کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-12-05 ساعت 04:10)Given نوشته:  
(2013-12-05 ساعت 02:39)nikan_sh نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 23:55)Given نوشته:  با سلام خدمت رفقای عزیز .. آقو باز ما تو دردسر افتادیم . . ..

من بعد از این که وارد شدم 5 روز بعد رفتم برای سوشیال اقدام کردم .. اون خانوم مسئول ، بنده خدا تا چشمش به ویزای توی پاس افتاد گفت شما تشریف ببرید بعد 21 روز اگه سوشیال نیومد به آدرست بیا تا ما برات اقدام کنیم . ما هم بی خیال شدیم .. بعد از ده روز ، دو سه روز پیش همینطور که در حال مطالعه فتوای بعضی دوستان مبتنی بر اینکه اگر اینجا نشد برو اونجا ، به یه دفتر دیگه مراجعه کردیم . . . بعد از انتظاری یک ساعته یه خانومی مدارکمون رو دید . . و با اظهار بی اطلاعی از نوع ویزای DV .. نامه زیر رو داد دستمون . . . که فکر نمی کنم مفهوم خوبی داشته باشه Sad . . . اصن فک کنم . . برنده شدن لاتاری از آخرین شانس های زندگی ما بوده Big Grin. .. این نامه رو به ازای هر فرد موجود در پرونده و با نام اون شخص به ما داده .... یعنی یکی به من و یکی به خانومم . . . برای هیچ کدوم از دوستان تا حالا همچین اتفاقی افتاده ؟ دوستان لطفا تجربیاتتون رو در اختیار بنده قرار بدید . . . با تشکرات پیشاپیش . . . Wink

[عکس: 72491588127730264851.jpg]

شما تو فرم هایی که به سفارت دادید سوشیال رو تیک نزدید و براتون صادر نشده . شما باید فرم (آی ۵۵۱) رو کامل کنید و اونجا بدبد . البته فکر کنم این طور باشه .
من بعد از ۵ روز اداره سوشیال رفتم و بهم یک کپی داد که شمارم توش بود و گفت اصل کارت رو پست میکنیم به آدرس.

دوست من جسارت نباشه ها ولی درسته که من تعطیلم ولی داغون نیستم . . اون تیک ها رو زدم . . .

سلام .نگران نباشید به ما هم یه برگه دادند و بعد از چند روز تازه دیروز سوشیال نامبرمون اومد .البته همنجا توی اون اداره یک فرمی هم بود که پر کردیم و دادیم به اون خانم .
نگران نباشید همه چی حل میشه فقط باید حواستون به همه چی باشه .
تشکر کنندگان: ROYAAA ، mhb161 ، Given ، لاتاری ، powerb
(2013-12-04 ساعت 21:37)فرزان مهر نوشته:  سلام دوستان

من به تازگی عضو انجمن شدم و دلیلش هم مشکلیه که برای پدر و مادرم پیش اومده.
پدر و مادرم حدود 30 روز پیش وارد آمریکا شدن و تا به حال خبری از دریافت گرین کارت نشده. ضمن تماس تلفنی افیسر پرونده بهشون گفته که شما هزینه 160 دلاری که باید در سفارت ابوظبی در موقع مصاحبه می پرداختید پرداخت نکردید در صورتیکه این هزینه توسط پدر و مادرم پرداخت شده و احتمالاً سفارت فیش پرداخت را داخل مدارک قرار نداده. در ضمن افیسر مربوط گفته که در حدود 15 روز دیگه اونا به سفارت ابوظبی برای پی گیری زنگ می زنند یعنی دو روز بعد از تاریخ برگشت پدر و مادر به ایران (17 دسامبر) و اگر جواب سفارت منفی باشه باید پروسه جدیدی ضمن پرداخت پول شروع بشه که شامل انگشت نگاری هم میشه. میخواستم ببینم هیچ یک از دوستان تا به حال به چنین موضوعی برخورد کردند که لطف کنند و راهنمایی کنند.
the production of your new card began. Please allow 30 days for your card to be mailed to you. If we need something from you we will contact you. If you move while this card is being created, call customer service at 1-800-375-5283.
به شماره بالا بزنگ و receipt number رو بهشون بده که ثابت میکنه شما پول رو پرداختید ، موقع ثبت نام receipt number بهتون میده که میتونی تو سایت uscis.gov بری و به اطلاعاتت دسترسی داشته باشی .اگه مشکلی داشتی بگو سپاستین معرفیت کرده just kidding
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، shishipapa ، maria2000
سلام بچه ها ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید!
آیا حتما لازمه که ما برای بیمه اقدام کنیم؟
آیا لازمه که برای بیمه اوبما کیر اپلای کنیم؟
خواهشا اگه کسی اطلاعاتی در مورد بیمه داره منو راهنمیی کنه در ضمن من الان تو کلیفرنیا هستم و هنوز درامدی ندارم
تشکر کنندگان: ROYAAA ، لاتاری ، maria2000
(2013-12-04 ساعت 18:22)rira1982 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 00:08)talayeh2013 نوشته:  سلام
دوستان ما برای بار دوم داریم میایم بار اول سه هفته هتل بودیم ولی گرین کارتهامون نیومد و ما هم برگشتیم و الان فقط با مهر تو پاسمون داریم میایم . میخوام بدونم اگر ورود دوممون از شش ماه بیشتر بشه با توجه به اینکه کارتهامون هم دستمون نیست اشکالی پیش نمیاد؟
مهری که توی پاس می خوره تا کی اعتبار داره؟ یعنی بدون گرین کارت می شه دوباره وارد آمریکا شد؟
من هم وضعیتم همینه. و تا اونجایی که همه جا خونده ام این مهر باعث میشه که ویزامون یک سال تمدید بشه. ولی اینکه دیرتر از شش ماه دارین بر می گردین بازهم طبق گفته بقیه دوستان نباید بیشتر از شش ماه از آمریکا بیرون باشین.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: philter ، لاتاری ، maria2000
(2013-12-05 ساعت 06:54)Sepasttian نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 21:37)فرزان مهر نوشته:  سلام دوستان

من به تازگی عضو انجمن شدم و دلیلش هم مشکلیه که برای پدر و مادرم پیش اومده.
پدر و مادرم حدود 30 روز پیش وارد آمریکا شدن و تا به حال خبری از دریافت گرین کارت نشده. ضمن تماس تلفنی افیسر پرونده بهشون گفته که شما هزینه 160 دلاری که باید در سفارت ابوظبی در موقع مصاحبه می پرداختید پرداخت نکردید در صورتیکه این هزینه توسط پدر و مادرم پرداخت شده و احتمالاً سفارت فیش پرداخت را داخل مدارک قرار نداده. در ضمن افیسر مربوط گفته که در حدود 15 روز دیگه اونا به سفارت ابوظبی برای پی گیری زنگ می زنند یعنی دو روز بعد از تاریخ برگشت پدر و مادر به ایران (17 دسامبر) و اگر جواب سفارت منفی باشه باید پروسه جدیدی ضمن پرداخت پول شروع بشه که شامل انگشت نگاری هم میشه. میخواستم ببینم هیچ یک از دوستان تا به حال به چنین موضوعی برخورد کردند که لطف کنند و راهنمایی کنند.
the production of your new card began. Please allow 30 days for your card to be mailed to you. If we need something from you we will contact you. If you move while this card is being created, call customer service at 1-800-375-5283.
به شماره بالا بزنگ و receipt number رو بهشون بده که ثابت میکنه شما پول رو پرداختید ، موقع ثبت نام receipt number بهتون میده که میتونی تو سایت uscis.gov بری و به اطلاعاتت دسترسی داشته باشی .اگه مشکلی داشتی بگو سپاستین معرفیت کرده just kidding
سلام دوست عزیز من یک نکته ای رو توی حرف های شما متوجه نمیشم و اون اینه که سفارت که نباید این رسید را داخل پرونده شون قرار بده. بعد از گرفتن ویزا این پرداخت انجام میشه و رسیدش هم پیش خود شخص هستش و براش ایمیل میشه. شما اگر اکانتشون را دارین وارد اکانت بشین اگر پرداخت صورت گرفته باشه درست به محض وارد شدن به اکانت تون اون پایین "رسیپت آی دی" که با حروف "آی او ایی" شروع میشه اومده و مضخصات دیگه ... و پایینش هم نوشته "پرداخت سابمیت شده. و اصلا وقتی که این مرحله درست انجام شده باشه تو اون شش تا دایره که تو صفحه می بیند و مراحل کار رو نشون میده "اکسپت" آبی شده. بنابراین شما خودتون هم می تونید اینو چک کنید و ببینید که پذیرفته شده یا نه! موفق باشید.
2013
تشکر کنندگان: philter ، لاتاری ، maria2000 ، powerb
(2013-12-05 ساعت 07:06)lvlatarsack نوشته:  سلام بچه ها ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید!
آیا حتما لازمه که ما برای بیمه اقدام کنیم؟
آیا لازمه که برای بیمه اوبما *** اپلای کنیم؟
خواهشا اگه کسی اطلاعاتی در مورد بیمه داره منو راهنمیی کنه در ضمن من الان تو کلیفرنیا هستم و هنوز درامدی ندارم

منم همين سؤال رو دارم لطفا اگه كسي تجربه أي داره بگه ممنوووون

تشکر کنندگان: philter ، لاتاری ، maria2000 ، powerb
(2013-12-04 ساعت 20:17)h15 نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 10:58)manila نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 10:20)arash bon نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 00:32)ramin_red نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 00:27)ma300me نوشته:  ببخشید کدوم شماره رو باید تو این سایت وارد کنیم؟
Receipt number: IOEXXXXXXXXXXX
سلام دوستان من میخوام وضعیت کیسمون رو چک کنم ولی receipt number ندارم و هر چی هم تو ایمیلی که بهم زدن میگردم پیدا نمی کنم چیکار باید بکنم؟
سلام .شما باید به اکانتتون وارد بشین بعد در سمت چپ صفحه که نوشته "view my case" وارد بشید و اونجا پایین صفحه نوشته "receipt id" که جلوش یک عدد هستش که اولش "آی او ای" اومده و بقیه عددها، این عدد همون عددیه که می خواهید.ولی برای چک کردن کیستون همون بالای صفحه هم که نوشته :"select case to view status" را هم هر گزینه ای ش را که بزنید وضعیت اون کیس رو نشون میده. اگر پذیرفته شده باشه یک چیز میاد اگر به جریان افتاده باشه "اپتیمایز" و اگر بسته شده باشه... نیازی نیست شماره را جایی وارد کنید خودش به طور اتومات گزینه ها رو داره...مگر اینکه من چشمم ندیده باشهCool موفق باشید!

----------------------------------

salaam, bebakhsid bara man ro gozine accepted monde?!!!chi kar konam?
مال ما هم بعد از 16 روز برنده اصلی "آپتیمایز" شد و پروسه ش جریان افتاد و من هم همین الان رفتم تو سایت و دیدم بعد از 21 روز به جریان افتاد. ما برای یک ماه اومدیم و دوباره بر می گردیم ایران و امیدوارم که تا قبل از برگشت همه چی رویراه بشه. نشد هم حتما یه راهی هست بالاخره همه چی درست میشه.Big Grin بهتره نگران نباشیم و به زندگی مون برسیم.
2013
تشکر کنندگان: ROYAAA ، h15 ، لاتاری ، maria2000 ، powerb
(2013-12-04 ساعت 23:55)Given نوشته:  با سلام خدمت رفقای عزیز .. آقو باز ما تو دردسر افتادیم . . ..

من بعد از این که وارد شدم 5 روز بعد رفتم برای سوشیال اقدام کردم .. اون خانوم مسئول ، بنده خدا تا چشمش به ویزای توی پاس افتاد گفت شما تشریف ببرید بعد 21 روز اگه سوشیال نیومد به آدرست بیا تا ما برات اقدام کنیم . ما هم بی خیال شدیم .. بعد از ده روز ، دو سه روز پیش همینطور که در حال مطالعه فتوای بعضی دوستان مبتنی بر اینکه اگر اینجا نشد برو اونجا ، به یه دفتر دیگه مراجعه کردیم . . . بعد از انتظاری یک ساعته یه خانومی مدارکمون رو دید . . و با اظهار بی اطلاعی از نوع ویزای DV .. نامه زیر رو داد دستمون . . . که فکر نمی کنم مفهوم خوبی داشته باشه Sad . . . اصن فک کنم . . برنده شدن لاتاری از آخرین شانس های زندگی ما بوده Big Grin. .. این نامه رو به ازای هر فرد موجود در پرونده و با نام اون شخص به ما داده .... یعنی یکی به من و یکی به خانومم . . . برای هیچ کدوم از دوستان تا حالا همچین اتفاقی افتاده ؟ دوستان لطفا تجربیاتتون رو در اختیار بنده قرار بدید . . . با تشکرات پیشاپیش . . . Wink

ما یه کم دیر اقدام کردیم .یعنی حواسم نبود و بعد از دو هفته رفتیم برای سوشیال. راستش من اولش که تو گوگل مپ داشتم سرچ می کردم زدم تمام اداره های سوشیال بعد دیدم بعضی هاشون چند تا ستاره دارند و انگار امتیاز برای خوب کار کردن گرفتن و خلاصه دیدم چه تعریف هایی ازشون شده و از سرعت و ادب و اوه اوه ...Big Grin بعد رفتیم یکی از همون ستاره دارها اونجا موقع ورود باید وقت می گرفتیم که آیا مدرکمونو گم شده (نه) آیا قبلا داشتیم و تمدید می خواهیم بکینم (نه) و آخرش اینکه آیا نداشتیم و برای اولین بار می خواهیم اقدام کنیم (بله) و نوبت رو گرفتیم و با اینکه شلوغ بود ولی زود نوبت ما شد و من و همسرم حتی فرصت نکرده بودیم فرمی رو که به همه و به ما هم داده بودند پر کنیم، ولی رفتیم جلوی پیشخون و پاسمونم بردیم دادیم به خانمه ( که اتفاقا خیلی هم بد اخلاق بودTongue) همونجا جلوی خودش فرم ها رو پرکردیم و پاس هامونو گرفت و چک کرد تو کامپیوترش و فقط به من رسید داد ولی به هردومون گفت دو هفته دیگه بیاین که میشه درست روز برگشتن ماSad من ازش پرسیدم رسید همسرم کو؟ گفت مال اون(برنده اصلی) کارهاش تو فرودگاه انجام شده بود و نیازی به رسید ندارهCool حالا ما می خواهیم سر 9 روز بریم و بگیم داریم زود برمی گردیم ببینیم میشه زودتر بگیریم. همه اینا رو گفتم هم برای اینکه تجربه خودم رو بگم و بگم دوستان زودتر اقدام کنند چون ایالت ها با هم فرق دارن و دفاتر هم همین طور، هم اینکه شما اگر تو جایی فرمتون رو پر کردین دوباره برین و سوال کنید به نظر میاد که هیچ اشکالی نداره. راستش من که هر چی دور و برمو نگاه می کنم می بینم لازمه به یاد بیارم که اینجا خیلی چیزا فرق داره مهم ترینش اینه که حق اعتراض دارم و می تونم شاکی باشم و ظاهرا بهم هم حق میدن یا لااقل حق سوال کردن!Tongue
2013
تشکر کنندگان: Given ، philter ، mhb161 ، romance33 ، لاتاری ، amin arefi ، powerb
(2013-12-05 ساعت 07:33)nikan_sh نوشته:  
(2013-12-05 ساعت 06:14)n51 نوشته:  
(2013-12-05 ساعت 04:10)Given نوشته:  
(2013-12-05 ساعت 02:39)nikan_sh نوشته:  

شما تو فرم هایی که به سفارت دادید سوشیال رو تیک نزدید و براتون صادر نشده . شما باید فرم (آی ۵۵۱) رو کامل کنید و اونجا بدبد . البته فکر کنم این طور باشه .
من بعد از ۵ روز اداره سوشیال رفتم و بهم یک کپی داد که شمارم توش بود و گفت اصل کارت رو پست میکنیم به آدرس.

دوست من جسارت نباشه ها ولی درسته که من تعطیلم ولی داغون نیستم . . اون تیک ها رو زدم . . .

سلام .نگران نباشید به ما هم یه برگه دادند و بعد از چند روز تازه دیروز سوشیال نامبرمون اومد .البته همنجا توی اون اداره یک فرمی هم بود که پر کردیم و دادیم به اون خانم .
نگران نباشید همه چی حل میشه فقط باید حواستون به همه چی باشه .
اشتباهت اینه که فکر میکنی تعطیل هستی یا داغون . امکان داره اشتباه از خودشون باشه .
شما تا فکرت رو عوض کنی ایشالا سوشیالت هم میاد . فقط این جا درگیر نشی با کسی که زنداناش خعیلی ....
ببخشید به خاطر این جوری جواب دادنم . قصد کمک داشتم . نه این که بگم شما داغونی . نمیدونم چی بگم . مراقبت کن .
اشکال نداره .. بخشش از بزرگانه . . . دیگه خوشبختانه جایی هستم که میتونم طرز فکرم رو نگه دارم و به دیگران اجازه ندم که . . . ولی مطمئنم که شما اطلاعات وکافی و موثق داشتی که با اون قطعیت جواب سوال من رو دادی . در ضمن من مطمئنم اشتباه از خودشون بوده .. چرا؟ چون که توی خود سایت سوشیال نوشته شما برای دریافت کارت باید مدرک معتبر هویتی ارائه بدی که عبارت است از :
Form I-551 (includes machine-readable immigrant visa) with unexpired foreign passport;
I-94 with unexpired foreign passport; or
I-766 work permit from DHS
درست ؟
و اگر یه زمانی توی ویزا دقت کنیم : زیرش خیلی ریز نوشته که این ویزا تا یک سال به منزله I-551 یا همون گرین کارت هست . . . بنابراین . . . مشکل از من نیست که کارمنده 2 زاری اش نیافتاده و فکر کرده من مدارک معتبری برای دریافت سوشیال نامبر ندارم . . . منظورم از ارسال این پست .. استفاده از داشته های دوستان آگاه و کسانی که براشون اتفاق مشابه ای افتاده بود . . . نه دریافت نکات بی ارتباط . . ولی خوب بازم مرسی که اظهار نظر فرمودید . . Shy
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: manila ، deineath ، mhb161 ، romance33 ، لاتاری ، maria2000 ، powerb
(2013-12-03 ساعت 02:04)nnhh نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 19:41)shiraz2013 نوشته:  سلام دوستان
من قصد دارم قبل از اولین سفر به آمریکا در یکی از بانکهای آنجاحساب باز کنم.به نظر شما عملی هست؟
سلام دوست عزیز
شما باید لا اقل یک ID معتبر داشته باشی که میتونه پاسپورتتون باشه که روش مهر ورود خورده باشه .بعد میتونین حساب باز کنین.البته بعضی بانک ها سختگیر تر هستن و سوشال هم میخوان.
بانک ما PNC علاوه بر سوشال گواهی آدرس هم میخواست که ما نامه پست مبنی بر تایید آدرس جدید رو نشون دادیم قبول کرد. ولی ظاهرا" بانک او آمریکا راحت تر حساب باز میکنه.
ما فردای رسیدنمون سیتی بانک رفتیم و فقط با پاسپورت هم برای من هم همسرم حساب باز کردیم البته آدرس منزلی را که برای همین اقامت کوتاه مدت اجاره کردیم دادیم و راستش رو هم گفتیم که بعدش دوباره برمی گردیم ایران و به راحتی حساب چکینگ و سیوینگ باز کرد. حتی دسته چک هم داد. و همون موقع هم یک کارت موقت برامون صادر شد و بلافاصله فعال شد و 5 روز بعدش هم کارت اصلی را برامون ارسال کرد و کارت طلایی داد که مثل اینکه مزایای خاصی داره Tongue با اینکه خیلی هم پول زیادی تو حساب نذاشتیم فقط خیلی راحت و با اعتماد به نفس برخورد کردیم و کلی با رییس بانک شوخی کردیم . بعد ازش خواستیم این امکانو داشته باشیم که از طریق اینترنت بتونیم حسابمونو چک کنیم و کار انتقال از سیوینگ رو به چکینگ و به حساب های دیگه ای اگر لازم باشه انجام بدیم که گفت همه اش امکان پذیره و خلاصه خیلی خوب و سریع کارمون راه افتاد. کلا هر جا میری زود کار ادمو روبراه می کنند.
2013
تشکر کنندگان: nnhh ، philter ، mhb161 ، لاتاری ، amin arefi ، jjbahale ، maria2000

کارمنداش خیلیاشون اطلاعاتشون کامل نیست . اینم فکر کرده ویزات توریستیه - مهم نیست.
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: Given ، mohammadg846 ، mhb161 ، manila ، لاتاری ، shishipapa ، powerb
سلام دوستان من ٤ماهه كه وارد كاليفرنيا شدم يكبار هم تغييير ادرس داشتم كه از طريق سايت اداره پست انجام دادم ، هنوز گرين كارتم بدستم نرسيده ، شنيدم كه بايستي حداكثر ١٠روز پس از ورود نامه اي بايد دريافتم كنم كه حاوي شماره اي است كه با اون و ازطريق سايت اداره مهاجرت ، وضعيت گرين كارتم رو پيگيري كنم ، كه اون نامه رو هم دريافت نكرده ام ، به اداره مهاجرت هم مراجعه كردم ، پاسخ روشني ندادند و فقط گفتند كه مشگلي نيست . قصد رفتن به ايران رو دارم و ميدونم كه اگر بدون گرين كارت برم ممكنه موقع برگشت مشكلي پيش بياد ، لطفا اگر كسي تجربه اي داره منو راهنمايي كنه ، با تشكر از لطف دوستان .[/size]
تشکر کنندگان: ROYAAA ، لاتاری ، shishipapa ، maria2000 ، powerb
سايتي كه تغيير آدرس رو اطلاع میدادیم چی بود؟
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: لاتاری ، maria2000
(2013-12-05 ساعت 09:34)man sour نوشته:  سلام دوستان من ٤ماهه كه وارد كاليفرنيا شدم يكبار هم تغييير ادرس داشتم كه از طريق سايت اداره پست انجام دادم ، هنوز گرين كارتم بدستم نرسيده ، شنيدم كه بايستي حداكثر ١٠روز پس از ورود نامه اي بايد دريافتم كنم كه حاوي شماره اي است كه با اون و ازطريق سايت اداره مهاجرت ، وضعيت گرين كارتم رو پيگيري كنم ، كه اون نامه رو هم دريافت نكرده ام ، به اداره مهاجرت هم مراجعه كردم ، پاسخ روشني ندادند و فقط گفتند كه مشگلي نيست . قصد رفتن به ايران رو دارم و ميدونم كه اگر بدون گرين كارت برم ممكنه موقع برگشت مشكلي پيش بياد ، لطفا اگر كسي تجربه اي داره منو راهنمايي كنه ، با تشكر از لطف دوستان .[/size]

دوست عزيز من وهمسرم هم مثل شما هيچ نامه خوش امد گويي دريافت نكرديم و بعد از ٣٨ روز به اداره مهاجرت رفتيم وبه ما گفتند كه جاي نگراني نيست و اگه بعد از ٣ماه از ورودتون دريافت نكرديد حتما بيايد ،كه خوشبختانه ٢ روز بعد كه امروز باشه براي من اومدBig Grin وهمچنان منتظريم فكر مي كنم بايد دوباره پيگيري كنيد چون ٤ماه گذشته در مورد رفتنتون به ايران من تجربه أي ندارم ولي خيلي از بچه هااين كار رو كردند موفق باشيد

تشکر کنندگان: لاتاری ، ali1982 ، amin arefi ، maria2000 ، powerb
(2013-12-04 ساعت 13:13)cieofficer نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 20:16)sara_82 نوشته:  سلام دوستان 165 دلار را از ایران میتونیم پرداخت کنیم اگر ممکن کسانی که میدونند راهنمایی کنند .ممنون

Salam bale mitoonid vali bayad kasi baratoon badebit card pardakht kone , mesle visa master ya american express. Aya kasi ro darid

سلام من خودم هنوز پرداخت نکردم ولی از دوستان مهاجرسرایی شنیدم که میتونید از طریق tehranpayment پرداخت کنید در همین تاپیک توضیح داده شده
کیس نامبر: ؟؟65
تاریخ مصاحبه:28 مارچ
محل مصاحبه:ایروان
تاریخ گرفتن ویزا:24 جون
تاریخ رفتن به واشنگتن:12 دسامبر
تشکر کنندگان: لاتاری ، m.mina ، maria2000 ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان