کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-10 ساعت 11:53)mohsen-usa نوشته:  
(2012-12-10 ساعت 10:16)سارا2013 نوشته:  
(2012-12-10 ساعت 10:08)bayat_r نوشته:  
(2012-12-10 ساعت 10:00)سارا2013 نوشته:  
(2012-12-10 ساعت 09:40)bayat_r نوشته:  از کجا تا کالیفرنیا؟ چه پروازی؟ کی گرفتید؟ مطمئنید؟ کی میخواید برید؟

از تهران به دبی و دبی به سان فرانسیسکو. اخر دسامبر با ایرلاین امارات

(2012-12-10 ساعت 01:09)گل نهال نوشته:  هزينه بليطتون از تهران تا اونجا چقدر شد؟با چه ايرلايني؟

همه آزنسها 2.616.000 قیمت دادن واین ازانس 2.419.000 گفت منم با کله خریدمBig Grin ایرلاین امارات

در ضمن در امارت فقط 1.40 دقیقه ترانزیت داره . دوستای عزیز هرکس دنبال بلیط با اینجا تماس بگیره با توجه به جستجو چندروزه من اینجا خوب بود. 88106868 راه سبز

ای بابا من هول شدم فکر کردم نوشتی بلیط خریدم 1/250/000...به خاطر این تعجب کردم Big Grin

از یکی از آزانسها پریدم چرا این تفاوت قیمت هست گفت برای هر بلیط 200.000 سود میکنه و این ازانس راضی شده به سود 75.000.
اخه دوست خوبم الان 1.250.000 تا دبی بزور میشه رفت
سارا خانم با عرض سلام و تبريك بابت ويزا و خريد بليط و آرزوي موفقيت

ميشه بدانم بليط يه سره يا دو سره (برگشت اوپن چند وقته؟) خريديد؟-مرسي

ممنونم دوست عزیز
من یک طرفه گرفتم

متاسفانه اطلاع دقیقی از دوطرفه ها ندارم.
تشکر کنندگان: گل نهال ، raham ، achi686 ، peyman1355
تبريك به همه دوستان كلير شده Smile. خيلي خوشحال شدم . اميدوارم بقيه دوستان عزيز هم هرچه زودتر كلير شوند .
تشکر کنندگان: amirazimi ، raham ، ali234 ، صوفیا صوری ، peyman1355
سلام دوستان
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا مبارکتون باشه . بخصوص فیروزه عزیزم هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: armin1 ، raham ، payampars ، Gole baba ، ASALI ، ali234 ، Emma_a432 ، Gerdoo ، فیروزه ایکدر ، afs
با سلام خدمت تمامی دوستان مخصوصا منتظران.منم با اف بی ای چک از ابوظبی برگشتم
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
با تشکر از همه دوستان ...به خاطر انرژی مثبتشون.... هورااااااااااااااااااااااااااااااااا... ما هم کلیر شدیم..........................
(2012-12-11 ساعت 12:07)jjt_irony نوشته:  با تشکر از همه دوستان ...به خاطر انرژی مثبتشون.... هورااااااااااااااااااااااااااااااااا... ما هم کلیر شدیم..........................

دوست عزیز لطف کن و مشخصاتتو بنویس مثل امضای بقیه دوستان
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: sayeh_m ، bayat_r ، raham ، lilistar ، ali234 ، صوفیا صوری ، AsemanAbee
(2012-12-11 ساعت 11:59)hassan1358arab نوشته:  با سلام خدمت تمامی دوستان مخصوصا منتظران.منم با اف بی ای چک از ابوظبی برگشتم

حسن جان علت؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: bardia9 ، ali234
(2012-12-11 ساعت 12:14)bayat_r نوشته:  
(2012-12-11 ساعت 11:59)hassan1358arab نوشته:  با سلام خدمت تمامی دوستان مخصوصا منتظران.منم با اف بی ای چک از ابوظبی برگشتم

حسن جان علت؟

خدمت سربازی
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: sayeh_m ، bayat_r ، raham ، lilistar ، bmojtaba ، bardia9 ، ali234 ، امیر مهاجر ، Saeedv13 ، peyman1355 ، pariya2 ، j@vad
حسن اقا شما هم به جمع ما خوش اومدين Smile ايشاله به زودي كلير ميشين . از سفرنامه هم ممنون Smile فقط اگر ميشه دوستان اگر سوالي پرسيدن ، توي همون سفرنامه خودتون وارد كنيد تا سوال و جوابها پراكنده نشه Smile باز هم ممنون .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
من در حین مطالعه کلیرنس بچه های 2008 به این مطلب برخوردم که بعضی تاریخ اومدن کلیرنسشون رو چند روز قبل مصاحبه زدند مثلا نوشتند تاریخ کلیرنس:45 روز قبل از مصاحیه، جالب اینجاست که زمانیکه شما کارنت میشی کیس شما میره برای FBI Check ، امکان داره جواب چک و کلیرنس قبل از مصاحبه مشخص بشه و حتی میتونی قبل از رفتن به مصاحبه از این داستان کلیر گرفتن یا نگرفتن یا یه ضرب گرفتن یا نگرفتن خودت با خبر بشی متوجه بشی

از بچه هایی که اطلاعات بیشتری در این زمینه دارند یا صحت درستی این مطلب رو قبول دارند میخوام دید مارو هم نسبت به این داستان روشن کنند

لینک مطلبی هم که خوندم براتون میزارم (ارسال90)
http://mohajersara.com/thread-48-page-6.html
عضو مهاجرسرا که reza1974 اسمشون در قسمت امضاشون این مطلب رو گذاشتن
(2012-12-11 ساعت 13:00)amairmonre نوشته:  نوشتند تاریخ کلیرنس:45 قبل از مصاحیه،

برای همه پروسه FBI CHECK وجود داره ولی برخی بخاطر نداشتن سربازی و کار دولتی در مدت زمان بین اعلام کارنتی و تاریخ مصاحبه این کنترل به پایان می رسد و لی برخی با توجه به موارد ذکر شده نیاز به بررسی بیشتری دارد و در این مدت زمان به پایان نمی رسد و افیسر اعلام میکند 4 تا 6 هفته دیگر ادامه دارد.
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-12-11 ساعت 13:05)bayat_r نوشته:  
(2012-12-11 ساعت 13:00)amairmonre نوشته:  نوشتند تاریخ کلیرنس:45 قبل از مصاحیه،

برای همه پروسه FBI CHECK وجود داره ولی برخی بخاطر نداشتن سربازی و کار دولتی در مدت زمان بین اعلام کارنتی و تاریخ مصاحبه این کنترل به پایان می رسد و لی برخی با توجه به موارد ذکر شده نیاز به بررسی بیشتری دارد و در این مدت زمان به پایان نمی رسد و افیسر اعلام میکند 4 تا 6 هفته دیگر ادامه دارد.

در رابطه با این که مصاحبه شونده از این موضوع قبل از رفتن میتونه با خبر بشه یا نه چیزی نگفتین. در حالیکه بچه های اون سال میتونستند از این قضیه باخبر بشن
من فرمایشات شمارو کاملا قبول دارم وو قبلا هم دیده بودم ولی این یه ذره متفاوت بود حداقلش برای من. و مطمئنم که تجربه شما بالاتر از من هستش
تشکر کنندگان: bardia9 ، ani_sheiton
طبق عادت امروز هم ناخودآگاه می خواستیم هی صفحه ادمین پروسس رو باز کنیم رفرش بزنیم Big Grin بعد هی یاد دیشب می افتیم قند تو دلمون آب میشه.

بچه ها اطلاع دارید این سیستم یو پی اس جدید که از 19 دسامبر شروع میشه و باید توی CSC رجیستر نامبر، بگیریم چطوریاست؟ تو سایت نوشته بود اطلاع رسانی می کنندولی هنوز توضحیی ندادند.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
بچه ها الان یه سئوالی برام حادث شد,کسی که کلیرنسش میاد ولی نفرات کیس همگی کلیر نشدن باید چی کار کنه بره و ویزای اونایی که آمادست رو بگیره یا منتظر شه همه کلیر شن بعدا؟؟؟؟؟؟؟
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، peyman1355 ، achi686 ، marjani ، pariya2
بچه ها ميخواستم ببينم كسي كه هنوز نرفته مصاحبه هم ميتونه با اين شماره تلفني كه گفتين از وضعيتش مطلع شه؟؟؟
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، امیر مهاجر ، ASALI ، rezagh ، pariya2

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان