کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
پسر من را امروز در میدل اسکول ثبت نام کردند اما مدرسه گفت بچه ها بیمه نیستند.وباید برای او بیمه بخریم.
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
دوستان من قبلا این سوال رو اینجا پرسیدم ولی نتونستم باز پیداش کنم جوابها رو بخونم...
این 165 دلار رو چجوری و کی باید پرداخت کنیم؟ من فردا شب بلیط دارم میشه اونجا پرداخت کرد؟
هم خونه ی خانوم واسه وودلند هیلز توی کالیفرنیا نیاز هست، اگه موردی بود مسیج بده بهم لطفنSmile
تشکر کنندگان: betsa
(2013-09-09 ساعت 21:22)fayadegar نوشته:  
(2013-09-09 ساعت 00:01)mino2013 نوشته:  
(2013-09-06 ساعت 00:21)sadeghi897 نوشته:  سلام
کسی کالیفرنیا نمیاد
مرسی؟
سلام دوست عزیز
ما چند روز دیگه راهی هستیم.اگه کاری داشتید پیغام بدید

سلام
ما دو هفته ديگر پرواز داريم !

منم فردا شب پرواز دارم به سمت فرودگاه لس آنجلس و میرم وودلند هیلز.
هم خونه ی خانوم واسه وودلند هیلز توی کالیفرنیا نیاز هست، اگه موردی بود مسیج بده بهم لطفنSmile
تشکر کنندگان: roeentan ، dana ، romance33
بچه ها من 7 سپتامبر وارد لوس آنجلس شدم 165 دلارها رو پرداخت کردم آیا احتیاج دارم به اداره سوشیال یا جای خاصی بروم یا مدارک ها خودش اتومات به آدرسم میاد
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: shang ، romance33 ، NarcisJ
(2013-09-10 ساعت 00:25)shang نوشته:  دوستان من قبلا این سوال رو اینجا پرسیدم ولی نتونستم باز پیداش کنم جوابها رو بخونم...
این 165 دلار رو چجوری و کی باید پرداخت کنیم؟ من فردا شب بلیط دارم میشه اونجا پرداخت کرد؟

هم قبل و هم بعد از رفتن میشه پرداخت کرد.
پست های قبلی رو یه مطالعه کن،متوجه جریان میشی.مخصوصا پست کاوه.
سفر خوبی داشته باشی.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: shang ، romance33 ، sh_aytak
(2013-09-10 ساعت 00:51)sce نوشته:  
(2013-09-10 ساعت 00:25)shang نوشته:  دوستان من قبلا این سوال رو اینجا پرسیدم ولی نتونستم باز پیداش کنم جوابها رو بخونم...

سفر خوبی داشته باشی.
موفق باشین.

دارم صفحه به صفحه میخونم هنوز چیزی پیدا نکردم. این پستی که میگین رو میتونید لینکش رو بدین؟ ممنونمSmile
تشکر کنندگان: romance33
(2013-09-10 ساعت 00:49)honey rahmati نوشته:  بچه ها من 7 سپتامبر وارد لوس آنجلس شدم 165 دلارها رو پرداخت کردم آیا احتیاج دارم به اداره سوشیال یا جای خاصی بروم یا مدارک ها خودش اتومات به آدرسم میاد

گرین کارد و سوشال به صورت اتوماتیک به آدرس شما ارسال خواهد شد.
با این حال حتما برای پیگیری شماره سوشال خودتون و مراحل بعدی این شماره که خیلی حیاتی تر و ضروری تر از گرین کارده حتما بلافاصله بعد از ورود به نزدیک ترین اداره سوشال منطقه خودتون سر بزنید.اونا خودشون شما رو راهنمایی می کنن.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: honey rahmati ، gbtm ، Ehsan1358 ، noobnoobi ، romance33 ، لاتاری ، NarcisJ
(2013-09-10 ساعت 00:54)shang نوشته:  
(2013-09-10 ساعت 00:51)sce نوشته:  [quote='shang' pid='410999' dateline='1378756525']

دارم صفحه به صفحه میخونم هنوز چیزی پیدا نکردم. این پستی که میگین رو میتونید لینکش رو بدین؟ ممنونمSmile

اینجا رو بخون ببین به دردت می خوره یا نه.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: shang ، roeentan ، mehdi110 ، Ehsan1358 ، dana ، romance33 ، sh_aytak ، لاتاری
(2013-09-10 ساعت 00:54)shang نوشته:  
(2013-09-10 ساعت 00:51)sce نوشته:  

سفر خوبی داشته باشی.
موفق باشین.

اين پست رو بخونيد

http://mohajersara.com/thread-5642-post-...#pid387446
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، dana ، romance33 ، لاتاری ، shang
سلام دوستان
کسی راجع به وکیوم کردن وسلیل مانند بالش و تشک به منظور کاهش حجم چیزی میدونه؟
شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، Ehsan1358 ، dana ، romance33 ، sh_aytak ، لاتاری
مثل این که مدیران گرامی یک تاپیک جدید برای تجربه های زندگی ایجاد کردن و مطالبی که من و سایر دوستان نوشتیم رو منتقل کردن اونجا. از این به بعد ادامه مطالب رو توی این تاپیک می نویسم. اگر مایل بودید این جا رو یک نگاهی بکنید.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: byousefi_p ، tajhizgaran ، dana ، noura ، nnhh ، romance33 ، aghaghia ، لاتاری ، Mehrdadordi
(2013-09-10 ساعت 00:18)پدی نوشته:  پسر من را امروز در میدل اسکول ثبت نام کردند اما مدرسه گفت بچه ها بیمه نیستند.وباید برای او بیمه بخریم.
یک سری به این پست بزنید، شاید کمکتون کنه!!!

(2013-09-10 ساعت 08:16)mangoolkhan نوشته:  سلام دوستان
کسی راجع به وکیوم کردن وسلیل مانند بالش و تشک به منظور کاهش حجم چیزی میدونه؟
یک پلاستیکهای بزرگی هست که بالش و تشک را درونش قرار میدید و با جارو برقی وکیوم میکنید. خیلی خیلی راحت و خوبه. فکر کنم تو هایپر استار یا شهروند بیهقی داشته باشند.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، dana ، nnhh ، romance33 ، sh_aytak ، لاتاری ، bayat_r ، ikamaly
(2013-09-09 ساعت 23:39)mohammad_r نوشته:  سلام دوستان
امروز گرين كارت دخترم امد بعد از ٢٦ روز از ورودمان به اينجا. نكته اي كه مهم است و ميخواستم بقيه در جريان باشند اين است كه من يك روز بعد از ورودمان ادرسم را در سايت اداره مهاجرت بروز كردم و در اكانت پرداخت پول نيز ادرس جديدم را اضافه كردم ولي با كمال تعجب ديدم ادرسي كه روي پاكت نوشته بودند همان ادرس قديمي است كه ما هنگام تهيه فرمهاي اوليه داده بوديم و من شانس اوردم كه براي احتياط بيشتر هفته گذشته در سايت اداره پست ادرس جديدمان را بروز كرده بودم و پست بطور اتوماتيك بسته را به ادرس جديد من اورد وگرنه گرفتار مي شديم. البته براي هر خانواده يك دلار هزينه تغير ادرس است و سايتش www.usps.com است.
سلام متقابل
کدوم قسمت سایت باید این تغییر را بدیم؟ چطوری هزینه اش را واریز کردید؟ چه اطلاعاتی نیازه؟
مشکل من اینه که تو فرمهای اولیه یک آدرس رو دادم----- تو سفارت یک آدرس دیگه ----- الانم میخام برم یک آدرس دیگه.
حالا به نظر دوستان آدرس قدیمی رو کدوم بزنم
سپاس
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، dana ، لاتاری
من و همسرم تا 23اکتبر وقت داريم بريم مقصدمون لس انجلس ميخاستم بگم براي کم کردن هزينه مسکن در سال اول و تنها نبودن در بدو ورود(چون مادکسيرو نداريم) عايا زوج جوان ديگه اي هست شرايط مارو داشته باشه و بخاد با ما همخونه بشه ؟لطفا پيام خصوصي بده تا همديگرو ببينيم ضمن اينکه ما وقت زيادي هم نداريم.
2013AS 65XX
2 نفر _مصاحبه آنکارا 28 می _کلیرaug 20_ تحویل پاس برا ویزا 5 sep-دریافت ویزا 9 sepمقصدلس آنجلس _(i love u sama)
تشکر کنندگان: byousefi_p ، tajhizgaran ، afshinghwink ، Ehsan1358 ، dana ، romance33 ، لاتاری ، zohre02 ، shatsi
(2013-09-09 ساعت 21:22)fayadegar نوشته:  
(2013-09-09 ساعت 00:01)mino2013 نوشته:  
(2013-09-06 ساعت 00:21)sadeghi897 نوشته:  سلام
کسی کالیفرنیا نمیاد
مرسی؟
سلام دوست عزیز
ما چند روز دیگه راهی هستیم.اگه کاری داشتید پیغام بدید

سلام
ما دو هفته ديگر پرواز داريم !

20 سپتامبر با قطری به سمت سن حوزه .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: byousefi_p ، Ehsan1358 ، dana ، romance33 ، لاتاری ، bayat_r ، zohre02 ، mlo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان