کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام
حتما باید 165$ رو اینجا پرداخت کرد یا تو آ م ر یکا هم میشه؟
تشکر کنندگان: daad ، لاتاری
(2013-09-02 ساعت 01:57)h15 نوشته:  سلام

سلام بهتر اينكه قبل از سفرت اينكارو انجام بدي ، خودشون هم همين توصيه رو كردن ..
نحوه پرداخت هم توضيح دادم تو همين ٢/٣ صفحه قبل مطالعه كن حتما ،
درود Smile)
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: daad ، h15 ، Aida.s ، Sonaen60
(2013-09-02 ساعت 00:14)Aida.s نوشته:  
(2013-09-01 ساعت 23:07)Chosey نوشته:  
(2013-09-01 ساعت 22:08)Mehrdadordi نوشته:  دوستان تو فرم ابي كه تو هواپيما بايد بر كنيم
سوال ١٤ يا ١٥ كه ميگه livestock منظورش چيه ؟
منظور بردن حيوانات هست ؟؟

یعنی دام زنده فکر کنم

دوست عزیز منظور حیوان چهارپا یا همون دام هستش

مرسي بچه ها حدسم درست بود پس Smile)
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: لاتاری ، Aida.s
(2013-09-01 ساعت 14:36)nnhh نوشته:  دوستان عزیزی که پرواز داخل آمریکا داشته اند ممکن است راهنمایی کنند که هزینه اضافه بار و چمدان اضافه چقدر است.

جریمه اضافه بار 100 دلار هست. چونه هم نمی زنن. با بی انصافی تمام می گیرن ازتون. بابت چمدان اول 25دلار و دومی هم 35 دلار ازتون میگیرن.
موفق باشین
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: romance33 ، nnhh ، لاتاری
(2013-09-01 ساعت 21:09)لاتاری نوشته:  سلام دوستان آیا می شود 165$ را دو ماه قبل پرداخت کرد یا بهتر است دو هفته قبل از رفتن پرداخت شود.

سوال بعدی اینکه آیا میشود پاکت زرد را باز کنم و یه کپی از ترجمه شناسنامه بردارم و مدرک دانشگاهی را هم یکی بدون مهر دادگستری و وزارت امورخارجه بذارم و مثل بعضی از دوستان پاکت را دوباره چسب بزنم.

اگه درب پاکت زرد رو باز کنین از ورود شما به امریکا ممانعت میشه. هرگز این کار رو نکنید
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: romance33 ، rezajoon ، aghaghia ، Ehsan1358 ، yalda91 ، Mehrdadordi ، amairmonre
(2013-09-01 ساعت 22:09)sweety.alireza نوشته:  
(2013-09-01 ساعت 22:03)Mehrdadordi نوشته:  
(2013-09-01 ساعت 21:48)sweety.alireza نوشته:  دوستان گرامی با درود. در آمربکا به مشکل نمی خورین فقط هر چقدر دلار که اوردین رو اظهار کنین. مشکل ایرانه. در فرودگاه هرگز از ما نپرسیدن که چقدر دلار دارین. اگر هم میپرسیدن میگفتم 20000 تا چو ن چهار نفر بودیم و هر نفر میتونه 5 تا با خودش داشته باشه

با سپاس فراوان... بدرود

دوست من اين اظهار بيش از ده هزارتا دلار عواقبش چيه اونوقت ؟
شامل ماليات ميشه ؟؟؟ يا ؟؟؟

درود. تا 2 سال شما میتونی هر چی که داری بیاری بدون مالیات. اگر 100 هزار دلار رو هم بتونی از ایران بیاری اینجا گیر نمیدن
فقط با خودمون میتونیم پول بیاریم یا از طریق صرافی میشه توی دو سال اول بدون مالیات پولهامونو به حسابمون توی بلاد کفر انتقال بدیم .
تشکر کنندگان: ikamaly ، noobnoobi ، لاتاری ، romance33 ، byousefi_p
یوزر عزیز درآور اینه که ۹۲۰ دلار با دلار ۱۰۰۰ تومن حتی از ۳۳۰ دلار با دلار ۳۰۰۰ تومن بازهم کمتر می شه. من خاطرم هست وقتی برنده شده بودم و دلار بالا می رفت می گفتم خوش به حال ۲۰۱۲ ها، الان فکر می کنم ۲۰۱۴ ها می گند خوش به حال ۲۰۱۳ ها و این داستان همین طور ادامه داره.

دقیقا با شما موافقم که در بلند مدت و حتی کوتاه مدت برای افرادی که سرشون توی حساب کتاب هست قدرت ریسک از برنده ها گرفته می شه. بد ماجرا اینه که به نظر من این روزها دیگه برنده شدن در لاتاری نه تنها یک شانس به حساب نمیاد شاید یه جوری یه دردسری باشه که آدم رو در یک دوراهی و یک تصمیم سخت قرار می ده.

قسمت وحشتناک ماجرا اینه که اگرقبلا خیلی ها با تبدیل پس انداز خودشون بعد از برنده شدن به امریکا میومدن الان این به غیرممکن نزدیک شده و اغلب با تبدیل سرمایه هاشون به دلار به دنبال مهاجرت هستند و خود شما بهتر می دونید که عدم موفقیت حتی حداقلی در چنین این وضعیتی وقتی تمام سرمایه ات رو به راحتی در چند ماه خرج کردی چه اثری به دنبال داره.

در هر صورت همین حضور شخص شما و دوستانی که چند سالی هست از همین مسیر مهاجرت کردند و اطلاعاتی که صادقانه و بدون نگاه انتفاعی در اختیار بقیه قرار می دند کمک می کنه دید بهتری از مهاجرت به امریکا به دست بیاد که به شخصه از این بابت از شما تشکر می کنم.

(2013-09-01 ساعت 19:14)User نوشته:  افشین 2013 جان! زمان ما 1850 دلار فقط برای مصاحبه دادیم!!! برای دو نفر البته. یعنی قبل از مصاحبه هر نفر 920 دلار باید پرداخت میکردیم!.
ولی فکر کنم این مقدار الان یک سوم شده باشه!
این خودش پول زیادیه که پرداخت نمی کنید اما در عوض بدون اینکه سطح درآمدها بالا رفته باشه ارزش سرمایه شما که بعد از 2012 می آیید چیزی کمتر از یک سوم شده!

فکر کنم این تغییر ارزش پول باعث میشه در بلند مدت برندگان کمتری بتوانند بدون داشتن کار و درآمد در آمریکا بمانند و قدرت ریسک خیلی زیادی ندارند.

(2013-09-01 ساعت 07:58)afs نوشته:  
(2013-09-01 ساعت 05:26)afshin4749 نوشته:  ببینم ، مگه جدیداً برای صدور گرین کارت ، پول باید واریز کنی ؟ زمان ما که اینطور نبود !!! قانون عوض شده ؟
بعععععله. ۱۶۵ دلار ناقابل برای هرگرین کارت. زمان شما دلار هم نصف این چیزی بود که الان هست. بلیط هواپیما هم یک سوم. روزگار به ۲۰۱۴ ها رحم کنه ....
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2013-09-02 ساعت 02:07)Mehrdadordi نوشته:  

درود Smile)

اگه هنوز آدرسی تو اونجا نداریم چیکار کنیم؟
تشکر کنندگان: daad
(2013-09-02 ساعت 12:05)h15 نوشته:  
(2013-09-02 ساعت 02:07)Mehrdadordi نوشته:  

درود Smile)

اگه هنوز آدرسی تو اونجا نداریم چیکار کنیم؟

با سلام به همه دوستان
یه سوال دارم که شاید تکراری باشه ولی خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید
میخواستم دقیقا بدونم تاریخ دقیق مدیکال ابوظبی چند ماه میباشد چون من شنیدم مدیکال ابوظبی یکسال اعتبار دارد و فقط آنکارا هست که شش ماهه هست و بعد از آن باید تمدید شود .با تشکر از کمکتان
تشکر کنندگان:
(2013-09-01 ساعت 07:58)afs نوشته:  
(2013-09-01 ساعت 05:26)afshin4749 نوشته:  ببینم ، مگه جدیداً برای صدور گرین کارت ، پول باید واریز کنی ؟ زمان ما که اینطور نبود !!! قانون عوض شده ؟

بعععععله. ۱۶۵ دلار ناقابل برای هرگرین کارت. زمان شما دلار هم نصف این چیزی بود که الان هست. بلیط هواپیما هم یک سوم. روزگار به ۲۰۱۴ ها رحم کنه که سال دیگه یه پست این جوری ازشون نبینیم. امیدوارم همه ۲۰۱۳ ها با پشت سرگذاشتن تمام سختی های قبل از ورود، الان که به مرحله اصلی پا گذاشتند با اعتماد به نفس، با انگیزه بالاتر و دانش فراتر و البته صبر و تحمل بیشتر دوران گذار رو پشت سربگذارند.
دوست عزیز شما نفری 300 و خورده ای دلار پرداخت میکنید زمان ما نفری 819 دلار پرداخت کردیم به سفارت پس زیاد ناراحت نباشید عملا تفاوتش زیاد نیست
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: پدی ، romance33 ، morvarid1364 ، daad ، apoornaki ، SOROUSHSOFT ، لاتاری
سلام .گرین کارت همسرم ۳ روز پیش با پست اومد به آدرس.اما گرین کارت خودم که برندهٔ اصلی‌ هستم هنوز نیومده.ادرسمون رو هم تغییر ندادیم.خواستم بپرسم این طبیعیه یا اینکه همهٔ اعضای خانواده با هم میاد گرین کرتشون.در ضمن ما شمارهٔ رسیدمون رو هم نداریم.نمیدونم از کجا پیگیری کنیم.لطفا راهنمائی کنید ما رو
تشکر کنندگان: پدی ، لاتاری ، romance33 ، morvarid1364 ، daad ، amairmonre ، jjbahale ، sce
دوستان عزيز من ميخوام با قطري بليط بگيرم به شيكاگو و از اونجا به پيتزبورگ
شركت قطري به من أجازه ميده دو تا چمدون 23كيلو ببرم ولي ميگن از شيكاگو به پيتزبورگ براي اين چمدون ها بايد ٧٠دلار بدم
أيا دوستاني كه تا بحال با قطري سفر كردن با چنين مشكلي بر خورد كردن يا خير
لطفا راهنمايي كنين
ممنون
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: پدی ، romance33 ، amitis1392 ، morvarid1364 ، daad ، amairmonre ، elima1980
(2013-09-02 ساعت 13:54)nnhh نوشته:  دوستان عزيز من ميخوام با قطري بليط بگيرم به شيكاگو و از اونجا به پيتزبورگ
شركت قطري به من أجازه ميده دو تا چمدون 23كيلو ببرم ولي ميگن از شيكاگو به پيتزبورگ براي اين چمدون ها بايد ٧٠دلار بدم
أيا دوستاني كه تا بحال با قطري سفر كردن با چنين مشكلي بر خورد كردن يا خير
لطفا راهنمايي كنين
ممنون
اینجا یه جدول هست که هزینه حمل بار رو برای ایرلاینهای مختلف آمریکا توش نوشته.
مثلا American برای بسته 23 کیلویی اول 25$ و برای بسته دوم 35$ میگیره.
JetBlue بسته اول رو مجانی و بسته دوم رو 30$ حساب میکنه.
من خودم به همین دلیل بلیط پرواز داخلی آمریکا رو از JetBlue گرفتم.
در ضمن میتونید بلیط رو بصورت آنلاین و با پرداخت هزینه بوسیله کارتهای عضو شتاب از سایت www.qatarairways.com بخرید که قیمش حدود 20% از کمترین قیمتی که آژانسهای مسافرتی بهتون میدن ارزونتر در میاد.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: لاتاری ، Ehsan1358 ، mehdi110 ، morvarid1364 ، nnhh ، daad ، AsemanAbee ، ikamaly ، گل نهال ، sce ، mrbonbon ، e76779 ، amir82 ، Hedieh20
دوستان عزیز

میشه لینک راهنمایی پرداخت165 $ از طریق Tehran Payment و بگذارید من اکثر صفحات قبل و خوندم اما چیزی پیدا نکردم

تشکر کنندگان: morvarid1364 ، daad ، amairmonre
باسلام دوست عزیز
ما هم پرواز قطری هستیم الان بارت می تونه دو تا چمدان30 کیلو باشه نه23 کیلو البته اینو تو ی سایت زده بود
ولی درباره ی پرواز از شیکاگو به پیتزبورگ نمی دونم که پول می گیرند یانه
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، yalda91 ، nnhh ، daad ، amairmonre ، romance33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان