کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-08 ساعت 06:10)ashkan1188 نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 02:29)edibk نوشته:  دوستان والدین من رفتن برای سوشیال ولی بهشون گفته بودند 3 هفته باید از ورودتون بگذره بعد بیاین.Sad
برای پرداخت 165 دلا هر کاری میکنن موفق نمیشن تماس گرفته بودن گفته بودن که باید منتظر یه نامه باشین بعد برین پرداخت کنین.Sad
ما که کلا گیج شدیم Cool

رفتن یا نرفتن به اداره سوشیال هیچ تاثیری روی صدور کارت نداره، فقط اگه بعد از یکی دو هفته برین میتونن شماره سوشیال رو براتون پرینت کنند. که برای اون هم باید بهشون شماره رجیسترنامبر روی ویزاتون رو بدین (ای نامبر). من از تاریخ ورودم به هیچ جا مراجعه نکردم و کارتم بعد از ۵ روز اومد در خونه.
برای ۱۶۵ دلار هم نامه ای لازم نیست، تاپیک رو کامل مطالعه کنید و کارهایی که بقیه انجام دادند رو انجام بدین. فقط کافیه در سایت مربوطه اکانت باز کنید و مبلغ رو از طریق کارت پرداخت کنیدـ حتی اگه لازمه اکانت جدید باز کنید.
موفق باشید.
هر کاری که میکنن میگه که شماره (ای نامبر) وجود نداره کاری که دوستان هم گفتن انجام دادن یعنی اضافه کردن صفر تا 9 رقم بشه ولی باز هم نتونستن زنگ زدن بهشون گفته بودن منتظر نامه باشینSad
کیس نامبر 2013AS000065xx / کنسولگری آنکارا / 2نفر / تاریخ ارسال فرمها 28may2012 / دریافت نامه دوم 12March /تاریخ مصاحبه :هفته دوم May / برگه صورتي/زمان انتظار46 روزSmile
تشکر کنندگان:
(2013-09-07 ساعت 04:52)Saiban نوشته:  دوستان
من الان حدود 2 ماهه که آمریکا هستم و متاسفانه گرین کارتم رفته به آدرس قبلی و حالا هم خبری ازش نیست . به uscis مراجعه کردم که یه فرم درخواست المثنی بهم داد که بعد از ارسال باید منتظر انگشت نگاری بمونم و حال اینکه باید تا 5 روز دیگه برگردم ایران . کسی راهکاری سراغ داره و آیا میشه با همون ویزای تو پاسپورت دوباره وارد آمریکا بشم ؟ توی فرودگاه ایران یا آمریکا به مشکل نمیخورم؟
ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه بده.

سلام سایبان جان
شوهر من هم گرین کارتش با یه اشتباه چاپی بدستمون رسید.که گفتند فرم آی90 رو پر کنید.میخواستم بپرسم میدونید همسرم هم نیاز به انگشت نگاری جدید داره یا نه؟وغالبا صدور مجدد چه مدت پروسش طول میکشه؟
case number 2013as1##//مصاحبه 4فوریه/ویزا 9می/مقصد اولیه واشنگتن دی سی/مقصد نهایی LA
تشکر کنندگان: romance33
(2013-09-04 ساعت 02:50)sgkco24 نوشته:  سلام دوستان
نمی دونم شما وضعيتتون برا رفتن چطوره من گه بعد از گرفتن ويزا اينقدر سرم شلوغ شده که حتی وقت نمی کنم يه سر به مهاجر سرا بزنم Wink
راستی دوستان من با پرواز قطر از ایران می رم به هوستون و از اونجا به LA می خواستم بدونم با توجه به اين که اولين ورود ما به آمريکا هوستونه کسی اطلاعات و تجربه ای ار اين فرودگاه داره ممنون ميشم کسی اگه راهنمايي کنه؟Big Grin
سلام دوست عزیز
ما هم دقیقا همین پرواز قطر از ایران به هوستون و از اونجا به LA رو برای نیمه اول سپتامبر گرفتیم..بین 2 پروازمون 2.15 دقیقه وقت داریم که زمان زیادی نیست و باید خیلی حواسمون جمع باشه.اگه کسی چیزی میدونه ما رو هم بی نسیب نذارین!
ممنون
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، romance33
سلام دوستان من برنده اصلي هستم ميخوام زودتر برم تا بتونم خونه اجاره كنم وماشين بخرم وسه هفته بعدش خانمم وپسرم ميان آيا اين امكانپذيره كه جدا جدا برويم؟مرسي از پاسختون پيشاپيش لطفا اگه صد در صد ميدونيد بم بگيد ممنون ميشم
كيس:2013AS7000,كليرنس ٣ آگوست ايروان مقصد نيويورك شايدم لاس وگاس
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، dove
(2013-09-06 ساعت 00:21)sadeghi897 نوشته:  سلام
کسی کالیفرنیا نمیاد
مرسی؟
سلام دوست عزیز
ما چند روز دیگه راهی هستیم.اگه کاری داشتید پیغام بدید
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: bayat_r ، romance33
(2013-09-08 ساعت 23:55)emade307 نوشته:  سلام دوستان من برنده اصلي هستم ميخوام زودتر برم تا بتونم خونه اجاره كنم وماشين بخرم وسه هفته بعدش خانمم وپسرم ميان آيا اين امكانپذيره كه جدا جدا برويم؟مرسي از پاسختون پيشاپيش لطفا اگه صد در صد ميدونيد بم بگيد ممنون ميشم
بله امكانپذيره چون برنده اصلي بايد زودتر يا همراه با بقيه اعضاي كيس بره
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: javid737 ، emade307 ، Danoosh ، Ehsan1358 ، dove ، romance33 ، shaso
دوستان اينجا فروشگاهي است به نام cargo largo كه اجناسش نسبت به فروشگاههاي ديگه ارزانتر است و هر چند وقت يكبار حراج و كاهش قيمت داره كه مي شود خريد مناسبي كرد خصوصا در مورد لباس كيف و كفش و وسايل منزل و ابزارالات. يكشنبه ها خيلي شلوغ مي شود
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
(2013-09-08 ساعت 22:08)mohammad fazli نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 21:26)marco250 نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 20:18)mohammad fazli نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 20:01)proje نوشته:  بچه ها من بعد از اینکه گرین کارت رو گرفتم می خوام برگردم ایران.
1-بعد از اینکه برگشتم چقدر می تونم ایران بمونم؟
2- اگر طولانی بشه چی میشه؟
3-چقدر طول میکشه تا گرین کارت صادر بشه؟
4-هزینه صدور پاس سفید چقدره چقذر طول میکشه؟
سلام
1- قانونا شما خروج بیش از 6ماه نباید داشته باشی
2- اگر بیشتر از 6ماه و کمتر از یکسال بشه بهتون گیر میدن و باید قانعشون کنید که کارتون موجه بوده و تکرار نمیشه و اگر بیشتر از یکسال بشه براحتی گرین کارتتان را باطل میکنند.

تو سایت USCIS این مدت رو یک سال و بیشتر قید کرده.
منبع شما برای مدت ۶ ماه چی هست ؟
دوست عزیز
http://www.uscis.gov/files/article/M-476.pdf
مطالعه بفرمائید
صفحه 18 به بعد
این لینکی که شما بعنوان منبع قرار دادید , شرایط سیتیزنی در مدت ۵ سال است ولی از سئوالات اون کاربری که شما نقل قول کردید مربوط به Re-entry Permit و یا شرایط از دست دادن LPR بود.
مطابق منبع زیر از سایت USCIS شما اگر مقدار یکسال و بیشتر از خاک امریکا زندگی کنید از نظر انها به منزله صرف نظر شما از زندگی در امریکا هست و گرین کارت شما باطل می شود. برای همین کسانی که برای بیشتر از یکسال می خواهند خارج امریکا اقامت کنند نیاز به درخواست Re-entry Permit دارند تا LPR انها باطل نشود.

Your Permanent Resident Card becomes technically invalid for reentry into the United States if you are absent from the United States for one year or more

Your U.S. permanent residence may be considered as abandoned for absences shorter than one year if you take up residence in another country
منبع : USCIS
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، romance33
هر کاری که میکنن میگه که شماره (ای نامبر) وجود نداره کاری که دوستان هم گفتن انجام دادن یعنی اضافه کردن صفر تا 9 رقم بشه ولی باز هم نتونستن زنگ زدن بهشون گفته بودن منتظر نامه باشینSad
[/quote]

دوست عزیز الان قسمت Elise در حال maintenance هست
کیس نامبر:**88/نفر3/ ایروان /کارنت: 10Apr /مصاحبه: 12 جون/کلیرنس برگه آبی/ کلیر 8 آگوست - 57 روز/دریافت ویزا 14 آگوستCool

تشکر کنندگان: sadeghi897 ، afshinghwink ، morvarid1364 ، Ehsan1358 ، romance33 ، elima1980
(2013-09-08 ساعت 16:31)byousefi_p نوشته:  
(2013-09-04 ساعت 22:04)shishipapa نوشته:  
(2013-09-04 ساعت 12:32)byousefi_p نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 15:16)tamara نوشته:  
(2013-09-02 ساعت 23:34)byousefi_p نوشته:  دوستان یکی به من گفت آوردن زرشک به اونجا ممنوعه؟ چه کار بکنیم پس؟ نیاریم؟
تو چه فرمی باید وسایلی که میبریم رو بنویسیم؟ فرم آبی؟ کجاش؟

salam
سلام دوست عزیز

خواهر من هر بار ایران میآمد ،با خودش زرشک ،زعفران،پودر کشک و غیره می‌برد،البته آخرین بار ۳ سال پیش آمده بود.
سلام، متشکرم از راهنمائیتون
امکان داره بفرمائید "و غیره" شامل چه چیزهایی میشه؟
ممنون

من از شیر مرغ تا جون آدمیزاد 3-4 روز پیش با خودم آوردم حتی در چمدونمم باز نکردن .
تو فرمها همه رو نوشتین؟
اصلاً جایی یا تو فرمی میبایست بنویسیم چی داریم؟

توی فرم آبی که در هواپیما بهتون میدن مبلغشو فقط اعلام می کنید همین
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: hana_fd ، morvarid1364 ، Ehsan1358 ، romance33
دوستان گرامی با درود ، در سایت uscis میگه که کیس شمار رفته برای پروسس و بعد از 30 روز با پست میرسه به دستتون . میخواستم بدونم که حدودا جقدر طول میکشه تا گرین کارت با پست باید ..
با سپاس .... بدرود
شماره کیس: 2013A47XX، تاریخ رویت قبولی: 1jun، تعداد :4، ارسال فرمهای سری اول: 5j مصاحبه نیمه اول اسفند برگه آبی کلیر 26 آپریل ،ورود 14 آگوست. فعلا در san clemente کالیفرنیا هستیم
تشکر کنندگان: hana_fd ، morvarid1364 ، romance33 ، Ehsan1358
(2013-09-09 ساعت 06:11)sweety.alireza نوشته:  دوستان گرامی با درود ، در سایت uscis میگه که کیس شمار رفته برای پروسس و بعد از 30 روز با پست میرسه به دستتون . میخواستم بدونم که حدودا جقدر طول میکشه تا گرین کارت با پست باید ..
با سپاس .... بدرود
گرین کارت معمولا همین یک ماه طول می کشه ، شایدم یکی دو هفته بیشترCoolTongue
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، hana_fd ، morvarid1364 ، roeentan ، romance33 ، shaso ، soheila_chem
(2013-09-09 ساعت 02:42)marco250 نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 22:08)mohammad fazli نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 21:26)marco250 نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 20:18)mohammad fazli نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 20:01)proje نوشته:  بچه ها من بعد از اینکه گرین کارت رو گرفتم می خوام برگردم ایران.
1-بعد از اینکه برگشتم چقدر می تونم ایران بمونم؟
2- اگر طولانی بشه چی میشه؟
3-چقدر طول میکشه تا گرین کارت صادر بشه؟
4-هزینه صدور پاس سفید چقدره چقذر طول میکشه؟
سلام
1- قانونا شما خروج بیش از 6ماه نباید داشته باشی
2- اگر بیشتر از 6ماه و کمتر از یکسال بشه بهتون گیر میدن و باید قانعشون کنید که کارتون موجه بوده و تکرار نمیشه و اگر بیشتر از یکسال بشه براحتی گرین کارتتان را باطل میکنند.

تو سایت USCIS این مدت رو یک سال و بیشتر قید کرده.
منبع شما برای مدت ۶ ماه چی هست ؟
دوست عزیز
http://www.uscis.gov/files/article/M-476.pdf
مطالعه بفرمائید
صفحه 18 به بعد
این لینکی که شما بعنوان منبع قرار دادید , شرایط سیتیزنی در مدت ۵ سال است ولی از سئوالات اون کاربری که شما نقل قول کردید مربوط به Re-entry Permit و یا شرایط از دست دادن LPR بود.
مطابق منبع زیر از سایت USCIS شما اگر مقدار یکسال و بیشتر از خاک آمریکا زندگی کنید از نظر انها به منزله صرف نظر شما از زندگی در آمریکا هست و گرین کارت شما باطل می شود. برای همین کسانی که برای بیشتر از یکسال می خواهند خارج آمریکا اقامت کنند نیاز به درخواست Re-entry Permit دارند تا LPR انها باطل نشود.

Your Permanent Resident Card becomes technically invalid for reentry into the United States if you are absent from the United States for one year or more

Your U.S. permanent residence may be considered as abandoned for absences shorter than one year if you take up residence in another country
منبع : USCIS

دوست خوبم
بنده هم عرض كردم بيش از يكسال به راحتي ميتونن گرين كارتتو باطل كنن. حالا 6 ماه از كجا اومده. همونطور كه ميدوني يكي از دلايل ما براي بودن در ايالت متحده گرفتن سيتيزن شيپي ميباشد حال اگر شما خروجهاي بيش از 6ماه و كمتر از يكسال داشته باشي اين مسئله تاثير مستقيم بر روي افزايش زمان5ساله سيتيزن شيپي شما دارد. واسه همين گفتم ميتونن بهتون گير بدن. حال خود داني "صلاح كار خويش، خسروان دانند"
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: Saiban ، aghaghia ، گل نهال ، morvarid1364 ، jjbahale ، e76779 ، roeentan ، ikamaly ، dove ، mani.iht ، romance33 ، Ehsan1358 ، لاتاری ، shaso
دوستان من محل ورودمو تو فرم 9 سوالی فرودگاه لس آنجلس زدم. الان بلیط قطریه گرفتم و اول میریه نیویورک بعدم سن دیگو. به نظرتون مشکلی برام پیش میاد؟
با تشکر
شماره کیس: 2013AS6XXX آنکارا کارنت شدن:اسفند مصاحبه:اردیبهشت برگه صورتی تایپ شده +فرم 9سوالی-آپدیت 18-19-21-24-25 JUNE کلیر :5JUL
تشکر کنندگان: morvarid1364
سلام دوستان عزیز توی سایت قطر زده هر چمدان30کیلو ولی وظیفه ی خودم دونستم به شما اطلاع بدم که 30کیلو شامل حال امریکا و کانادا نمی شه یعنی هر نفر 2 چمدان 23 کیلو
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، morvarid1364 ، e76779 ، romance33 ، لاتاری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان