کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-19 ساعت 21:44)sayeh_m نوشته:  صوفیا جان کلیر شدی ؟؟؟
تبریک میگم دوست من Smile

آرهههههههه عزیزم مرسییییییییییییییییییی ..............ایشاله شماهم به زودی کلیر میشین.........Smile

(2012-12-19 ساعت 21:52)ali2316 نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 21:44)sayeh_m نوشته:  صوفیا جان کلیر شدی ؟؟؟
تبریک میگم دوست من Smile
تبريكات صميمانه و دو جانبه ي من رو هم بپذيريد ! شما ظاهراً اولين نفر كلير شده ي با فرم ٩ سوالي هستيد ...
ممكنه بفرماييد از زمان ارسال پاسخ فرم ٩ سوالي تا امروز چند روز طول كشيد ؟

مرسی علی جان از زمان ارسال فرم 9 سئوالی تا به امروز دقیقا 5 هفته.
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
(2012-12-19 ساعت 23:20)IN.USA@2013 نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 23:10)ARI66 نوشته:  سلام،دوستان ۱ سوال،اون شماره که برای پیگیری وضعیت کلیر شدن مگه چیزی غیر از اینکه کلیر شدیم یا نه رو بما میگن ؟اینراهم که تو سایت خودمون میتونیم ببینیم؟؟؟؟؟؟؟؟پس دوستان برا چی‌ زنگ میزنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه چیز خاصی نمیگه و همون اطلاعاتو میده منتها بعضی دوستان که یک مقدار احساس میکنن دیر شده تماس میگیرن و جویای وضعیت پرونده شون میشن!

منظور منم همینه ،مگه وقتی‌ جویای پرونده بشی‌ توضیح میدن چرا هنوز کلیر نشدی و جریان چیه و وضعیت به چه شکله؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Tomas ، afshin06
(2012-12-19 ساعت 23:25)armin1 نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 21:43)صوفیا صوری نوشته:  

سوفیا جان بهت تبریک میگم بخاطر کلیر. میخواستم ببینم مدت انتظارتون چقدر بود ؟؟

ممنون آرمین............ کلا 6 هفته در انتظار بودیم Wink
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
سلام
من هم به عنوان اولین نفری که فرم نه سوالی رو از آنکارا گرفت بعد از 7 هفته کلیر شدم
شماره کیس:*** 2013as
تاریخ رویت قبولی:3 می 2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر
ارسال فرمهای سری اول: 15 می dhl
وضعیت: معافیت، بیکار، کارشناسی ارشد برق
مصاحبه: اول نوامبر- فرم 9 سوالی به دلیل مدرک
دریافت کلیرنس: 7 هفته بعد
مقصد: پورتلند, اورگون
(2012-12-19 ساعت 20:06)mea694 نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 19:56)ARI66 نوشته:  بعد ۴۹ روز بازم کلیر نشدیم ،معاف از خدمت بدون کار دولتی ،این یعنی‌ چی‌ اونوقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه دوست عزیز فقط ۱۱ تا جدید کلیر شدن
(2012-12-19 ساعت 19:55)peyman1355 نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 19:51)mea694 نوشته:  سری جدید آنکارا هم اعلام شد برو بچ.ما که نیستیم مبارک بقیه
بله ظاهرا 15 تا كيس كلير شده اند، به همگي شاد باش ميگمSmile

هم دردیم با این تفاوت که من 44 روز با شغل دولتی وخدمت س پ ا ه

ایشالله هفته دیگه هر دو تاتون اینجا هورا میکشین
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، raham ، lilac ، mea694 ، peyman1355 ، Tomas
.هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا. ما هم كليرشديم. راستش ديشب اوباما به خوابم آمد و مارا طلبيد.............
مدت انتظار 43 روز . انشاء الله ژانويه در ديار غربت خواهيم بود. به اميد موفقيت همه ي دوستان
سلام به همگي
ميشه لطف كنيد و ادرس يا لينك مربوط به جايي كه ميشه كليرينس سفارت را در انكارا چك كرد بنويسيد
تشكر
شماره کیس: 2013AS2xxx،قبولي : 2may,سفارت :ank, مصاحبه : 3jan ,تعداد : ٢ نفر،كليرينس ؟؟؟
تشکر کنندگان: Tomas
سلام دوستان
برگه آبي همون كليرنسه؟
2013AS000025xx (یک نفر)/سفارت:ایروان/ا/مصاحبه:dec
19 ,San francisco , berkeley downtown ,كليرنس 24 jan 2013
تشکر کنندگان: Tomas ، parifari
(2012-12-20 ساعت 09:00)neved نوشته:  سلام دوستان
برگه آبي همون كليرنسه؟
بله

اقاافشين. ممنون بابت اپديت جدول
قبولي:١ مي ٢٠١٢،پست:ارامكس كارنت: نوامبر، مصاحبه ايروان: w2dec
case:21xx نتيجه:آبي . كليرنس: 5feb
تشکر کنندگان: ali2316 ، afs ، shimoda ، achi686 ، Tomas
(2012-12-20 ساعت 08:28)aliamini2267 نوشته:  ميشه لطف كنيد و ادرس يا لينك مربوط به جايي كه ميشه كليرينس سفارت را در انكارا چك كرد بنويسيد
اینجا: Administrative Process Status for Immigrant Visa Applicants
(2012-12-19 ساعت 23:16)3rip نوشته:  سخت نگیر, شرایطت مثل شرایط منه, بالاخره کلیر میشی.
گذر زمان تو پروسه لاتاری تقسیم به دو قسمت "قبل از دریافت ویزا" و "بعد از دریافت ویزا" میشه.
کارنت شدن و مشخص شدن زمان مصاحبه و رسیدن روز مصاحبه و کلیرنس خوردن و منتظر کلیر شدن مثل چندین سال میگذره, یادم نمیره رو تقویمم 65 روز مونده بود به مصاحبه و هر روزی که میگذشت روش خط میکشیدم, هیچ مرحله ای از عمرم به این کندی نگذشته بود.
اما بعد از کلیر شدن و دریافت ویزا همه چیز بالعکس میشه, زمان به صورت فوق العاده ای میگذره و هرچی به روز پرواز نزدیک تر میشی میبینی که چقدر کار عقب افتاده داری که نمیرسی انجام بدی و میگی ای کاش زمان بیشتری داشتم.
پلک که میزنی میبینی چند ماه از ورودت به آمریکا گذشته.
اولین بار نیست که این حرفو اینجا میزنم شاید آخرین بار هم نباشه, قدر این روزها رو بدونید, تکرار نشدنیه. کسایی که الان آمریکان میفهمن من چی میگم, نمیگم برید کلاس زبان و فنی حرفه ای و نمیدونم اینجور موسسه ها, چون خودم هیچ کدوم از این کارارو نکردم. حرفم اینه که فقط از این زمان لذت ببرید, مسافرت برید خوش بگذرونید, خلاصه از هیچ تفریح و دور هم بودنی دریغ نکنید.

امضا: یه زخم خورده که تا 10 روز قبل از پروازش رفت سر کار و قدر روزایی که میتونست در کنار خانواده و دوستان خاطره ساز باشه رو ندونست.

سلام دوست خوبم.مرسی از راهنماییت و حرف های امیدوار کنندت.یعنی میخوای بگی همه کسانی که کیلیر میخورن ویزا میگیرن؟یامثلا من که 8000هستم اصلا نوبت بهم میرسه؟
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: asal1907 ، Tomas
(2012-12-20 ساعت 18:04)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

آيا افرادي كه بعد از 19 دسامبر در آنكارا مصاحبه دارند مي بايستي ابتدا از لينك زير:
http://csc.public.s3.amazonaws.com/ESEE/...ations.pdf
آدرس يكي از دفاتر نمايندگي PTT را پرينت يا يادداشت كنند و روز مصاحبه به همراه خودشون به سفارت تحويل بدهند تا بعد از صدور ويزا، گذرنامه و پاكت زرد رنگ و ....را سفارت به همان دفتر نمايندگي PTT ارسال كند؟ و آيا فرد براي دريافت اين مدارك مي بايستي شخصا به دفتر مربوطه مراجعه كند و ديگر هيچ مدركي به آدرس محل اقامت درخواست كننده ويزا از اين به بعد ارسال نخواهد شد؟ و آيا نيازي هست كه فرد متقاضي براي اينكار در سايت مربوطه ثبت نام كند؟

دوستان آگاه اگر بزرگواري كنند پاسخ بدهند ممنون مي شم
دوست عزیز برای این سیستم جدید تاپیکی ایجاد شده..
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
دوستان سایت امروز هم آپدیت شده اما از بچهای ۲۰۱۳ کسی‌ اضافه نشده
تشکر کنندگان: armin1 ، peyman1355 ، dreamer60 ، Tomas ، afshin06
دوستان سفارت با توجه به تقویم سایت یعنی December 25, 2012 - Christmas Day و
January 1, 2013 - New Year's Day تعطیل هست یا کلا 2 هفته تعطیل هستن؟؟؟
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: peyman1355 ، صوفیا صوری ، Tomas ، rezagh
(2012-12-20 ساعت 18:11)el333 نوشته:  
(2012-12-20 ساعت 18:04)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

آيا افرادي كه بعد از 19 دسامبر در آنكارا مصاحبه دارند مي بايستي ابتدا از لينك زير:
http://csc.public.s3.amazonaws.com/ESEE/...ations.pdf
آدرس يكي از دفاتر نمايندگي PTT را پرينت يا يادداشت كنند و روز مصاحبه به همراه خودشون به سفارت تحويل بدهند تا بعد از صدور ويزا، گذرنامه و پاكت زرد رنگ و ....را سفارت به همان دفتر نمايندگي PTT ارسال كند؟ و آيا فرد براي دريافت اين مدارك مي بايستي شخصا به دفتر مربوطه مراجعه كند و ديگر هيچ مدركي به آدرس محل اقامت درخواست كننده ويزا از اين به بعد ارسال نخواهد شد؟ و آيا نيازي هست كه فرد متقاضي براي اينكار در سايت مربوطه ثبت نام كند؟

دوستان آگاه اگر بزرگواري كنند پاسخ بدهند ممنون مي شم
دوست عزیز برای این سیستم جدید تاپیکی ایجاد شده..
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا
از توضيحات شما صميمانه سپاسگزارم دوست گرامي، در سايت مربوطه با اين قسمت آشنا شدم كه فكر ميكنم براي اين دسته از دوستان ممكنه مفيد واقع بشه:
http://usvisa-info.com/fa-tr/selfservice...nformation

(2012-12-20 ساعت 09:00)neved نوشته:  سلام دوستان
برگه آبي همون كليرنسه؟
درود بر شما
بله دوست گرامي، برگه اي كه سفارت براي بررسي بيشتر پرونده فرد متقاضي و انجام پروسه كليرنس ميده چون آبي رنگه، به همين خاطر به برگه آبي معروف شده و دوستان ازش نام مي برند.
شاد و تندرست باشيد
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: mea694 ، ali2316 ، Tomas ، Emma_a432

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان