کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-26 ساعت 00:52)daad نوشته:  دوستان عزيز ، ما با توجه به اين كه چن ماه ديگه عازميم و اين اكونت يك ماهه باطل ميشه ايا از الان اكونت بسازم؟ و پرداخت كنم؟ ادرس رو از اوهايو به سياتل تغيير ندم؟ و تهران پيمنت چقد سود ميكشه روش؟

وقتی شما اکانت می سازین 1 سال اعتبار داره نه 1 ماه/آدرس و تغییر ندین بهتره چون دوستانی که ایکارو کردن معمولا" به آدرس قدیمی رفته پس اگه می خواین زود تر به دستتون برسه گرین کاردتون پس بهتره که این کارو نکنید /توی سایتش نوشته خیلی زیاد نیست .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: محبت ، mehrdad pharm ، afshinghwink ، romance33 ، daad ، Soap McTavish ، AOC Kermani ، powerb
(2013-09-21 ساعت 09:04)Maryam3023 نوشته:  
(2013-09-19 ساعت 12:48)parsush نوشته:  دوستان پزشک ساکن آمریکا و غیره ( چی گفتم) به نظرتون چه آنتی بیوتیک هایی ببریم و با چه دوزی؟ و البته کاربرد هر کدوم رو هم بگین لطفا

سلام، من فقط به صورت كلي ميگم وگرنه دوز و نوع استقاده هر كدام كاملا بستگي به شرح حال بيمار و شرايط داره.
كواموكسي كلاو هر ٨ ساعت يك عدد به مدت ١٠ روز براي سينوزيت
ازيترومايسين روز اول ٢ عدد و بعد به مدت ٤ روز ، روزي يك عدد براي عفونت باكتريايي
سيپروفلوكساسين ٧-١٠ روز براي عفونت ادراري
مترونيدازول ٧ روز براي اسهال عفوني
سفالكسين براي عفونت هاي پوستي
دوستان عزيز ،، تقاضا ميكنم ازتون كه آنتي بيوتيك ها رو بدون مشورت با پزشك مصرف نكنيد.. واما در تكميل دستور مصرف دوستمون...
اكثر آنتي بيوتيك ها مثل آزيترومايسين بهتره با معده خالي مصرف شوند( يك ساعت قبل از غذا يا دو ساعت پس از غذا)
آزيترومايسين: روز اول دو عدد يكجا(٥٠٠ميليگرم) سپس هر ٢٤ ساعت ١عدد به مدت ٤ روز با معده خالي.
سيپروفلوكسازين: هر ١٢ ساعت ١ عدد( معمولا همراه با فنازوپيريدين هر ٨ ساعت استفاده ميشود)
مترونيدازول: هر ٨ ساعت ١ عدد( در كودكان زير ٢ سال حتما با مشورت پزشك)
سفالكسين: هر٦ ساعت ١ عدد
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
سلام دوستان ،من ٤٥ روز أمريكا موندم گرين كارتم هم بعد إز ٢٥ روز اومد . الآن برگشتم ايران وميخوام ٩ ماه ديگه برگردم أمريكا . أيا مشكلي پيش مياد ؟ لطفا اگه اطلاعاتي داريد ممنون ميشم.
[ک.ن:2013AS64XX
مصاحبه:W1APRIL
مکان:ابوظبی
تعداد:3نفر
كلير: جولاي
تشکر کنندگان: shishipapa ، Sepasttian ، bayat_r ، romance33 ، daad ، Mehrdadordi ، AOC Kermani
(2013-09-26 ساعت 01:31)yaszamansani نوشته:  سلام دوستان ،من ٤٥ روز أمريكا موندم گرين كارتم هم بعد إز ٢٥ روز اومد . الآن برگشتم ايران وميخوام ٩ ماه ديگه برگردم أمريكا . أيا مشكلي پيش مياد ؟ لطفا اگه اطلاعاتي داريد ممنون ميشم.
به سلامتی . تا جایی که من اطلاع دارم تا یک سال اشکالی نداره فقط دیر تر از 4 سالو نه ماه سیتیزن شیپ می گیرید .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/

تشکر کنندگان: yaszamansani ، romance33 ، daad ، Mehrdadordi ، AOC Kermani ، powerb
با سلام
در خصوص غیبت بیش از شش ماه در آمریکا ، قوانین مسافرتهای بین المللی برای دارندگان گرین کارت کاملا روشن و شفاف ، در پاراگراف اخر صفحه ای که لینک دادم متن زیر اومده . ولی در اکثر موارد هنگام ورود کاری ندارن ولی سوابق ورود و خروج شما در سیستمشون ثبت میشه و زمان در خواست تابعیت میتونه مشکل ساز باشه
Additionally, absences from the United States of six months or more may disrupt the continuous residency required for naturalization. If your absence is one year or longer and you wish to preserve your continuous residency in the United States for naturalization purposes, you may file an Application to Preserve Residence for Naturalization Purposes on Form N-470
منبع
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان: shishipapa ، فندق ، bayat_r ، romance33 ، daad ، AOC Kermani ، powerb
(2013-09-25 ساعت 22:02)deineath نوشته:  پرواز قطر مسیر دوحه به نیویورک با Transit Time: 01:50 برای تعویض هواپیما و کار های مربوط به اون که دوستان گفتن اونجا مدارک و ویزا رو بررسی می کنن کافیه ؟ یکی از دوستان گفت حتما با 2-3 ساعت فاصله بگیرید اما قطرر همش همین زمان رو داره ..
سلام دوست عزیز
ما ورودمون به فرودگاه هیوستون با پرواز قطر بود و تا پرواز بعدی 2:30 فاصله داشتیم و با وجود اینکه تو کل مدت عجله میکردیم به زحمت به پرواز آخر رسیدیم.
من فکر میکنم با این زمانی که دارید بعید هست به پرواز آخر برسید.
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: shishipapa ، deineath ، roeentan ، sce ، romance33 ، AOC Kermani
(2013-09-25 ساعت 22:02)deineath نوشته:  پرواز قطر مسیر دوحه به نیویورک با Transit Time: 01:50 برای تعویض هواپیما و کار های مربوط به اون که دوستان گفتن اونجا مدارک و ویزا رو بررسی می کنن کافیه ؟ یکی از دوستان گفت حتما با 2-3 ساعت فاصله بگیرید اما قطرر همش همین زمان رو داره ..

شما كارهاي مهاجرتيتون تو فرودگاه نيويورك انجام ميشه نه قطر، و توقفتون در قطر به مدت ١:٥٠ كافيه
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: shishipapa ، deineath ، محبت ، sce ، azar1348 ، ALNB ، amin arefi ، romance33 ، m.taj ، manila ، AOC Kermani
(2013-09-26 ساعت 02:20)گل نهال نوشته:  

شما كارهاي مهاجرتيتون تو فرودگاه نيويورك انجام ميشه نه قطر، و توقفتون در قطر به مدت ١:٥٠ كافيه
ممنون . بله درسته منم فقط شنیدم یکی میگفت 2 ساعت کمه و اینکه
یکی می گفت که توی دوحه قبل از پرواز میان چک می کنن و ویزا و پاکت زرد رو نگاه می کنن .
اگه اینطور نباشه 1:50 خوبه پس . چون جور دیگش میشه 6-7 ساعت که خیلی کسل کنندست حتما ...
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: sce ، tajhizgaran ، گل نهال ، romance33 ، AOC Kermani
با سلام ،
من يه دختر ٢٤ساله دارم خيلي نگران هستم چون خودم و همسرم و دختر ديگه ام گرين كارت از طريق لاتاري گرفتيم اما دخترم بالآي ٢١ سال بود ، و شامل اون نميشد ، اين چه قانونيه ؟؟ لطفا اگر كسي اطلاعي داره در اين زمينه لطفا راهنمايي كنه.:-(:-( ممنون
[ک.ن:2013AS64XX
مصاحبه:W1APRIL
مکان:ابوظبی
تعداد:3نفر
كلير: جولاي
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، shishipapa ، afshinghwink ، romance33 ، AOC Kermani
(2013-09-26 ساعت 02:32)deineath نوشته:  
(2013-09-26 ساعت 02:20)گل نهال نوشته:  

ممنون . بله درسته منم فقط شنیدم یکی میگفت 2 ساعت کمه و اینکه
یکی می گفت که توی دوحه قبل از پرواز میان چک می کنن و ویزا و پاکت زرد رو نگاه می کنن .
اگه اینطور نباشه 1:50 خوبه پس . چون جور دیگش میشه 6-7 ساعت که خیلی کسل کنندست حتما ...

من هفته پیش با قطری اومدم با یک و نیم ساعت توقف در دوحه .
فقط وقتی می خواهید سوار هواپیما بشید برای رفتن از دوحه به آمریکا ویزاهاتون رو با پاکتهای زردتون حدود چند دقیقه چک می کنند که مشکلی نیست .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: deineath ، گل نهال ، romance33 ، m.taj ، manila ، AOC Kermani ، AsemanAbee
(2013-09-25 ساعت 22:39)shishipapa نوشته:  گرین کاردم بعد از25 روز رسید.

165 دلار رو قبل از ورود به آمریکا واریز کردید یا نه ؟؟؟؟
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: m.taj ، AOC Kermani
(2013-09-24 ساعت 09:58)ikamaly نوشته:  سلام به همه دوستان عزیزم
با توجه به جو نا مساعد تاپیک کلیرنس،از نوشتن سفرنامه فعلا معذورم .ولی برای اینکه یه چیزی گفته باشم، همین قدر بگم که ما روز سه شنبه 26 شهریور ماه 1392 برابر 17 سپتامبر 2013 در ساعت 5:45 دقیقه بامداد کشور رو به قصد مقصد نهایی ترک کردیم.
پرواز قطری از تهران به دوحه و از دوحه به واشنگتن دالاس.
پرواز دوم نزدیک 15 ساعت بود. بلند شدن و نشستن هواپیما اصلا اذیتم نکرد!
تمام مدت هوا روشن بود و گذشت زمان رو اصلا احساس نکردم!
ما 5:45 صبح ایران رو ترک کردیم و تقریبا 2 ساعت تا دوحه و 2 ساعت توقف در دوحه و 15 ساعت تا واشنگتن دالاس پرواز بود. و وقتی ما رسیدیم ساعت 16 به وقت واشنگتن دالاس بود!!
18 ساعت بعد در اداره سوشال بودیم. دقیقا18 سپتامبر.
گفتن هنوز ورود ما توی کامپیوترشون ثبت نشده و احتمالا تا 2 هفته دیگه سوشال منوهمسرم میاد و برای بچه ها هم یه هفته بعد از ما میاد.شماره اش رو پرسیدم،که نگفتن!!Sad
باکمال تعجب 24 سپتامبر سوشالها در صندوق پستی ما بود و تاریخ صدورشون هم 18 سپتامبر واسه من وهمسرم و 19 سپتامبر واسه بچه هام بود !!!!
این بود انشاء من درباره دریافت سوشال!!!!TongueCoolBig Grin
دوست عزيز ما هم ١٦ سپتامبر اومديم و ١٦٥ دلار رو قبل از ورود پرداخت كرده بوديم
الان حدودا ١٠ روزه آمريكا هستيم و هيچ اقدامي نكرديم
آيا لازمه به اداره سوشال بريم يا اتومات كارا انجام ميشه؟
اگر كاري لازمه انجام بديم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
با تشكر
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
تشکر کنندگان: shishipapa ، afshinghwink ، romance33 ، manila ، AOC Kermani ، powerb
دوستان سلام
دقيقا يك ماه پيش پول گرين كارت رو به حساب ريختم ولي هنوز كيس رو نميشناسه.به نظر شما اين طبيعي هست؟
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: shishipapa ، afshinghwink ، romance33 ، AOC Kermani
(2013-09-26 ساعت 02:38)yaszamansani نوشته:  با سلام ،
من يه دختر ٢٤ساله دارم خيلي نگران هستم چون خودم و همسرم و دختر ديگه ام گرين كارت از طريق لاتاري گرفتيم اما دخترم بالآي ٢١ سال بود ، و شامل اون نميشد ، اين چه قانونيه ؟؟ لطفا اگر كسي اطلاعي داره در اين زمينه لطفا راهنمايي كنه.:-(:-( ممنون

شما انجا می تونید ایشون رو بزارین توی نوبت شاید یک کمی طول بکشه ولی حتما" جواب می گیرید.( البته مادامی که ایشون مجرد باشن زودتر به نتیجه می رسید اینو وکیل به مادر من گفته بودن که می خواستن برای خواهرم اقدام کنن )

تشکر کنندگان: romance33 ، manila ، AOC Kermani ، powerb
(2013-09-26 ساعت 04:12)tajhizgaran نوشته:  
(2013-09-25 ساعت 22:39)shishipapa نوشته:  گرین کاردم بعد از25 روز رسید.

165 دلار رو قبل از ورود به آمریکا واریز کردید یا نه ؟؟؟؟
قبل از ورود واریز کردم

تشکر کنندگان: AOC Kermani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان