کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان در لس انجلس چه امکاناتی برای مهاجرین در مورد کلاس زبان هست ؟ممنون می شم اگه تجربه تون رو بدونم.
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: kouroshd ، daad ، shatsi
دوستان عزیز

اگر سوالم تکراریست عذر میخوام فقط اینکه من 165 دلار مربوط به USCIS رو پرداخت کردم و در همون سایت در پروفایلم قسمت payment نوشته submitted رسید پرداختها هم اومده و کلا فکر کنم پرداخت موفق بوده!
سوالم اینه که خوب بعدش باید چیکار کنم؟
آیا باید منتظر خبری ایمیلی چیزی باشم یا تا زمان سفر به آمریکا دیگه کاری نباید کرد؟
اونجا که رسیدیم باید با این سایت چیکار کنیم؟

ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، daad
(2013-08-23 ساعت 13:19)لاتاری نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 08:34)afs نوشته:  روز برای روزیا بخیر
شب برای شبیا بخیر

لطفا از آدرس زیر ببینید نقشه مهاجران ۲۰۱۳ رو می تونید ببیند؟

http://afsh.servehttp.com/p/?

اگر اسم کسی جا افتاده معذرت خواهی می کنم. اسامی رو در اولین فرصت به روز می کنم

سلام افشین عزیز ممنون بخاطر لینک بسیار خوبتون.از این که شما در جمع بجه های مهاجرسرا هستید خیلی خوشحالیم چون راهنمایی هاتون خیلی به دردمون می خوره باز ممنونیم در ضمن من دو ماه دیگه انشااله می رم great fall در ایالت ویرجینیا

سلام من تا دو هفته دیگه به irvine در california میرم
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: ابی هانی ، el333 ، romance33 ، لاتاری ، afs ، daad
(2013-08-24 ساعت 12:24)kɪŋ نوشته:  سلام دوستان،
من میخوام ساک مکه‌ای بخرم.
به من دو سایز کوچیک و بزرگ رو قیمت دادند ۸۵ و ۹۵ هزار تومن.
به نظرتون گرون نیست! شما جایی ارزونتر سراغ دارید؟ من میخوام دو یا سه تا بخرم.
آخه بچه‌ها قبل از عید ۵۵ تومن خریدند!
امیر جان یه سری به بازار تجریش بزن
مطمئنم که با قیمت خیلی بهتری میتونی بگیری
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
(2013-08-24 ساعت 14:59)mrr777 نوشته:  

من از مشهد ۴ تا خریدم خیلی محکم و جادار دونه ای ۴۵ تومن. تو هر کدوم ۳۲ کیلو بار زدم.
تنها ایرادی که داشتن این بود که خیلی بدقلق بودن موقع حمل و نقل.

همشهری عزیز

لطفاً آدرسی که این ساکها رو خریدید رو به ما هم بگین .

ممنون
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: romance33 ، AsemanAbee ، ikamaly ، daad
امیر جان ببین چقدر شیفته داری.فقط گفتی ساک مکه ای چندین آدرس برایت فرستاده شد.اینه نتیجه لطف شما به بچه ها
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2013-08-24 ساعت 20:12)پدی نوشته:  امیر جان ببین چقدر شیفته داری.فقط گفتی ساک مکه ای چندین آدرس برایت فرستاده شد.اینه نتیجه لطف شما به بچه ها

بچه‌ها همیشه منو شرمنده خودشون کردند.
از لطف همتون ممنونم رفقا. Smile
ساکهای مکه ای رو ما دیروز تو منوچهری حدود 55-65 تومان قیمت کردیم Smile
کیس نامبر:**88/نفر3/ ایروان /کارنت: 10Apr /مصاحبه: 12 جون/کلیرنس برگه آبی/ کلیر 8 آگوست - 57 روز/دریافت ویزا 14 آگوستCool

این همه تا اینجا کیف کرده بودم سه روزه کلیر شده بودمو این حرفا، رسیدیم تو فرودگاه سیاتل اول که بعد از دو ساعت انتظار تو صف کنترل پاسپورت بردنمون اون قسمتی که new immigrants رو پذیرش می کنن. بعد از نیم ساعت هم از اونجا آفیسره تیز بازیش گل کرده بود هی پاس منو به همکارش نشون میداد می گفت :
look! this is impossible. بعد هم یکم با هم پچ پچ کردن و به من گفتن پاشو بریم . رفتیم او طرف سالن که روی اون قسمت بالاش عکس کارت قرمز بود اخراجیارو فکر کنم می بردن اونجا. سعی می کردم خونسردیمو حفظ کنم ولی یکم استرس داشتم نکنه موردی باشه تو پاسم. اونجا هم چند نفر از قبل بودن که همشونو بعد از یه مشت سوال جواب مهر میزد میفرستاد. بعد نوبت من شد خانمه اومد مدارکم رو دوباره دونه دونه نگاه کرد و مهر زد. من هم گفتم :
is there any serious problem with my visa?
گفت : no you are slo lucky. every thing is alright. welcome. بعد یکم توشیحات داد که این مهر جای ویزائه تا یه سال و اگه تا 6 ماه کارتت نیمد برو اینجا و اونجا و بعد هم گفت برو. خلاصه این حوری بگم آخرین مسافری که ازفرودگاه رفت بیرون من بودم. بعد هم رفتم ساک هامو بگیرم همه رفته بودن فقط یه دونه از ساک های من بود. یه دختره هم هم سن و اسل خودم اونجا بود گفتم دوست عزیز اون یکی ساکم کو؟
گفت : اااااا نیست؟ نیمده دیگه فردا میاد. بیا فرم پر کن. رفتیم فرم پر کردم. گفت آدرس، آدرس خودمو دادم. گفت شماره تلفن: گفتم دوست عزیز من الان اومدم ائلین باره اومدم هنوز خارج نشدم شماره تلفنم کجا بود؟ همین ادرسم خدارو شکر کن که دارم. خندید گفت آره راست میگیا. بعد شمارشو داد گفت پس فردا زنگ بزن هماهنگ کنیم ساکتو بفرستم. بعد کلیم رفیق شدیم با هم. خیلی دیونه بود. می گفت تو ساکت چیه؟ شورتم داری؟ بعد خودشم می خندید. بعد دیگه رفتم به سمت در خروج خود اون خانم آفیسره هم لباسش رو عوض کرد داشت می رفت که با هم هم مسیر شدیم و راه رو نشون داد منم دیدم یه دره داشتم می رفتم تو در که گفت صبر کن مترو میاد پشت این دره با مترو باید بری سالن خروجی. بعد هم یه دونه از این اتاقکای 4در 2 که خودش رو ریل حرکت میکنه اومد و با هم سوار شدیم رفتیم. البته من عامیانشو گفتم اسمش (LRT (Light Rapid Transit.
بعد دیگه اونجا داییم و دیدم و اولین صحنه ای که از آمریکا همیشه تو ذهنم می مونه و پامو گذاشتم به خاک این کشور موقع خروج معماری جالب پارکینگش بود.
فرداش هم دختره زنگ زد و ساعت 5 ساکم اومد در خونه. و قسمت هایی ازش پاره شده بود. زنگ زدم بهش گفتم ساکم نو بوده پارش کردین. گفت عکس بگیر بفرست.
حالا می خوام Claim کنم پول ساکمو بگیرم.
عجب شهریه این سیاتل دوستان. من که اومدم بهشت شما رو نمی دونم. Big Grin
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
(2013-08-24 ساعت 20:52)ehsansh نوشته:  خیلی دیونه بود. می گفت تو ساکت چیه؟ ...
فرداش هم دختره زنگ زد و ساعت 5 ساکم اومد در خونه. و قسمت هایی ازش پاره شده بود. ...

دوستان ببخشیدا من این آخر هفته ای یکم دیوونه شدم
این سوالم در راستای شناسایی دخترای دیوونه آمریکاست!
می گم احسان خان این ساک شما که پاره شده بود چیزی هم ازش کم شده؟ می خوام ببینم ... رو از توش برداشته اند یا نه Big Grin
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
من همين ماه پيش خريدم ٢٠ تومن كه خيلي بزرگه و سه تا زيپ پايينش داره كه بزرگترش ميكنه ولي برزنت نازك هست كه تو فرودگاه برامون چسب زدن و خداروشكر مشكلي هم پيش نيومد.يكي ديگه هم ٣٠ تومن خريديم كوچيكتر با دوتا زيپ كه برزنت محكمتري هست هيچ مشكلي هم براش پيش نيومد.البته از اصفهان خريدم
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
دوستان ما هم ٢١ ساعت ٩:٤٥رسيديم دالاس. روز اول توي بانك او امريكا حساب باز كرديم و يك خونه كوچيك محله اديسون براي يك سال قرارداد بستيم.فعلا تو آمريكن سوئيت هستيم براي يك هفته كه حدودا٢٨٥ دلار شد.دوشنبه هم ميريم براي سوشيال سكيوريتي و بعد هم خريد ماشين.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
(2013-07-14 ساعت 16:21)arminaa نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 22:16)wITCH نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 20:59)m.taj نوشته:  سلام
هیچ دختر خانوم مجردی نیست که برنده شده باشه که قصد سفر برای اولین بار به آمریکا رو داشته باشه....؟؟؟؟؟؟؟ Tongue همسفر شییییییم Smile احیانا شمالی ام باشه Cool مثل من Sad

من هستم!شمالی نیستم البته...کی میری؟

منم هستم دوست عزیز.من خوزستانی هستم! و هیستون از ایالت تگزاس میرم.شهریور ماه هم عازمم.شما کی و کجا میری؟؟؟
Shy

من هم هستم کالیفرنیا می رم . کی می ری و کجا. از تهران
تشکر کنندگان: لاتاری ، Ali.US ، dana ، lonelyman ، mhb161 ، NarcisJ
(2013-08-24 ساعت 16:45)NarcisJ نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 13:19)لاتاری نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 08:34)afs نوشته:  روز برای روزیا بخیر
شب برای شبیا بخیر

لطفا از آدرس زیر ببینید نقشه مهاجران ۲۰۱۳ رو می تونید ببیند؟

http://afsh.servehttp.com/p/?

اگر اسم کسی جا افتاده معذرت خواهی می کنم. اسامی رو در اولین فرصت به روز می کنم

سلام افشین عزیز ممنون بخاطر لینک بسیار خوبتون.از این که شما در جمع بجه های مهاجرسرا هستید خیلی خوشحالیم چون راهنمایی هاتون خیلی به دردمون می خوره باز ممنونیم در ضمن من دو ماه دیگه انشااله می رم great fall در ایالت ویرجینیا

سلام من تا دو هفته دیگه به irvine در california میرم

سلام افشین عزیز
ما هم از June توی Reston ویرجینیا ساکن هستیم و خانواده سه نفری

با تشکر و امتنان
تشکر کنندگان: mehdi110 ، mhb161 ، afs ، afshinghwink
(2013-08-24 ساعت 19:59)soruosh نوشته:  

امیر جان - از سرچشمه که برید پایین روبروی بیمارستان دکتر سپیر(بیمارستان ***های سابق ) دست راست یه کوچه است که از این کوچه شروع میشه و تا پامنار امتداد داره داخل این کوچه انواع و اقسام ساک با کیفیت های مختلف و با قیمت نازل وجود داره .من چند ماه پیش اونجا یک ساک ورزشی خیلی خوب خریدم با کیفیت مناسب و ضد آب که حدود 8 کیلو بار هم جا میشه - با قیمت باورنکردنی 7500 تومان
دوست عزیز البته من مطمئنم که شما قصد بدی ندارید ولی اینجا یک فروم عمومیه و بهتره که کمی محترمانه تر نسبت به اقوام و ادیان صحبت کنیم. یهودی یا کلیمی لفظ خیلی مناسب تری بود اگر به کار می بردید.البته یک وقت اشتباه نشه! من خودم مسلمونم(اگر اینی که ما هستیم رو بشه اسمش رو گذاشت مسلمونی) ولی احترام رو نشانه شخصیت و یک امر متقابل میدونم. هر چقدر احترام کنید همون قدر احترام میبینید.با تشکر.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان