کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-05 ساعت 03:30)farokhi21 نوشته:  سلام برای من میرنه •Invalid Immigrant Visa Case Number
این یعنی چی؟

فرخی جان بدون صفر هاش بزن درست میشه
در ضمن اگر ایروان بودی فکر نکنم شمارتو بشناسه
باید منتظر موند دید چی میشه
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: tatoole ، sam11 ، bayat_r ، roeentan ، peyman1355 ، Tomas
(2013-01-04 ساعت 21:32)r_ent نوشته:  بازم خدا رو شکر آپدیت شد! دعامون بر آورده شد!
حالا دعا میکنیم 2شنبه آپدیت شه و کلی از ماها کلیر بشیم Smile
ایییییییییییییییییییییییشششششششششششششااااااااااالللللللللللااااااااااااا Smile
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
بگین ایشالا Smile
چــــــــــــَــــــشم Big Grin
انرژی + واسه 2شنبه! ایشالا اولین پاک شده r_ent بــــــاشه ای خدا!!!!CoolCool
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان: golesang ، neved ، sam11 ، raham ، گل نهال ، peyman1355 ، r_ent ، Tomas
دوست عزیز زیاد نگران نباش منم مس شمام تازه با معافی و ۶۴ روز انتظار ،میبینی‌ که اوضاعت اونقدرها هم بد نیست
(2013-01-03 ساعت 23:30)raham نوشته:  من که اصلا حالم خوب نیست،یگه دارم کلافه می شم امروز شد 50روز با اینکه هیچ نکته مبهمی در کیس ما نیست نه شغل دولتی ونه سربازی سپاه. .... Sad
تشکر کنندگان: f1f ، mohajer13 ، neved ، sam11 ، raham ، bayat_r ، peyman1355 ، r_ent ، Tomas
با سلام خدمت دوستان مهاجر سرایی
یک گزارش از مصاحبه روزهای 2 و 3 ژانویه 2013 سفارت آنکارا برای دوستان عزیز مهاجر سرا ارسال میکنم ، شاید برای هم قطاران مهاجرم مفید واقع بشه و باعث قوت قلب تمامی دوستان در انتظار کلیر باشه ، امیدوارم همه زودتر این دوران انتظار را پشت سر بگذارند و هر چه سریعتر عازم به مقصد نهایی شوند...

روز دوم ژانویه

تعداد مصاحبه شونده لاتاری : 11 کیس 7 کیس از ایران _ 3 کیس از ترکیه _ و یک کیس از ایران که اگر اشتباه نکنم ایشان غایب بودند.

تعداد پذیرفته شده لاتاری : 1 کیس از ترکیه

تعداد منتظر کلیرنس لاتاری : 6 کیس از ایران _ 2 کیس از ترکیه

تعداد پذیرفته نشده لاتاری : 1 کیس از ایران با کمال تاسف ، امیدوارم کیس مربوطه با اعتراض و انجام اقدامات لازم مجددا امکان ادامه روند اداریشان را میسر نمایند.

روز سوم ژانویه

تعداد مصاحبه شونده لاتاری : 11 کیس 8 کیس از ایران _ 3 کیس از ترکیه

تعداد پذیرفته شده لاتاری : 5 کیس 3 کیس از ایران _ 2 کیس از ترکیه

تعداد منتظر کلیرنس لاتاری : 5 کیس از ایران

تعداد پذیرفته نشده لاتاری : 0 (یک کیس ترکیه در انتطار نوبت بعدی مصاحبه )

نکته قابل توجه و تعمق برای دوستان منتظر این است که کیسهای ترکیه هم دچار پروسه کلیرنس (روند اداری معروف و شاید بتوان از واژه کذایی استفاده کرد)میشوند....
از این مو ضوع میتوان نتیجه گرفت که نباید دوستان خیلی از این روند ناراحت و نگران باشند، این هم یک مرحله از مراحل مهاجرت محسوب میشود که با کمی صبوری و تحمل سپری خواهد شد .
شاید این همان زمانی است که باید برای ادامه مسیر ایستاد.... و با برنامه ریزی بهتر و دقیقتر در جهت رسیدن به هدف تلاش کرد.
به قول استاد بزرکوار این نیز بگذرد................................................................................................................................

با آرزوی رسیدن همه دوستان مهاجر به اهداف بزرگ زندگیشان

مرجع استخراج شده اطلاعات مصاحبه دوم و سوم ژانویه 2013 سفارت آنکارا :
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV
تشکر کنندگان: gbtm ، Emma_a432 ، f1f ، sayeh_m ، mohajer13 ، e76779 ، sam11 ، raham ، گل نهال ، ali2316 ، ensan ، ASALI ، amir82 ، bayat_r ، roeentan ، peyman1355 ، r_ent ، Tomas
(2013-01-05 ساعت 03:56)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 03:30)farokhi21 نوشته:  سلام برای من میرنه •Invalid Immigrant Visa Case Number
این یعنی چی؟

فرخی جان بدون صفر هاش بزن درست میشه
در ضمن اگر ایروان بودی فکر نکنم شمارتو بشناسه
باید منتظر موند دید چی میشه

درسته. منم فکر می کنم کیس نامبرهای مربوط به ایروان رو نمی شناسه هنوز.
از اونجاییکه که کلا روند ایروان یه جورایی راحت و ابتدایی هست (هنوز تکنولوژی اونجا ظهور نکردهTongue). فعلا کیس نامبرهای ایروان وارد نشده
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: sam11 ، Saiban ، peyman1355 ، Tomas
(2013-01-05 ساعت 01:40)bayat_r نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 01:13)SOROUSHSOFT نوشته:  
**********خبر مهم**********

بچه ها سایت CEAC شماره کیس های لاتاری رو هم از امشب میشناسه!!!
این امکان تازه امشب بهش اضافه شده و همانطور که پیش بینی میشد شماره کیس های لاتاری هم به امکانات این سایت اضافه شده
فقط یک مشکل کوچیک دیگه وجود داره و اونم اینکه هنوز کلیه کیس های لاتاری تو این سیستم قابل شناسایی نیستند ولی اکثر کیس ها رو میشناسه(تقریبا" 90 درصد رو میشناسه!!)
من چند تا رو امتحان کردم و شناخت ولی متاسفانه مال خودمو نمیشناسه و پیغام میده : Your search did not return any data
من احتمال میدم شماره کیس ها داره به ترتیب از کوچک به بزرگ تو این سایت اضافه میشه و کیس های پایین رو میشناسه و بالایی ها رو هنوز نمیشناسه
شما هم امتحان کنید و نتیجه رو اینجا اعلام کنید.
اینم آدرسش: https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

راستش این بحثیه که با عمو سعید و دیگر بچه ها هم وجود داره و ظاهراً برای بعضی از کیس ها رو فقط نشون میده، البته برای کیس من هم میگه:
Your search did not return any data.
برای منم همین رو مینویسه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: sam11 ، raham ، mdna ، ASALI ، bayat_r ، peyman1355 ، r_ent ، Tomas
اقا برای منم نمیشناسه ! منم آنکارا بودم جریان چیه؟
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: sam11 ، raham ، peyman1355 ، r_ent ، Tomas

این امکان تازه امشب بهش اضافه شده و همانطور که پیش بینی میشد شماره کیس های لاتاری هم به امکانات این سایت اضافه شده
فقط یک مشکل کوچیک دیگه وجود داره و اونم اینکه هنوز کلیه کیس های لاتاری تو این سیستم قابل شناسایی نیستند ولی اکثر کیس ها رو میشناسه(تقریبا" 90 درصد رو میشناسه!!)
من چند تا رو امتحان کردم و شناخت ولی متاسفانه مال خودمو نمیشناسه و پیغام میده : Your search did not return any data
من احتمال میدم شماره کیس ها داره به ترتیب از کوچک به بزرگ تو این سایت اضافه میشه و کیس های پایین رو میشناسه و بالایی ها رو هنوز نمیشناسه

Your search did not return any data. اینم از ما Cool
یعنی خوشم میاد من از این ارمنستان با سیستم قدیمیش، خداییش خیییییییییلی باحالنBig Grin
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: raham ، mdna ، peyman1355 ، r_ent ، Tomas
(2013-01-05 ساعت 10:24)sayeh_m نوشته:  

راستش این بحثیه که با عمو سعید و دیگر بچه ها هم وجود داره و ظاهراً برای بعضی از کیس ها رو فقط نشون میده، البته برای کیس من هم میگه:
برای منم همین رو مینویسه .

برای کیس من هم همین رو مینویسهSad
شماره کیس:2013AS2XXX
تعداد افراد: 3 نفر
سفارت: ارمنستان
تاریخ مصاحبه:18 دسامبر
کلیر:23 ژانویه
مقصد:کالیفرنیا
تشکر کنندگان: raham ، peyman1355 ، r_ent ، Tomas
از بچه ها کسی هست قبل 19 دسامبر رفته باشه مصاحبه و کلیرنس خورده باشه و تو این سیستم اطلاعاتشو نشون بده ؟ من فکر میکنم کلن برای ماها که این شرایط رو داریم هنوز عمل نمیکنه!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: raham ، fire dragon ، hassan1358arab ، ASALI ، peyman1355 ، r_ent ، Tomas
کیس منو میشناسه تمام اطلاعات و تاریخ مصاحبم رو میزنه
کیس نامبرو بدون صفر های قبل از عددتون باید وارد کنید و همینجور که دوستمون گفت فقط بعضی از کیس هارو نشون می ده این اطلاعات رو میزنه:
U.S. Department of State
IMMIGRANT VISA APPLICATION
Ready
Immigrant Visa Case Number: 2013AS4### ANK
Case Creation Date: ##-Nov-2011
Status Updated Date: ##-Dec-2012

Your case is ready for your interview when scheduled at the U.S. Consular section. If you have already scheduled an appointment for an interview, please prepare your documents as directed in your appointment letter and appear at the consulate on the appointed date and time. Otherwise, please wait until you have been notified of your interview appointment. Additional information about how Immigrant Visa interview appointments are scheduled can be found at: http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._3731.html

For more information, please visit TRAVEL.STATE.GOV.
تشکر کنندگان: raham ، sayeh_m ، fire dragon ، bayat_r ، AsemanAbee ، peyman1355 ، r_ent ، Tomas
سلام
اطلاعات ما رو هم نشون نمي ده!!!!!!!!
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: peyman1355 ، Tomas
(2013-01-05 ساعت 02:05)مهتاب - 2251 نوشته:  

من کیس نامبرمو امتحان کردم و شناخت !!
و نوشت پرونده اتون خونده شده
حالا یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام،كيس من هم شناخت
شماره کیس: 2013AS2xxx،قبولي : 2may,سفارت :ank, مصاحبه : 3jan ,تعداد : ٢ نفر،كليرينس ؟؟؟
تشکر کنندگان: bayat_r ، peyman1355 ، Tomas
واسه من نشون داد اون صفحرو.حالا چي كار كنيم دوستان به چه درد ميخوره.پرينتم نميشه ازش گرفت...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: raham ، peyman1355 ، Tomas
(2013-01-05 ساعت 12:00)bardia9 نوشته:  واسه من نشون داد اون صفحرو.حالا چي كار كنيم دوستان به چه درد ميخوره.پرينتم نميشه ازش گرفت...
بردیا جان
از چی چی میخوای پرینت بگیری ؟ Big Grin Big Grin
این سیستم کلا" برای کلیرنس خورده ها خوبه اونم نه اینکه پرینت بگیری , برای اینه که اگر کلیر شده باشی و هنوز سایت آپدیت نشده باشه , اینجا زودتر متوجه میشی Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، bardia9 ، امیر مهاجر ، raham ، مانترا ، خانه ، Ali DV-2013 ، peyman1355 ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان