کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-08 ساعت 02:29)edibk نوشته:  دوستان والدین من رفتن برای سوشیال ولی بهشون گفته بودند 3 هفته باید از ورودتون بگذره بعد بیاین.Sad
برای پرداخت 165 دلا هر کاری میکنن موفق نمیشن تماس گرفته بودن گفته بودن که باید منتظر یه نامه باشین بعد برین پرداخت کنین.Sad
ما که کلا گیج شدیم Cool

رفتن یا نرفتن به اداره سوشیال هیچ تاثیری روی صدور کارت نداره، فقط اگه بعد از یکی دو هفته برین میتونن شماره سوشیال رو براتون پرینت کنند. که برای اون هم باید بهشون شماره رجیسترنامبر روی ویزاتون رو بدین (ای نامبر). من از تاریخ ورودم به هیچ جا مراجعه نکردم و کارتم بعد از ۵ روز اومد در خونه.
برای ۱۶۵ دلار هم نامه ای لازم نیست، تاپیک رو کامل مطالعه کنید و کارهایی که بقیه انجام دادند رو انجام بدین. فقط کافیه در سایت مربوطه اکانت باز کنید و مبلغ رو از طریق کارت پرداخت کنیدـ حتی اگه لازمه اکانت جدید باز کنید.
موفق باشید.
کیس نامبر:58xx ایروان ،4 نفر، مصاحبه: 8/4/13 ،کلیر:30/5/13،ویزا: 14/6/13، سفرنامه، ورود به آمریکا: 28/8/13
تشکر کنندگان: roeentan ، پدی ، لاتاری ، edibk ، soruosh ، romance33
(2013-09-08 ساعت 03:10)User نوشته:  بدی ایرفلوت غذاهاشه که زیاد جالب نیست. فقط دسرش به ذایقه ما می خوره.
خوبیش اینه که مسیرش کوتاه. تهران مسکو بعد مقصد.
هواپیماش هم ایرباس A330-200 بود. صندلی پرواز اولش کمی تنگ بود. دومش راحت تر بود.
مزیت دیگرش ارزان بودنش بود.

(2013-09-04 ساعت 11:25)tamara نوشته:  سلام دوستان

از هواپیمایی ایر فلوت استفاده کردید؟میدونید صندلیهاش راحته یا نه؟

به نظر من بهترين مورد بريتيش اير وي است هواپيماي بوينگ ٧٧٧ مي كذارد بداي مقصد امريكا. بسيار برخورد مناسب با غذاي عالي. اصلا شما بلند شدن و نشستن اين هواپيما را احساس نمي كنيد
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
سلام به همه بچه های با معرفت مهاجر سرا
یه سوال دارم:
من چند روز اومدم تگزاس. واسه دریافت گرین کارتم ادرس دوستم رو دادم. می تونم الان برگردم ایران بعد دوستم گرین کارتمو با خودش بیاره ایران؟؟
ممنونم
تشکر کنندگان: ikamaly ، لاتاری ، romance33
(2013-09-08 ساعت 06:20)kakero نوشته:  من چند روز اومدم تگزاس. واسه دریافت گرین کارتم ادرس دوستم رو دادم. می تونم الان برگردم ایران بعد دوستم گرین کارتمو با خودش بیاره ایران؟؟

بله به طور حتم می شه.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2013-09-08 ساعت 06:20)kakero نوشته:  سلام به همه بچه های با معرفت مهاجر سرا
یه سوال دارم:
من چند روز اومدم تگزاس. واسه دریافت گرین کارتم ادرس دوستم رو دادم. می تونم الان برگردم ایران بعد دوستم گرین کارتمو با خودش بیاره ایران؟؟
ممنونم

بله، مهر روی ویزای شما اعتبار گرین کارت یک ساله داره.
کیس نامبر:58xx ایروان ،4 نفر، مصاحبه: 8/4/13 ،کلیر:30/5/13،ویزا: 14/6/13، سفرنامه، ورود به آمریکا: 28/8/13
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، mehrdad pharm ، soruosh ، romance33 ، soheila_chem ، rira1982
(2013-09-08 ساعت 04:11)afs نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 03:24)wITCH نوشته:  بعد از اینکه گرین کارد اومد باز میشه با گواهینامه بین المللی رانندگی کرد؟

گرین کارت و گواهینامه هیچ ربطی به هم ندارند. یعنی قبل از اومدن گرین کارت اگر می تونستید با گواهینامه بین المللی رانندگی کنید با داشتن گرین کارت هم می تونید با همون گواهینامه رانندگی کنید و اگر قبلش نمی تونستید بعدش هم نمی تونید.
مرسی از جواب،آخه تو وبسایت dmv نوشته که اگه nonresident هستین میشه ،اگه نیستین باید گواهینامه اکلاهما بگیرین،من می خوام بدونم که الان که گرین کاردم اومده می تونم ۱ هفته دیگه تا وقتی پرمیت بدم با گواهینامه بین المللی رانندگی کنم؟میتونم با ماشین خودم برم امتحان شهر رو بدم؟ماشین به اسم خودمه،بیمه هم داره.
93##, ۱نفر ,ایروان
تشکر کنندگان: لاتاری
سلام
بله رفت و برگشت بمدت 2 ماه اين قيمتشه
***2013AS7 ‫(٢ نفر) ღ مصاﺣﺒﮧ: 15 مي۲۰۱۳، ابوظبي، برگهٔ سفيد ღ كليرنس ღ كلير 30جون ღمقصد: فلوريدا *ویزا 16 جولای2013 تا 15 جون2014 @
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshad_m ، لاتاری
(2013-09-08 ساعت 07:30)wITCH نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 04:11)afs نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 03:24)wITCH نوشته:  بعد از اینکه گرین کارد اومد باز میشه با گواهینامه بین المللی رانندگی کرد؟

گرین کارت و گواهینامه هیچ ربطی به هم ندارند. یعنی قبل از اومدن گرین کارت اگر می تونستید با گواهینامه بین المللی رانندگی کنید با داشتن گرین کارت هم می تونید با همون گواهینامه رانندگی کنید و اگر قبلش نمی تونستید بعدش هم نمی تونید.
مرسی از جواب،آخه تو وبسایت dmv نوشته که اگه nonresident هستین میشه ،اگه نیستین باید گواهینامه اکلاهما بگیرین،من می خوام بدونم که الان که گرین کاردم اومده می تونم ۱ هفته دیگه تا وقتی پرمیت بدم با گواهینامه بین المللی رانندگی کنم؟میتونم با ماشین خودم برم امتحان شهر رو بدم؟ماشین به اسم خودمه،بیمه هم داره.

اگر بخواهید این طوری حساب کنید، از همون روز اولی که شما در امریکا وارد شدید رزیدنت به حساب میومدید. معمولا توی قوانین هست رزیدنت ها تا چند ماه می تونند بدون گرفتن گواهینامه با داشتن اجازه رانندگی بین المللی رانندگی کنند که فکر می کنم ایالت به ایالت فرق بکنه و باید آیین نامه اوکلاهاما رو یه نگاه بندازید. اگر به طور مشخص در این مورد ننوشته بود فکر می کنم بهترین کار ایمیل زدن به دی ام وی یا هر مرکز مسئول دیگه و استعلام کردن از اون هاست که نوعی تضمین قانونی هم پیدا می کنه.
ولی کلا داشتن گرین کارت فیزیکی به معنای رزیدت شدن یا نشدن نیست.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
سلام دوستان
من یک سوال دارم
من تا اول اسفند ویزائی که بهم دادن مهلت داره
اگه اولین بار بیام فقط گرین کارت بگیریم بعد برگردم بعد از یک ماه ایران ، بعد از اون چه مدتی زمان دارم که دوباره وارد امریکا بشم ؟
یک سال یا شش ماه
ممنون می شوم از راهنمائی شما دوستان
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، amirfarahan ، لاتاری ، elima1980
(2013-09-08 ساعت 08:57)mona_gh نوشته:  سلام دوستان
من یک سوال دارم
اگه اولین بار بیام فقط گرین کارت بگیریم بعد برگردم بعد از یک ماه ایران ، بعد از اون چه مدتی زمان دارم که دوباره وارد آمریکا بشم ؟
یک سال یا شش ماه

شما به عنوان دارنده گرین کارت، شش ماه فرصت دارید که دوباره به خاک آ م ر ی ک ا برگردید. مگر اینکه برای پاس سفید اقدام کرده باشید. اگر راجع به پاس سفید اطلاعات ندارید می تونید به تاپیک زیر مراجعه کنید:
پاس سفید
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: roeentan ، amairmonre ، Ehsan1358 ، nnhh ، لاتاری ، ikamaly ، leila_2013
بچه ها بعد از پرداخت 165$ کجای سایت میتونم برم که تمتم اطلاعات خودم با پیغام Case Receipt Notice رو ببینم.من تو view mewssage میرم اطلاعات خودم رو نمیبینم فقط lOE... با Case Receipt Notice رو میبینم.
از چه صفحه ای باید پیرینت بگیرم برای اینکه تو فرودگاه نشون بدم
تشکر کنندگان:
کسی جواب نمیدهههههههههههههههه? دوستانی مطلع؟

بنده تصمیم دارم پیش از باطل شدن ویزا (اواسط دسامبر) تنها به مدت یک ماه به آمریکا بروم و جهت انجام کارهای نا تمام به ایران برگردم. بنابراین به دنبال اسکان یک ماهه در آمریکا هستم که هم ارزان باشد و هم امکانات نسبتا خوبی (حمل و نقل) داشته باشد. لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.
متشکر
تشکر کنندگان:
(2013-09-08 ساعت 09:17)mona_gh نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 09:06)ghafari88 نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 08:57)mona_gh نوشته:  سلام دوستان
من یک سوال دارم
اگه اولین بار بیام فقط گرین کارت بگیریم بعد برگردم بعد از یک ماه ایران ، بعد از اون چه مدتی زمان دارم که دوباره وارد آمریکا بشم ؟
یک سال یا شش ماه

شما به عنوان دارنده گرین کارت، شش ماه فرصت دارید که دوباره به خاک آ م ر ی ک ا برگردید. مگر اینکه برای پاس سفید اقدام کرده باشید. اگر راجع به پاس سفید اطلاعات ندارید می تونید به تاپیک زیر مراجعه کنید:
پاس سفید

خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی شما الان می روم مطالعه می کنم

سلام دوست عزیز شما برای این شش ماه که گفتید مرجعی سراغ دارید؟ چون توی خود سایت اداره مهاجرت گفته یکسال من چند بار هم از اشخاص مختلف این شش ماه رو شنیدم و پرسیدم ولی جواب مستدلی دریافت نکردم
لاتاري ٢٠١٣
تشکر کنندگان:
سلام بلیط ترکیش به مقصد لس آنجلس رفت برگشت 4400 برای ماه نوامبر خوبه کسی جدیدا قیمت گرفته
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: گل نهال ، پدی ، byousefi_p ، noura ، لاتاری ، romance33 ، ابی هانی ، amir82
(2013-09-08 ساعت 15:42)farmiz نوشته:  سلام بلیط ترکیش به مقصد لس آنجلس رفت برگشت 4400 برای ماه نوامبر خوبه کسی جدیدا قیمت گرفته
آره فک کنم
من برا نوامبر یک طرفه رو 2700 قیمت گرفتم.
شما از کجا قیمت گرفتین؟
میشه به من هم بگین
كيس نامبر: 2013AS76XX رؤيت قبولي: 2 مي-ارسال مدارك: 12 مي-تعداد افراد کیس: 1 نفر-مصاحبه: 7می ایروان- کلییر: 3 آگوست
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، noura ، لاتاری ، romance33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان