کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-19 ساعت 10:38)honestly2002 نوشته:  خاله قزی ، r-ent ، مامان سایه جان ، پیشکسوتان ، کسی نظری و دلداری ، ایده ای ، کامنتی ....نداره ؟؟ Sad
دوست عزیز با اجازه از دوستانی که نام برده بودید من پاسخ می دهم. این متن نامه ای که شما از اون یاد کردید در مورد تمام کسانی که کلیر میشوند درست است. اما این یک متن ماشینی کلی است که در طول سال سفارت از اون استفاده میکنه و ترجمه خط آخر آن این است که "اگر سهمیه ویزایی برای این ماه باقی مانده باشد یرای شما ویزا صادر خواهد شد" اما این به این معنی نیست که ویزا صادر نخواهد شد. ممکن است کسانی که در پایان ماه مراجعه کنند بمانند برای ماه بعدی یعنی روزهای ابتدای ماه. چون هر ویزا آفیسی سهمیه ای در طول ماه دارد که از آن یشتر نمی تواند ویزا صادر کند و دیگر افراد باید در ماه بعدی ویزا دریافت کنند. این موضوع بستگی دارد به تعداد مراجعه کنندگان برای دریافت ویزا.
پاینده باشید
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
(2012-12-19 ساعت 10:04)honestly2002 نوشته:  سلام دوستان
سوالی داشتم از دوستان با تجربه مهاجرسرایی ، همسرم رفته ابوظبی که ویزاها رو بگیره ، اونجا ملیکا خانم و یه آقایی که وکیل بود دیده بوده و ازشون در رابطه با اینکه آیا به همون ویزا میدن یا نه پرسیده ، که اونها هم گفتند به خانمت و بچه ها میدن ولی به شما ممکنه پاس رو برگردونند و 7-8 ماه دیگه ویزا بدند . با توجه به نامه ایی که در چک استاتوس داشتم :
We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You or another trusted person may bring your passports to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.
اینجا اشاره ای به اینکه واسه یکیمون در نیامده ، نشده . تا حالا فکر میکردم که واسه هممون ویزا صادر میکنند ولی با گفته های اون دوستان در ابوظبی ، یک کم ته دلم خالی شده . ممنون میشم اگر در این رابطه چیزی میدونید اطلاع بدین. روز یکشنبه قراره پاسها رو بگیره ( امیدوارم ویزایه هممون باشه ) . ممنون
سلام
نگران نباش . این وکیلها بعضی وقتها واقعا" رو اعصاب آدم راه میرن . نمیدونم میخوان ته دل شخص رو خالی کنن یا واقعا" اطلاعاتشون ضعیفه . نمونه اش هم همون وکیلی که تو یه برنامه اونور آبی آورده بودن که من با این اطلاعات ناقصم بهتر از اون بلد بودم Wink
اینجا که چیزی ننوشته که ویزای شما آماده نیست اگر بود خب مینوشت که یکنفر از اعضای خانواده هنوز آماده نیست .
به امید خدا همه چی درسته Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
[
دوست عزیز با اجازه از دوستانی که نام برده بودید من پاسخ می دهم. این متن نامه ای که شما از اون یاد کردید در مورد تمام کسانی که کلیر میشوند درست است. اما این یک متن ماشینی کلی است که در طول سال سفارت از اون استفاده میکنه و ترجمه خط آخر آن این است که "اگر سهمیه ویزایی برای این ماه باقی مانده باشد یرای شما ویزا صادر خواهد شد" اما این به این معنی نیست که ویزا صادر نخواهد شد. ممکن است کسانی که در پایان ماه مراجعه کنند بمانند برای ماه بعدی یعنی روزهای ابتدای ماه. چون هر ویزا آفیسی سهمیه ای در طول ماه دارد که از آن یشتر نمی تواند ویزا صادر کند و دیگر افراد باید در ماه بعدی ویزا دریافت کنند. این موضوع بستگی دارد به تعداد مراجعه کنندگان برای دریافت ویزا.
پاینده باشید
[/quote]
افشین جان ممنون از پاسختون ، همه نگرانی من از طرح این سوال فقط و فقط بخاطر گفته های دوستانمون در ابوظبی ( خانم ملیکا و اون وکیله ) بود . من وقتی نامه رو دیدم و مامان سایه هم ترجمه اش کرد تویه سایت مطمئن شدم که ویزا ها صادر میشه برای هممون . و گفته های او دوستان من رو به شک انداخت . قبل از سفر همسرم به ابوظبی ایی میلی به سفارت ابوظبی نوشتم در خصوص اطمینان از صدور ویزا در ماه دسامبر که در جواب اینو نوشتن :
Dear M. A,
Thank you for your Dec. 15, 2012 email. We are please to inform you that the embassy is in position to process your case. You or any trusted person may drop your original passport on any working Sunday or Tuesday at 02:00pm.

We hope this information will helpful to you.
باز هم از قوت قلبی که دوستان دادند بی نهایت سپاسگزارم .
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: sayeh_m ، hadiseh.t ، lilac ، pr.kia ، امیر مهاجر ، lilistar ، mdna ، afshin06 ، ali2316 ، bayat_r ، r_ent ، peyman1355 ، 3rip ، hoj_s000 ، Tomas
(2012-12-19 ساعت 10:38)honestly2002 نوشته:  خاله قزی ، r-ent ، مامان سایه جان ، پیشکسوتان ، کسی نظری و دلداری ، ایده ای ، کامنتی ....نداره ؟؟ Sad

ببخشید من الان پستتون رو دیدم، من با نظر دوستامون موافقم، فکر میکنم اصلاً نباید نگران باشین، مطمئن باشین ویزای همتون آماده است
فکرتون رو با حرفای آدمای منفی خراب نکنینSmile
ما هم براتون دعا میکنیم Smile
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
همه چیز خوب داره پیش میره.نمیدونم چرا حالا که ما میخاهیم بریم آمریکا اینقدر خبر قتل وغارت میشنویم.این از وضعیت .... اینم از آمریکا.فکر کنم آخرش مجبور بشم برم قطب جنوب تا راحت و با آرامش کنار خرسها زندگی کنم.
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
کسی از بچه ها یه ایالتی توش حمل اسلحه ممنوع باشه سراغ نداره بریم اونجا?
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، bayat_r ، Tomas ، r_ent
(2012-12-19 ساعت 18:19)mea694 نوشته:  کسی از بچه ها یه ایالتی توش حمل اسلحه ممنوع باشه سراغ نداره بریم اونجا?

قانون اسلحه توی قانون اساسی امریکاست, ایالتی وجود نداره که ممنوع باشه.
ای بابا اونقدرام که فکر میکنید اینجا خطرناک نیست, درسته هرچندوقت یکبار از این اتفاق های اینجوری میفته ولی در کل از نظر امنیت جانی شما در ایران امنیت کمتری دارید تا امریکا.
تفاوت در اینه که اینجا تمام اتفاقات رسانه ای میشه, حتی کوچکترین سرقت ها از فروشگاهها توی رسانه ها بازتاب داره, اونوقت کسانی که خارج از اینجان فکر میکنند که عجب کشور خطرناک و گنگستریه این امریکا
حالا شما تصور کن تمام قتل ها و زورگیری ها و سرقت هایی که توی ایران میشه بصورت روزانه از تلویزیون پوشش خبری داده بشه !!! حتی بهش نمیشه فکر کرد, باید یه شبکه تلویزیونی مختص 24 ساعته بهش اختصاص داد.
من شهر بندرعباس کار میکردم, به جرات میگم قتل ها و زورگیری هایی که توی این شهر اتفاق میفتاد به راحتی میتونه با قتلها و جنایت های مجموع چند ایالت از امریکا برابری کنه.

ببخشید که این پست رو اینجا گذاشتم, بی ارتباط به موضوع بود ولی جا داشت پاسخ بدم.
سری جدید آنکارا هم اعلام شد برو بچ.ما که نیستیم مبارک بقیه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sayeh_m ، peyman1355 ، ali234 ، hoj_s000 ، ali2316 ، dreamer60 ، afshin06 ، Tomas
(2012-12-19 ساعت 19:51)mea694 نوشته:  سری جدید آنکارا هم اعلام شد برو بچ.ما که نیستیم مبارک بقیه
بله ظاهرا 15 تا كيس ديگر هم كلير شده اند، به همگي شاد باش ميگمSmile
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: armin1 ، ali234 ، ali2316 ، گل نهال ، dreamer60 ، Tomas
بعد ۴۹ روز بازم کلیر نشدیم ،معاف از خدمت بدون کار دولتی ،این یعنی‌ چی‌ اونوقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه دوست عزیز فقط ۱۱ تا جدید کلیر شدن
(2012-12-19 ساعت 19:55)peyman1355 نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 19:51)mea694 نوشته:  سری جدید آنکارا هم اعلام شد برو بچ.ما که نیستیم مبارک بقیه
بله ظاهرا 15 تا كيس كلير شده اند، به همگي شاد باش ميگمSmile
تشکر کنندگان: سمانه777 ، mea694 ، armin1 ، ali234 ، bmojtaba ، گل نهال ، 3rip ، hoj_s000 ، dreamer60 ، afshin06 ، peyman1355 ، Tomas
(2012-12-19 ساعت 19:56)ARI66 نوشته:  بعد ۴۹ روز بازم کلیر نشدیم ،معاف از خدمت بدون کار دولتی ،این یعنی‌ چی‌ اونوقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هم دردیم با این تفاوت که من 44 روز با شغل دولتی وخدمت س پ ا ه
تشکر کنندگان: bayat_r ، fire dragon ، hoj_s000 ، dreamer60 ، afshin06 ، Tomas
(2012-12-19 ساعت 19:56)ARI66 نوشته:  بعد ۴۹ روز بازم کلیر نشدیم ،معاف از خدمت بدون کار دولتی ،این یعنی‌ چی‌ اونوقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زياد سخت نگير دوست خوب من، اگر مثل من از اين وضعيت حوصله ات سر رفته، سري به اين تاپيك بزن، من كه با خواندن پستهاي اين تاپيك از اون شور و شوق فراوان افتادم و الان هم خيلي بابت اين تاخير كليرنس ناراحت نيستمWink
http://mohajersara.com/thread-5315.html
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: mea694 ، armin1 ، bayat_r ، گل نهال ، fire dragon ، AsemanAbee ، afshin06 ، Tomas
به دوستان كلير شده تبريك ميگم Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، armin1 ، ali234 ، sharmin66 ، bayat_r ، ali2316 ، bmojtaba ، mehdiii ، صوفیا صوری ، پروا ، afshin06 ، Tomas
هییییییییی 29 روز گذشت باز هم کلیر نشدیم SadSad بازم انتظار تا هفته دیگه جمعه اینشالا که همه منتظران جمعه هفته بعد کلیر شنSadSadSadSad
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: ali234 ، bayat_r ، امیر مهاجر ، mhpz ، گل نهال ، dreamer60 ، Tomas
میشه شماره های جدیدو بذارین آخه مال من همون 14 تا قبلیا رو نشون میده.......Sad
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، afshin06 ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان