کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-11 ساعت 06:31)sce نوشته:  اینم از تنها دستاورد این 27 روز بنده در آمریکا:
ارسال گرین کارت همسر در تاریخ 10 اکتبر بعد از 27 روز به آدرس اولیه فرمها در رالی.گرین کارت ما هم که در مرحله Initail Review گیر کرده.
سوشال هر دو نفر نیز همچنان هیچ.........
موفق باشین.
سلام دوست عزیز
1 سوالی واسم پیش اومد.مگه شما 2 تا رسید نامبر دارید؟منظورم اینه واسه هر نفر جدا دارین؟آخه ما یکی واسه هر دو مون داریم که الان که میزنیم میگه دادنش به پست و 1شماره پیگیری هم میده.1 سوال دیگه.راهی هست که بشه فهمید الان به کدوم آدرس میره؟آخه ما آدرسم عوض کردیم؟
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، sce ، powerb
(2013-10-11 ساعت 13:16)Mehrdadordi نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 10:57)lingni نوشته:  دوستان سلام.
کسی می دونه آیا اگر گرین کارت رو فعال کرده باشیم (یعنی وارد خاک آمریکا شده باشیم) برای پاس سفید هم اقدام کرده باشیم ولی هیچکدام هنوز به دستمون نرسیده باشه، از آمریکا برایم بیرون؛ آیا با همین ویزایی که تو پاسپورتمون هست، می تونیم دوباره بریم آمریکا؟

بله قربان Smile وارد يو اس كه شدين اگر ١٦٥$ تا واريز كردين تو سايت كه قبلا رو accept بوده فعال ميشه
و به ادرسي كه تو يو اس دادين پست ميشه Smile
پاس سفيد هم به محض ورود ميتونين تقاضا بدين اگر بيش از ٦ماه خارج از يو اس هستين
و اينكه در فرودگاه يو اس تو پاس شما مهر ميخوره كه يكسال اعتبار ويزاتونو تضمين ميكنه
و وتوي ويزا اگه دقت كنين شمارهاي كه زير Registration numberخورده همون شماره
گرين كارتت هست Smile

1) در واقع این ویزا مثل ویزای مولتیپل عمل می کنه؟
2) در ضمن آیا منظورتون اینه که شمارۀ گرین کارت همون A-Number هست؟
تشکر کنندگان: shishipapa ، AOC Kermani ، Mehrdadordi ، لاتاری ، powerb
(2013-10-11 ساعت 23:38)mino2013 نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 06:31)sce نوشته:  اینم از تنها دستاورد این 27 روز بنده در آمریکا:
ارسال گرین کارت همسر در تاریخ 10 اکتبر بعد از 27 روز به آدرس اولیه فرمها در رالی.گرین کارت ما هم که در مرحله Initail Review گیر کرده.
سوشال هر دو نفر نیز همچنان هیچ.........
موفق باشین.
سلام دوست عزیز
1 سوالی واسم پیش اومد.مگه شما 2 تا رسید نامبر دارید؟منظورم اینه واسه هر نفر جدا دارین؟آخه ما یکی واسه هر دو مون داریم که الان که میزنیم میگه دادنش به پست و 1شماره پیگیری هم میده.1 سوال دیگه.راهی هست که بشه فهمید الان به کدوم آدرس میره؟آخه ما آدرسم عوض کردیم؟
بله دوست عزیز.
ما دو تا Reciepd ID داریم و هر دو هم با IOE شروع میشه.بر خلاف نظر بعضی از دوستان که می گفتن گرین کارت رو باید با شماره ای که روی ولکام لتر هست پیگیری کنین،باید عرض کنم ما اصلا چیزی به نام ولکام لتر دریافت نکردیم.همین شماره ها رو 2 هفته بعد از ورورد در USCIS وارد کردیم که شناخت و وضعیت اونارو بهمون توضیح داد.شماره ای که مربوط به همسرم بوده گرین کارتش صادر شده و تو همون سایت یه کد رهگیری میده که با USPS میشه اونو TRACK کرد.اونجا می تونین بفهمین کجا رسیده.معمولا یا به آدرس قدیم میره،یا میاد به آدرس جدید.اگر هم آدرس قدیم شمارو پیدا نکنه،بازهم مشخصه کجاست.حالا من امیدوارم تو این پکیجی که الان واسه ما میاد گرین کارت من هم باشه که البته بعیده.
اونوقت ما از جمله مهاجرانی هستمی که بدون سوشال هستیم ولی گرین کارت داریم.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، AFSHIN-PIC ، mhb161 ، romance33 ، AOC Kermani ، AsemanAbee ، لاتاری ، mino2013 ، lingni ، mehdi110 ، powerb
دوستان هم خونه ی خانوم واسه وودلند هیلز میخوام... اگه کسی بود بهم مسیج بدهSmile
هم خونه ی خانوم واسه وودلند هیلز توی کالیفرنیا نیاز هست، اگه موردی بود مسیج بده بهم لطفنSmile
تشکر کنندگان: m.taj ، romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
(2013-10-11 ساعت 15:07)Parniyan2013 نوشته:  سلام دوستان عزیز,

ببخشید اگر سوال تکراری می پرسم. پروازم نزدیکه و فرصت ندارم همه ی صفحات را بخونم واسه پیدا کردن جوابم. می خواستم لطف کنید و بهم بگید حداکتر چقدر دلارمی تونیم تو پرواز با خودمون ببریم و اینکه من هنوز برای 165 $ اقدام نکردم پروازم هم جمعه ی دیگه است . بنظرتون می تونم 165 $ را بعد از رسیدن به آمریکا واریز کنم ؟ مشکلی پیش نمیاد یا اینکه حتما همین جا اقدام کنم؟

مرسی

دوست من هیچ اشکالی نداره منم بعد ورودم به آمریکا پول رو واریز کردم الانم گرین کارتم اومده.
زیر 10000 دلار داشته باشین که اصلن مشکلی نیس.
بالای اون هم اگه بود بهشون بگید حتمن توی اون برگه که توی هواپیما بهتون میدن بنویسین مبلغش رو.
مشکلی پیش نمیاد ولی حتمن حقیقت رو بنویسین.
دوست من با 30000 دلار رفت با خونوادش و هیچ مشکلی هم به وجود نیومد.
هم خونه ی خانوم واسه وودلند هیلز توی کالیفرنیا نیاز هست، اگه موردی بود مسیج بده بهم لطفنSmile
تشکر کنندگان: deineath ، sce ، mhb161 ، romance33 ، AOC Kermani ، nasim ، لاتاری ، محبت ، Mehrdadordi ، powerb
(2013-10-11 ساعت 23:44)lingni نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 13:16)Mehrdadordi نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 10:57)lingni نوشته:  دوستان سلام.
کسی می دونه آیا اگر گرین کارت رو فعال کرده باشیم (یعنی وارد خاک آمریکا شده باشیم) برای پاس سفید هم اقدام کرده باشیم ولی هیچکدام هنوز به دستمون نرسیده باشه، از آمریکا برایم بیرون؛ آیا با همین ویزایی که تو پاسپورتمون هست، می تونیم دوباره بریم آمریکا؟

بله قربان Smile وارد يو اس كه شدين اگر ١٦٥$ تا واريز كردين تو سايت كه قبلا رو accept بوده فعال ميشه
و به ادرسي كه تو يو اس دادين پست ميشه Smile
پاس سفيد هم به محض ورود ميتونين تقاضا بدين اگر بيش از ٦ماه خارج از يو اس هستين
و اينكه در فرودگاه يو اس تو پاس شما مهر ميخوره كه يكسال اعتبار ويزاتونو تضمين ميكنه
و وتوي ويزا اگه دقت كنين شمارهاي كه زير Registration numberخورده همون شماره
گرين كارتت هست Smile

1) در واقع این ویزا مثل ویزای مولتیپل عمل می کنه؟
2) در ضمن آیا منظورتون اینه که شمارۀ گرین کارت همون A-Number هست؟

عرض كردم بالا كه رجيستريشن نامبرتون همون شماره گرين كارت شماست كه تو ويزاتون ثبت شده ..
حالا ويزايي كه سفارت واستون در نظر گرفت جنبه تشريفاتي داره تا ورود كنين به يواس
اونجا مهر ميزنن تو پاستون كه تا يكسال اعتبار داره بجز گرين كارتتون
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: lingni ، romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، sce ، محبت ، powerb
سلام دوست عزیز.
پاس سفید برای کسانیه که قصد دارن بیشتر ار 6 ماه خارج از آمریکا باشن.داشتن پاس سفید منافاتی با داشتن گرین کارت نداره.شما با همون گرین کارت می تونین برین و بیاین به شرطی که بیشتر از 6 ماه خارج از آمریکا نباشین.
موفق باشین.
[/quote]

سلام
میبخشید!!! چطور باید برای پاس سفید درخواست داد یا اقدام کرد؟وچه مدت طول خواهد کشید؟
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
کیس نامبر: ****2013AS00 / مصاحبه : ابوظبی، 24 جون 2013 ، یکضرب / 1نفر / ورود: 19 دسامبر / مقصد اولیه: لس انجلس ...
تشکر کنندگان: mhb161 ، romance33 ، AOC Kermani ، Mehrdadordi ، لاتاری ، powerb
(2013-10-12 ساعت 03:02)m.taj نوشته:  سلام دوست عزیز.
پاس سفید برای کسانیه که قصد دارن بیشتر ار 6 ماه خارج از آمریکا باشن.داشتن پاس سفید منافاتی با داشتن گرین کارت نداره.شما با همون گرین کارت می تونین برین و بیاین به شرطی که بیشتر از 6 ماه خارج از آمریکا نباشین.
موفق باشین.

[/quote]

اینجا.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mhb161 ، romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، محبت ، powerb
لطفاً کسانی که دنبال هم خانه می گردن، فقط اینجا:

http://mohajersara.com/thread-2199-page-...9%86%D9%87

آگهی بدن.
تشکر کنندگان: shishipapa ، romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، Saeedv13 ، Mehrdadordi ، siminbanou ، Hedieh20 ، powerb
سلام دوستان فرمی رو که بشه دانلودو پرینت گرفت و مربوط به وسایل و مواد همراه مسافر هس رو اگه دارین لینکش رو بزارین- قبلا دوستی لینکی گذاشتن که بصورت فرم نبود بلکه تصویر داخل یه صفحه وب بود که جداگانه قابل کپی کردن نبود --شایدم من نفهمیدم- ممنون از راهنمایی
تشکر کنندگان: mhb161 ، محبت ، AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
دوستان يه سوال فرم ابي توي هواپيما رو هرنفر جداگانه بايد پركنه يا براي تمام افراد يك كيس يكي كافيه؟
ممنونم
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: Mojtaba49 ، AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
(2013-10-12 ساعت 09:34)nnhh نوشته:  دوستان يه سوال فرم ابي توي هواپيما رو هرنفر جداگانه بايد پركنه يا براي تمام افراد يك كيس يكي كافيه؟
ممنونم

فقط یک نسخه کفایت میکنه.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
یک سوال اگر من هنوز وارد خاک آمریکا نشده باشم و هزینه 165 رو واریز کرده باشم باز هم گرین کارت رو ارسال میکنن؟ یا اینکه حتما باید وارد خاکشون بشم و بعد ارسال کنن؟ چون من میخوام آدرسمو عوض کنم نمیخوام به اون آدرسی که در فرم ها نوشتم ارسال بشه Sad
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: romance33 ، AOC Kermani ، Mehrdadordi ، لاتاری ، powerb
(2013-10-12 ساعت 09:37)2013selectee نوشته:  
(2013-10-12 ساعت 09:34)nnhh نوشته:  دوستان يه سوال فرم ابي توي هواپيما رو هرنفر جداگانه بايد پركنه يا براي تمام افراد يك كيس يكي كافيه؟
ممنونم

فقط یک نسخه کفایت میکنه.
دوستان یه سوال برا یکی از دستام دارم که دیشب رفته ال ای :
این نامه ولکام لتر چیه و چند وقت بعد اومدن میاد؟
به چه آدرسی میره این دوست من 10 روز تو هتله و آدرسه بعدیشو نمیدونه چیکار کنه بهتره ؟>؟

[quote='2013selectee' pid='432011' dateline='1381554464']
[quote='nnhh' pid='432008' dateline='1381554257']
دوستان يه سوال فرم ابي توي هواپيما رو هرنفر جداگانه بايد پركنه يا براي تمام افراد يك كيس يكي كافيه؟
ممنونم
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
(2013-10-12 ساعت 13:00)poonehpopo نوشته:  توروخدا یکی جواب منو زود بده دوستان اگر من هنوز وارد خاک آمریکا نشده باشم و هزینه 165 رو واریز کرده باشم باز هم گرین کارت رو ارسال میکنن؟ یا اینکه حتما باید وارد خاکشون بشم و بعد ارسال کنن؟ چون من میخوام آدرسمو عوض کنم نمیخوام به اون آدرسی که در فرم ها نوشتم ارسال بشه Sad
حتماً بايد وارد خاك آمريكا بشيد تا مراحل صدور گرين كارتتون شروع بشه
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان