کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
من هم خیلی دنبال این جواب هستم لطفا اگر کسی می دونه کمک کنه؟؟؟
تشکر کنندگان: dana
دوستان ارز مسافری را بیشتر شعب بانک ملت نمیدهند ولی بعضی از شعب پرداخت میکنند...مثلا من از شعبه دمشق در خیابان ولیعصر گرفتم....درضمن شعب بانک سامان هم پرداخت میکنند اما تا سه روز قبل از پرواز
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، مرآت74 ، گل نهال ، sce ، romance33
(2013-09-07 ساعت 11:46)Saeedv13 نوشته:  
(2013-09-07 ساعت 10:57)مرآت74 نوشته:  ... لذا پیشنهاد میکنم لطفاً تاپیکی تحت عنوان شروع زندگی در آمریکا ، در همین بخش برندگان لاتاری 2013 ایجاد نمایید تا پیوستگی مطالب حفظ بشه . ...
تاپیک سفرنامه و تجربه زندگی جدید در آمریکا به تازگی ایجاد شده. ببینین منظور شما رو برآورده می کنه؟

ضمن تشکر منظور من همین بود .
**2013AS36 تعداد نفرات کیس 3 ، پست ابوظبی ، قبولی MAY2012
مصاحبه فوریه 2013 ابوظبی ، مدیکال ان ام سی ، کلیرنس ، اخذ ویزا 18 اپریل ، کل هزینه ها حدود 11 میلیون
تشکر کنندگان: لاتاری
(2013-09-09 ساعت 09:20)amitis1392 نوشته:  سلام دوستان عزیز توی سایت قطر زده هر چمدان30کیلو ولی وظیفه ی خودم دونستم به شما اطلاع بدم که 30کیلو شامل حال آمریکا و کانادا نمی شه یعنی هر نفر 2 چمدان 23 کیلو

در تایید نوشته شما .
موقع برگشت از نیویورک آخرین ساک ما 29 کیلو بود و 65 دلار جریمه شدیم .
**2013AS36 تعداد نفرات کیس 3 ، پست ابوظبی ، قبولی MAY2012
مصاحبه فوریه 2013 ابوظبی ، مدیکال ان ام سی ، کلیرنس ، اخذ ویزا 18 اپریل ، کل هزینه ها حدود 11 میلیون
تشکر کنندگان: nnhh ، romance33 ، لاتاری ، Ehsan1358 ، ikamaly
من یه سوالی داشتم . اگه راهنمایی کنیم . برای مثال . وارد فلوریدا میشی ولی گرین کارت و سوشیال کارت میره کالیفرنیا . آدرس رو هم تو فرودگاه تغییر نمیدی . بعد از چند وقتی هم اونا به دستت میرسه . آیا باز هم نیاز به تغییر آدرس زندگیمون هست . یعنی آیا باید جایی ثبت بشه . اگه باید ثبت بشه کجا ؟؟؟ اگه ثبت بشه باز هم سوشیال جدیدی صادر میشه ؟؟؟ این تغییر آدرس مربوط به گرین کارت هم هست با فقط مربوط به سوشیال ؟؟؟
خیلی لطف میکنید من رو راهنمایی کنید .
آیا میشه قبل از ورود به آمریکا خونه گرفت ؟؟؟ یعنی کسی برامون خونه بگیره قرار داد ببنده بعد که ما رفتیم اونجا قرارداد رو به نام من تغییر بده ؟؟ که از لحظه ورود خونه زندگی داشته باشم ؟؟؟؟؟؟
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: گل نهال ، afshinghwink ، لاتاری ، Ehsan1358
سلام دوستان. می شه بپرسم آیا ما که همین امسال (سال شمسی) رفتیم ترکیه و خروجی دادیم. باز هم برای رفتن به آمریکا باید خروجی بدیم؟
در ضمن من هم هفته دیگه عازمم به شیکاگو. امیدوارم همگی که سفرشون نزدیکه سفر خوبی داشته باشن و آینده خوبی در انتظارشون باشه.
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: afshinghwink ، noura ، romance33 ، لاتاری ، اریوبرزن ، ROYAAA
(2013-09-10 ساعت 09:23)byousefi_p نوشته:  
(2013-09-09 ساعت 23:39)mohammad_r نوشته:  سلام دوستان
امروز گرين كارت دخترم امد بعد از ٢٦ روز از ورودمان به اينجا. نكته اي كه مهم است و ميخواستم بقيه در جريان باشند اين است كه من يك روز بعد از ورودمان ادرسم را در سايت اداره مهاجرت بروز كردم و در اكانت پرداخت پول نيز ادرس جديدم را اضافه كردم ولي با كمال تعجب ديدم ادرسي كه روي پاكت نوشته بودند همان ادرس قديمي است كه ما هنگام تهيه فرمهاي اوليه داده بوديم و من شانس اوردم كه براي احتياط بيشتر هفته گذشته در سايت اداره پست ادرس جديدمان را بروز كرده بودم و پست بطور اتوماتيك بسته را به ادرس جديد من اورد وگرنه گرفتار مي شديم. البته براي هر خانواده يك دلار هزينه تغير ادرس است و سايتش www.usps.com است.
سلام متقابل
کدوم قسمت سایت باید این تغییر را بدیم؟ چطوری هزینه اش را واریز کردید؟ چه اطلاعاتی نیازه؟
مشکل من اینه که تو فرمهای اولیه یک آدرس رو دادم----- تو سفارت یک آدرس دیگه ----- الانم میخام برم یک آدرس دیگه.
حالا به نظر دوستان آدرس قدیمی رو کدوم بزنم
سپاس
در سايت اداره پست به ادرس بالا كه وارد مي شوي سمت چپ و پائين گزينه تغيير ادرس است شما بايد ادرسي را كه در فرمهاي اوليه داديد بعنوان ادرس قديمي و ادرس فعلي را بعنوان ادرس جديد بدهيددر مرحله بعدي از شما مي خواهد يك دلار هزينه ان را پرداخت كنيد شما مي توانيد يا همانجا انلاين با كارت بانكي پرداخت كنيد يا انتخاب كنيد تا صورتحساب برايتان ارسال كردد
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، nnhh ، byousefi_p ، romance33 ، لاتاری ، sce
سلام
بچه ها اگه چای ببریم جوری که حالت فله داشته باشه تو فرودگاه مورد داره؟
بردن روغن حیوانی چطور؟
با تشکر
تشکر کنندگان: romance33 ، morvarid1364 ، لاتاری
قابل توجه عزیزان شیرازی :
با یک جفت کفش آهنین و با اراده ای ستودنی،علی رغم تمام کارشکنی ها و غیره موفق به گرفتن حواله ارز مسافرتی شدم.
تو شیراز 90 درصد بانک های ملت که شعبه ارزی دارن رو رفتم.به هیچ وجه به ویزای مهاجرتی حواله نمیدن.اما.............
یکیشون زیاد در جریان نیست و حواله رو میده.اگه کسی خواست،پیام خصوصی بده تا آدرسشو بهش بدم.
موفق باشین.
لاتاری 2013
(2013-09-10 ساعت 13:28)nimo80 نوشته:  سلام دوستان. می شه بپرسم آیا ما که همین امسال (سال شمسی) رفتیم ترکیه و خروجی دادیم. باز هم برای رفتن به آمریکا باید خروجی بدیم؟
در ضمن من هم هفته دیگه عازمم به شیکاگو. امیدوارم همگی که سفرشون نزدیکه سفر خوبی داشته باشن و آینده خوبی در انتظارشون باشه.

دوست عزيز شما در هر سال شمسي فقط يكبار ميتوني أرز مسافرتي بگيري ولي براي پرداخت عوارض خروجي هيچ محدوديت نداري Big Grin و تا n بار هم كه سفر كني هر دفعه اين فيض شامل تون ميشه Big GrinBig Grin موفق باشيدCool
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
(2013-09-09 ساعت 12:05)Seppi نوشته:  سلام

مرسي از توضاحات كامل و به درد بخور همگي،
من ي سوال دارم كه خودم توي نت شتم و لي مي خوام مطمن شم،
من مي خوام بدونم a number و dos را توي ويزام چه طور بايد بدونم كدومه؟

A number شما گوشه راست بالآي ويزاي شما نوشته شده و معمولا ٨ يا ٩رقمي است
DOS همان شماره كيس شماست بدون صفرهاي زيادي ان مثلا 2013AS1234
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
(2013-09-10 ساعت 15:53)nnhh نوشته:  [quote='Seppi' pid='410578' dateline='1378712118']

DOS همان شماره كيس شماست بدون صفرهاي زيادي ان مثلا 2013AS1234

در تکمیل فرمایش دوستمون اضافه کنم که اگه کیس بیش از یک نفره بعد از اعداد به ترتیب 01 و 02 .... گذاشته شود.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: sh_aytak ، zavosh ، morvarid1364 ، لاتاری ، noobnoobi ، jjbahale ، afshinghwink ، nnhh
فوری فوری فوری......
بشتابید که غفلت موجب پشیمانیست.
پرواز قطری به هیوستون از 16 سپتامبر به شکل عجیب و باور نکردنی پایین اومده.بلیطی که من واسه 13 سپتامبر و برای دو نفر به صورت یک طرفه،2 هفته پیش به مبلغ 5 میلیون خریده بودم الان همون مسیر از شیراز واسه 16 سپتابر برای 2 نفر 3.9 میلیون جا میده.
موفق باشین.
لاتاری 2013
(2013-09-10 ساعت 14:37)sami0 نوشته:  سلام
بچه ها اگه چای ببریم جوری که حالت فله داشته باشه تو فرودگاه مورد داره؟
بردن روغن حیوانی چطور؟
با تشکر
درود بر شما دوست عزیز.همسر من 24 آگوست رفتن یک بسته چای همراهشون بود کاری نداشتن ولی روغن رو ازشون گرفتن و نگذاشتن که ببرن.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: kasrafo ، گل نهال ، sce ، morvarid1364 ، kouroshd ، لاتاری ، noobnoobi ، apoornaki ، zohre02 ، ikamaly ، sumya
(2013-09-10 ساعت 16:48)sce نوشته:  فوری فوری فوری......
بشتابید که غفلت موجب پشیمانیست.
پرواز قطری به هیوستون از 16 سپتامبر به شکل عجیب و باور نکردنی پایین اومده.بلیطی که من واسه 13 سپتامبر و برای دو نفر به صورت یک طرفه،2 هفته پیش به مبلغ 5 میلیون خریده بودم الان همون مسیر از شیراز واسه 16 سپتابر برای 2 نفر 3.9 میلیون جا میده.
موفق باشین.

Experience Qatar Airways’ award-winning hospitality.
Enjoy incredible air fare offers of up to 25% to select destinations across Qatar Airways’ global network on this 4-day sale.
From now till 13th September, you can fly to your dream destination at an affordable price. For more details of the terms and conditions, click on qatarairways.com/september-sale now.
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: sce ، romance33 ، لاتاری ، noobnoobi ، nasim

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان