کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-22 ساعت 21:29)mbt1346 نوشته:  دوستان
من به آنكارا ايميل زدم ولي الان 5 روزه هنوز جوابي نيومده. ميخواستم ببينم ادرس ايميلي كه زدم درسته يا نه؟
ca-ankara@state.gov
اره درسته همینه.

از این سایتم میتونی ایمیل بزنی

http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: sayeh_m ، raham ، AsemanAbee ، lilac ، Tomas ، kasrafo ، peyman1355
(2013-01-22 ساعت 21:28)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-22 ساعت 21:24)armin1 نوشته:  
(2013-01-22 ساعت 21:08)MARYAM2 نوشته:  مامان سایه
امکانش هست شماره ای که به واشنگتن زنگ میزنید را بزارید چون با این شماره ایکه من زنگ میزنم اصلا به اپراتور وصل نمیشه و یا ایا زمان خاصی برای زنگ زدن وجود داره ؟

0012026631225
همین شماره است فقط اون روز هم گفتم نمیدونم چرا اینقدر سخت به اپراتور وصل میشه . من شاید 20 بار تماس گرفتم .بالاخره جواب دادن .

من الان تماس گرفتم و بهم گفت بازم باید صبر کنم.و هیچ چیز دیگه هم نگفت
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: sayeh_m ، raham ، AsemanAbee ، lilac ، Tomas ، kasrafo ، گل نهال ، peyman1355
(2013-01-22 ساعت 21:37)MARYAM2 نوشته:  
امکانش هست شماره ای که به واشنگتن زنگ میزنید را بزارید چون با این شماره ایکه من زنگ میزنم اصلا به اپراتور وصل نمیشه و یا ایا زمان خاصی برای زنگ زدن وجود داره ؟

0012026631225
همین شماره است فقط اون روز هم گفتم نمیدونم چرا اینقدر سخت به اپراتور وصل میشه . من شاید 20 بار تماس گرفتم .بالاخره جواب دادن .

حالا چک کن ببین توی اون سایته اسمتون آپدیت میشه ؟؟؟؟؟
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: armin1 ، MARYAM2 ، raham ، Tomas ، kasrafo ، rezagh ، peyman1355

0012026631225

تا الان چند روز از مصاحبتون گذشته؟
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: MARYAM2 ، Tomas
(2013-01-22 ساعت 21:41)armin1 نوشته:  

0012026631225

تا الان چند روز از مصاحبتون گذشته؟

50 روز را رد کردیم
هنوز هم اپدیت 14 ژانویه هست.
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: sayeh_m ، armin1 ، raham ، mdna ، lilac ، Tomas ، kasrafo ، peyman1355
دوستان لطفا راهنمایی کنید.....
من ارمنستان مصاحبه داشتم میشه سایتی که کلیر شده های ارمنستانو می گذارند برام بگذارید؟
تشکر کنندگان: raham ، armin1 ، Tomas ، peyman1355
دوستانی نوجه داشته باشید من هفته پیش به یکی از دوستام کفتم از کانادا زنگ بزنه و اون هم زنگ زد در رابطه با کیس من ازشون پرسید و اون اقای امریکایی به دوستم یه سایت داده بود و بهش گفته بود که شما از این سایت میتونید کاملا از وضع پروندتون باخبر شین متاسفانه این دوست ما اون سایت رو کاغذ نوشته بود و گذاشته بود رو میزش و خواهر گرامیشونم لطف گردن کاغذ و انداختن دور Big GrinBig GrinBig Grin حالا هر چی بهش میگم سایت ceac نبود میگه نه این نبود اصلا یه چیز دیگه بود Big Grin حالا دوستان اگه زنگ میزنید یه لطفی کنید ازشون ببینید میتونید این سایت بگیرین یا نهBig GrinBig GrinBig Grin

(2013-01-22 ساعت 21:48)نام کاربریarta نوشته:  دوستان لطفا راهنمایی کنید.....
من ارمنستان مصاحبه داشتم میشه سایتی که کلیر شده های ارمنستانو می گذارند برام بگذارید؟

http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html

(2013-01-22 ساعت 21:55)armin1 نوشته:  دوستانی نوجه داشته باشید من هفته پیش به یکی از دوستام کفتم از کانادا زنگ بزنه و اون هم زنگ زد در رابطه با کیس من ازشون پرسید و اون اقای آمریکایی به دوستم یه سایت داده بود و بهش گفته بود که شما از این سایت میتونید کاملا از وضع پروندتون باخبر شین متاسفانه این دوست ما اون سایت رو کاغذ نوشته بود و گذاشته بود رو میزش و خواهر گرامیشونم لطف گردن کاغذ و انداختن دور Big GrinBig GrinBig Grin حالا هر چی بهش میگم سایت ceac نبود میگه نه این نبود اصلا یه چیز دیگه بود Big Grin حالا دوستان اگه زنگ میزنید یه لطفی کنید ازشون ببینید میتونید این سایت بگیرین یا نهBig GrinBig GrinBig Grin

مرسی از سایت. راستش. من الان این سایتو دارم چند وقته چک میکنم اصلا آپدیت نشده!
تشکر کنندگان: Tomas ، armin1 ، peyman1355
بچه ها فردا خبرهاي خوبي ميشنوين
+++++++++++++++++
من از ناف انكارا دارم بهتون اينو ميگم
هوووووووررررررااااااااااا
براي همتون بهترينا رو آرزو دارم+++++++++++
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
سلام
این هفته هنوز تمام نشده. فردا ، پنچشنبه و جمعه را هم داریم.شک ندارم در یکی از این سه روز این تاپیک منفجر خواهد شد.
امید از جنس انرژی مثبت هست. جمع انرژی ها سینرژی بوجود میاورد که قدرتش دهها برابر است . به این شک نکنید.
مطمئن باشید که امیدهایتان باهم در یونیورس در هم آمیخته و کار خودش را خواهد کرد.
منتظر هورای تک تک شما هستم.
کیس نامبر 2013xxx همراه - 11 ژانویه کلیر
سفرنامه
مکان یابی با استفاده از google earth و gps
(2013-01-22 ساعت 22:56)نام کاربریarta نوشته:  
(2013-01-22 ساعت 21:55)armin1 نوشته:  دوستانی نوجه داشته باشید من هفته پیش به یکی از دوستام کفتم از کانادا زنگ بزنه و اون هم زنگ زد در رابطه با کیس من ازشون پرسید و اون اقای آمریکایی به دوستم یه سایت داده بود و بهش گفته بود که شما از این سایت میتونید کاملا از وضع پروندتون باخبر شین متاسفانه این دوست ما اون سایت رو کاغذ نوشته بود و گذاشته بود رو میزش و خواهر گرامیشونم لطف گردن کاغذ و انداختن دور Big GrinBig GrinBig Grin حالا هر چی بهش میگم سایت ceac نبود میگه نه این نبود اصلا یه چیز دیگه بود Big Grin حالا دوستان اگه زنگ میزنید یه لطفی کنید ازشون ببینید میتونید این سایت بگیرین یا نهBig GrinBig GrinBig Grin

مرسی از سایت. راستش. من الان این سایتو دارم چند وقته چک میکنم اصلا آپدیت نشده!

تو این هفته اینشالا اپدیت میشه نگران نباشید..

تشکر کنندگان: ani_sheiton ، kasrafo ، raham ، lilac ، princesess ، peyman1355 ، Tomas
(2013-01-22 ساعت 23:23)r_ent نوشته:  من از ناف انكارا دارم بهتون اينو ميگم
هوووووووررررررااااااااااا
براي همتون بهترينا رو آرزو دارم+++++++++++

خاله جون چه خبر از ناف انکارا خوش میگذره؟انشاالله که به سلامتی برگردی
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: kasrafo ، armin1 ، raham ، sgkco24 ، rezagh ، princesess ، peyman1355 ، Tomas
شاید این فقط یه حدسه!ولی خب گاهی آدم دلش و به همین امیدا خوش می کنه دیگه!
طبق دقت ها ی اینجانب در مورد عملکرد دوستان در سفارت همیشه یه روز بعد تعطیلی آبدیت میشه!یعنی معمولا سه شنبه بعد تعطیلی یکشنبه ها!
پس ایشالا فردا اینجا پر از هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورا میشه!
اگه بین هزارووووون آدم ،ما که الان دیگه همه تو یه مسیریم انتخاب شدیم حتما یه دلیلی داشته.
و من با همه ی این نشونه ها،با فکر اینکه خـــــــدای مهربون خواسته پس بنده اش فقط یه واسطه ست حالا می خواد اون بنده آمریکایی باشه !!!
این روزارو سر می کنم!
واسه همتون آرزوی موفقیییییییییییت دارم اونم از نوع چشمگیرشا!
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: mrbonbon ، ASALI ، lilac ، kasrafo ، bayat_r ، armin1 ، raham ، sayeh_m ، aliamini2267 ، sgkco24 ، sharmin66 ، rezagh ، Saeedv13 ، mhr.714 ، mdna ، abloom_ma ، princesess ، m2013 ، گل نهال ، peyman1355 ، khmp ، amirhr123 ، Almond ، Tomas ، mhpz ، roeentan
What is Administrative Processing? AP is also called Additional Administrative Processing and is when the applicant is being checked more closely. It can be for security checks which encompass fingerprints and/or name checks or for document verification.

When does Administrative Processing Happen? AP can happen at any time during your processing. It can happen at a service center, at the NVC level, or at the embassy level. It mainly is discussed here in the forums at the embassy level.

Who can get Administrative Processing and Why? AP usually affects men and women from certain countries but anyone can get AP. Persons coming from T countries (Terrorist Countries) seem to have more security checks and have to endure AP at the embassy level after their interview. Common names, your nationality, religion, education, relationship of applicant, travels and job can all be factors for AP. Having incomplete or missing documents will also cause a case to be put in AP. In some cases if the embassy does not believe in the validity of the relationship they can investigate it further with a field investigation.

What are the T-Countries? Although it is classified, the list of countries reportedly affected by these restrictions includes, but is not limited to, Afghanistan,
Algeria, Bahrain, Bangladesh, Djibouti, Egypt,
Eritrea, Indonesia, Iran, Iraq, Jordan, Kuwait, Lebanon, Libya,
Malaysia, Morocco, Oman, Pakistan, Qatar, Saudi Arabia, Somalia,
Sudan, Syria, Tunisia, Turkey, the United Arab Emirates,
and Yemen. http://www.abil.com/articles/ABIL%20...0Wolfsdorf.pdf This list is complied from an attorney and the list of T-countries can change at any time.

Can I check the status of my case? The embassy will not in many cases respond to emails until a certain amount of time has elapsed. The best bet is to contact Department of State aka: DOS and ask them for an update bi-weekly. They will not be able to give you details but they can tell you if the case is still pending in AP or cleared.

DOS information: DOS can be contacted Monday through Friday during business hours. You must have all information concerning your case with you so that they can assist you.
Department of State’s visa Information phone number: 202-663-1225

Can I expedite this process? The simple answer is NO. No one can expedite the checks since they are considered a matter of National security. An elected official can only make a congressional inquiry on your behalf. They cannot get the checks finished any faster.

Does AP have any time frame for completion? NO AP can last anywhere from days, weeks, months and in a few cases years.

Anyone that happens to be given a 221(g) or Administrative Processing letter must be patient and let them do their work. Do not call constantly and ask about your case. Remember each time your case is moved it can then end up at the bottom of the stack and your time can be extended. Each case is different so you cannot judge your case by any other and each consulate/embassy may have a different average time for completion of AP.
تشکر کنندگان: bayat_r ، lilac ، armin1 ، hassan1358arab ، sayeh_m ، sgkco24 ، fire dragon ، raham ، raam12000 ، mrbonbon ، sharmin66 ، afs ، mrr777 ، ARI66 ، princesess ، mahdip ، peyman1355 ، HRSH ، Tomas
دوست عزیز هر کیسی که کلیر میشه به ته لیست اضافه می شه. البته الان چند روز تکون نخورده. از روی تاریخ کنارشون می تونی بفهمی اپدیتی داشته یا نه. ما هم منتظریم.....
(2013-01-22 ساعت 16:33)rayanmoli نوشته:  سلام دوستان عزیز
ما هم از ایروان آبی گرفتیمو دوستانی که اونجا کلیر شدن می شه بگن معمولا" چقدر طول میکشه و سایت http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html رو یک کم توضیح بدن.

مرسی

این لینک رو باز کن عزیز من:
http://armenia.usembassy.gov/admin_processing_iv.html
تشکر کنندگان: raham ، armin1 ، گل نهال ، peyman1355 ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان