کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
حدوداً چه ساعتی باید امروز رو بی خیال بشیم؟
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: Ahmad AHS ، Tomas ، sadeghi897
(2012-12-31 ساعت 09:45)peyman1355 نوشته:  
(2012-12-30 ساعت 19:52)ali234 نوشته:  ممنون پیمان جان.آقایی.، انشالله شما هم به زودی میای همینا رو می نویسی.

ما دقیقا سر 30 روز کلیر شدیم. سری اولی بودیم جزء چهارده تای اول.
سپاسگزارم علي جان، آفيسر زمان مصاحبه به شما گفته بودند بعد از چند هفته سايت رو چك كنيد؟ آيا زودتر از زمان اعلام شده كلير شديد يا ديرتر؟

خواهش می کنم. به ما گفتند 4 تا 6 هفته بعد چک کنید. روزی که من رفتم ویزا بگیرم یکی از دوستانی که روز خودم مصاحبه داشت هم امده بود برای دریافت ویزا که عضو سایت نیست. منظورم اینه که درست حدس زدید اصولا با هم کلیر میشید بعد از همون 4 تا 6 هفته انشالله.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: Tomas ، mdna ، peyman1355 ، گل نهال
(2012-12-31 ساعت 17:07)r_ent نوشته:  حدوداً چه ساعتی باید امروز رو بی خیال بشیم؟
نهايتاً ٨ شب Smile

(2012-12-31 ساعت 15:50)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 15:44)sayeh_m نوشته:  شرمنده امير جان عذر شرعي به وجود مياد Wink اقاپيمان ايشاله با يه پيشكسوت كلير بشن Smile

ما هنوز اندر خم یک کوچه‌ایم.
کو تا من بخوام بیام تو این تاپیک و منتظر کلیرنس بشم؟!!
فعلا ما رو به حساب نیاوردند. قابل ندونستند کارنت بشیم.
امير واقعاً غشششششششششش
حالا تو چرا به خودت گرفتي ؟ Big GrinBig GrinBig Grin
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: el333 ، bayat_r ، armin1 ، امیر مهاجر ، r_ent ، sadeghi897 ، Ali DV-2013 ، mehdiii ، Saeedv13 ، Tomas
با وجود اینکه تمایلی به گذاشتن کامنت نداشتم اما حسب وظیفه و اطلاع رسانی به دوستانی که هنوز بعد از گذشت 60 روز کلیر نشدن میرساند که طبق لینک زیر میتونید با استفاده از ایمیل در مورد وضعیتتون ازشون سوال کنید امیدوارم س یا ع پ نشه
http://travel.state.gov/visa/a_zindex/a_..._4353.html
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
این کلیرنس بد جوری میزنه تو ذوق ادم یه طرف حالا هی اطرافیان تا میبینن ما رو میگن پس کی میرین پس کی میرین .
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: r_ent ، امیر مهاجر ، peyman1355 ، mea694 ، el333 ، raham ، lilac ، گل نهال ، afshin06 ، Saeedv13 ، Tomas ، j@vad
امیدوارین چی نشه؟
چرا من نمیگیرم؟؟!!
س یا ع پ چیه؟

@مامان سایه: مرسی پس من دیگه بیخیال میشم، سهم 8 شبمو میذارم فردا چک میکنم! ایشالا تا آخر این هفته هممون کلیر میشیم Smile
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، sadeghi897 ، el333 ، roeentan ، bayat_r ، mdna ، raham ، مانترا ، sayeh_m ، گل نهال ، Saeedv13 ، Tomas
(2012-12-31 ساعت 19:53)r_ent نوشته:  امیدوارین چی نشه؟
چرا من نمیگیرم؟؟!!
س یا ع پ چیه؟

@مامان سایه: مرسی پس من دیگه بیخیال میشم، سهم 8 شبمو میذارم فردا چک میکنم! ایشالا تا آخر این هفته هممون کلیر میشیم Smile

سهوا یا عمدا پاک نشه!
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، مانترا ، ali234 ، Tomas
سلام
نه اصلا خدائیش...
اگه شما دو روز تعطیل بودید و فردا هم عید بود ، امروز سرکار میامدید؟ یا اگر میامدید کار میکردید؟Cool یا اینکه دنبال آجیل و شیرینی و... اینا بودید؟Big Grin
تازه اونی که نمیخوام بگم... شما بعد از تعطیلات عید یکراست میرید سر کار و کار میکنید یا اینکه تا سیزدهم جیم و بعدش هم دید و بازدید و.....Winkآخ آخ الانه که سایه خانم بیاد کله منو بکنه.
جناب پیمان خان من و شما و سایه خانم و ... ایشالاهمه باهم کلیر میشیم و همگی باهم در صف سفارت میاستیم و همگی یکبار دیگه به هم معرفی میشیم . Shy
در انتظار روزی که هیچکس دیگه به این تاپیک سر نزنه چون همه کلیر شدند.Smile
کیس نامبر 2013xxx همراه - 11 ژانویه کلیر
سفرنامه
مکان یابی با استفاده از google earth و gps
تشکر کنندگان: peyman1355 ، امیر مهاجر ، bayat_r ، mdna ، raham ، afs ، مانترا ، sayeh_m ، roeentan ، r_ent ، گل نهال ، Saeedv13 ، mitme ، Tomas
(2012-12-31 ساعت 19:58)mea694 نوشته:  
چرا من نمیگیرم؟؟!!
س یا ع پ چیه؟

سهوا یا عمدا پاک نشه!

میشه بپرسم چرا شما همش دنبال شروع کردن یه بحث هستید؟!
نه واقعا برام سؤاله! از وقتی اومدید تو مهاجرسرا با آرامش پست نمیذارید.
هنوز اون بحث کهنه رو تمومش نکردید؟ میخواید دوباره بازش کنید؟!
تشکر کنندگان: mehdiii ، hassan1358arab ، bayat_r ، مانترا ، roeentan ، ALI_AGHA ، Saeedv13 ، enchantress_boy ، Tomas
(2012-12-31 ساعت 20:21)mhpz نوشته:  سلام
نه اصلا خدائیش...
اگه شما دو روز تعطیل..................................
درود بر دوست خوبم mhpz دوست داشتني

ميگن سوگند خوردن سنگر دروغه اما به وجدانم سوگند من و همسرم الان با امسال يعني سال 1391، سه سال پشت سر همه كه تمام تعطيلات سال نو در محل كار بوديم و مشغول به كار، اونم كار سنگين تر از هميشه و روزهاي عادي سال Sad
البته كاملا حق با شماست و انصافا بعضي از جاها همينطوريه كه شما مي فرمائيد.
اميدوارم ديگه پشت سر هم اين كليد هاي Ctrl+F5 رو نزنيم و تو همين روزها مستقييييييم همگي بريم آنكارا و ديداري تازه كنيمSmile
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، kasrafo ، hassan1358arab ، mhpz ، mdna ، raham ، roeentan ، r_ent ، گل نهال ، Tomas ، ani_sheiton
امروزم نشد بی خیال
سال 2013 سال ماست
آغاز سال 2013 رو به همه دوستان تبریک میگم
2013AS3##/آنکارا/کارنت اکتبر/مصاحبه اواخر نوامبر/کلیرنس 65 روز/دریافت ویزا ابتدای فوریه /مقصد کالیفرنیا
(2012-12-31 ساعت 20:21)mhpz نوشته:  سلام
نه اصلا خدائیش...
اگه شما دو روز تعطیل بودید و فردا هم عید بود ، امروز سرکار میامدید؟ یا اگر میامدید کار میکردید؟Cool یا اینکه دنبال آجیل و شیرینی و... اینا بودید؟Big Grin
تازه اونی که نمیخوام بگم... شما بعد از تعطیلات عید یکراست میرید سر کار و کار میکنید یا اینکه تا سیزدهم جیم و بعدش هم دید و بازدید و.....Winkآخ آخ الانه که سایه خانم بیاد کله منو بکنه.
جناب پیمان خان من و شما و سایه خانم و ... ایشالاهمه باهم کلیر میشیم و همگی باهم در صف سفارت میاستیم و همگی یکبار دیگه به هم معرفی میشیم . Shy
در انتظار روزی که هیچکس دیگه به این تاپیک سر نزنه چون همه کلیر شدند.Smile

اونجا آ م ر ی ک ا س فرق داره!Big Grin
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: mhpz ، Tomas
(2012-12-31 ساعت 20:23)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 19:58)mea694 نوشته:  
چرا من نمیگیرم؟؟!!
س یا ع پ چیه؟

سهوا یا عمدا پاک نشه!

میشه بپرسم چرا شما همش دنبال شروع کردن یه بحث هستید؟!
نه واقعا برام سؤاله! از وقتی اومدید تو مهاجرسرا با آرامش پست نمیذارید.
هنوز اون بحث کهنه رو تمومش نکردید؟ میخواید دوباره بازش کنید؟!

واویلا امیر جانBig Grin! این لحنت یه کم غریبس واسم Cool
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Tomas
(2012-12-31 ساعت 21:10)مانترا نوشته:  واویلا امیر جانBig Grin! این لحنت یه کم غریبس واسم Cool

قبول دارم مانترا جان. شما درست میگید اما در جریان نیستید.
اگر اونروز من دخالت نکرده بودم ایشون به خاطر توهینهایی که کردند قطعا محروم میشدند.
من صبر و تحملم خیلی زیاده. مطمئن باشید. Wink
ولی خب حافظه‌ام تو این موارد خوب کار میکنه و متأسفانه چیزهایی که به یاد میارم چیزهای خوبی نیستند.
من میدونم این تاپیک تاپیک استرس دارها است. اما دلیل نمیشه این بهانه بشه برای ایجاد تشنج و انتقال استرس بیشتر به سایر منتظرین.
جون من صلوات بفرستین دوباره داره الو میگیره ها
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان