کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-10-22 ساعت 17:30)peyman1355 نوشته:  سلام .مدرک فوق دیپلم من را قبول نکردند چون ریز نمرات نتونستم ارسال کنم .دیپلم 11 ساله کار و دانش داشتم .مجبور شدم پیش دانشگاهی بگیرم که زمان برد.شغل نیمه دولتی-خدمت سربازی سپاه -و در 26 سپتامبر خودم -دختر و همسرم ویزا گرفتیم و پسرم دانشجوی مهندسی مکانیک که 28 سپتامبر در آخرین دقایق 2012 ویزا گرفت .امیدوارم توضیح کافی داده باشم

درود بر شما آقا مهدي

دوست گرامي، شما برنده اصلي بوديد يا همسرتون؟ اگر برنده اصلي هستيد ريز نمرات هم براي مصاحبه مورد نياز بوده كه از شما فوق ديپلم رو قبول نكرده اند؟ مگه ريز نمرات برنده اصلي به همراه ترجمه مدرك تحصيلي مورد نيازه؟ من امروز مدارك رو ارسال كردم و مطابق نوشته فايل پي دي اف سفارت در آنكارا، فقط آخرين مدرك تحصيلي رو ارسال كردم و ريز نمرات رو چون توي فايل پي دي اف چيزي راجع بهش ننوشته بود پست نكردم.
ممنون ميشم محبت كنيد براي من و دوستان بنويسيد كه اگر ترجمه ريز نمرات هم مورد نيازه سريعتر اونو آماده و پست كنيم يا به همراه خودمون روز مصاحبه ببريم سفارتSad

از محبت شما صميمانه سپاسگزارم دوست گرامي من
بچه های عزیز انهایی که نامه دوم را گرفتند میشه بگن از چه طریقی و تو چه سایتس و کجا رفتند که وقت مصاحبه خود را دیدند
تشکر کنندگان: peyman1355 ، Tomas ، MAHDI2012 ، afshin06
(2013-01-02 ساعت 13:10)karamerfani
[/quote' نوشته:  
بچه های عزیز انهایی که نامه دوم را گرفتند میشه بگن از چه طریقی و تو چه سایتس و کجا رفتند که وقت مصاحبه خود را دیدند
کانفیرمیشن نامبر خود را همانجایی که بار اول قبولیتونو دیدید وارد کنید نامه دوم اگر اومده باشه همونجا قرار داره. وقت مصاحبه هم توش مشخصه.
دوست عزیز این سئوال به تاپیک کلیرنس مربوط نمیشه لطفا سئوالات در این موارد رو در تاپیک سئوالات و یا انتظار برای مصاحبه بپرسید.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
(2013-01-02 ساعت 13:10)karamerfani نوشته:  
(2012-10-22 ساعت 17:30)peyman1355 نوشته:  سلام .مدرک فوق دیپلم ........
درود بر شما آقا مهدي

دوست گرامي، شما ............
دوست گرامي لطفا پرسش خودتون رو در تاپيك مربوطه مطرح كنيد، همان جايي كه برنده شدن خودتون رو چك كرديد، دقيقا به همان سايت مراجعه و با وارد كردن مشخصات شامل كانفرميشن نامبر، تاريخ تولد و نام و نام خانوادگي، صفحه برنده شدن شما ( نامه اول ) حذف شده و به جاي اون نامه دوم رو خواهيد ديد
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: raham ، امیر مهاجر ، گل نهال ، ASALI ، mdna ، lilac ، Tomas ، MAHDI2012 ، armin1
(2013-01-02 ساعت 12:05)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان خوبم

با امروز ميشه 35 روزCool پروردگارا، امروز كليرنس همه دوستان را در سايت هاي مربوطه آپديت و همگي را كلير بگردان، كيس نامبر ما رو هم بين كيس نامبر اين بزرگواران قرار بدهSmile

آمين

آمين
ما هم بعد از 42 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، Emma_a432 ، raham ، mdna ، peyman1355 ، lilac ، مانترا ، Tomas ، enchantress_boy ، armin1
(2013-01-02 ساعت 13:44)Ahmad AHS نوشته:  
(2013-01-02 ساعت 12:05)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان خوبم

با امروز ميشه 35 روزCool پروردگارا، امروز كليرنس همه دوستان را در سايت هاي مربوطه آپديت و همگي را كلير بگردان، كيس نامبر ما رو هم بين كيس نامبر اين بزرگواران قرار بدهSmile

آمين

آمين
ما هم بعد از 42 روز
آميييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييين
ما هم بعد از 49 روز
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: mdna ، peyman1355 ، lilac ، Ahmad AHS ، مانترا ، Tomas ، armin1 ، mrbonbon ، MAHDI2012
تو بچه های امسال کسی هست که مثل من سربازیش تو سپاه بوده باشه و الان منتظر کلیر شدن باشه؟
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، peyman1355 ، Tomas ، armin1 ، moji1361
با اجازه از پیشکسوت ها ما هم 23 روز هست منتظریم.......ولی ما همه به امید زنده ایم
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: peyman1355 ، raham ، lilac ، armin1 ، Tomas ، گل نهال
آميننننننننننننننننننننن

منم 43 روزه شدمCool
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: lilac ، raham ، Ahmad AHS ، peyman1355 ، Tomas ، aziking
(2013-01-02 ساعت 15:43)abloom_ma نوشته:  دوستان عزیز کسی میدونه از چه طریقی میتونیم اطلاعات کاملی از شهرها و ایالت های آمریکا داشته باشیم...هزینه ها...اجاره ها...دانشگاهها....آب و هوا....امنیت..و غیره

یه سری اطلاعات خوب هست که توی امضا امیر مهاجر عزیز می تونی ازشون استفاده کنی
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
(2013-01-02 ساعت 14:18)fire dragon نوشته:  تو بچه های امسال کسی هست که مثل من سربازیش تو سپاه بوده باشه و الان منتظر کلیر شدن باشه؟
سلام دوست عزیز، هیچ نگران نباش اینجا تنها نیستی، سربازیه منم تو سپاه بوده و الانم در حال گذروندن پروسه اداری هستم...
راستی به نظرم خیالت راحت باشه، هیچ جای نگرانی نداره، یه ذره اینور و انورتر مطمئن باش که کلیرنست میاد، فقط باید اجازه بدی بهشون که مراحل تکمیلش طی بشه همین. کارای عقب افتاده و مقدمات سفرت رو انجام بده همقطار. Wink
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
(2013-01-02 ساعت 15:11)armin1 نوشته:  آميننننننننننننننننننننن

منم 43 روزه شدمCool
آرمین جون یادت نره تا okشدی اول به من خبر بده باااااااااااااااااااااااااشه؟Tongue
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، armin1
من امیر، 62 روز ، یک مسافر !!!!
(2013-01-02 ساعت 20:18)mrbonbon نوشته:  
(2013-01-02 ساعت 14:18)fire dragon نوشته:  تو بچه های امسال کسی هست که مثل من سربازیش تو سپاه بوده باشه و الان منتظر کلیر شدن باشه؟
سلام دوست عزیز، هیچ نگران نباش اینجا تنها نیستی، سربازیه منم تو سپاه بوده و الانم در حال گذروندن پروسه اداری هستم...
راستی به نظرم خیالت راحت باشه، هیچ جای نگرانی نداره، یه ذره اینور و انورتر مطمئن باش که کلیرنست میاد، فقط باید اجازه بدی بهشون که مراحل تکمیلش طی بشه همین. کارای عقب افتاده و مقدمات سفرت رو انجام بده همقطار. Wink

به نظر من کلیر شدن به این چیزا نیست ... من دختر مجرد بودم کار دولتی هم نداشتم هم تمکن مالی داشتم هم اسپانسر در کمال ناباوری بهم برگه آبی دادن ... سربازی و کار دولتی همش بهونست وگرنه میگفتن کسایی که این شرایط رو دارن اصلا تو لاتاری شرکت نکنن
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
کیس ازدواجی : تاریخ رسید مدارک :  2013 29oct
تاریخ  Approve  مدارک : 4  2013 Dec
دريافت كيس نامبر : 12 February 2015
فرم 6march : ds261
پرداخت ١٢٠$ : 30march
پرداخت ٣٢٥ $ : 3april
(2013-01-02 ساعت 20:18)mrbonbon نوشته:  

سلام .خدمت شما بگم که بنده حدمت سربازی را در س پ ا ه بودم.اولین سوال مصاحبه این بو دکه سربازی را هم که در سپاه بودی؟بلی-در زمان جنگ هم که بودی؟ بلی- و سوالات بعدی....دوست عزیز نگران نباش ...اشالله همه چی درست می شه
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

نخندیناااااااااااااااااا!
این کیسایی که تو سایت میزنه و همه میفهمن کلیر شدن فقط 4 زقمه آخره نه؟Big Grin
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: armin1 ، fire dragon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان