کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-11-18 ساعت 23:35)ehsan_ati نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 23:09)سارا2013 نوشته:  تا الان چند نفر از دوستان کلیرنس شدند؟؟؟؟؟
امار دیگه نمی دید ؟
تا الان از 5 تا کیس کلير شده فقط Kiasina کلير شدنش رو اعلام کرده. شايد اون 4 نفر عضو مهاجرسرا نبودند Wink
سارا جان من مطمئن هستم اين هفته تو کلير ميشي. Smile

یکی از کیس ها خواهر بنده هست ولی عضو مهاجرسرا نیستند

انشالله به زودی همه کلیر بشن
کیس نامبر خواهرم حدود 1000 از برندگان 2013..وقت مصاحبه اکتبر ارمنستان...زمان کلیرنس 4 هفته ...پرواز ترکیش به لس آنجلس آوریل 2013 کل هزینه های ویزا حدود 7 تا 8 میلیون
تشکر کنندگان: pooya.n ، mohajer13 ، ehsan_ati ، amir82 ، hadiseh.t ، Tomas ، ali2316 ، kasrafo ، farshadsh ، ghafari88
خوب دوستان من دارم خودمو واسه یه مصاحبه توپ گرم میکنم ولی یه جای خالی تو این صفحه واسه من بذارید اخه من خدمت کردم اونم ارتش چشام اب نمیخوره یه ضرب ویزارو بگیرم
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، r_ent ، ehsan_ati ، پدی ، amir82 ، 3rip ، ابی هانی ، bayat_r ، fire dragon ، lilistar1 ، pooya.n ، Tomas ، bardia9 ، Ali DV-2013 ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-19 ساعت 19:54)hassan1358arab نوشته:  خوب دوستان من دارم خودمو واسه یه مصاحبه توپ گرم میکنم ولی یه جای خالی تو این صفحه واسه من بذارید اخه من خدمت کردم اونم ارتش چشام اب نمیخوره یه ضرب ویزارو بگیرم

اصلاً اصلاً اینجا جای شما نیست!
با این همه کمکی که کردین حقتون ویزای 1ضربهSmile
با بهترین آرزوها Smile
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
(2012-11-19 ساعت 20:00)r_ent نوشته:  
(2012-11-19 ساعت 19:54)hassan1358arab نوشته:  خوب دوستان من دارم خودمو واسه یه مصاحبه توپ گرم میکنم ولی یه جای خالی تو این صفحه واسه من بذارید اخه من خدمت کردم اونم ارتش چشام اب نمیخوره یه ضرب ویزارو بگیرم

اصلاً اصلاً اینجا جای شما نیست!
با این همه کمکی که کردین حقتون ویزای 1ضربهSmile
با بهترین آرزوها Smile
یعنی ميگي ما حقمون بوده که کليرنس بخوريم؟ Tongue بخدا من زياد به کسی ظلم نکرده بودم Big Grin
آنکارا الان آپدیت شدولی بازم خبری از ۲۰۱۳ نیست Sad
تشکر کنندگان: ali234 ، dreamer60 ، Gole baba ، pooya.n ، Tomas ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-19 ساعت 21:53)ARI66 نوشته:  آنکارا الان آپدیت شدولی بازم خبری از ۲۰۱۳ نیست Sad

امروز صبح اپدیت شد ما عین عقاب داریم کشیک میدیم Wink
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
(2012-11-19 ساعت 21:59)ali234 نوشته:  
(2012-11-19 ساعت 21:53)ARI66 نوشته:  آنکارا الان آپدیت شدولی بازم خبری از ۲۰۱۳ نیست Sad

امروز صبح اپدیت شد ما عین عقاب داریم کشیک میدیم Wink

به نظر من برای جلوگیری خستگی احتمالی از کشیک کشیدن بهتره یکی بشه پاس بخش و چند نفر هم برای پست دادن انتخاب کنیم
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
سلا به همه دوستان عزیزم که بهم دارن انرژی مثبت فراوووووووون می رسونن
انشاله این روزها زود بگذره.
امیدوارم همه مون زود هورا بکشیمممممممممم

(2012-11-18 ساعت 23:35)ehsan_ati نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 23:09)سارا2013 نوشته:  تا الان چند نفر از دوستان کلیرنس شدند؟؟؟؟؟
امار دیگه نمی دید ؟
تا الان از 5 تا کیس کلير شده فقط Kiasina کلير شدنش رو اعلام کرده. شايد اون 4 نفر عضو مهاجرسرا نبودند Wink
سارا جان من مطمئن هستم اين هفته تو کلير ميشي. Smile
دستای من برای دعا برای همه شما بالاست............
Rolleyes
دوست خوبم مرسی
تشکر کنندگان: pooya.n ، Tomas ، ehsan_ati ، Almond ، mehrnoush1449 ، studpk ، mea694 ، kasrafo ، farshadsh
منم برای همتون آرزوی موفقیت میکنم
این تاپیک تا تاریخ 30 سپتامبر 2013 پربازدیدترین تاپیک میشه
امیدوارم اونموقع شرایط طوری باشه که همه به همه تبریک بگن و کلیر شده باشن
بچه هایی که الان کلیرنس خوردن که هیچ، مطمئنم تا چند روز دیگه به امید خدا همه کلیر میشن و همینجا جشن میگیریم با هووووورا...
احسان تو کار و زندگی نداری 24 ساعته اینجایی؟
برو آماده شو برای رفتن
تا کلیر های جدید اومد من خودم بهت زنگ می زنم Smile
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، mehdiii ، pooya.n ، bmojtaba ، Ali DV-2013 ، سارا2013 ، bayat_r ، ali2316 ، dreamer60 ، kasrafo ، lot2013 ، farshadsh
(2012-11-20 ساعت 14:38)afs نوشته:  احسان تو کار و زندگی نداری 24 ساعته اینجایی؟
برو آماده شو برای رفتن
تا کلیر های جدید اومد من خودم بهت زنگ می زنم Smile
Smile))) بخدا من 24 ساعته اينجا نيستم! من توي کروم صفحه هاي مهاجرسرام از صبح بازه و مشغول کارام هستم. هر از گاهی هم 1 رفرش ميکنم Wink واسه همين اسمم اون پايين هست هميشه. Cool
تشکر کنندگان: mohajer13 ، pooya.n ، nedh ، afs ، mea694 ، hassan1358arab ، پروا ، Ali DV-2013 ، ali2316 ، kasrafo ، farshadsh ، ghafari88
(2012-11-19 ساعت 09:48)گل نهال نوشته:  اي بابا منم كه كيس نامبرم**٩٧ هست.و تازه ١نوامبرهم قبوليمو ديدم و٩نوامبر هم فرمامو ارسال كردم،شما كي قبوليتو ديدي؟نگو اينطوري راجع به كيس نامبرت،دل ما هم ميريزه عزيز.نگران نباش،هراطلاعاتي راجع بهزحدود كارنت و مصاحبه هم فهميدي منو هم درجريان بذاركه هم كيسيم سعيد جان.ممنون

گل نهال عزیز من قبولیم رو همون اوایل متوجه شدم . نگران نباش برا منو شما که کیسمون بالا هست زیاد فرقی نمیکنه کی مدارک رو ارسال کنیم چون احیانا خرداد یا تیر ماه کارنت میشیم.
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: kasrafo ، farshadsh
هرجا اقا پویا پا میذاره همه اش انرژی مثبت میاد . اقا پویا خوش اومدی
اما افشین خان چرا تو ذوق پسر مجرد ما میزنی حالا یکی (احسان آقا) پیدا شده کار نداره و همه اش اینجاست و همه اش داره به ما ها روحیه میده چشم ندارید ببینید. آقا احسان یه دونه باشی ادامه بده اصلا توجه نکن.....
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، afs ، ani_sheiton ، Tomas ، مهدي پارس ، farshadsh
(2012-11-20 ساعت 23:14)سارا2013 نوشته:  هرجا اقا پویا پا میذاره همه اش انرژی مثبت میاد . اقا پویا خوش اومدی
اما افشین خان چرا تو ذوق پسر مجرد ما میزنی حالا یکی (احسان آقا) پیدا شده کار نداره و همه اش اینجاست و همه اش داره به ما ها روحیه میده چشم ندارید ببینید. آقا احسان یه دونه باشی ادامه بده اصلا توجه نکن.....

من کاری با مجردیش ندارم که ...
احسان باید اماده شه ژانویه بره
مگرنه چشم اووووووو تا دلتون بخواد چشم دارم Wink
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: سارا2013 ، ehsan_ati ، پروا ، ali2316 ، bayat_r ، ani_sheiton ، refiusa ، hamedhamed ، Tomas ، farshadsh
(2012-11-21 ساعت 00:00)afs نوشته:  
(2012-11-20 ساعت 23:14)سارا2013 نوشته:  هرجا اقا پویا پا میذاره همه اش انرژی مثبت میاد . اقا پویا خوش اومدی

من کاری با مجردیش ندارم که ...
احسان باید اماده شه ژانویه بره
مگرنه چشم اووووووو تا دلتون بخواد چشم دارم Wink

جسارت بنده رو ببخشید یه این اصطلاح آقا افشین
راستی چرا ژانویه؟؟؟/ نکنه اون موقع قرار داره میخواد بره؟؟؟/Big Grin
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، afs ، ani_sheiton ، Tomas ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان