کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان سلام
به نظرتون براي ترجمه يكسري مدارك مثلا مدارك مربيگري شنا و غريق نجاتي و بدنسازي نياز به مهر دادگستري و وزارت امور خارجه هست يا نه ؟
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، philter ، shatsi
(2013-11-11 ساعت 09:40)lilistar نوشته:  دوستان سلام
به نظرتون براي ترجمه يكسري مدارك مثلا مدارك مربيگري شنا و غريق نجاتي و بدنسازي نياز به مهر دادگستري و وزارت امور خارجه هست يا نه ؟

سلام. به نظر من که لازم نیست.
شما خودتون هم ترجمه کنید زیرش رو امضا کنید توی امریکا اعتبار داره.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2013-11-10 ساعت 22:41)Fardaye Roshan نوشته:  
(2013-11-10 ساعت 20:10)sadfar نوشته:  
(2013-11-10 ساعت 16:42)Fardaye Roshan نوشته:  
(2013-11-08 ساعت 09:14)sadfar نوشته:  
(2013-11-07 ساعت 09:22)sadfar نوشته:  دوستان عزیز
ما یکشنبه 10 نوامبر می خواهیم از آمریکا به ایران برگردیم و احتمالا تیرماه آینده به آمریکا برخواهیم گشت تا برای پاس سفید اقدام کنیم. لطفا با تجربه ها بفرمایند مشکلی پیش نخواهد آمد؟
باسپاس

کسی پاسخ ما را نمی ده؟

خدا خیرت دهد با این کار به مشکل بر میخوری و شاید پرستون کنسل بشه چون تا تیر سال بعد شما 7 ماه ایرانین...
بیش از 6 ماه نباید در هر رفت و آمد خارج از آمریکا باشین چون حضور فیزیکی شما هم براشون مهمه...
قبل از هر کاری خوب تحقیق کنید...

سلام دوست عزیز
مرسی از اینکه پاسخمو دادید.من از لینک زیر تحقیق کرد لطفا شما هم نسبت به آن اظهار نظر کنید. مرسی
https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/820

سلام دوست خوبم.
تا جایی که میتونی اینکارو نکن چون دردسر واست زیاده و بعدش در مورد حضورت در آمریکا دوباره تصمیم گیری میشه و حتی میتونه رد شه. از طرفی تمام سوابق قبلیت پاک میشه. همش یعنی دردسر. تا جایی که میتونی این شر رو واسه خودت نخر.
فقط تا 6 ماه از تاریخ خروجت اجازه داری خارج آمریکا باشی در غیر این صورت برات دردسر میشه پس بهتره پاس سفید بگیری که تا 2 سال بهت اجازه میده خارج آمریکا بمونی و یک سال اون برای سیتی زنی حساب میشه
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، mhb161 ، philter ، sadfar
سلام دوستان، بنده می خوام از حسابم در آمریکا مبلغی بین 150-200 دلار بدم و تو ایران ریال بگیرم! ، اگر کسی در ایران هست که آمریکا حساب داره من می تونم بهش انتقال بدم ، بمن در ایران پول بده یا اگر کسی خرید داره بمن بگه تا من از کارتم انجام بدم ، اون پولو بمن بده . پیغام بدید. ممنون از همه
تشکر کنندگان: AOC Kermani
با سلام خدمت تمام مدیران و اعضا محترم مهاجرسرا . بنده اولین روز ورودم به مهاجرسرا است و از آنجا که توسط یک دوست عزیزی در امارات با مهاجرسرا آشنا شدم و ایشان بقدری در باره مهاجرسرا و بخش های آن کامل توضیح دادن که قبل از ورودم به مهاجرسرا انگار با بیشتر بخش های آن مدت ها آشنا هستم . ای کاش زودتر با مهاجرسرا آشنا بودم .وقتی این دوست عزیز در باره مهاجرسرا برایم گفت و قبل از عضویت هم خلاصه تونستم دور کوچولوی در آن بزنم اینقدر خوشحال شدم که هموطنان عزیز این سایت را در باره مهاجرت دارند. به همه تان افتخار می کنم.حکایت زیاد دارم وای در حال حاضر به دلیل مشغله کاری وقت کافی ندارم که بخوام بنویسم . در زمان هایی که بدست می آرم عزیزی ای خوبم براتون تعریف می کنم فقط خدا را شکر که تو سفر در پیش رو که دارم هم راهنما دارم و هم تنها نیستم. ببخشید باید برم چون صدای برادرم بلند شده . پس فعلا
Big Grin
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، melina132 ، amiz.abdollah ، saeeds61 ، Given ، AOC Kermani ، mhb161 ، dana ، lilistar ، nika ، babakirani ، ROYAAA ، philter ، Mehrdadordi ، Betti ، EKAM ، KIMIA2005
(2013-11-11 ساعت 11:25)honey rahmati نوشته:  
(2013-11-08 ساعت 09:14)sadfar نوشته:  کسی پاسخ ما را نمی ده؟

خدا خیرت دهد با این کار به مشکل بر میخوری و شاید پرستون کنسل بشه چون تا تیر سال بعد شما 7 ماه ایرانین...
بیش از 6 ماه نباید در هر رفت و آمد خارج از آمریکا باشین چون حضور فیزیکی شما هم براشون مهمه...

سلام دوست عزیز
مرسی از اینکه پاسخمو دادید.من از لینک زیر تحقیق کرد لطفا شما هم نسبت به آن اظهار نظر کنید. مرسی

سلام دوست خوبم.
تا جایی که میتونی اینکارو نکن چون دردسر واست زیاده و بعدش در مورد حضورت در آمریکا دوباره تصمیم گیری میشه و حتی میتونه رد شه. از طرفی تمام سوابق قبلیت پاک میشه. همش یعنی دردسر. تا جایی که میتونی این شر رو واسه خودت نخر.
فقط تا 6 ماه از تاریخ خروجت اجازه داری خارج آمریکا باشی در غیر این صورت برات دردسر میشه پس بهتره پاس سفید بگیری که تا 2 سال بهت اجازه میده خارج آمریکا بمونی و یک سال اون برای سیتی زنی حساب میشه

واقعا با وجود این سایت و اطلاع رسانی این همه در مورد خروج آمریکا ، من نمی دونم چرا هنوز دوستان با این قضیه مبهم برخورد می کنند و اگر هم کامل مطمأن نیستند اصلا راهنمایی می کنند!!؟ جواب با یکم وقت گذاشتن در میاد والاSad
یه بار دیگه هم میگیم شاید برا اون عزیزانی که وقت ندارند دنبلش برن فرجی بشهWink
وقتی شما مهر گرین کارت تو پاست خورد یکسال ویزا داری ! یعنی تا یکسال شما اصلا نیا آمریکا پس ویزا داری ، تا اینجا رو داشته باشین تا بعد . سیتیزن شدن با گرین کارت دو تا چیز جداست : اگه گرین کارت داری سالی یکبار باید ورود خروج بزنی چون اگر بعد از یکسال بیای آمریکا گرین کارتت رو آفیسر ایمیگریشن میگیره بهت وقت دادگاه میده ( یعنی باز کسی هم جلوتو نمی گیره) ، بعد شما میری دادگاه و باید دفاع کنی بگی مریض بودم ، درس می خوندم، مادرم مریض بود، پدرم مریض بود.... از این حرفا ، دادگاه تصمیم میگیره که بهت گرین کارت رو برگردونه یا نه!! ، این دیگه آخر قضیه است.Smile
حالا اگه قبل از یکسال برگشتی که کسی کاری باهات نداره ، البته آفیسر همیشه می تونه ازت بپرسه چرا این همه موندی ولی همیشه هم با یکی دوتا دلیل که میاری رد میشه . ( آره خوب اگه به کسی برگشت گفت چرا 11 ماهه نیومدی طرف هم گفت عشقم کشیده که نیومدم، خب بهت گیر میده Big Grin)
سیتیزن اگه می خوای بشی شما باید 5 سال مقیم آمریکا باشی تو این 5 سال اگه خارج شدی نباید زیر 6 ماه بیرون باشی چون این دوره 5 ساله وقتی برگردی دوباره صفر میشه!! پس اونایی که می خوان سیتیزن بشن اینو باید حواسشون باشه .
شما دو تا شرط رو داشته باشی سیتیزنی بعد از 5 سال:
1- زیر 6 ماه خارج از یو اس باشی
2- 30 ماه حضور فیزیکی در یو اس( نصف 5 سال باید کامل باشی )
مثال : شما میری یو اس ، بگو خب. میای ایران 5 ما می مونی ، میر ی یو اس میای ایران 5 ماه می مونی ، میری یو اس میای ایران 5 ماه می مونی ، تا 30 ماه بعدش اگه رفتی یو اس باید دیگه بمونی تا ماه 60م.
مثال : میری یو اس 30 ماه می مونی میای ایران باید 5 ماه بعد( زیر 180 روز) برگردید وتا ماه 60م هم نباید زیر 180 روز خارج از یو اس باشی.
یعنی این سیتیزنی مثل ساعت تایمر می مونه اگه رعایت نکنی صفر میشه.

کسی بوده الان 15 ساله سالی یه بار میره و میاد برا گرین کارتش.

حرف آخر ،با گرین کارت تا 6 ماه خارج از یو اس کسی بهت نمی تونه هیچی بگه ، از 6 ماه تا یکسال آفیسر سوال میپرسه باز کارتتو نمی گیره، از یکسال به بعد دیگه با قاضی طرفی، اگر هم فکر کنند که شما از این گرین کارت داری به عنوان ویزای توریستی استفاده میکنی خب اذیتت می کنن دیگه این کارت برا اقامت صادر شده که کار بکنی تکس بدی . نه سالی یه بار تفریحی بیای بریBig Grin
منبع اینا یکم وقت بذاری گوگل کنی پیدا میشه.
since 2012
(2013-11-08 ساعت 09:14)sadfar نوشته:  کسی پاسخ ما را نمی ده؟

سلام دوست عزیز

سلام دوست خوبم.

آقا این 6 ماه خروج واسه قطع نشدن پروسه سیتیزنی هست نمیدونم چرا بعضی دوستان اطلاعات نادرست میدن خروج بیش از 6 ماه تا یکسال واسه ورود مجدد مشکل ایجاد نمیکنه ولی اگه این ورود و خروخ بخواهد مکرر اتفاق بیفته افسر میتونه به شما گیر بده حتی اگه کمتر از 6 ماه بیرون از خاک آمریکا بوده باشید.
لاتاري ٢٠١٣
تشکر کنندگان: saeeds61 ، AOC Kermani ، lilistar ، hamid.eng ، ronmony ، philter ، sadfar ، powerb
دوستاي عزيز مهاجرسرا
از maka2 عزيز كه اين سوال هميشگي رو به اين خوبي پاسخ داد خيلي خيلي ممنونم.
مهاجرسرا به جرات ميتونم بگم بهترين جامعه كوچيكه ايرانيه كه من افتخار عضويتشو دارم.
اميدوارم يه روز يه گردهمايي داشته باشيم.
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان: rira1982 ، abbas41 ، AOC Kermani ، maka2 ، mhb161 ، dana ، lilistar ، nika ، ROYAAA ، philter ، moji20
با سلام دو باره . عزیزان اگر بگید اینجا جای قصه گفتن نیست حق دارید ولی بر نامه من ادامه اش از همین قسمت زندگی در آمریکا شروع میشه و من میخوام که شما عزیزام کمی حوصله کنید و کمی من را بشناسید و در این را کمک و راهنمایم کنید . من بصو رت اتفاقی در لاتاری ثبت نام کردم و برنده شدم و دو هفتهای هم میشه که ویزامو گرفتم . در رابطه با مصاحبه و سفر به دبی که گذشت و من مشکلی نداشتم چون سالی دو الی سه بار تفریحی میرم اونجا و دوست خونوادگی هم که داریم از دوران بچگی در امارات بزرگ شده که حالا 65 سالشه و خانمش هم اماراتی و تو شیراز کنار باغچه ما یک باغچه دارد و من کلا برای کارای سفارتم از درب فرودگاه تا برگشتم به ایران با اونا بودم. خلاصه کلام حالا که ویزا دارم کمک میخوام تو آمریکا که قبل از ورودم چکارکنم و بعد از ورودم چکار کنم . دست بر قضا چند ماه پیش بندهی خدایی اومد شرکت ما لوله بخره برای زمین کشاورزیشون خیلی دلش از همه جا پر بید خلاصه که با تخفیفی که برادرم بهش داد با هم دوست شدن و گفت که من تکزاس زندگی می کنم و از ایران تا تکزاس در خمدتونم .ما که ویزامونو گرفتیم اومدیم ایران داداشوم تلفنش را داد به ما و بهش زنگ زدیم و رفتیم طرف نقش رستم سر زمین کشاورزیشون حکایتمون براش گفتیم . ای بنده خدا هم اینجوری که ما ازش فهمیدیم فکر میکرد که من میخوام خونهشون پلاس شم و گفت که من به این زودی نمیرم آمریکا و زن و بچه من هم گرفتارن که بتونن به شما سرویس بدن و من هم که قصد خونه ای بنده خدا رو نداشتم فقط هدفم راهنمایی خواسن بود و بس . و به من گفت که چند ماهی صبر کن تا با هم بریم خلاصه خدا حافظی کردیمو اومدیم شیراز که یادم افتاد به آدرس مهاجر سرا که دوستم داده بود و حالا هم مزاحم شما شدم که کمکم کنین. آقا شرمنده مادرم صدام میزنه میرم زودی بر میگردم.
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، shatsi ، powerb
(2013-11-11 ساعت 17:48)mamal shrazy نوشته:  با سلام دو باره . عزیزان اگر بگید اینجا جای قصه گفتن نیست حق دارید ولی بر نامه من ادامه اش از همین قسمت زندگی در آمریکا شروع میشه و من میخوام که شما عزیزام کمی حوصله کنید و کمی من را بشناسید و در این را کمک و راهنمایم کنید . من بصو رت اتفاقی در لاتاری ثبت نام کردم و برنده شدم ....

سلام دوست عزیز، شما اگر سوالی دارید میتونید اینجا مطرح کنید و دوستان پاسخ میدن و اگر دنبال جایی هتسد که موقع ورود بهتون کمک کنه برای گرفتن مکان و یا استقبال فرودگاهی و جابجایی و غیره با ایمیگرنجــــــل که تبلیغش بالای صفحات سایت هست میتونید تماس بگیرید و از خدمات شون استفاده کنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، ROYAAA ، گل نهال ، mehrdad pharm ، Ali Sepehr ، roeentan ، AOC Kermani ، powerb
دوستان من امروز با هر بدبختی که شده این 165 دلار را پرداخت کردم
در راهنمایی که یکی از دوستان گذاشته بود گفته بود که باید 2 تا ایمیل بیاد :
1.ELISdonotreply@uscis.dhs.gov
2.pay.gov
حالا برای من ایمیل دوم نیومده مشکلی ایجاد میکنه؟
ولی در سایت uscis من هم کد Receipt ID رو که با IOE شروع میشه دارم و هم پیغام که با عنوان case receipt notice که موجود هست رو پرینت گرفتم و در قسمت Case Lifecycle for USCIS Immigrant Fee قسمت Accepted باید هایلایت آبی شده باشه هالایت شده
پایین سمت چپ صفحه تو قسمت CASE SUMMARY هم جلوی Receipt ID یه عدد 10 رقمی می بینید که با عبارتIOE شروع شده رو هم دارم میبینم.
بنظر شما ما حالا پرداخت کردیم یا هنوز معلوم نیست؟؟؟؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، powerb
با سلام دوستان من قصد گرفتن بلیط و حرکت به هیوستون تگزاس را دارم آیا کسی میتونه در بدو ورود من را راهنمایی کند و اطلاعاتی بده در رابطه با یک جای امن که الان خودش اجاره کرده وقیمتش و امکاناتش و هزینه های جانبی . از نظر مالی تا 50000 تا برام مهم نیست که با خودم بیاورم . در ضمن مرد مجرد هستم . از نظر تحصیل مترجمی زبان انگلیسی خوندم و از نظر کار هم چون خانواده ام شرکت تولید لوله پلی اتیلن دارند با تمام کار هاش آشنایی دارم و چون پدرم زمین کشاورزی هم دارد با تمام ادوات کشاورزی و کارهای آن آشنایی کامل دارم همچنین اطلاعتی هم در زمینه مکانیکی دارم بقولی کمی آچار فرانسه خانواده هستم و هر کاری بجز خلاف را انجام میدهم وکار هم برام عیب و عار نیست. ممنون از همه عزیزان که منو تحمول کردین . فقط منتظر یاری و راهنمایی کسانی هستم که الان خودشان در آن شهر مستقر هستند واز نزدیک با زندگی آنجا دستو پنجه نرم می کنند .مممممنننوننننننن از همه
تشکر کنندگان: rezajoon ، AOC Kermani ، moji20 ، Ehsan1358
سلام كسي اومده والنات كريك (كاليفرنيا)،كلاس زبان اين اطراف سراغ داريد؟؟؟؟؟ ٢٠ روز اومديم خبري إز اس اس ان، ولكام لتر، گيرين كارت هم نيست،

تشکر کنندگان: rezajoon ، AOC Kermani
(2013-11-11 ساعت 13:06)maka2 نوشته:  
(2013-11-10 ساعت 16:42)Fardaye Roshan نوشته:  خدا خیرت دهد با این کار به مشکل بر میخوری و شاید پرستون کنسل بشه چون تا تیر سال بعد شما 7 ماه ایرانین...

سلام دوست عزیز

سلام دوست خوبم.

واقعا با وجود این سایت و اطلاع رسانی این همه در مورد خروج آمریکا ، من نمی دونم چرا هنوز دوستان با این قضیه مبهم برخورد می کنند و اگر هم کامل مطمأن نیستند اصلا راهنمایی می کنند!!؟ جواب با یکم وقت گذاشتن در میاد والاSad
یه بار دیگه هم میگیم شاید برا اون عزیزانی که وقت ندارند دنبلش برن فرجی بشهWink
وقتی شما مهر گرین کارت تو پاست خورد یکسال ویزا داری ! یعنی تا یکسال شما اصلا نیا آمریکا پس ویزا داری ، تا اینجا رو داشته باشین تا بعد . سیتیزن شدن با گرین کارت دو تا چیز جداست : اگه گرین کارت داری سالی یکبار باید ورود خروج بزنی چون اگر بعد از یکسال بیای آمریکا گرین کارتت رو آفیسر ایمیگریشن میگیره بهت وقت دادگاه میده ( یعنی باز کسی هم جلوتو نمی گیره) ، بعد شما میری دادگاه و باید دفاع کنی بگی مریض بودم ، درس می خوندم، مادرم مریض بود، پدرم مریض بود.... از این حرفا ، دادگاه تصمیم میگیره که بهت گرین کارت رو برگردونه یا نه!! ، این دیگه آخر قضیه است.Smile
حالا اگه قبل از یکسال برگشتی که کسی کاری باهات نداره ، البته آفیسر همیشه می تونه ازت بپرسه چرا این همه موندی ولی همیشه هم با یکی دوتا دلیل که میاری رد میشه . ( آره خوب اگه به کسی برگشت گفت چرا 11 ماهه نیومدی طرف هم گفت عشقم کشیده که نیومدم، خب بهت گیر میده Big Grin)
سیتیزن اگه می خوای بشی شما باید 5 سال مقیم آمریکا باشی تو این 5 سال اگه خارج شدی نباید زیر 6 ماه بیرون باشی چون این دوره 5 ساله وقتی برگردی دوباره صفر میشه!! پس اونایی که می خوان سیتیزن بشن اینو باید حواسشون باشه .
شما دو تا شرط رو داشته باشی سیتیزنی بعد از 5 سال:
1- زیر 6 ماه خارج از یو اس باشی
2- 30 ماه حضور فیزیکی در یو اس( نصف 5 سال باید کامل باشی )
مثال : شما میری یو اس ، بگو خب. میای ایران 5 ما می مونی ، میر ی یو اس میای ایران 5 ماه می مونی ، میری یو اس میای ایران 5 ماه می مونی ، تا 30 ماه بعدش اگه رفتی یو اس باید دیگه بمونی تا ماه 60م.
مثال : میری یو اس 30 ماه می مونی میای ایران باید 5 ماه بعد( زیر 180 روز) برگردید وتا ماه 60م هم نباید زیر 180 روز خارج از یو اس باشی.
یعنی این سیتیزنی مثل ساعت تایمر می مونه اگه رعایت نکنی صفر میشه.

کسی بوده الان 15 ساله سالی یه بار میره و میاد برا گرین کارتش.

حرف آخر ،با گرین کارت تا 6 ماه خارج از یو اس کسی بهت نمی تونه هیچی بگه ، از 6 ماه تا یکسال آفیسر سوال میپرسه باز کارتتو نمی گیره، از یکسال به بعد دیگه با قاضی طرفی، اگر هم فکر کنند که شما از این گرین کارت داری به عنوان ویزای توریستی استفاده میکنی خب اذیتت می کنن دیگه این کارت برا اقامت صادر شده که کار بکنی تکس بدی . نه سالی یه بار تفریحی بیای بریBig Grin
منبع اینا یکم وقت بذاری گوگل کنی پیدا میشه.
با سلام، یک سوالی اینجا مطرح می‌شه، با توجه به اینکه موقع خروج از آمریکا هیچ مهری در پاسپورت نمی‌زنند و اصلا نه گرین کارت و نه پاسپورت رو نگاه هم نمیکنند، پس اداره مهاجرت آمریکا از کجا میفهمه ما چه مدت زمان خارج از آمریکا بودیم؟
2013AS10xxx... ساکن فيلادلفيا, پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: rezajoon ، AOC Kermani
دوستان گل سلام،
امروز به ميمنت و مباركي ميشه ٤ ماه تمام كه ما تو خاك امريكاييم، ولي هنوز كه هنوزه اين گرين كارت نيومده.
تغيير ادرس نداشتيم هيچ وقت.
بسيار بسيار زنگ زديم ولي جوابي نگرفتيم.
٣ بار حضوري مراجعه كرديم ولي بازم جواب نگرفتيم.
هر ماه تو سايت وقتي شماره IOE رو وارد ميكنم ميگه the production of your new card began on ..., please allow 30 days to be mailed to you.
تا به حال ٤ بار اين پيغام به همين شكل ولي با تاريخ هاي متفاوت (در محل جا خالي) براي ما اومده.
خلاصه خسته و نااميد شدم ديگه..
اول اينكه آيا كسي شرايط مشابه ما رو داره؟
دوم اينكه آيا كسي چيزي به ذهنش ميرسه؟ كاري هست كه بايد انجام ميدادم و ندادم؟
ممنون ميشم اگه كسي راهنمايي كنه.
2013as4###* آنكارا* w3 فوريه* 2 نفر* كليرشده با ستاره،٥٨ روزه خودم (١٨ اپريل)و ٦٥روزه همسرم (٢٦ اپريل)* كليرنس مجدد بعد از دريافت پاس هاي بدون ويزا* كلير مجدد ١٨ جون* ورود١٣جولاي* ويرجينيا
تشکر کنندگان: Danoosh ، mhb161 ، AOC Kermani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان