کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
من سه روزه رسیدم سیاتل، شهر kenmore، پرواز امارت هم یه حالی بهمون داد یکی از چمدونام رو نداد با پرواز فرداش اومد، آوردن در خونه یه قسمت هاییشم پاره شده بود. چمدون pierre gardiene نازنینم رو غر کردن. کلا نمیشه گفت پرواز بدی بود، ولی خیلی هم آنچنان چیز خاصی نبود صرفه نظر اینکه بین هندی ها محاصره شده بودمو هر وقت جلویی صندلیشو میداد عقب مونیتور جلوم میومد تو دهنم این قد تنگ بود جاش. غذاشم که نگم گند بود بگم بد بود پر بیراه نیست.
روز دوم هم خیلی شیک رفتم اداره سوشال سکیوریتی، طبق معمول گفت برو یه 10 روز صبر کن. بعد رفتم DMV تو Bellevue اونم ssn می خواست. بعد رفتم بانک chase اونم گفت دو تا id می خوام که یکیش پاسپورت اوکیه. اون یکیش باید یه آدرسی ازت روش باشه. اونم برگشتیم خونه.
به این نتیچه رسیدم تو فاصله ای که ssn میاد یکم نحوه رفت آمد و خط اتوبوس ها حمل و نقل و جاها و این ور و اون ورو شناسایی کنم بهتره.
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
یک چیز جالبی که اینجا آدم بهش برمیخوره (منظور اورنج کانتیه) اینه که تعداد کانال های تلویزیونی آزاد انگلیسی زبان از کانال های خارجی کمتره! چند روز پیش یک آنتن رومیزی خریدم و برنامه های تلویزیونی رو اسکن کردم و حدود 40 یا 50 تایی اومد . چند تای اول nbc ,cbs , fox و اینا بود بعدش یکهو قضیه چینی و ژاپنی و تایلندی و اینا شد.بعدش هم خوب اسپانیایی زبان ها که دیگه حق آب وگل دارن اینجا و هر جا که برید در کنا زبان انگلیسی، اسپانیاییش رو هم نوشتن; تلویزیون که جای خود دارد.ولی نکته جالب اینه که حتی یکدونه کانال به زبان فارسی هم ندیدم.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
راستی دیروز زنگ زدم به uscis customer servisکه پیگیری کنم که چرا با وجود تغییر ادرس گرین کارت رفته ادرس قبلی. بار اول ازم reciept number خواست که همراهم نبود. دوباره از خونه زنگ زدم و خلاصه کلام گفت کاری نمیشه کرد و باید یک ماه صبر کنم و اگر برگشت نخورد بیاد پیش خودشون اون وقت پیگیری کنم! دست آخر زنگ زدم به ساکن آدرس قبلی که یک خانم ایرانی هستن و با شرمندگی خواستم که نامه ها رو برامون پست کنه.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
سلام به همه ی دوستان،
من برای بار دومیه که اسباب کشی کردم و اومدم اینجا تا از تجربیاتتون استفاده کنم Smile یکبار تو مارچ اومدم و اون موقع کلی اطلاعات جمع کردم و بعد که داستان کذایی پیش اومد همه چیز رو فراموش کردم و از نو شروع کردم! Big Grin
دوستان من 165 $ رو از طریق سایت USCIS واریز کردم، برام یک ایمیل اومد مبنی بر اینکه :
USCIS has taken action on your application/petition and updated your account.
آیا این پیغام درسته؟ وقتی به سایت و اکانتی که داشتم مراجعه کردم دیدم نوشته payment: Submitted !
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
سپاس
جا نماندم ، اما دلم پیش شما جا ماند! Sad
سلام دوستان من توی ایرواین یا اورنج کانتی راهنمایی برای کالج زبان رایگان میخوام و فعلا به دلیل محدودیت اینترنت نمیتونم سایت رو مطالعه کنم ممکنه بهم راهنمایی کنید فوری
مرسی
کیس: ***2013AS3 *مصاحبه 28 فوريه * آنکارا * برگه صورتی
تشکر کنندگان: babak_1363 ، لاتاری ، mhb161 ، ikamaly ، NarcisJ ، kouroshd ، daad
(2013-08-23 ساعت 21:03)babak_1363 نوشته:  سلام به همه ی دوستان،
من برای بار دومیه که اثباب کشی کردم و اومدم اینجا تا از تجربیاتتون استفاده کنم Smile یکبار تو مارچ اومدم و اون موقع کلی اطلاعات جمع کردم و بعد که داستان کذایی پیش اومد همه چیز رو فراموش کردم و از نو شروع کردم! Big Grin
دوستان من 165 $ رو از طریق سایت USCIS واریز کردم، برام یک ایمیل اومد مبنی بر اینکه :
USCIS has taken action on your application/petition and updated your account.
آیا این پیغام درسته؟ وقتی به سایت و اکانتی که داشتم مراجعه کردم دیدم نوشته payment: Submitted !
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
سپاس
بله کاملا درسته
شماره کیس:2013AS41XX/تعداد افراد:1 نفر/کنسولگری:انکارا/مصاحبه:هفته چهارم فوریه/از تهران به بوستون
تشکر کنندگان: babak_1363 ، mhb161 ، ikamaly ، daad
سلام

آقا افشین لطفا" اسم مرا در لیست وارد نمایید و اگر قرار گردهمایی داشتید مرا هم با خبر سازید از لطف شما خیلی خیلی متشکرم
تاریخ ورود به امریکا 7 آگوست

محل اقامت لس آنجلس
تشکر کنندگان: گل نهال ، babak_1363 ، mhb161 ، ikamaly ، sce ، arash 111 ، afs ، kouroshd ، daad
(2013-08-23 ساعت 08:34)afs نوشته:  روز برای روزیا بخیر
شب برای شبیا بخیر

لطفا از آدرس زیر ببینید نقشه مهاجران ۲۰۱۳ رو می تونید ببیند؟

http://afsh.servehttp.com/p/?

اگر اسم کسی جا افتاده معذرت خواهی می کنم. اسامی رو در اولین فرصت به روز می کنم
من عذر میخوام خیلی وقته تو سایت نبودم جریان چیه؟ ما رو هم تو نوتدا اضافه کنید دست شما درد نکنه چه کار باحالی کردین
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
سلام دوستان
یک سوال فوری داشتم
زمانی که ویزام رو دریافت کردم به همراه اون یک پاکت مهر و موم بود به همراه یک برگه که روش نوشته شده بود قبل از ورد به خاک آمریکا باید مبلغی به اندازه 165 دلار آمریکا از طریق یک حصاب خارجی بپردازیم

زمانی که از طریق سایت معرفی شده برای پرداخت اقدام کردم
شماره ای که به عنوان A-NUMBER خواسته بود 9 رقم داره در حالی که شماره ای که برای من درج شده 8 رقم داره؟!!!

آیا می دونید من باید چی کار کنم؟برای KCC ایمیل هم زدم ولی هنوز جوابی نگرفتم

در قسمت APPLY TO PAY ONLINE
نوع درخواست که برندگان لاتاری اعلام می کنند IMIGRANT هست یا NONIMIGRANT?

متشکرم
اکنون من : بلاخره گرفتم!!! Cool
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، babakirani ، لاتاری ، arash 111 ، Mehrdadordi ، daad
(2013-08-24 ساعت 00:15)Sh_Mohajer نوشته:  سلام دوستان
یک سوال فوری داشتم
زمانی که ویزام رو دریافت کردم به همراه اون یک پاکت مهر و موم بود به همراه یک برگه که روش نوشته شده بود قبل از ورد به خاک آمریکا باید مبلغی به اندازه 165 دلار آمریکا از طریق یک حصاب خارجی بپردازیم

زمانی که از طریق سایت معرفی شده برای پرداخت اقدام کردم
شماره ای که به عنوان A-NUMBER خواسته بود 9 رقم داره در حالی که شماره ای که برای من درج شده 8 رقم داره؟!!!

آیا می دونید من باید چی کار کنم؟برای KCC ایمیل هم زدم ولی هنوز جوابی نگرفتم

در قسمت APPLY TO PAY ONLINE
نوع درخواست که برندگان لاتاری اعلام می کنند IMIGRANT هست یا NONIMIGRANT?

متشکرم

یک صفر بعد از A اضافه کنید.
باید داخل ویزاتون اشاره شده باشه ولی برای لاتاری IMIGRANT هست.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
سلام
اگه کسی اطلاعاتی درمورد بک گراند چک برای استخدام داره، ممنون میشم سوال منو جواب بده:
http://mohajersara.com/thread-2479-post-...#pid400632
منتظرم Smile
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: bayat_r ، mhz_ir ، nirvana_kobin ، babak_1363 ، sadeghi897 ، el333 ، لاتاری ، dana ، arash 111 ، kouroshd
منم راجع به تغییر آدرس SSN و ID CARD اینجا سوال داشتم؟
تشکر کنندگان: nirvana_kobin ، sadeghi897 ، r_ent ، لاتاری ، kouroshd ، shatsi
با سلام .
دوستانی که در لس انجلس هستن.اونجا کلاس زبان رو چی کار می کنن؟ممنون می شم از تجربشون بنویسن.
راستی کسی تجربه بردن برنج محلی رو داره.؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: arash 111 ، kouroshd
سلام دوستان
کسانی که به تازگی به آمریکا مهاجرت نموده اند چه اقلامی ممنوع است با خودمون ببریم و چه اقلامی را توصیه می کنید با خودمان حتما ببریم. ضمنا چه اقلامی را به دلیل اقتصادی نبودن بهتر است با خودمان به آمریکا نیاوریم. باسپاس
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: arash 111 ، ikamaly
سلام
آيا فرم I-131 را ازطريق سايت
http://www.uscitizenship.info/uscis-form...cument.jsp
پر كرده هم هزينش 99 دلار و هم نمخواهد مدارك پست كني
لطفا مطلعن جواب بدن

Travel Document to Maintain My Green Card Form I-131
Take the necessary measure to maintain your green card (permanent resident) status when traveling abroad. With our Form Navigator™ we guide you step-by-step through the process and complete your Form I-131 accurately.

Apply for a Travel Document Today!
Start My Application Online

ممنون
***2013AS7 ‫(٢ نفر) ღ مصاﺣﺒﮧ: 15 مي۲۰۱۳، ابوظبي، برگهٔ سفيد ღ كليرنس ღ كلير 30جون ღمقصد: فلوريدا *ویزا 16 جولای2013 تا 15 جون2014 @
تشکر کنندگان: arash 111 ، AsemanAbee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان