کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-23 ساعت 13:07)abloom_ma نوشته:  ما هیئت کلرینس ها اعلام میداریمCool.....چنانچه ظرف امروز کلیر نشویمSad.....فردا در مکانی معلوم گرد هم میائیم و دعای کلیر سر میدهیمBig Grin.....بی شک حضور پر شکوه شما عزیزان کلیرنس باعث زودتر کلیر شدن شما سروران عزیز خواهد شدTongue....

هیئت کلیرنس ایران
سلام خدمت رییس هیئت وتمامی اعضا یادم میاد یکی از بچه ها بود تقویم مهاجرسرا را از زمان اعلام تا نامه دوم در بولتن ویزا اعلام میکرد بهتر نیست یکی از دوستان به ترتیب مدت زمان انتظار بچه هارو اعلام کنه من با خودم قرار گذاشته ام تا 60روز نگران نشوم امروز شده 42روز .دوستان بالای 60 روز چند نفرند؟
در ضمن متن بالا برگرفته از اعلامیه ترحیم میباشد لطفا عین کارت عروسی متنشو بنویس که بقول شیرازی ها دلمون پوکید!
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ensan ، Emma_a432 ، khmp ، armin1 ، raham ، Tomas ، princesess ، abloom_ma ، shiraz2013 ، IN.USA@2013 ، afs ، lilac ، payampars ، peyman1355
بچه ها كسي هست كه امروز براش اين سآيت ceac اپديت شده باشه؟
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-23 ساعت 15:08)Mohammad25 نوشته:  بچه ها كسي هست كه امروز براش اين سآيت ceac اپديت شده باشه؟

رو 16 ژانویه گیر کرده لامصب
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: Mohammad25 ، payampars ، Tomas ، peyman1355
سلام دوستان هوا سرده یه جای خالی‌ هم واسه ما این وسط مسطا باز کنیدBig Grin من هم امروز صبح کلیرنس خوردمWink ولی‌ اکثر خانوما ویزای یکضرب گرفتن ولی‌ خدأایی امروز رو دوره ویزا دادن بودن......
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
(2013-01-23 ساعت 15:26)bmojtaba نوشته:  سلام دوستان هوا سرده یه جای خالی‌ هم واسه ما این وسط مسطا باز کنیدBig Grin من هم امروز صبح کلیرنس خوردمWink ولی‌ اکثر خانوما ویزای یکضرب گرفتن ولی‌ خدأایی امروز رو دوره ویزا دادن بودن......

خوش امدی دوست عزیز یه خانمم نشدیم اخرش دیدی
تشکر کنندگان: bmojtaba ، raham ، IN.USA@2013 ، afs ، kasrafo ، shishipapa ، Tomas
یه سوال دارم . کسی هم بوده که قبل از مصاحبش این سایت را چک کرده باشه و دیده باشه هنوز مشخصاتش را نمیشناسه سایت ؟
اگه برای یه کیس بزنه آماده در حالی که هنوز مصاحبه نرفته معنیش اینه که کلیرنس نمیخوره احتمالا ؟
امروز برای یکی از دوستان من آپدیت شد و آماده زد .... البته ایشون هم مصاحبش هفته اول مارچ هست .
کیس نامبر : 2013AS42xx/رویت قبولی:May 2012/ارسال فرمها:10-5-2012/کووالالامپور/تاریخ مصاحبه :W3 Feb/تعداد افراد :2 نفر,ویزای یکضرب
دریافت:2 روز بعد,ایالت:تگزاس

تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-23 ساعت 15:08)Mohammad25 نوشته:  بچه ها كسي هست كه امروز براش اين سآيت ceac اپديت شده باشه؟

متاسفانه کیس ما رو که اصلا نمیشناسهSad
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان: raham ، Tomas
(2013-01-23 ساعت 15:31)hassan1358arab نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 15:26)bmojtaba نوشته:  سلام دوستان هوا سرده یه جای خالی‌ هم واسه ما این وسط مسطا باز کنیدBig Grin من هم امروز صبح کلیرنس خوردمWink ولی‌ اکثر خانوما ویزای یکضرب گرفتن ولی‌ خدأایی امروز رو دوره ویزا دادن بودن......

خوش امدی دوست عزیز یه خانمم نشدیم اخرش دیدی

CoolCool نشنیده می گیریییییییییییییییییییییییییییم Cool
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: bmojtaba ، hassan1358arab ، khmp ، raham ، abloom_ma ، lilac ، afs ، ensan ، kasrafo ، AsemanAbee ، fire dragon ، shishipapa ، Tomas
(2013-01-23 ساعت 15:33)mahdip نوشته:  یه سوال دارم . کسی هم بوده که قبل از مصاحبش این سایت را چک کرده باشه و دیده باشه هنوز مشخصاتش را نمیشناسه سایت ؟
اگه برای یه کیس بزنه آماده در حالی که هنوز مصاحبه نرفته معنیش اینه که کلیرنس نمیخوره احتمالا ؟
امروز برای یکی از دوستان من آپدیت شد و آماده زد .... البته ایشون هم مصاحبش هفته اول مارچ هست .

احتمال زیاد بله ایشون یه ضرب میگیرن.چونکه پروسه چک از ارسال مدارک به امریکا شروع میشه و ممکنه واسه یکی جوابش زودتر از مصاحبه اماده شده باشه که در اینصورت میشه حدس زد یه ضرب بگیرن.ولی بازم به نظر افیسر بستگی داره
تشکر کنندگان: mahdip ، raham ، lilac ، roeentan ، shishipapa ، Tomas
(2013-01-23 ساعت 15:34)khmp نوشته:  

متاسفانه کیس ما رو که اصلا نمیشناسهSad

منم كه روي ٢ ژانويه گير كردم ولي حتي اگه امروزم اعلام نشه فردا ميشه حتي اگه فردام نشه بالآخرة يه روزي ميشه. اصلا مگه ميشه نشه بأيد بشهههههههههههههههه،پس بهتره حال اين روزا رو ببيرم چون بالآخرة بأيد بگذره
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: princesess ، hassan1358arab ، khmp ، raham ، lilac ، Saeedv13 ، afs ، a_r_m80 ، kasrafo ، mrbonbon ، mitme ، shishipapa ، Tomas
(2013-01-23 ساعت 15:36)hassan1358arab نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 15:33)mahdip نوشته:  یه سوال دارم . کسی هم بوده که قبل از مصاحبش این سایت را چک کرده باشه و دیده باشه هنوز مشخصاتش را نمیشناسه سایت ؟

احتمال زیاد بله ایشون یه ضرب میگیرن.چونکه پروسه چک از ارسال مدارک به آمریکا شروع میشه و ممکنه واسه یکی جوابش زودتر از مصاحبه اماده شده باشه که در اینصورت میشه حدس زد یه ضرب بگیرن.ولی بازم به نظر افیسر بستگی داره
-------------------------------------------------------------------------------
ممنون از پاسخی که دادید..... ایشالا که همینطور باشه .
برای من از 2 ژانویه میزنه آماده ..... واسای دوستم هم از امروز زد.
البته من شغل دولتی نداشتم ... خدمت هم نرفتم. خانمم هم شغل دولتی نداشته. چند سال هم هست بیرون ایرانیم جهت تحصیل .
امیدوارم که همه شما خیلی زود کلیر بشوید ++++++++++++++++++++++++++++++++
ما هم یکضرب بگیریم ایشالا .
بازم مرسی
کیس نامبر : 2013AS42xx/رویت قبولی:May 2012/ارسال فرمها:10-5-2012/کووالالامپور/تاریخ مصاحبه :W3 Feb/تعداد افراد :2 نفر,ویزای یکضرب
دریافت:2 روز بعد,ایالت:تگزاس

تشکر کنندگان: princesess ، raham ، lilac ، Tomas
سوال این هفته.....

این " هووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااا " متعلق به کدام گروه است ؟ (20 نمره )

الف ) گروه 30 روزه
ب ) گروه 6 تا 7 هفته
ج) گروه 63 روز به بالا
د ) از هر سه گروه
تشکر کنندگان: lilac ، raham ، armin1 ، IN.USA@2013 ، kasrafo ، mitme ، AsemanAbee ، hassan1358arab ، fire dragon ، گل نهال ، Tomas
(2013-01-23 ساعت 15:50)princesess نوشته:  سوال این هفته.....

این " هووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااا " متعلق به کدام گروه است ؟ (20 نمره )

الف ) گروه 30 روزه
ب ) گروه 6 تا 7 هفته
ج) گروه 63 روز به بالا
د ) از هر سه گروه
اميدوارم ( د ) باشه ولي (ج ) ها خيلي گناه دارن هاااااااااااااSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: armin1 ، princesess ، Tomas

الف ) گروه 30 روزه
ب ) گروه 6 تا 7 هفته
ج) گروه 63 روز به بالا
د ) از هر سه گروه

د درستهBig GrinBig Grin
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: raham ، princesess ، Tomas

الف ) گروه 30 روزه
ب ) گروه 6 تا 7 هفته
ج) گروه 63 روز به بالا
د ) از هر سه گروه

فکر کنم گروه 63 روز به بالا چون بیچاره ها دیگه نایی ندارن آخه اولا هوراها اینجوریه
هوووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااهوووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااهوووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااهوووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااهوووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااهووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااا
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: armin1 ، princesess ، raham ، aliamini2267 ، ensan ، kasrafo ، AsemanAbee ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان