کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-08-21 ساعت 16:37)m.taj نوشته:  
(2013-08-21 ساعت 15:30)daad نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 12:14)shishipapa نوشته:  iPhone 5 Black 16GB
$549.99
Virgin Mobile...

iPhone 5 ‑ Unlocked ‑ 1...
$649.00
Apple Store

Apple iPhone 5 16GB T‑Mobil...
$629.00
Walmart

Apple iPhone 5 ‑ 16GB ‑ Blac...
$199.99
Verizon Wirel...

Apple Iphone 5 16gb (t‑mobile)
$430.00
eBay دوستانی که انجا هستند میشه بگن چرا اینقدر اختلاف قیمت هست بین کمپانی ها واسه خرید گوشی آیفون 5 ?

دوست عزیز من گوشیم آیفون ۴ هست تو ایران. این گوشی رو باید چیکار کنم که بشه استفادش کرد؟
سلام
مرسی از اینکه راهنمای قیمت گذاشتید؛دوستانی که اونجا iphon5 را تهیه کردن به کدامیکی از قیمتها نزدیکتره؟؟؟و اینکه قطعا معقولتر هست که از اونجا بخریم دیگه؟چون در گرونترین حالت از ایران ارزونتر هستش!درسته؟
سپاس

سلام
من از T-Mobile گرفتم 629 دلار
150 دلار پیش قسط ماهی 20 دلار هم برای گوشی به مدت 24 ماه
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: romance33 ، mdna ، ikamaly ، mhb161 ، shishipapa ، kouroshd ، azar1348 ، m.taj ، Lemony
گوشی هرچی هست بیارین اینجابه کارتون میادنهایت اینه میرین یه فروشگاه میگین یه سیم بده که به این بخوره اینااززیرسنگ هم شده واسه پول همه چی پیدا میکنند.
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
(2013-08-20 ساعت 16:48)sce نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 11:50)fariba_a نوشته:  سلام دوستان
آیا گرفتن نامه ی عدم تصادف از بیمه در ایران برای تخفیف گرفتن بیمه ی ماشین در ایالت تگزاس به درد میخوره؟ اگر مفیده برم دنبالش والا وقت و هزینه صرفش نکنم. ممنون

در هر صورت گرفتنش ضرر نداره.البته بعضی از بیمه ها مثل البرز فیلم در میارن و اگه شهرستان باشین که بدتر.اصلا نمی دونن چی هست.با این حال من هم مقصدم تگزاسه و این نامه رو گرفتم.خرجش هم فقط 10 هزار تومن ترجمه است.
موفق باشین.

من لاس وگاس هستم ایالتها دیگه نمیدونم اما گواهینامه وترجمه بیمه اصلا اعتباری نداره هر دو رو هم من آوردم بیمه اینجاازاین شوخیهاندا ره
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، ikamaly ، mhb161 ، Alirezaa2013 ، azar1348 ، Ehsan1358
(2013-08-20 ساعت 22:31)مانترا نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 12:45)Sepasttian نوشته:  دیشب زنگیدم واسه کمپس سانتا مونیکا کالج ، گفت واسه 11 هفته بین 1400 تا 1600 بستگی به اتاق که دو یا چند نفره باشه ، اجاره میدن، خیلی خوبه یعنی واسه هر ماه تقریبا 500$ ! تازه یک آپشن دیگه هم داره که باهزینه خیلی کم سه وعده غذا سرو میشه . حداقل اتاقش هم دو نفره هست که به من پیشنهاد داد اگه با یکی از دوستای خودت بگیری بهتره . از دوستان اگه کسی تا آخر آگوست قصد داره بیاد لس آنجلس ، باهم میتونیم واسه این کالج اقدام کنیم . یک اپلیکیشن فرم هست که باید پر کرد و ...

دقت کن صبحانه هاش خوب باشه، در جریانی که Big Grin
الان گرفتم مانترا ، یک کم دیر ، بعد 24 ساعت ،فکر نکنم صبحانه هاش به اون خوبی باشه ...Wink
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان: romance33 ، ikamaly ، mosi77 ، mhb161 ، kouroshd ، azar1348 ، m.taj ، Lemony ، sumya
(2013-08-21 ساعت 19:20)sina99 نوشته:  سلام دوستان
Aنامبر من 8 تا عدده که تو سایت uscis میگه باید 9تا باشه . چیکارکنم؟

بعد از A0 وارد کنید.
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: romance33 ، 5ina ، sina99 ، گل نهال ، mhb161 ، azar1348 ، Ehsan1358
سلام دوستان
در سایت U.S. Citizenship and immigiration services برای خود و اعضای خانواده Account ایجاد کردم برای پرداخت fee چه راهکارهایی برای ما که داخل ایران هستیم پیشنهاد می کنید.
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: mhb161 ، azar1348
سلام دوستان قرار شده من برم ویرجینیا شهر گریت فال کسی چیزی در مورد اونجا میدونه.Shy
تشکر کنندگان: mhb161 ، azar1348
دوستان کسی راه قانونی برای خروج 35000 دلار از کشور هست یا نه؟دوست من میخواد بیاد نمیدونه چیکار کننه؟بقیه دوستان چیکار کردن؟
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
تشکر کنندگان: nirvana_kobin ، لاتاری ، mhb161 ، azar1348
(2013-08-21 ساعت 23:58)لاتاری نوشته:  سلام دوستان قرار شده من برم ویرجینیا شهر گریت فال کسی چیزی در مورد اونجا میدونه.Shy
اینجا تاپیک ویرجینیاست
تشکر کنندگان: ikamaly ، Soap McTavish ، soruosh ، لاتاری ، mhb161 ، kouroshd ، azar1348
(2013-08-21 ساعت 22:50)sadfar نوشته:  سلام دوستان
در سایت U.S. Citizenship and immigiration services برای خود و اعضای خانواده Account ایجاد کردم برای پرداخت fee چه راهکارهایی برای ما که داخل ایران هستیم پیشنهاد می کنید.
از این سایت اقدام کنید.هم خودم و هم دوستان دیگه پرداخت کردیم.
تشکر کنندگان: sadfar ، لاتاری ، mhb161 ، kouroshd ، azar1348 ، daad ، AsemanAbee
(2013-08-22 ساعت 00:20)reza_top60 نوشته:  دوستان کسی راه قانونی برای خروج 35000 دلار از کشور هست یا نه؟دوست من میخواد بیاد نمیدونه چیکار کننه؟بقیه دوستان چیکار کردن؟

بعضی از صرافی ها این کار رو انجام میدن .
به این ترتیب که پول رو در ایران دریافت میکنند و در امریکا به حسابی که شما دادید واریز میکنند که دو نکته حائز اهمیت هست :

1- صرافی آشنا که پول شما رو نخورند
2- داشتن حساب در امریکا
کیس نامبر : 2013AS4### / سفارت : آنکارا / ساکن: San Francisco /دریافت ویزا : 9 May
تشکر کنندگان: 5ina ، romance33 ، mdna ، ikamaly ، soruosh ، mhb161 ، reza_top60 ، Alirezaa2013 ، kouroshd ، azar1348 ، nooshshahnar ، daad
سلام دوستان ،

پس از پرداخت immigration fee وقتی هر بار وارد ELIS میشید آیا در قسمت profile میتونید اطلاعات شخصی و آدرس خودتون رو ببینید؟ یعنی وقتی روی my profile کلیک میکنید کل اطلاعاتی که از ابتدا وارد کردید از جمله آدرس و... قابل مشاهده هستند؟

من نزدیک به 40 روز هست که اومدم ولی ولکام لتر و گرین کارد رو دریافت نکردم. امروز تماس گرفتم با customer service و پس از 1 ساعت و نیم انتظار آفیسر بهم گفت اطلاعات شخصیتون به ویژه آدرس در ELIS موجود نیست. علاوه بر آپدیت کردن اطلاعات بهم گفت فرم تغییر آدرس رو هم پر کنم !!!! من واقعاً برام عجیبه چون زمانی که میخواستم اکانت بسازم تمامی ایمن اطلاعات رو وارد کردم. روی فرمهایی هم که به سفارت دادم تماماً همه اطلاعات بوده و هیچ زمان هم تغییر آدرس ندادم. به هیج عنوان متوجه نمیشم قضیه از چه قراره!!!!
تشکر کنندگان: ikamaly ، mhb161 ، azar1348 ، daad ، shatsi
(2013-08-22 ساعت 00:57)ssohrabi نوشته:  سلام دوستان ،

پس از پرداخت immigration fee وقتی هر بار وارد ELIS میشید آیا در قسمت profile میتونید اطلاعات شخصی و آدرس خودتون رو ببینید؟ یعنی وقتی روی my profile کلیک میکنید کل اطلاعاتی که از ابتدا وارد کردید از جمله آدرس و... قابل مشاهده هستند؟

من نزدیک به 40 روز هست که اومدم ولی ولکام لتر و گرین کارد رو دریافت نکردم. امروز تماس گرفتم با customer service و پس از 1 ساعت و نیم انتظار آفیسر بهم گفت اطلاعات شخصیتون به ویژه آدرس در ELIS موجود نیست. علاوه بر آپدیت کردن اطلاعات بهم گفت فرم تغییر آدرس رو هم پر کنم !!!! من واقعاً برام عجیبه چون زمانی که میخواستم اکانت بسازم تمامی ایمن اطلاعات رو وارد کردم. روی فرمهایی هم که به سفارت دادم تماماً همه اطلاعات بوده و هیچ زمان هم تغییر آدرس ندادم. به هیج عنوان متوجه نمیشم قضیه از چه قراره!!!!
بله قابل مشاهدن .
دوستان من الان با Receipt Number کث پیگیری میکنم ، در مرحله Initial Review هستش .چقد دیگه معمولا طول میکشه گرین بیاد دستم ؟ لطفا کمک کنید
شماره کیس:2013AS41XX/تعداد افراد:1 نفر/کنسولگری:انکارا/مصاحبه:هفته چهارم فوریه/از تهران به بوستون
تشکر کنندگان: Sepasttian ، لاتاری ، mhb161 ، azar1348 ، daad
(2013-08-22 ساعت 00:47)Medi نوشته:  
(2013-08-21 ساعت 13:32)nooshshahnar نوشته:  
(2013-08-21 ساعت 08:38)sadfar نوشته:  سلام دوستان
نیمه دوم شهریور به آمریکا مهاجرت خواهم کرد. دو فرزند دانش آموز دارم. لطفا با تجربه ها راهنمایی کنند چه مدارکی ترجمه کنم و آیا مهر دادگستری و امورخارجه آنها را بزنم؟ آگر بله کدامیک؟ باسپاس

دوست عزیز تا اونجایی که من تحقیق کردم و برای دختر خودم انجام دادم: از مدرسه پرونده اش رو تحویل گرفتم و بردم آموزش و پرورش منطقه ی مربوطه و تاییدیه گرفتم و بعد بردم آموزش و پرورش استان و مهر کردم و خودشون ریز نمراتی که لازم بود رو مهر کردند بعد بردم دارالترجمه ،به من گفت نیازی به مهر دادگستری و امور خارجه نیست
موفق باشید

من فکر نمی کنم اصلا نیازی به مهر اموزش و پرورش باشه. فقط ترجمه ها رو می خوان. . واسه ما رو که اینطوری قبول کردن اینا فقط می خوان معادل سازی کنن و نیاز به ترجمه تایپی دارن که بفهمن چی به چیه . چه میدونن چه مهری برای چه ارگانی از ایران هست... منم شنیده بودم باید مهر اموزش پرورش بخوره اما به این شایعات توجه نکردم وهیچ مشکلی هم پیش نیومد

دوست گرامی البته که مدارس امریکا به مهر آموزش و پروش ایران توجهی ندارن و فقط ترجمه رو میبینن، ولی دارالترجمه رسمی کشور اصلا بدون مهر آموزش و پرورش، مدرکتون رو ترجمه نمیکنه.
لااقل توی تهران که به این صورت هست.
ابتدا مدرک رو از مدرسه با تمبر و مهر مدرسه میگیری
بعد آموزش وپرورش منطقه تایید میکنه
سومین مرحله تایید آموزش و پرورش کل هست.
تازه حالا دارالترجمه مدرک رو ترجمه میکنه و بدون اون تاییدیه ها اصلا دارالترجمه رسمی مدرک رو ترجمه نمیکنه!!!!
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، soruosh ، mhb161 ، amin arefi ، hushmandco ، azar1348 ، nooshshahnar ، daad
(2013-08-22 ساعت 01:01)miilad2 نوشته:  
(2013-08-22 ساعت 00:57)ssohrabi نوشته:  سلام دوستان ،

بله قابل مشاهدن .
دوستان من الان با Receipt Number کث پیگیری میکنم ، در مرحله Initial Review هستش .چقد دیگه معمولا طول میکشه گرین بیاد دستم ؟ لطفا کمک کنید
یعنی آدرس رو هم به طور مشخص اونجا میبیند؟ میشه لطف کنید بگید دقیقاً چه اطلاعاتی قابل مشاهده است؟
تشکر کنندگان: mhb161 ، azar1348 ، daad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان