کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-31 ساعت 11:55)r_ent نوشته:  ببخشید که سوالم چیزه!!! اما میخوام بپرسم که بچه هایی که رفتن مصاحبه به ترتیب (حدوداً) کلیر شدن؟ و با فاصله؟
یعنی میخوام بدونم مثلا من و مامان سایه ممکنه با هم امروز کلیر شیم یا مامان سایه امروز کلیر میشه من وفایر دراگون 4شنبه؟؟؟‌:پی

یادمه تاپیک بچه های 2012 رو که دنبال میکردم به این نتیجه رسیدم که نظم خاصی در کلیر کردن ندارن، بودن کسانی که بعد از 10 روز کلیر شدن در حالی که نفراتی که قبل از اونها مصاحبه رفته بودند چندین روز و یا چندین هفته بعید کلیر شدن.
بعد هم اینکه من به تو گفتم برای تو زوده فعلاً
و باز هم Ctrl+F5 .............پروردگارا، هرچه زودتر وضعيت كليرنس همه دوستان خوب من رو مشخص كن Shy ما رو هم در اين سري آپديت سايت كلير بفرما.
آمين
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
خیلی داره زود میگذره شد 22 روز واسه شماها هم زود میگذره یا نه
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ASALI ، raham ، armin1 ، peyman1355 ، bayat_r ، r_ent ، Tomas ، roeentan ، Ali DV-2013 ، j@vad
(2012-12-31 ساعت 14:20)hassan1358arab نوشته:  خیلی داره زود میگذره شد 22 روز واسه شماها هم زود میگذره یا نه

آخ اگه دردُم یکی بودی چه بودـــــی ... هی هی
(2012-12-31 ساعت 14:24)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 14:20)hassan1358arab نوشته:  خیلی داره زود میگذره شد 22 روز واسه شماها هم زود میگذره یا نه

آخ اگه دردُم یکی بودی چه بودـــــی ... هی هی

امیر جان باور منکه شاید هر روز سایت رو چک میکنم ولی دیگه مثل قبل ذوق و شوقی ندارم واسه رفتم
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ASALI ، armin1 ، peyman1355 ، bayat_r ، amairmonre ، r_ent ، Tomas ، roeentan ، Saeedv13

اره تا قبل 30 روز خیلی سریع میگذره بعد 30 روز دیگه نمیگذره Big Grin این حرف منو وقتی متوجه میشین که مثل من 41 روزه بشین Big GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

(2012-12-31 ساعت 11:55)r_ent نوشته:  بچه هااااااااااااا من امروز برای اولین بار سایت رو برای کلیر شده ها چک کردمSmile
چه صفحه خوشگلی!! ایشالا امروز آپدیت بشه Smile
ببخشید که سوالم چیزه!!! اما میخوام بپرسم که بچه هایی که رفتن مصاحبه به ترتیب (حدوداً) کلیر شدن؟ و با فاصله؟
یعنی میخوام بدونم مثلا من و مامان سایه ممکنه با هم امروز کلیر شیم یا مامان سایه امروز کلیر میشه من وفایر دراگون 4شنبه؟؟؟‌:پی
روشا جان
اگه من و تو و mdna با هم كلير شيم خيلي بهتره Smile ميتونيم با هم بريم Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: armin1 ، امیر مهاجر ، bayat_r ، مانترا ، mdna ، r_ent ، گل نهال ، Tomas ، mehdiii ، roeentan ، Ali DV-2013 ، Saeedv13
(2012-12-31 ساعت 15:20)sayeh_m نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 11:55)r_ent نوشته:  بچه هااااااااااااا من امروز برای اولین بار سایت رو برای کلیر شده ها چک کردمSmile
ببخشید که سوالم چیزه!!! اما میخوام بپرسم که بچه هایی که رفتن مصاحبه به ترتیب (حدوداً) کلیر شدن؟ و با فاصله؟
روشا جان

فکر کنم آقا پیمان هم با شما کلیر بشن.
دیگه ایشالا همه هم سفر بشید.
تشکر کنندگان: armin1 ، sayeh_m ، peyman1355 ، bayat_r ، مانترا ، mdna ، afs ، ASALI ، Tomas ، mgolchin13 ، mehdiii ، Ali DV-2013 ، afshin06 ، Saeedv13 ، fire dragon
(2012-12-31 ساعت 15:37)امیر مهاجر نوشته:  
روشا جان

شرمنده امير جان عذر شرعي به وجود مياد Wink اقاپيمان ايشاله با يه پيشكسوت كلير بشن Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
روشا جان

میگن همیشه از خدا چیزهای خیلی اساسی بخواه که اگر یهو خدا خواست اجابت کنه همون اساسیه اجابت بشه. من خودم می گفتم خدایا اقامت دبی هم راضی هستیم خدا دلش سوخت و .... شما هم دعا کنید همه منتظران کلیر بشن که یه تور 2013 راه بندازید.
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-12-31 ساعت 15:44)sayeh_m نوشته:  شرمنده امير جان عذر شرعي به وجود مياد Wink اقاپيمان ايشاله با يه پيشكسوت كلير بشن Smile

ما هنوز اندر خم یک کوچه‌ایم.
کو تا من بخوام بیام تو این تاپیک و منتظر کلیرنس بشم؟!!
فعلا ما رو به حساب نیاوردند. قابل ندونستند کارنت بشیم.
تشکر کنندگان: peyman1355 ، bardia9 ، armin1 ، مانترا ، el333 ، mdna ، r_ent ، raham ، Tomas ، sayeh_m ، گل نهال ، mehdiii ، sadeghi897 ، roeentan ، Ali DV-2013 ، afshin06 ، Saeedv13
امیر ..........
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-12-31 ساعت 15:37)امیر مهاجر نوشته:  
روشا جان

امير جان ما كه سري اول سعادت آشنايي با mdna گرامي و همسر محترم و مهربان ايشون رو داشتيم، كلي هم همسر و پسرم در مطب دكتر اونگان بهشون زحمت داده بودند، اميدوارم هرچه زودتر همگي كلير بشيم و دوباره در آنكارا همه دوستان خوبم رو جلوي در سفارت خوشحال و خندان ببينيم، همچنين اين سعادت بزرگ هم نصيب ما بشه كه جنابعالي رو از نزديك ببينيمSmile
به اميد آن روز
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، armin1 ، mdna ، r_ent ، Tomas ، گل نهال ، roeentan ، mhpz
(2012-12-31 ساعت 16:06)bayat_r نوشته:  امیر ..........

از قدیم گفتند: العاقلُ فی الاشاره
لیکن انا خنگٌ و لا فی الاشاره بل فی الشیر فهم!
تشکر کنندگان: mdna ، amir82 ، r_ent ، raham ، Tomas ، sayeh_m ، mgolchin13 ، roeentan ، Ali DV-2013 ، lilac ، hadiseh.t ، Saeedv13 ، ani_sheiton
(2012-12-31 ساعت 15:50)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 15:44)sayeh_m نوشته:  شرمنده امير جان عذر شرعي به وجود مياد Wink اقاپيمان ايشاله با يه پيشكسوت كلير بشن Smile

ما هنوز اندر خم یک کوچه‌ایم.
کو تا من بخوام بیام تو این تاپیک و منتظر کلیرنس بشم؟!!
فعلا ما رو به حساب نیاوردند. قابل ندونستند کارنت بشیم.
اختیار دارید این چه حرفیه.دیر و زود داره سوخت و سوز ندارهBig Grin
ایشالله شما اصلا تو این تاپیک نیایید و یکضرب بگیرید.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان