کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-15 ساعت 15:29)fire dragon نوشته:  یه سوال مهم حداقل برای من
شماره پرونده ایی که رو برگه آبی برای من نوشته تو این مایه هاست 2012AS18XX در حالیکه کیس نامبر من اینه 2013AS000018XX
تو آنکارا کیسهایی که کلیرشده بودند رو دیدم اونها هم 2013 بودند
کسی هست که تجربه مشابه ایی داشته باشه ؟ نگران شدم نکنه آفیسر گیج بازی درآورده و به جای 2013 نوشته 2012
SadSad

اشتباه املایی افیسر بوده . باید می نوشته 2013AS18XX
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
شماره پرونده ایی که رو برگه آبی برای من نوشته تو این مایه هاست 2012AS18XX در حالیکه کیس نامبر من اینه 2013AS000018XX
کسی هست که تجربه مشابه ایی داشته باشه ؟ نگران شدم نکنه آفیسر گیج بازی درآورده و به جای 2013 نوشته 2012
SadSad

سلام. گاهي از اين گيج بازيها درميارن. من ايميلي که بابت تغيير تاريخ مصاحبه ازشون دريافت کردم نوشته بودن 25 نوامبر 2013 ساعت 8 صبح!!!! وقتي بهشون ايميل زدم گفتند اشتباه شده و مشکلي نيست. 25 نوامبر 2012 درسته. صفرهاي قبل از رو هم که نميذارن. ابوظبي هم همينطوره.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
(2012-12-15 ساعت 15:34)ali234 نوشته:  
SadSad

(2012-12-15 ساعت 15:39)2013selectee نوشته:  
SadSad

سلام. گاهي از اين گيج بازيها درميارن. من ايميلي که بابت تغيير تاريخ مصاحبه ازشون دريافت کردم نوشته بودن 25 نوامبر 2013 ساعت 8 صبح!!!! وقتي بهشون ايميل زدم گفتند اشتباه شده و مشکلي نيست. 25 نوامبر 2012 درسته. صفرهاي قبل از رو هم که نميذارن. ابوظبي هم همينطوره.

به نظرتون مکاتبه کنم و بهشون بگم ؟؟
بعدا داستان نشه برام؟
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: r_ent
(2012-12-15 ساعت 15:47)fire dragon نوشته:  
(2012-12-15 ساعت 15:34)ali234 نوشته:  
SadSad

(2012-12-15 ساعت 15:39)2013selectee نوشته:  
SadSad

به نظرتون مکاتبه کنم و بهشون بگم ؟؟
بعدا داستان نشه برام؟

فکر نميکنم مشکلي باشه. ولي ايميل زدن و پرسيدن هم که هزينه اي نداره. پس بزنيد بهتره.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: fire dragon ، hassan1358arab ، r_ent
(2012-12-15 ساعت 14:40)far.as نوشته:  سلام من آنکارا بودم و من برنده اصلی هستم اما کلیرنس خوردیم هیچ نقص پرونده نداشتیم شوهرم معافیت پزشکی داشت و شغل دولتی هم نداره اما نمی دونم چرا ... واقعاً چی میشه ... ؟
خودشون گفتن که یک پروسه اداری هست که باید طی بشه ... ,و گفتن 4 تا 6 هفته دیگه سایت رو چک کنید ... قلبم داره میاد تو دهنم کسی هست چیزی بدونه ؟؟؟

شماره کیس : 2013as00000xxx

درود بر شما دوست گرامي

ما هم تقريبا شرايط شما رو داشتيم، بنده معافي كفالت داشتم، تمامي مشاغلم خصوصي بودند، همسرم پرستار و در بخش خصوصي كار مي كردند اما برگه ابي گرفتيم و دقيقا جمله اي كه به شما گفتند به ما هم گفتند ( 4 تا 6 هفته....)، ما هم مثل شما كاملا انتظار ويزاي يكضرب داشتيم اما برگه ابي گرفتيم، حتي من از آفيسر پرسيدم كه دليل اينكار چيه و آيا ما مشكلي داريم؟ ايشون در پاسخ گفتند بيشتر از اين اجازه ندارم توضيح بدم، اگر مي خواهيد مداركتون بمونه، اگر هم كه نمي خواهيد، بفرمائيد اينم مداركتون ! ( مداركمون را مي خواستند بهمون برگردانند ! ) كه من در پاسخ گفتم " اوكي، اوكي، باشه خدمتتون زحمتش رو بكشيد " Sad
اصلا نگران نباشيد، چون دوستان قديمي هم به بنده اميد دادند و با خواندن تاپيك هاي قديميتر خواهيد ديد كه اين پروسه يك پروسه كاملا نرمال و عاديه و به اميد خدا همه مون ويزامون رو خواهيم گرفت ( دير يا زود داره اما سوخت و سوز نداره Smile ).
به اميد كليرنس همه دوستان خوب و مهربانمSmile
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، homayoon13 ، raham ، far.as ، ASALI ، ali2316 ، achi686 ، roeentan ، AsemanAbee ، mdna ، Ali DV-2013 ، afshin06
(2012-12-15 ساعت 15:47)fire dragon نوشته:  به نظرتون مکاتبه کنم و بهشون بگم ؟؟
بعدا داستان نشه برام؟

خیلی کم اهمیت‌تر از این حرفاست که بخواد نگرانت کنه امیر جان.
ولی آره بهشون ایمیل بزن و بگو.
یعنی چی که میخواستن مدارک پس بدن به ما که پس دادن، و گفتیم نیاز ندارید گفتن ما از هرکدوم یک نسخه برای خودمون داریم ....
؟؟؟؟ باید بوده پیششون میمونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
***Case No.2013AS0000
تشکر کنندگان:
دوستان زمان آپدیت کیسهای کلیر شده ارمنستان چندوقت به چندوقت و چند شنبه هاست معمولا ؟ لینکشم بذارین ممنون میشم دارم اما میخوام مطمئن باشم .
شماره کیس:2013AS00002xxx،کنسولگری: ایروان،افرادکیس:2 نفر،مصاحبه:دسامبر-کلیرنس:14 مارچ،دریافت ویزا:28 مارچ
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، خانه
(2012-12-15 ساعت 16:26)far.as نوشته:  یعنی چی که میخواستن مدارک پس بدن به ما که پس دادن، و گفتیم نیاز ندارید گفتن ما از هرکدوم یک نسخه برای خودمون داریم ....
؟؟؟؟ باید بوده پیششون میمونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه عزيز دلم، منظور من مدارك اضافي يا Additional Documents و نسخه هاي اصلي مداركمون نبود، منظور آفيسر اين بود كه اگر مي خواهي، مداركي كه بايد براي بررسي بمونه، پيشمون بمونه، اگر هم كه نميخواي، بيا اين كليه فرمها و مداركت را بگير و برو ! يعني ويزا بي ويزا ! ( آخر مصاحبه كه اصل مدارك و بعضي از چيزها رو كه نيازي بهشون ندارند همه رو يكجا به همه بر ميگردونند دوست گرامي و اين يك روال و روتين مشخصه، خوب يك نسخه از مدارك شما رو كه داشتند، مدارك اضافي رو كه بهشون نيازي ندارند مسلما مي بايستي به همه مون برگردانند)
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: amairmonre ، ASALI ، armin1
بچه ها جدول به روز شده کلیرنس ها کجاست؟
یعنی می خوام بدونم از اول نوامبر چند تا کیس کلیر شدن؟
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
تشکر کنندگان:
SadSad

ما هم مورد مشابهي داشتيم تعداد کيسمون 3 نفر بود ولي نوشته بود برامون 2 نفر که با ايميل همسرم که برنده اصلي هست مشکل رو گفتيم و اين هم جوابشه

Dear Madam:
This is a typo mistake. It does not affect on your case. You can also correct it if you want.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit
(2012-12-15 ساعت 14:40)far.as نوشته:  سلام من آنکارا بودم و من برنده اصلی هستم اما کلیرنس خوردیم هیچ نقص پرونده نداشتیم شوهرم معافیت پزشکی داشت و شغل دولتی هم نداره اما نمی دونم چرا ... واقعاً چی میشه ... ؟
خودشون گفتن که یک پروسه اداری هست که باید طی بشه ... ,و گفتن 4 تا 6 هفته دیگه سایت رو چک کنید ... قلبم داره میاد تو دهنم کسی هست چیزی بدونه ؟؟؟

دوستان عزیز
لطفاً به مطلب زیر که مستقیماً از سایت سفارت مجازی آمریکا در ایران برگرفته شده است توجه کامل کنید تا بدانید که زمان کلیرنس یک بحث کاملاً عادی برای ما ایرانیان می باشد .

فرایند اداری: آنچه باید انتظار داشت

برخی از درخواست های صدور روادید به طی مراحل طولانی تری از نظر اداری نیاز دارند که سبب می شود رسیدگی به مدارک، پس از مصاحبه کارمند کنسولگری با متقاضی دریافت روادید، زمان بیشتری بگیرد. این موضوع هنگامی که متقاضیان درخواست خود را برای دریافت روادید ارائه می دهند، به اطلاع آنها رسانده می شود. قسمت عمده مراحل اداری، تا 60 روز پس از مصاحبه صدور روادید به پایان می رسد. هنگامی که این فرایندهای اداری ضرورت دارد، زمان آن بسته به شرایط خاص هر پرونده متفاوت است. به همین علت، از متقاضیان دریافت روادید خواسته می شود تا درخواست روادید خود را بسیار پیشتر از زمانی که قصد سفر به ایالات متحده را دارند، ارائه کنند.

نکته مهم: متقاضیان و یا نمایندگان آنها پیش از پیگیری وضعیت اداری درخواست روادید خود، باید حداقل 60 روز پس از تاریخ مصاحبه و یا ارائه مدارک تکمیلی، که پس از مصاحبه صورت گرفته است، صبر کنند.

اینهم لینک اصلی این مطلب :

https://www.reliablepartner.info/nph-rf....on-iv.html
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
(2012-12-15 ساعت 17:21)sharmin66 نوشته:  دوستان زمان آپدیت کیسهای کلیر شده ارمنستان چندوقت به چندوقت و چند شنبه هاست معمولا ؟ لینکشم بذارین ممنون میشم دارم اما میخوام مطمئن باشم .

http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html
تشکر کنندگان: afs ، sharmin66 ، peyman1355 ، Saeedv13 ، afshin06
(2012-12-15 ساعت 15:56)peyman1355 نوشته:  

درود بر شما دوست گرامي

ما هم تقريبا شرايط شما رو داشتيم، بنده معافي كفالت داشتم، تمامي مشاغلم خصوصي بودند، همسرم پرستار و در بخش خصوصي كار مي كردند اما برگه ابي گرفتيم و دقيقا جمله اي كه به شما گفتند به ما هم گفتند ( 4 تا 6 هفته....)، ما هم مثل شما كاملا انتظار ويزاي يكضرب داشتيم اما برگه ابي گرفتيم، حتي من از آفيسر پرسيدم كه دليل اينكار چيه و آيا ما مشكلي داريم؟ ايشون در پاسخ گفتند بيشتر از اين اجازه ندارم توضيح بدم، اگر مي خواهيد مداركتون بمونه، اگر هم كه نمي خواهيد، بفرمائيد اينم مداركتون ! ( مداركمون را مي خواستند بهمون برگردانند ! ) كه من در پاسخ گفتم " اوكي، اوكي، باشه خدمتتون زحمتش رو بكشيد " Sad
اصلا نگران نباشيد، چون دوستان قديمي هم به بنده اميد دادند و با خواندن تاپيك هاي قديميتر خواهيد ديد كه اين پروسه يك پروسه كاملا نرمال و عاديه و به اميد خدا همه مون ويزامون رو خواهيم گرفت ( دير يا زود داره اما سوخت و سوز نداره Smile ).
دوست خوبم از شما پرسیدن که معافی شما به چه خاطر هست؟(چون همه ی کارت های معافی شبیه هم هستند.

دوست خوبم از شما پرسیدن که معافی شما به چه خاطر هست؟(چون همه ی کارت های معافی شبیه هم هستند.
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: bayat_r ، afshin06
(2012-12-15 ساعت 20:13)shiraz mamali نوشته:  
(2012-12-15 ساعت 15:56)peyman1355 نوشته:  

درود بر شما دوست گرامي

اصلا كار به اونجا نرسيد كه بپرسند! اگر سفرنامه بنده رو بخونيد توش كاملا شرح داده ام كه چه صحبت هايي بين ما و آفيسر رد و بدل شد ( اينم لينكش پست 118# رو لطفا مطالعه بفرمائيد ) :
http://mohajersara.com/thread-5609-page-8.html
تشکر کنندگان: alirezass ، bmojtaba ، صوفیا صوری ، bayat_r

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان