کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
منم با امیر مهاجر موافقم
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، raham ، armin1 ، ani_sheiton ، ASALI ، peyman1355 ، r_ent ، Tomas
(2013-01-05 ساعت 12:50)Saeedv13 نوشته:  من کیسم از 01 تا 04 دارهBig Grin.

زیاد بشه برسه به 99!
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2013-01-05 ساعت 12:00)aliamini2267 نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 02:05)مهتاب - 2251 نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 01:40)bayat_r نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 01:13)SOROUSHSOFT نوشته:  
**********خبر مهم**********

بچه ها سایت CEAC شماره کیس های لاتاری رو هم از امشب میشناسه!!!
ا
اینم آدرسش: https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

راستش این بحثیه که با عمو سعید و دیگر بچه ها هم وجود داره و ظاهراً برای بعضی از کیس ها رو فقط نشون میده، البته برای کیس من هم میگه:
Your search did not return any data.

من کیس نامبرمو امتحان کردم و شناخت !!
و نوشت پرونده اتون خونده شده
حالا یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام،كيس من هم شناخت

کیس منم شناخت Big Grin

دوستان ، ظاهرا این سایت دیرتر از سایت آنکارا آپ دیت میشه ، چون بعضی از کیس های که تو آنکارا کلیر اعلام کرده تو این سایت هنوز مراحل اداری میزنه !!
2013AS3##/آنکارا/کارنت اکتبر/مصاحبه اواخر نوامبر/کلیرنس 65 روز/دریافت ویزا ابتدای فوریه /مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mdna ، raham ، گل نهال ، Tomas ، peyman1355 ، afshin06
بچه ها به نظر من این سایت برای ما منتظران کلیرنس فقط میتونه یه جور دلگرمی باشه که دارن رو کیسمون کار میکنن Wink
همین که شماره کیستو تو این سایت وارد میکنی و میگه مراحل اداری و یه تاریخ آپدیت هم داره که میگه فلان تاریخ آپدیت شده خودش کلی دلگرمیه Big Grin
بهتر از اینه که زنگ بزنیم سفارت و اونا بهمون بگن مراحل اداری Tongue
امیدوارم هر چه سریعتر شماره کیس هایی رو هم که نمیشناسه تو این سایت وارد بشه و کلی از استرمون کم بشه
بر طبق تحقیقات من این سایت 95 درصد از کیس های آنکار رو میشناسه و متاسفانه در حال حاضر کیس های ارمنستان و ابوظبی رو نمیشناسه Smile
البته با توجه به سرعت عملی که دارن میشه امیدوار بود که تو هفته آینده کیس های ابوظبی و ارمنستان و 5 درصد باقی مونده آنکارا هم بوسیله این سیستم قابل شناسایی باشن Big Grin
به امید اینکه هفته آینده سایت های ارمنستان و آنکارا و ابوظبی آپدیت بشن و هوراهای همه منتظران این تاپیک رو منفجر کنه Big Grin
اینم انرژی مثبت ما
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
نکته جالب اینکه من چندتا کیسهایی ک ه سایت آنکارا زده برای گرفتن ویزا اصلن نمیشناسه! موندم دیتا بیسش از کجا آپدیت میشه !!!!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: raham ، hassan1358arab ، amairmonre ، peyman1355 ، Tomas
کیس منو نمیشناسهSad
کاش تا هفته بعد کیس های ارمنستانم وارد این سیستم کنن
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان: peyman1355 ، Tomas ، السانا
(2013-01-05 ساعت 15:14)SOROUSHSOFT نوشته:  بچه ها به نظر من این سایت برای ما منتظران کلیرنس فقط میتونه یه جور دلگرمی باشه که دارن رو کیسمون کار میکنن Wink
همین که شماره کیستو تو این سایت وارد میکنی و میگه مراحل اداری و یه تاریخ آپدیت هم داره که میگه فلان تاریخ آپدیت شده خودش کلی دلگرمیه Big Grin
بهتر از اینه که زنگ بزنیم سفارت و اونا بهمون بگن مراحل اداری Tongue
امیدوارم هر چه سریعتر شماره کیس هایی رو هم که نمیشناسه تو این سایت وارد بشه و کلی از استرمون کم بشه
بر طبق تحقیقات من این سایت 95 درصد از کیس های آنکار رو میشناسه و متاسفانه در حال حاضر کیس های ارمنستان و ابوظبی رو نمیشناسه Smile
البته با توجه به سرعت عملی که دارن میشه امیدوار بود که تو هفته آینده کیس های ابوظبی و ارمنستان و 5 درصد باقی مونده آنکارا هم بوسیله این سیستم قابل شناسایی باشن Big Grin
به امید اینکه هفته آینده سایت های ارمنستان و آنکارا و ابوظبی آپدیت بشن و هوراهای همه منتظران این تاپیک رو منفجر کنه Big Grin
اینم انرژی مثبت ما
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ابوظبی رو هم میشناسه...
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، mdna ، bayat_r ، Saeedv13 ، lilac ، hassan1358arab ، امیر مهاجر ، raham ، bmojtaba ، roeentan ، mgolchin13 ، شوصب ، peyman1355 ، r_ent ، Tomas
(2013-01-05 ساعت 05:02)پیمان ابراهیمی نوشته:  با سلام خدمت دوستان مهاجر سرایی
یک گزارش از مصاحبه روزهای 2 و 3 ژانویه 2013 سفارت آنکارا برای دوستان عزیز مهاجر سرا ارسال میکنم ، شاید برای هم قطاران مهاجرم مفید واقع بشه و باعث قوت قلب تمامی دوستان در انتظار کلیر باشه ، امیدوارم همه زودتر این دوران انتظار را پشت سر بگذارند و هر چه سریعتر عازم به مقصد نهایی شوند...

روز دوم ژانویه

تعداد مصاحبه شونده لاتاری : 11 کیس 7 کیس از ایران _ 3 کیس از ترکیه _ و یک کیس از ایران که اگر اشتباه نکنم ایشان غایب بودند.

تعداد پذیرفته شده لاتاری : 1 کیس از ترکیه

تعداد منتظر کلیرنس لاتاری : 6 کیس از ایران _ 2 کیس از ترکیه

تعداد پذیرفته نشده لاتاری : 1 کیس از ایران با کمال تاسف ، امیدوارم کیس مربوطه با اعتراض و انجام اقدامات لازم مجددا امکان ادامه روند اداریشان را میسر نمایند.

روز سوم ژانویه

تعداد مصاحبه شونده لاتاری : 11 کیس 8 کیس از ایران _ 3 کیس از ترکیه

تعداد پذیرفته شده لاتاری : 5 کیس 3 کیس از ایران _ 2 کیس از ترکیه

تعداد منتظر کلیرنس لاتاری : 5 کیس از ایران

تعداد پذیرفته نشده لاتاری : 0 (یک کیس ترکیه در انتطار نوبت بعدی مصاحبه )

نکته قابل توجه و تعمق برای دوستان منتظر این است که کیسهای ترکیه هم دچار پروسه کلیرنس (روند اداری معروف و شاید بتوان از واژه کذایی استفاده کرد)میشوند....
از این مو ضوع میتوان نتیجه گرفت که نباید دوستان خیلی از این روند ناراحت و نگران باشند، این هم یک مرحله از مراحل مهاجرت محسوب میشود که با کمی صبوری و تحمل سپری خواهد شد .
شاید این همان زمانی است که باید برای ادامه مسیر ایستاد.... و با برنامه ریزی بهتر و دقیقتر در جهت رسیدن به هدف تلاش کرد.
به قول استاد بزرکوار این نیز بگذرد................................................................................................................................

با آرزوی رسیدن همه دوستان مهاجر به اهداف بزرگ زندگیشان

مرجع استخراج شده اطلاعات مصاحبه دوم و سوم ژانویه 2013 سفارت آنکارا :
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

این 2 ژانویه اصلا به هیچ کس نمی خواستن یه ضرب بدن ما هم بودیم، کسی که مجرد بود و با مدارک کامل هم بود که اونم کلیرنس خورد اونی هم که رد شد مشکل داشت واقعا
لاتاري ٢٠١٣
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، bayat_r ، amairmonre ، raham ، roeentan ، peyman1355 ، aliamini2267 ، mrbonbon ، r_ent ، Tomas ، kage.omid
چه مشکلی داشت؟
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: bayat_r ، hassan1358arab ، amairmonre ، mgolchin13 ، Tomas
(2013-01-05 ساعت 12:50)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 12:40)fire dragon نوشته:  ...Administrative Processing
Immigrant Visa Case Number: 2013AS18** 01 ANK
فقط این 01 چیه کنار کیس نامبر من؟
بقیه هم دارند همچین چیزی؟
اره امیر جان. به نظرم نشوندهنده ی افراد مختلف داخل یک کیس هست. کیس شما یه نفره است و اون 01 نشوندهنده شخص شماست. برای کیس های دو نفره 01 برنده اصلی و 02 فرد همراه هست. من کیسم از 01 تا 04 دارهBig Grin.
سعید جان کیس من چها رنفره ولی فقط 01و02 رو نشون میده البته بچه ها توی پاس خانمم است.نکنه گیج بازی در بیارند برای بچه ها ویزا صادرنشه؟
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: گل نهال ، peyman1355 ، Tomas
(2013-01-05 ساعت 21:54)amirhr123 نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 12:50)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 12:40)fire dragon نوشته:  ...Administrative Processing
اره امیر جان. به نظرم نشوندهنده ی افراد مختلف داخل یک کیس هست. کیس شما یه نفره است و اون 01 نشوندهنده شخص شماست. برای کیس های دو نفره 01 برنده اصلی و 02 فرد همراه هست. من کیسم از 01 تا 04 دارهBig Grin.
سعید جان کیس من چها رنفره ولی فقط 01و02 رو نشون میده البته بچه ها توی پاس خانمم است.نکنه گیج بازی در بیارند برای بچه ها ویزا صادرنشه؟
به گمونم باید برای بچه ها پاس جدا بگیرید. چون هر فردی باید جداگانه ویزا دریافت کنه. من هم رفتم و پاس بچه هارو جدا کردم.
شماره کیس : 2013AS000041XX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 01 می
کنسولگری: ارمنستان
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 دسامبر
تاریخ مصاحبه: اواسط مارس
4نفر - اواخر جولای کلیر شدیم
تشکر کنندگان: armin1 ، ASALI ، Saeedv13 ، r_ent ، Tomas
(2013-01-05 ساعت 12:55)پیمان ابراهیمی نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 12:40)fire dragon نوشته:  شماره کیس منم شناخت و نوشت

Administrative Processing
Case Creation Date: 15-Oct-2011
Status Updated Date: 04-Jan-2013

Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview. If further information is needed, you will be contacted. If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days. Under the U.S. Immigration and Nationality Act, Immigrant Visas for "Diversity Visas" cannot be issued after September 30th of the year in which you were selected to apply for a Diversity Visa. For example, entrants into the Diversity Visa Program in Fall of 2011 were selected for Diversity Visa 2012 Program, and selectees MUST apply and receive their visa prior to September 30, 2012 otherwise they lose eligibility to receive a Diversity Immigrant Visa, regardless of additional administrative processing. In addition, please note that some immigrant visas may not be able to be issued if the annual numerical limit for that category has been reached.

For more information, please visit TRAVEL.STATE.GOV.

sgh

سلام
01 یعنی شخص اصلی کیس که خود شما باشید.
اگر تعداد افراد کیس بیشتر از یک نفر باشد در پایین صفحه به ترتیب شماره ها اضافه میشود.
موفق باشید
عزیزم منم یک نفرم ولی 01 نداره
لطفا اطلاعات غلط ندید
تشکر کنندگان: peyman1355 ، Tomas
سلام ، به من میگه حاضره !! خدا کنه راست باشه ، البته یکیش گیرداره
البته بار اول بالای صفحه زد حاضر، بار دوم زد : در حال بررسی اما پایین فرقی نکرد فکر کنم سایته هم ای !!!

2013AS18** 01 ANK Administrative Processing
2013AS18** 02 ANK Ready
2013AS18** 03 ANK Ready
تشکر کنندگان: گل نهال ، peyman1355 ، Tomas ، amir82
(2013-01-05 ساعت 11:03)مانترا نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 01:13)SOROUSHSOFT نوشته:  
**********خبر مهم**********

بچه ها سایت CEAC شماره کیس های لاتاری رو هم از امشب میشناسه!!!
این امکان تازه امشب بهش اضافه شده و همانطور که پیش بینی میشد شماره کیس های لاتاری هم به امکانات این سایت اضافه شده
فقط یک مشکل کوچیک دیگه وجود داره و اونم اینکه هنوز کلیه کیس های لاتاری تو این سیستم قابل شناسایی نیستند ولی اکثر کیس ها رو میشناسه(تقریبا" 90 درصد رو میشناسه!!)
من چند تا رو امتحان کردم و شناخت ولی متاسفانه مال خودمو نمیشناسه و پیغام میده : Your search did not return any data
من احتمال میدم شماره کیس ها داره به ترتیب از کوچک به بزرگ تو این سایت اضافه میشه و کیس های پایین رو میشناسه و بالایی ها رو هنوز نمیشناسه
شما هم امتحان کنید و نتیجه رو اینجا اعلام کنید.
اینم آدرسش: https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

Your search did not return any data. اینم از ما Cool
یعنی خوشم میاد من از این ارمنستان با سیستم قدیمیش، خداییش خیییییییییلی باحالنBig Grin

مال منو نمیشناسه میگه : invalid case number
چیکار کنم؟
کیس ***2
مصاحبه : 12 دسامبر 2012
مقصد:بوستون
تاریخ کلیر:6 ماه بعد مصاحبه(12 ژوئن 2013)
ورود به آمریکا : 4 جولای 2013
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، peyman1355 ، Tomas
(2013-01-06 ساعت 00:30)masood182002 نوشته:  مال منو نمیشناسه میگه : invalid case number
چیکار کنم؟

هیچ کاری لازم نیست بکنید. برای خیلیای دیگه رو هم نمیشناسه.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: bayat_r ، گل نهال ، امیر مهاجر ، peyman1355 ، r_ent ، Tomas ، goody

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان