کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-01 ساعت 18:19)r_ent نوشته:  مامان سایه شما که میدونی مابه حرفات اعتماد داریم پس انقدر این واقعیتها رو اینجوری نگو دیگه
بیا الکی دلداریمون بده بگو فردا که میان سر کار چون پر انرژی هستن میخوان 1عالمه کارنتی از ایران اعلام کنن!
راستش من فکر میکردم 5شنبه آپدیت شه با این وضع پیش بینی شما، باید خودمو واسه جمعه کوک کنم، هرچند که ....
حرف منفی نزنم بهتره!!!
ایشالا جمعه خیلی هامون این تاپیک رو به عنوان عضو رسمی، ترک میکنیم و میریم مرحله بعد Smile
هوووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااا
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
روشا جان
تازه کلی حواسم بوده که الکی دلداری بدم Big Grin خب من میدونستم که هفته قبل امکان نداشت سایت آپدیت بشه ولی هیچی نگفتم Big Grin فکر کن هفته پیش بهت میگفتم جمعه هفته دیگه خیلی سخت میگذشت , ولی الان چشم به هم بزنی این دو سه روز هم میگذره Smile
حالا شاید هم زودتر شد , من که از خدامه Rolleyes
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-01-01 ساعت 15:16)ahmad.h نوشته:  
(2013-01-01 ساعت 03:06)Saeedv13 نوشته:  
(2012-12-29 ساعت 12:44)ahmad.h نوشته:  من 74 روزه منتظر کلیرنسم، 5 شنبه بهشون ایمیل زدم و راجع به کلیرنس، ایتبار مدیکال و اعتبار ویزا سوال کردم. بهم گفتن که نهایتا تا 10 ژانویه جواب کلیرنسو میدن، اعتبار مدیکال 1 ساله، و اعتبار ویزا 6 ما بعد از پرینت شدن ویزا هست.
احمد آقا
یه لطفی بکن متن ایمیل سفارت رو که گفته اعتبار مدیکال سفارت ارمنستان یک سال هست اینجا برامون بذار. یکی از کاربرامون سر این تاریخ شک و تردید داره و برای برنامه ریزی کارهاش به این تاییده نیاز داره. ممنونم ازت.

Dear Ahmad,

Thank you for your email. Your administrative processing is still pending. If we have not posted your case number by January 10, please send us another email so that we can be sure to finalize the processing.

You are correct, your medical check is valid for 1 year. And your visa will be valid for six months from the day we print your visa.

Thank you for your patience. We’ll do everything we can to finish your processing in the next two weeks, but please do let us know if your number has not posted by January 10.

Best,

Immigrant Visa Unit,
U.S. Embassy Yerevan,
Armenia
[/align]

ممنون از عمو سعيد و ممنون از شما ، من چون تقريبا در ٣ پست مختلف گفتم كه اعتبار مديكال ارمنستان ١ ساله هست (حدودا ٢٠ روز پيش)و همينطور حضورا هم توسط ٢ نفر كه من به گفته هاشون اعتماد دارم اين مسئله ازافيسر در سفارت و پزشك معتمد به طور جداگانه پرسيده شده بود،به اين مسئله مطمئن بودم ، اما از اينكه همچنان اين مسئله با شك و ترديد بهش نگاه ميشد خودم هم دچار دودلي شدم، چون اصولا تو اين سايت يك نفر كه خبر مهمي رو اعلام ميكنه سيل تشكر زير ارسالش جاري ميشهCool(تشكر معياريست برايي صحت گفته)بخصوص افراد فعال در سايت اما در مورد پستهاي من اين طور نشد و براي همين خودم هم قصد داشتم به محض تمام شدن تعطيلات ژانويه اين ايميل رو براشون بزنم كه ايشون اينكار رو انجام دادند،  باز هم ممنون
(2013-01-01 ساعت 18:23)گل نهال نوشته:  
(2013-01-01 ساعت 18:19)r_ent نوشته:  ایشالا جمعه خیلی هامون این تاپیک رو به عنوان عضو رسمی، ترک میکنیم و میریم مرحله بعد Smile
هوووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااا
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

نه لطفاً ماها رو با كيس بالا تا روز آخر تنها نذاريد و تاپيك را ترك نكنيد گناه داريم خانم روشا جان

روشا گفت: «به عنوان عضو رسمی»
یعنی بطور غیر رسمی میاد اینجا به ما سر میزنه! Wink
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ASALI ، roeentan ، گل نهال ، Saeedv13 ، Tomas ، lilac ، afs ، r_ent ، saeed_gh
(2013-01-01 ساعت 18:54)پروا نوشته:  
(2013-01-01 ساعت 15:16)ahmad.h نوشته:  
(2013-01-01 ساعت 03:06)Saeedv13 نوشته:  
(2012-12-29 ساعت 12:44)ahmad.h نوشته:  من 74 روزه منتظر کلیرنسم، 5 شنبه بهشون ایمیل زدم و راجع به کلیرنس، ایتبار مدیکال و اعتبار ویزا سوال کردم. بهم گفتن که نهایتا تا 10 ژانویه جواب کلیرنسو میدن، اعتبار مدیکال 1 ساله، و اعتبار ویزا 6 ما بعد از پرینت شدن ویزا هست.
احمد آقا
یه لطفی بکن متن ایمیل سفارت رو که گفته اعتبار مدیکال سفارت ارمنستان یک سال هست اینجا برامون بذار. یکی از کاربرامون سر این تاریخ شک و تردید داره و برای برنامه ریزی کارهاش به این تاییده نیاز داره. ممنونم ازت.

Dear Ahmad,

Thank you for your email. Your administrative processing is still pending. If we have not posted your case number by January 10, please send us another email so that we can be sure to finalize the processing.

You are correct, your medical check is valid for 1 year. And your visa will be valid for six months from the day we print your visa.

Thank you for your patience. We’ll do everything we can to finish your processing in the next two weeks, but please do let us know if your number has not posted by January 10.

Best,

Immigrant Visa Unit,
U.S. Embassy Yerevan,
Armenia
[/align]

ممنون از عمو سعيد و ممنون از شما ، من چون تقريبا در ٣ پست مختلف گفتم كه اعتبار مديكال ارمنستان ١ ساله هست (حدودا ٢٠ روز پيش)و همينطور حضورا هم توسط ٢ نفر كه من به گفته هاشون اعتماد دارم اين مسئله ازافيسر در سفارت و پزشك معتمد به طور جداگانه پرسيده شده بود،به اين مسئله مطمئن بودم ، اما از اينكه همچنان اين مسئله با شك و ترديد بهش نگاه ميشد خودم هم دچار دودلي شدم، چون اصولا تو اين سايت يك نفر كه خبر مهمي رو اعلام ميكنه سيل تشكر زير ارسالش جاري ميشهCool(تشكر معياريست برايي صحت گفته)بخصوص افراد فعال در سايت اما در مورد پستهاي من اين طور نشد و براي همين خودم هم قصد داشتم به محض تمام شدن تعطيلات ژانويه اين ايميل رو براشون بزنم كه ايشون اينكار رو انجام دادند،  باز هم ممنون

پروا جان این یکی از بهترین خبرهایی بود که من شنیدم و زیر پستت تشکر هم کردم.
اعتبار یکساله مدیکال ارمنستان دستمون رو برای زمان رفتن خیلی بازتر کرد (6ماه کامل اعتبار ویزا رو بهمون داد).
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، sayeh_m ، ali2316 ، peyman1355 ، ASALI ، armin1 ، roeentan ، گل نهال ، Saeedv13 ، Tomas ، lilac ، پروا ، r_ent ، saeed_gh
(2013-01-01 ساعت 18:54)پروا نوشته:  
(2013-01-01 ساعت 15:16)ahmad.h نوشته:  [quote='Saeedv13' pid='257233' dateline='1356993410']
[quote='ahmad.h' pid='256080' dateline='1356768845']

اون 2 نفر کیا بودن حالا ؟Big Grin
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: alalehzam ، امیر مهاجر ، Tomas ، پروا
دوستان
من میخوام درمورد یه موضوعی بگم که نیاز به عکس داره . میشه یکی راهنمایی کنه چطور میشه عکس آپلود کرد .ممنون
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-01 ساعت 21:08)Saiban نوشته:  دوستان
من میخوام درمورد یه موضوعی بگم که نیاز به عکس داره . میشه یکی راهنمایی کنه چطور میشه عکس آپلود کرد .ممنون

اینجا رو مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، kasrafo ، Saeedv13 ، Tomas ، roeentan ، peyman1355 ، r_ent ، Saiban
ﺩﺍﺷﺘﻢ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ‌ﮐﺮﺩﻡ ....ﺍﺯ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﮐﻪ ﺑﺮﮔﺸﺘﻢ ﺍﻧﮕﺎﺭ ﯾﻪ ﺳﻄﻞ ﺁﺏ ﯾﺦ ﺭﯾﺨﺘﻦ ﺭﻭ ﺳﺮﻡ ....ﯾﻌﻨﯽ ﺭﻓﺘﻢ ﺗﻮ ﺣﺎﻟﺖ ﺷﺒﻪ ﮐﻤﺎ .....!!
ﺍﺯ ﺗﺐ ﻭ ﺗﺎﺏ ﺍﻓﺘﺎﺩﻡ ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ...!! ﺍﻻﻥ ﺑﺎﺯ ﻣﯽ‌ﺑﯿﻨﻢ ﮐﻢ ﮐﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻭﺍﺭﺩ ﮔﻮﺩ ﻣﯽ‌ﺷﻢ ....ﯾﻌﻨﯽ ﺍﺳﺘﺮﺱ ﺩﺍﺭﻩ ﯾﻮﺍﺵ ﯾﻮﺍﺵ ﺑﻬﻢ ﻣﯽ‌ﮔﻪ ....ﺳﻼﻡ ﻡ ﻡ ﻡ .....!!
ﺍﯾﻨﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﺭﻭ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﻓﻘﻂ ﺧﻮﺩﻡ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﺑﺎ ﺍﻭﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﻦ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ....!!!
ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪ ﺧﺒﺮﺍﯼ ﺧﻮﺵ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﻤﻮﻥ .....
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
(2013-01-01 ساعت 22:02)shiraz2013 نوشته:  من**2013AS000089 هستم کسی توی این حدود هست بیشتر با هم آشنا بشیم

امیــــــــــــــــــــــــــــــــــــر مهـــــــــــــــاجر Big Grin
(2013-01-01 ساعت 23:22)habibi نوشته:  یه سوال دوستان تاحالا شده کسی برگه آبی بگیره کلیر نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله شده . پارسال یکی از بچه ها رشته حساس داشت ( هوا فضا ) و کلیر نشد . فکر میکنم درصدش یک دهم باشه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: مانترا ، Tomas ، امیر مهاجر ، ASALI ، ani_sheiton ، armin1 ، 3rip ، peyman1355 ، r_ent ، bardia9 ، enchantress_boy
(2013-01-01 ساعت 23:24)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-01 ساعت 23:22)habibi نوشته:  یه سوال دوستان تاحالا شده کسی برگه آبی بگیره کلیر نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله شده . پارسال یکی از بچه ها رشته حساس داشت ( هوا فضا ) و کلیر نشد . فکر میکنم درصدش یک دهم باشه .

مامان سايه جان،فقط همون lovelybugattiبوده كه برگه آبي گرفته و كلير نشده؟و بقيه كيس هايي كه پارسال رد شدن همه از همون مصاحبه قرمز گرفتن؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: Tomas ، امیر مهاجر ، ASALI ، ani_sheiton ، پدی ، 3rip ، peyman1355 ، usa lover
(2013-01-01 ساعت 23:29)گل نهال نوشته:  
(2013-01-01 ساعت 23:24)sayeh_m نوشته:  

مامان سايه جان،فقط همون lovelybugattiبوده كه برگه آبي گرفته و كلير نشده؟و بقيه كيس هايي كه پارسال رد شدن همه از همون مصاحبه قرمز گرفتن؟
بله عزیزم . تا اونجایی که یادم میاد همه اونهایی هم که رد شده بودن اسم بچه هاشون رو ننوشته بودن .
با سلام

ضمن تبريك سال نو ميلادي ؛ ارزوي تسريع در كلير شدن دوستان را از صميم قلب خواهانم Rolleyes
يه مشت انرژي مثبت Big Grin +++++++++++++++++++++++++++++++++
كاش نصيب ما هم بشه اين استرس Big GrinBig GrinBig Grin
كيس نامبر : به اميد خدا در یک مِی ٢٠١٤

@ گل نهال جون: همونطور که امیر مهاجر گفت من عمداً نوشتم عضو رسمی که اونایی که تو این تاپیک میان بدونن که من بازم میام Smile
@ امیر: مرسی آقای با دقت! Smile
@ عمو سعید: شما خیلی به من لطف دارین عمو Smile خیالتون راحت من ایشالا همین طور در خدمتتون هستم، از تاپیکی به تاپیک دیگه منتقل میشم امااز بین نمیرم!!! (بالاخره بمب انرژی هم مثه انرژی باید از بین نره دیگه!!!)Wink
@ آسمان آبی: واااااااااااااااای دقــــــــــــــــــیــــــــــــقـــــــــــــــــاً منم همینطور!
خیلی جالبه که حس ها هم مثله همه Smile هی دوس دارم بگم دقــّــــــــیقاً (با تشدید!) !!!
خیلی خوب وصف حالمو گفتین کیف کردم Smile
@ همه : خــــُـــــــب ! صبح بخیر!! ایی گون لَر آرکاداشیمیزدن! ایی ینی ییل!!! (یعنی من همینطوری از خودم ترکی استانبولی ابداع میکنمااا!!!!! ببخشید اگه اشتباهه!!!) بقیه شو به فارسی میگم که شماها متوجه شین وگرنه من که اسسسسسسسسستاد زبان ترکی هستم!!! :
(از زبان یکی از کارکنان سفارت) :
به به چه روز قشنگی، چقدر من خوشحالم، پر از انرژی هستم، واااااااااای خدایا مرسی، چطوری جبران کنم؟؟؟؟؟؟ آها! منم دل یه عالمه آدمو شاد میکنم Big Grin
خب حالا صفحه کلیرنس رو آپدیت میکنم تا همه حالشو ببرن: F5 !!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
درود بر دوستان خوبم

با امروز ميشه 35 روزCool پروردگارا، امروز كليرنس همه دوستان را در سايت هاي مربوطه آپديت و همگي را كلير بگردان، كيس نامبر ما رو هم بين كيس نامبر اين بزرگواران قرار بدهSmile

آمين
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان