کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-06-07 ساعت 13:13)lilistar نوشته:  سلام به همگي
ما براي بار دوم ميخواهيم به امريكا برويم البته گرين كارتها دستمون نيست و با همون ويزاي اوليه كه زمانش هم تموم شده عازم هستيم البته براي بار اول هم كه رفتيم مهري پايين ويزا خورده كه من هر چي نگاش كردم نديدم جاييش نوشته باشه تا يكسال اعتبار داره . حالا ميخوام بدونم مطمئنا مشكلي موقع خروج از فرودگاه امام پيش نمي ياد چون يادمه يكي از بچه ها ميگفت كه يكربع براي مامور توضيح مي دادند كه اين مهر پايين ويزا يكسال اعتبار داره و در نهايت كپي گرين كارت و نامه اي كه گرين كارت ايراد داشته و برگشت خورده به uscis نشون داده اند كه موفق به عبور شده اند . آيا دوستان ديگر به راحتي با همون مهر پايين ويزا از كشور خارج شده اند يا اينكه در كشورهايي مثل رم و تركيه ايراد نگرفته اند ؟
با تشكر فراوان

سلام دوست عزیز من و همسرم برای بار دوم و بدون گرین کارت فروردین ماه به آمریکا سفر داشتیم پرواز ما با قطری بود در فرودگاه امام خمینی زمان دریافت کارت پرواز ی 20 دقیقه ای معطلی داشتیم تا صادر کننده های کارت پرواز با جایی تماس بگیرند و صحت مهر و اعتبار یک ساله را جویا بشوند و در فرودگاه قطر نیز حدود 5 دقیقه و در کل مشکل خاصی پیش نیامد در مورد تاریخ اعتبار مهر نیز در متن داخل ویزا به آن قید شده
C.N : 2013AS31xx/ مصاحبه : آنکارا w3 jan/کلیرنس/افراد کیس : دو نفر کلیر بعد از 216 روز اخذ ویزا 9 سپتامبر
تشکر کنندگان: amjad ، lilistar ، sce ، عراقی ، romance33 ، azar1348 ، Mehrdadordi ، nedaba
ما براي بار دوم ميخواهيم به امريكا برويم البته گرين كارتها دستمون نيست و با همون ويزاي اوليه كه زمانش هم تموم شده عازم هستيم البته براي بار اول هم كه رفتيم مهري پايين ويزا خورده كه من هر چي نگاش كردم نديدم جاييش نوشته باشه تا يكسال اعتبار داره . حالا ميخوام بدونم مطمئنا مشكلي موقع خروج از فرودگاه امام پيش نمي ياد چون يادمه يكي از بچه ها ميگفت كه يكربع براي مامور توضيح مي دادند كه اين مهر پايين ويزا يكسال اعتبار داره و در نهايت كپي گرين كارت و نامه اي كه گرين كارت ايراد داشته و برگشت خورده به uscis نشون داده اند كه موفق به عبور شده اند . آيا دوستان ديگر به راحتي با همون مهر پايين ويزا از كشور خارج شده اند يا اينكه در كشورهايي مثل رم و تركيه ايراد نگرفته اند ؟
با تشكر فراوان
سلام
اینشالا به سلامتی
پایین ویزا یه متن با فونت کوچیکتر از بقیه نوشته :
upon endorsement serves as temporary i-551 evidencing permanent residence for 1 year

یعنی : این ویزا بعد از تایید ( منظور همون مهر وروده ) تا یکسال موقتا مثل I-551 دلیل بر اقامت دائم است . ( I-551 همون گرین کارته )

ایشالا که مشکلی پیش نمیاد
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: amjad ، عراقی ، Mehrdadordi ، shoshina ، maxsupermax ، shatsi ، lilistar ، shadi79 ، yalda91 ، alitab ، nedaba
سلام منبعد از 9 ماه کارتم نیومد از uscis office وقت گرفتم یک مهر زدند که گرین کارت موقته و یک سال اعتبار داره
2013AS52XX • مصاحبه: 25April/آنکارا/برگه صورتی/تاریخ کلیر:18 June/دریافت ویزا:26 june مقصد:Houstonورود:20 September دریافت سوشیال:1 November/گرین کارت:June 2014
تشکر کنندگان: lilistar ، nedaba
(2014-06-07 ساعت 20:29)azar1348 نوشته:  
با تشكر فراوان
سلام
اینشالا به سلامتی
upon endorsement serves as temporary i-551 evidencing permanent residence for 1 year

یعنی : این ویزا بعد از تایید ( منظور همون مهر وروده ) تا یکسال موقتا مثل I-551 دلیل بر اقامت دائم است . ( I-551 همون گرین کارته )

سلام و خيلي ممنون
با توجه به اينكه از چند تا از بچه ها پرسيدم و اونهارو موقع خروج اذيت كرده بودند و تو فرودگاه ايران هم گفته اند كه اين مهر ويزا رو ما نمي شناسيم و فقط گرين كارتو ميشناسيم يا اينكه تو تركيه اذيتشون كرده بودند بخاطر همين نگرانم كه مشكلي پيش نياد . هنوز هم يكي از گرين كارتا صادر نشده و متاسفانه هر چي هم با اداره Uscis تماس ميگيرم بي نتيجه است و الكي ميگن صبر كنيد 45 روز ديگه تماس بگيريد و بيفايده است هيچ اقدامي نمي كنند . Sad
تشکر کنندگان: shoshina ، azar1348 ، nedaba
(2014-06-10 ساعت 10:19)lilistar نوشته:  
با تشكر فراوان
سلام
اینشالا به سلامتی

سلام و خيلي ممنون
با توجه به اينكه از چند تا از بچه ها پرسيدم و اونهارو موقع خروج اذيت كرده بودند و تو فرودگاه ايران هم گفته اند كه اين مهر ويزا رو ما نمي شناسيم و فقط گرين كارتو ميشناسيم يا اينكه تو تركيه اذيتشون كرده بودند بخاطر همين نگرانم كه مشكلي پيش نياد . هنوز هم يكي از گرين كارتا صادر نشده و متاسفانه هر چي هم با اداره Uscis تماس ميگيرم بي نتيجه است و الكي ميگن صبر كنيد 45 روز ديگه تماس بگيريد و بيفايده است هيچ اقدامي نمي كنند . Sad
دوستان باید عرض کنم نگرانیهای شما کاملاً بیهوده است. اول که شما از از ایران مستقیم به امریکا مسافرت نمیکنید پس به افسر فرودگاه مربوط نمیشه چون شما پرواز اولتون به یه کشور دیگست.خیلی خواستن نگرانی نشون بدن بهشون بگید کشور دوم در این مورد میتونه تصمیم بگیره.دوم اینکه زمانی که شما وارد امریکا شدید و مهر ورود توی پاسپورت شما ثبت میشه یه برگه بهتون میدن که نگرانی شما در این خصوص برطرف میشه و داخلش نوشته این مهر به منزله ورود قانونی شما به امریکا بوده و تا زمان دریافت گرین کارت معتبر می باشد.و برای مسافرت و ورود مجدد به ایالت معتبر بوده و همچنین مجاز به اشتغال می باشد. بازم سوالی بود در خدمتیم WinkCool
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: lilistar ، yalda91 ، Mehrdadordi ، nedaba
برای پرداخت ۱۶۵ دلار باید حتما وقتی که رسیدیم اقدام کنیم از قبلش نمیشه
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: shoshina ، nedaba
سلام دوستان
میخواستم بدونم آیا کسی میدونه گرفتن پاس سفید چه مدتی زمان لازم داره و چه مدارکی میخواد ؟؟
آخه من تاپیکای قبلی رو که خوندم هر کسی یه چیزی گفته ،خواهشا"یکی که اطلاعات کافی داره راهنمایی میکنه ؟؟!!
موفق باشید و شاد Smile
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، nedaba
(2014-06-11 ساعت 08:14)amaka747 نوشته:  برای پرداخت ۱۶۵ دلار باید حتما وقتی که رسیدیم اقدام کنیم از قبلش نمیشه

تا جایی که من خبر دارم از قبل هم میشه پرداخت کرد دوست عزیز اما خیلی فرقی نداره ،وقتی رسیدید هم میتونید پرداخت کنید مشکلی پیش نمیاد.
موفق باشید و شاد Smile
(2014-06-11 ساعت 08:14)amaka747 نوشته:  برای پرداخت ۱۶۵ دلار باید حتما وقتی که رسیدیم اقدام کنیم از قبلش نمیشه
سلام
قبلش هم ميتونيد.
موفق باشيد
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
سلام
راسته كه ميگن بيمه اوباما را همون موقع تا فوريه 2014 بايد اقدام ميكرديم و ديگه نميشه اقدام كرد ؟
تشکر کنندگان: nedaba
سلام دوستان
من به دنبال همخونه هستم ترجیحا خانوم در کالیفرنیا (اورنج کانتی) برای اوایل شهریور لطفا پیام خصوصی بدید .
(2014-06-12 ساعت 09:02)adrina97 نوشته:  سلام دوستان
میخواستم بدونم آیا کسی میدونه گرفتن پاس سفید چه مدتی زمان لازم داره و چه مدارکی میخواد ؟؟
آخه من تاپیکای قبلی رو که خوندم هر کسی یه چیزی گفته ،خواهشا"یکی که اطلاعات کافی داره راهنمایی میکنه ؟؟!!

سلام عزيز ..
برو تو سايت مهاجرت فرم شماره i-131 رو كامل پر و دستور العملش كامل بخون
٢ تا عكس ٥/٥ جديد بگير ، گرين كارت اگر فعلا نداري كپي
همون مهر تو فرودگاه كفايت ميكنه ..
٤٤٠ دلار هم هزينه اش هست
اگر امريكا هستي كه پست كني ٣ هفته حداقل طول ميكشه تا نامه اول و بهد وقت
انگشت نگاري رو بدن ..كلا ٢ ماهي طول داره
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: ffrfar ، nedaba
(2014-06-12 ساعت 11:31)lilistar نوشته:  سلام
راسته كه ميگن بيمه اوباما را همون موقع تا فوريه 2014 بايد اقدام ميكرديم و ديگه نميشه اقدام كرد ؟

چونكه ماليات سال ٢٠١٣رو نداديم نميشه أقدام كرد!
(2014-06-11 ساعت 03:13)mohsenmb نوشته:  
(2014-06-10 ساعت 10:19)lilistar نوشته:  
با تشكر فراوان
سلام
اینشالا به سلامتی

سلام و خيلي ممنون
دوستان باید عرض کنم نگرانیهای شما کاملاً بیهوده است. اول که شما از از ایران مستقیم به آمریکا مسافرت نمیکنید پس به افسر فرودگاه مربوط نمیشه چون شما پرواز اولتون به یه کشور دیگست.خیلی خواستن نگرانی نشون بدن بهشون بگید کشور دوم در این مورد میتونه تصمیم بگیره.دوم اینکه زمانی که شما وارد آمریکا شدید و مهر ورود توی پاسپورت شما ثبت میشه یه برگه بهتون میدن که نگرانی شما در این خصوص برطرف میشه و داخلش نوشته این مهر به منزله ورود قانونی شما به آمریکا بوده و تا زمان دریافت گرین کارت معتبر می باشد.و برای مسافرت و ورود مجدد به ایالت معتبر بوده و همچنین مجاز به اشتغال می باشد. بازم سوالی بود در خدمتیم WinkCool

من هم أين استرس رو داشتم،بايستي بهشون پايين ويزا رو نشون بديد و قبول مي كنند،من با پرواز قطر او مدم ولي جهت حفظ خون سردي بريد دفاتر اصلي هواپيمايي ها(إمارات قطر و...هر كدوم كه بليط گرفتيد )و بگيد كانفرميشن إز مبدأ اولين ورودتون به أمريكا بگيرن و روي بليط تون اپديت كنند
تشکر کنندگان: lilistar ، mohsenmb ، nedaba ، saeeds61
(2014-06-12 ساعت 15:15)Mehrdadordi نوشته:  
(2014-06-12 ساعت 09:02)adrina97 نوشته:  سلام دوستان

سلام عزيز ..
برو تو سايت مهاجرت فرم شماره i-131 رو كامل پر و دستور العملش كامل بخون
٢ تا عكس ٥/٥ جديد بگير ، گرين كارت اگر فعلا نداري كپي
همون مهر تو فرودگاه كفايت ميكنه ..
٤٤٠ دلار هم هزينه اش هست
اگر امريكا هستي كه پست كني ٣ هفته حداقل طول ميكشه تا نامه اول و بهد وقت
انگشت نگاري رو بدن ..كلا ٢ ماهي طول داره

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز
موفق باشید و شاد Smile

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان