کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
تا امروز شد ٤٦ Sad
تشکر کنندگان: Gole baba ، bardia9 ، peyman1355 ، raham ، ARI66 ، afshin06 ، صوفیا صوری ، afs ، amirhr123 ، mea694 ، f1f ، achi686
منم 46 روز رو پر کردم Sad(((((
تشکر کنندگان: bardia9 ، raham ، afshin06 ، afs ، mdna ، mea694 ، Championking ، achi686
فک کنم باید شروع کنیم دوباره به انرژی دادن...فردا قراره اتفاقات خوبی بیوفته... من مطمئنم. اینم از انرژی +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
بچه ها...... خواهشن...... استرس وارد نکنین..... بابا برین دنبال کار و زندگیتون..... وقت کم میارین ها........ والا اگه یه ضرب هم گرفته بودیم باز یه چیزی توش بود....!!! (اینا که گفتم دعوا بود...!!!)
هر موقع میام اینجا تازه یادم میاد که برگه آبی رو کجا گذاشتم......
اگه دوست دارین میخواین اسم این تاپیکو به روزشمار ویزا.... یا.... شمارش معکوس.... یا.... تغییر بدیم..؟؟!!
++++++++++++++++ ضربدر++++++++++++++++++++++++
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
سلام به مهاجرسرایان عزیز
این هم از انرژی من ایشالله امشب همه کلیر بشید ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Big Grin
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
(2012-12-17 ساعت 10:27)peyman1355 نوشته:  چي؟ دووشواري؟! دووشواري ناداريم كي !! هششش دووشواري ناداريم !! هاممي مون همين روزا پاك ميشيم ويزامونو ميجيريم !! Tongue
فداي همه دوستان خوبم به خصوص دوستان آذري زبان خودم بشم، همه تون رو از صميم قلب دوست دارم و براتون آرزوي شاد ترين و بهترين لحظه ها رو دارم ( به خصوص لحظه ديدن كيس نامبرهاي كلير شده تون توي سايت )
سلام به دوست عزيز بدنسازمون
الحمدلله ميبينم كه حالتون خوبه و بالاخره من شادي شما رو از نوشتتون حس كردم. انشاله توي تمام مدت كليرنس و پس از اون با همين روحيه ادامه بديد.
مدتها بود مي خواستم عرض كنم خدمتتون كه شايد تعداد زيادي از اعضا باشند كه مشكلات عديده اي در اين راه مهاجرت دارند كه كوچكترين اونها جدائي از خانواده ،از دست دادن موقعيت مناسب شغلي و زندگيشون و ...هست.(مثل خود من).
اما ناراحتيهاشون رو پنهان مي كنند وبدون اينكه ديگران متوجه ناراحتيهاشون بشن راهي كه انتخاب كردند رو ادامه ميدند. دوباره ازخدا ميخوام كه همينطور شاد باقي بمونيد.
من هم از دوستان آذري زبانم
2013/ايروان/مصاحبه:Nov W1/كليرBig Grinec W1/صبح روزي پشت در مي آيد و من نيستم ، قصه دنيا به سر مي آيد و من نيستم
این هم از انرژی مثبتتتتتتت من اینشالا تو این هفته کلیرا اعلام شه تا همه ما تو این شبه یلداااااااااااا کلی حالللللل کنیمممممممممم اینشالااااااااااااااااا Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: sayeh_m ، peyman1355 ، ASALI ، raham ، bardia9 ، afshin06 ، afs ، mdna ، AsemanAbee ، Emma_a432 ، mea694 ، amir82 ، Ali DV-2013 ، achi686
(2012-12-17 ساعت 10:58)Gole baba نوشته:  
(2012-12-17 ساعت 10:27)peyman1355 نوشته:  چي؟ دووشواري؟! دووشواري ناداريم كي !! هششش دووشواري ناداريم !! هاممي مون همين روزا پاك ميشيم ويزامونو ميجيريم !! Tongue
فداي همه دوستان خوبم به خصوص دوستان آذري زبان خودم بشم، همه تون رو از صميم قلب دوست دارم و براتون آرزوي شاد ترين و بهترين لحظه ها رو دارم ( به خصوص لحظه ديدن كيس نامبرهاي كلير شده تون توي سايت )
سلام به دوست عزيز بدنسازمون
الحمدلله ميبينم كه حالتون خوبه و بالاخره من شادي شما رو از نوشتتون حس كردم. انشاله توي تمام مدت كليرنس و پس از اون با همين روحيه ادامه بديد.
مدتها بود مي خواستم عرض كنم خدمتتون كه شايد تعداد زيادي از اعضا باشند كه مشكلات عديده اي در اين راه مهاجرت دارند كه كوچكترين اونها جدائي از خانواده ،از دست دادن موقعيت مناسب شغلي و زندگيشون و ...هست.(مثل خود من).
اما ناراحتيهاشون رو پنهان مي كنند وبدون اينكه ديگران متوجه ناراحتيهاشون بشن راهي كه انتخاب كردند رو ادامه ميدند. دوباره ازخدا ميخوام كه همينطور شاد باقي بمونيد.
من هم از دوستان آذري زبانم

سپاسگزارم دوست خوبم، من بر خلاف ظاهرم كه شايد آدم جدي و خشني به نظر بيام، آدم بسيار شاد و پر انرژي هستم ( اين مطلب رو خيلي از نزديكان و اطرافيان بهم گفته اند ) و شايد باور نكنيد اما كاملا احساس و شادابي و به خصوص شيطنت هاي يك جوان 20 ساله رو در سن 43 سالگي دارم، اما براي من بي نظمي، ظلم، تبعيض، خود خواهي، غرور و تعصب بي جا و ...........بطور كلي رفتارهاي زشت و كريه بعضي از به ظاهر انسانها كه ماسك انسانيت به چهره مي زنند عذاب آوره و هميشه از اين چيزها مي رنجم، براي مثال كارهايي كه دكتر اونگان با هموطنانمون مي كنند شايد خيلي ها به راحتي از كنارش بگذرند اما براي من جدا عذاب آوره و رنجم ميده. اگر هم توي پست پيشين شوخي كردم و خداي ناكرده به كسي بر خورده از صميم قلب ازشون پوزش مي خواهم و فقط و فقط نيتم شادي تمام دوستانمون و هموطنان عزيزم در شرايط حاضره. از لطف شما هم صميمانه سپاسگزارم و براي همه دوستان گل خودم آرزوي شاد ترين و پر نشاط ترين لحظه ها رو دارمSmile
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
سلامممممممممممم
و سلام به دوشنبه عزيزBig Grin
دوباره روز كاري شروع شد به اميد موفقيت
اينم انرژي امروز+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Wink
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
با درود به همه دوستان گرامی و منتظر
من چند روز پیش ویزاهامون رو دریافت کردم. امیدوارم که این هفته تعداد زیادی رو کلیر کنند و دوستان شب کریسمس با ویزای در دست شروع سال نو را جشن بگیرند. اما یک مطلب دیگه هم که می خواستم به همه بگم این هست که همه کسانی که مصاحبه دادند و کلیرنس دریافت کرده اند به امید خدا به زودی ویزای خود را دریافت میکنند. یعنی این امر با احتمال بسیار نزدیک به واقعیت اتفاق خواهد افتاد. بنابراین نگرانی و چشم انتظاری بیش از معمول انرژی تان را از بین میبرد. زمانی که ویزا گرفتید متوجه خواهید شد چقدر کار دارید و چه قدر زمانتان کوتاه است. پس از همین امروز به فکر انجام کارهای لازم باشید که خیلی زود دیر میشود. انرژی خود را صرف انجام کارهایتان کنید. من همین حالا که برایتان مینویسم دل آشوبه دارم فقط به این خاطر که در فرصت ممکن بتوانم کارم را تمام کنم. کار خاصی هم ندارم که مختص من باشد. همان کارهایی است که تقریبا همه باید انجام دهند. پس به فکر باشید.
به امید شادی همه
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
دوستان بنظر شما ویزای شینگن توی پاس اثر مثبت میتونه داشته باشه روی پروسه کلیرنس یا منفی ؟
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ali234 ، peyman1355
(2012-12-17 ساعت 14:46)amirhr123 نوشته:  دوستان بنظر شما ویزای شینگن توی پاس اثر مثبت میتونه داشته باشه روی پروسه کلیرنس یا منفی ؟
به نظر من هيچ تاثيري نداره .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، afs ، ASALI ، bayat_r ، ali234 ، peyman1355 ، AsemanAbee ، amirhr123 ، ali2316 ، shatsi
(2012-12-17 ساعت 12:32)afshin06 نوشته:  با درود به همه دوستان گرامی و منتظر
من چند روز پیش ویزاهامون رو دریافت کردم. امیدوارم که این هفته تعداد زیادی رو کلیر کنند و دوستان شب کریسمس با ویزای در دست شروع سال نو را جشن بگیرند. اما یک مطلب دیگه هم که می خواستم به همه بگم این هست که همه کسانی که مصاحبه دادند و کلیرنس دریافت کرده اند به امید خدا به زودی ویزای خود را دریافت میکنند. یعنی این امر با احتمال بسیار نزدیک به واقعیت اتفاق خواهد افتاد. بنابراین نگرانی و چشم انتظاری بیش از معمول انرژی تان را از بین میبرد. زمانی که ویزا گرفتید متوجه خواهید شد چقدر کار دارید و چه قدر زمانتان کوتاه است. پس از همین امروز به فکر انجام کارهای لازم باشید که خیلی زود دیر میشود. انرژی خود را صرف انجام کارهایتان کنید. من همین حالا که برایتان مینویسم دل آشوبه دارم فقط به این خاطر که در فرصت ممکن بتوانم کارم را تمام کنم. کار خاصی هم ندارم که مختص من باشد. همان کارهایی است که تقریبا همه باید انجام دهند. پس به فکر باشید.
به امید شادی همه

من كاملا دركت مي كنم دوست خوبم، خيلي از كارها رو تا زمانيكه 100% مطمئن از دريافت ويزامون نشديم نمي تونيم انجام بديم و هرچه كليرنس مون ديرتر انجام بشه مسلما كارهاي ناتمام مون با تراكم و فشردگي بيشتري انجام خواهد شد ( من كه يك دنيا كار ناتمام دارم ). اميدوارم هرچه زودتر با همه دوستان ويزاهامون رو بدون دردسر بگيريم تا بتونيم به اين كارها در زمان محدودي كه داريم برسيمSmile
آمين
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: raham ، armin1 ، Emma_a432 ، AsemanAbee ، dreamer60 ، ali2316 ، afshin06 ، Ali DV-2013
خبر جدید برای آنکارایی ها:
For Those Who Had Their Interviews Before 19 December 2012 But Were Temporarily Refused Under Ina Section 221(G) For Missing Documents And/Or Administrative Processing:

NON-TURKISH APPLICANTS: If your file is missing a document and/or needs administrative processing, then, upon completion of your administrative processing, you will need to return to the Embassy with your passport, missing documents and your address and phone number in Turkey any Monday through Thursday between 10:30am – 12:00. If your application is complete, we will return your passport and visa packet to your address in Turkey by UPS courier service. Please note that you will need to pay for UPS courier service at the time of delivery.
یعنی اینکه برای کسائیکه قبل از 19 دسامبر مصاحبه شدند همه چیز مثل روال قبله و با UPS پاسپورتشون بدستشون میرسه. خدا رو شکرSmile
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
(2012-12-17 ساعت 15:28)mdna نوشته:  خبر جدید برای آنکارایی ها:
..............For Those Who Had Their Interviews Before 19 December
یعنی اینکه برای کسائیکه قبل از 19 دسامبر مصاحبه شدند همه چیز مثل روال قبله و با UPS پاسپورتشون بدستشون میرسه. خدا رو شکرSmile
دوست گرامي، محبت مي فرمائيد لينك خبر فوق رو ( البته اگر متن بالا پاسخ ايميل شما نباشه ) برامون بگذاريد؟
با سپاس فراوان
تشکر کنندگان: fire dragon ، ali234 ، صوفیا صوری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان