی که در سپاه خدمت داشته اند کلیر شدند.پس با اطمینان خاط به کارهایت برس و به امید یزدان پاک عیدی خوبی در نوروز نصیبت خواهد شد شاید هم زودتر .
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، mea694 ، dreamer60 ، Tomas ، farshadsh
(2012-11-17 ساعت 12:14)mohsen-usa نوشته:  
(2012-11-17 ساعت 02:46)kiasina نوشته:  
(2012-11-16 ساعت 20:39)afs نوشته:  دو کیس جدید کلیر شده از ایروان

2013AS1033
2013AS975

افشین جان درود بر تو
الان که این کامنت را مینویسم چند پنجره باز کرده بودم که یکی از آنها برای سایت ایروان بود و میخواستم بعد از مراجعه به مهاجر سرا اون رو چک کنم که خبر کلیر شدنم را شما دادی .امیدوارم همیشه خوش خبر و در تمام زندگیت موفق باشی و همین طور امیدوارم تمام بچه های خوب ایران بخصوص اعضاء این سایت مثل من خبرهای خوب و خوشی بزودی بشنوند. حالا دیگه برم سایت رو چک کنم.

kiasina عزيز سلام و عرض تبريك
فكر ميكنم شما آدرس در آمريكا را اعلام كرديد-يا بايد در مراجعه بعدي اعلام كنيد.من با سفارت مكاتبه كردم پرسيدم اين ادرس براي ارسال گرين كارته يا آدرس زندگي،كه جواب دادن هر دو را ميخواهند!!!! ميشه بگي شما چيكار كردين؟ من كه فقط ميتونم آدرس دوستي را براي گرفتن گرين كارت بدم.ضمن اينكه صلاحه آدم تا لحظه آخر صبر كنه و تحقيق كنيم كه كجا بهتره كه بريم.
لطفا بعد از سفرت كه به سلامتي ويزات را گرفتي ما را بي خبر نذار
موفق باشي
با درود
بله من یک آدرس در آمریکا را اعلام کردم که مربوط به یکی از بستگانم است به هر صورت آفیسر می خواهد مطمئن باشه که شما در بدو ورود به آنجا پایگاهی داری تا به مرور جا بیافتی و مستقل شوید.ضمنا آنها باید آدرسی از شما داشته باشند تا گرین کارت را برایتان به آن آدرس بفرستند.شما نگران نباش برای هر دو مورد همان آدرس دوستت را بده .سعی کن از دوستت کمک فکری بگیری و راه و چاه رو بهت نشون بده حتما خودت از عهده مشکلات بر خواهی آمد.برایت صمیمانه آرزوی موفقیت دارم
تشکر کنندگان: ali2316 ، Szsanazsz ، dreamer60 ، el333 ، سارا2013 ، mohsen-usa ، Ali DV-2013 ، Tomas ، farshadsh
دوستان عزیزم از همدلی شما بسیار سپاسگذارم.اما نمیدونستم این کامنتم غوغا بپا میکنه.شرمنده شدم واقعا.
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: kiasina ، 3rip ، dreamer60 ، mrr777 ، Tomas ، farshadsh

دوست عزيز
ببخشيد اما شايد صلاح كار شما اين بود كه هيچوقت به همكارانت مقصدت و برنامه سفرت را نمي گفتي...اينجا ايرانه سرزمين حسادتها و در عالم ماهيها بجاي دريا تنگ آب را دنيا ي خود دانستن!!!... به هر صورت الآن اصلا ناراحت نباش و عمرت را هدر رفته ندان ماشاءالله تحصيل كرده هستي و ميتوني آينده بسيار خوبي را توي سرزمين فرصتها داشته باشي.من كه سعي ميكنم تو اين ايام فقط انگليسي را خوب كنم و به شما و همه دوستان مهاجر سرائي هم همين توصيه را دارم.دوره استريت تاك از نون شب براي همه واجب تره Wink
موفق باشي
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
(2012-11-18 ساعت 10:27)kiasina نوشته:  [quote='dreamer60' pid='238891' dateline='1353195969']
Kiasina ي عزيز پيش از هر چيز كليرنستون رو صميمانه تبريك و شادباش ميگم انشا... كه خوش قدم باشيد و از هفته ديگه موج خوشحالي رو در اين تاپيك شاهد باشيم. (بزن بكوب ، بندري ، بابا كرم و ... Smile. )
[/با تبریک زیاد به کیاسینای عزیز که کلیرنس مهاجرسراییها رو افتتاح کردی !!!!!
من فکر می کنم تاریخی که تو سایت میدهند اخرین مهلت مراجعه است و هیچ ربطی به تاریخ انقضای ویزا نداره و و شش ماه ویزا از زمانی شروع میشه که ویزا تو پاس بخوره که مطمئنا"دیرتر از ششماه مدیکاله
دوست عزیز با درود و سپاس ما روز 19اکتبر مدیکال و23 اکتبر مصاحبه داشتیم حال اینکه چرا تا 16 مارچ فرصت دادن را نمیدانم.ولی در توضیحی که قبل از نمایش کیس نامبرها داده شده ،توصیه شده که هرچه سریعتر نسبت به دریافت ویزای خود اقدام کنید.به هر حال امیدوارم که از دوشنبه شاهد اعلام بیشتر کیس های عزیزانمان چه در ایروان چه آنکاراوابوضبی و دیگر نقاط باشیم.پیشاپیش شادباش مرا پذیرا باشید.
تشکر کنندگان: گل نهال ، goody ، Tomas ، farshadsh
کسی هست کمکم کنه من میخواهم سایت کارنتی ارمنستان رابدانم چطور متوجه خواهیم شد کارنت شدیم

کسی سفرنامه از ارمنستان دارد برای من ارسال کند cadamco@gmail.com
تشکر کنندگان: Tomas ، farshadsh
(2012-11-18 ساعت 20:51)saeidsrn نوشته:  کسی هست کمکم کنه من میخواهم سایت کارنتی ارمنستان رابدانم چطور متوجه خواهیم شد کارنت شدیم

کسی سفرنامه از ارمنستان دارد برای من ارسال کند cadamco@gmail.com
سعید خان
پست اولت رو در تاپیک نامرتبط گذاشتی دوست خوبم. کارنتی ها به تفکیک قاره در وبسایت: http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html اعلام میشن. حدود کیس نامبرت رو بگو تا بگیم کارنت شدی یا نه؟
اینجا کسی برای کسی سفرنامه ایمیل نمی کنه عزیز دلم. باید به تاپیک سفرنامه و تجربه مصاحبه در ايروانمراجعه کنی و خودت شرح ماوقع رو بخونی. موفق باشید.
تا الان چند نفر از دوستان کلیرنس شدند؟؟؟؟؟
امار دیگه نمی دید ؟
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، pooya.n ، Tomas ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-18 ساعت 23:09)سارا2013 نوشته:  تا الان چند نفر از دوستان کلیرنس شدند؟؟؟؟؟
امار دیگه نمی دید ؟
تا الان از 5 تا کیس کلير شده فقط Kiasina کلير شدنش رو اعلام کرده. شايد اون 4 نفر عضو مهاجرسرا نبودند Wink
سارا جان من مطمئن هستم اين هفته تو کلير ميشي. Smile

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان