کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
خب بچه ها

حقیقتش من میدونستم که سه شنبه سایت آپدیت نمیشه چون بعید بود بعد از تعطیلی 3 روزه شون سایت رو به روز کنن . امروز هم 20 درصد احتمال میدادم . البته هیچی نگفتم . ولی الان میگم که توی این دو روز حتما" حتما" سایت آپدیت میشه . مطمئن باشید WinkWink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: afs ، hassan1358arab ، armin1 ، Saeedv13 ، bayat_r ، raham ، MARYAM2 ، princesess ، roeentan ، amairmonre ، Emma_a432 ، گل نهال ، Tomas
(2013-01-23 ساعت 21:45)sayeh_m نوشته:  خب بچه ها

حقیقتش من میدونستم که سه شنبه سایت آپدیت نمیشه چون بعید بود بعد از تعطیلی 3 روزه شون سایت رو به روز کنن . امروز هم 20 درصد احتمال میدادم . البته هیچی نگفتم . ولی الان میگم که توی این دو روز حتما" حتما" سایت آپدیت میشه . مطمئن باشید WinkWink

2012 رو هم شما پیش بینی کرده بودین؟Big Grin
کیس ***2
مصاحبه : 12 دسامبر 2012
مقصد:بوستون
تاریخ کلیر:6 ماه بعد مصاحبه(12 ژوئن 2013)
ورود به آمریکا : 4 جولای 2013
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، sayeh_m ، armin1 ، raham ، ASALI ، princesess ، roeentan ، Tomas
(2013-01-23 ساعت 21:53)masood182002 نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 21:45)sayeh_m نوشته:  خب بچه ها

2012 رو هم شما پیش بینی کرده بودین؟Big Grin
نه 2014 رو پیش بینی میکنم Big GrinBig Grin
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: armin1 ، sadeghi897 ، shimoda ، fire dragon ، hassan1358arab ، raham ، rouzbehdarvishi ، ASALI ، lilac ، گل نهال ، Tomas
(2013-01-22 ساعت 20:00)sayeh_m نوشته:  رفت تا فردا .
فردایتان هم به خیر !! بازم هــــــــــــــــچ
تشکر کنندگان: raham ، sayeh_m ، مانترا ، Tomas
من میدونستم امروز کلیر نمیشیم من میدونستم.(برگرفته از کارتون گالیور)
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: sayeh_m ، raham ، rouzbehdarvishi ، ASALI ، armin1 ، AsemanAbee ، مانترا ، HRSH ، lilac ، amairmonre ، Emma_a432 ، Tomas
(2013-01-23 ساعت 22:16)mehdididam نوشته:  
فردا و پس فردا میاید ... میاید Wink____ + ( اینم خط و نشونش بود ) Big Grin

من میدونستم ولی هیچی نگفتم .... میدونستم Big Grin
ولی من میـــــدونم میــــــــدونم که تا آخر هفته میاد Tongue
مدل گالیوری بخونین Big Grin
تشکر کنندگان: bayat_r ، raham ، lot2013 ، mhpz ، rouzbehdarvishi ، mdna ، ASALI ، armin1 ، AsemanAbee ، lilac ، amairmonre ، Tomas
ارمنستان update شد. ما که نبودیم.
۲۰۱۳
تشکر کنندگان: sayeh_m ، raham ، rouzbehdarvishi ، Soap McTavish ، afs ، bayat_r ، Sepasttian ، armin1 ، مانترا ، lilac ، amairmonre ، Tomas
(2013-01-23 ساعت 16:22)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 15:47)mahdip نوشته:  ممنون از پاسخی که دادید..... ایشالا که همینطور باشه .
برای من از 2 ژانویه میزنه آماده ..... واسای دوستم هم از امروز زد.
البته من شغل دولتی نداشتم ... خدمت هم نرفتم. خانمم هم شغل دولتی نداشته. چند سال هم هست بیرون ایرانیم جهت تحصیل .
امیدوارم که همه شما خیلی زود کلیر بشوید ++++++++++++++++++++++++++++++++
ما هم یکضرب بگیریم ایشالا .
بازم مرسی
جسارته آقا مهدی، انشاءالله که شما و بقیه دوستان یک ضرب می گیرید ولی تا حالا کسی نتونسته رابطه ای بین نتیجه ای که این سایت نشون میده با کلیر خوردن یا یک ضرب گرفتن ملت پیدا کنه. حتی به نظر میاد نسبت به فرآیند اداری انجام شده روی کیس یه مقدار دیرتر هم آپدیت میشه.
-------------------------------------------------------------
خیلی ممنون از پاسخی که دادید..... امیدوارم که واسا همه یکضرب بشه .
حالا فعلا برای ما زده آماده....امیدوارم که درست باشه و خوشحالمون کنه.
برای همه شما منتظران ارزوی کلیرنس هر چه زودتر دارم.
---------------------------------------------------------------------------------------
20/02/2013 اپدیت
همونطوری که دوستان میگن این سایت ceac کار میکنه . حداقل برای کیس ما که اماده زده بود نتیجه هم یکضرب شد (ایشالا به زودی برای همه بچه ها ) . مصاحبه ما در کووالالامپور بود . دقیقا بعد از مصاحبه اپدیت شده بود و فرداش هم Issued زد.
برای Kl آپدیت میشه .
امیدوارم انتظار همه منتظران زودتر تمام بشه .
کیس نامبر : 2013AS42xx/رویت قبولی:May 2012/ارسال فرمها:10-5-2012/کووالالامپور/تاریخ مصاحبه :W3 Feb/تعداد افراد :2 نفر,ویزای یکضرب
دریافت:2 روز بعد,ایالت:تگزاس

تشکر کنندگان: raham ، mdna ، lilac ، amairmonre ، Emma_a432 ، Tomas
(2013-01-23 ساعت 22:22)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 22:16)mehdididam نوشته:  
فردا و پس فردا میاید ... میاید Wink____ + ( اینم خط و نشونش بود ) Big Grin

من میدونستم ولی هیچی نگفتم .... میدونستم Big Grin
ولی من میـــــدونم میــــــــدونم که تا آخر هفته میاد Tongue
مدل گالیوری بخونین Big Grin

ما بدون خط و نشون هم شما رو قبول داریم مامان خانم !! فقط خواستم سلامی عرض کرده باشم
تشکر کنندگان: sayeh_m ، bayat_r ، raham ، armin1 ، Tomas
آقا سایت ارمنستان آپدیت شدددددددددددددددددددددددددددددددد
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
جیغ بنفششششششششششششششششششششششش
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
(2013-01-23 ساعت 22:42)SOROUSHSOFT نوشته:  آقا سایت ارمنستان آپدیت شدددددددددددددددددددددددددددددددد
جیغ بنفششششششششششششششششششششششش

کلیر شدی؟.....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، armin1 ، HRSH ، lilac ، Tomas
بیان جان هورا رو برای چی میکشن داداش؟؟؟؟
43 روز طول کشید
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت Big Grin
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
به خدا جدي ميگم ها تا ديدم نوشته ارمنستان گفتم الان سروش ميگه هورا Big GrinBig Grin
سروش جان تبريك ميگم Smile
بقيه هم بيايين ديگه ...
تشکر کنندگان: bayat_r ، raham ، mhpz ، afs ، SOROUSHSOFT ، hassan1358arab ، armin1 ، amir82 ، مانترا ، HRSH ، Saeedv13 ، lilac ، amairmonre ، Emma_a432 ، mehdiii ، Tomas
20 کیس کلیر شده ارمنستان

2013AS1175
2013AS2198
2013AS2277
2013AS2293
2013AS2316
2013AS2318
2013AS2319
2013AS2324
2013AS2329
2013AS2411
2013AS2528
2013AS2532
2013AS2550
2013AS2551
2013AS2553
2013AS2592
2013AS2599
2013AS2621
2013AS2687
2013AS2690
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2013-01-23 ساعت 22:53)SOROUSHSOFT نوشته:  بیان جان هورا رو برای چی میکشن داداش؟؟؟؟
43 روز طول کشید
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت Big Grin

خدایا شکرت..
یاد روزی افتادم که با اضطراب درباره نتیجه مصاحبه ات میگفتی....یادته؟....دیدی گفتم اکیه....خیلی دلشون بخواد تو و همسر محترمت برید اونجا....

خدا رو شکر....یه مشغله فکریمون کم شد....

خدایا زود زود زود صدای جیغ مامان سایه رو از خوشحالی و دریافت ویزا، بشنوم که بره برامون از آنکارا سوغاتی بیاره...Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان