کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
با سلام خدمت دوستان
من به اتفاق همسر ودوبچه ام 10 جون میریم سانفرانسیسکو (برای گرفتن پاس سفید)اگر هرکدام از دوستان در خصوص اجاره یک مکان موقت جائی دارند یا راهنمائی بتوانند بکنند ممنون میشم(bay area)
2013AS83xx/ابوظبی/کلیــــــــــر 15Aug
اندکی صبر ، سحر نزدیک است Smile
تشکر کنندگان: rezajoon ، pari pariaaa ، nimo80
دوستان سلام
کسی از فرمیکه تو هواپیما میدن پر کنیم نمونه ای داره اینجا برام بزاره یا ایمیل کنه؟ ممنون میشم کمکم کنید
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: ffrfar ، alirezass ، rezajoon ، pari pariaaa ، peidaye penhan
دوستان براي تغيير ادرس انلاين تو سايت uscis
شماره فرم رو ميخواد كه كنارش ريسيپت نامبر و زيپ كد هم ميخواد
كلي شماره مياد كدوم شماره رو بايد تيك بزنيم ؟؟؟؟
ارور ميده ..
ممنون ، دوستاني كه تغيير ادرس دادن لطفا ..
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: rezajoon ، pari pariaaa
دوستان
1) این سایت الیس رو بعد از ورود چطور باید چک کرد که شرایط گرین کارتمون تو چه وضعیه ؟ وآیا نیاز هست
165 دلار رو پرداخت کردم

2) در مورد تغییر آدرس فرمی که باید انتخاب کنیم فرم OS155A هست ولی جالبه که این شماره تو لیست فرمها دیگه نمیاد برای من ! کسی میدونه چطوریه ؟

مرسی
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: rezajoon ، ffrfar
8 ماه گذشت ولی از گرین کارت خبری نیست
2013AS52XX • مصاحبه: 25April/آنکارا/برگه صورتی/تاریخ کلیر:18 June/دریافت ویزا:26 june مقصد:Houstonورود:20 September دریافت سوشیال:1 November/گرین کارت:June 2014
تشکر کنندگان: Ali.US ، Mehrdadordi ، pari pariaaa ، nimo80
(2014-05-23 ساعت 05:22)rezajoon نوشته:  8 ماه گذشت ولی از گرین کارت خبری نیست

به همچنين ( دقيقأ هشت ماه شد )
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، nimo80 ، sh-p
با عرض سلام خدمت همه دوستان
میخواستم بدونم کسی که ازدواج میکنه چه طوری باید برای همسرش درخواست ویزا یا گری کارت بده ؟ و اینکه چه مدارکی رو به کجا باید بده ؟
ممون میشم اگه کسی راهنمایی کنه
موفق باشید و شاد Smile
تشکر کنندگان:
(2014-05-23 ساعت 09:59)adrina97 نوشته:  با عرض سلام خدمت همه دوستان
میخواستم بدونم کسی که ازدواج میکنه چه طوری باید برای همسرش درخواست ویزا یا گری کارت بده ؟ و اینکه چه مدارکی رو به کجا باید بده ؟
ممون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

دوست عزیز اینجا و اینجا رو ببینین.اگه سوالی داشتین در تاپیک ازدواجیها بنده در خدمتم.موفق باشید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: amjad ، farshad_m ، Soap McTavish ، pari pariaaa ، shoshina ، yalda91
(2014-05-21 ساعت 16:53)farshad varaste نوشته:  دوستان سلام
کسی از فرمیکه تو هواپیما میدن پر کنیم نمونه ای داره اینجا برام بزاره یا ایمیل کنه؟ ممنون میشم کمکم کنید
اینهمه تعریف از بچه های 2013 شنیدیم، دریغ از یه جواب الکی Sad نترسید بابا سوالای امتحان نهایی نیست که میترسید لو بره بقیه نمرشون بیشتر بشه Big Grin به من عاجز کمک کنید Wink
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: pari pariaaa
(2014-05-24 ساعت 09:38)farshad varaste نوشته:  
اینهمه تعریف از بچه های 2013 شنیدیم، دریغ از یه جواب الکی Sad نترسید بابا سوالای امتحان نهایی نیست که میترسید لو بره بقیه نمرشون بیشتر بشه Big Grin به من عاجز کمک کنید Wink
http://www.cbp.gov/newsroom/publications/forms
هر فرمی بخوای باتوضیحات اینجاست
Wink
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: farshad varaste ، pari pariaaa ، peidaye penhan
(2014-05-24 ساعت 11:21)maxsupermax نوشته:  
Wink
خیلی ممنون دوست عزیز ولی تو این سایت هزارتا فرم هست! Sad راه دیگه ای نیست یا اسم فرم رو نمیدونید تا سرچ کنم؟
تشکر کنندگان: pari pariaaa
(2014-05-24 ساعت 11:55)farshad varaste نوشته:  
(2014-05-24 ساعت 11:21)maxsupermax نوشته:  
Wink
خیلی ممنون دوست عزیز ولی تو این سایت هزارتا فرم هست! Sad راه دیگه ای نیست یا اسم فرم رو نمیدونید تا سرچ کنم؟

تو همون صفحه فرم دوم و سوم از بالاSmile
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: ffrfar ، farshad varaste ، pari pariaaa

اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ اﻳﻦ ﻟﻴﻨﻚ ﻛﻤﻜﺘﻮﻥ ﻛﻨﻪ
ﺩﺭ ﻛﻞ ﺯﻳﺎﺩ ﻧﮕﺮاﻥ اﻭﻥ ﻓﺮﻡ ﻧﺒﺎﺷﻴﻦ
ﺳﻮاﻝ ﺟﻮاﺏ ﺭﻭﺗﻴﻦ ﺳﻔﺮ ﻫﺴﺖ
http://www.mohajersara.com/thread-20.html
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ

پ.ن. 2013 اﻳﻬﺎ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﺩﻳﺮ ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻥ ﻭﻟﻲ اﻟﻜﻲ ﺟﻮاﺏ ﻧﻤﻴﺪﻥ! Smile
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: farshad varaste ، romance33 ، pari pariaaa ، shoshina ، Saeedv13 ، sh-p ، yalda91
(2014-05-24 ساعت 15:41)AsemanAbee نوشته:  

اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ اﻳﻦ ﻟﻴﻨﻚ ﻛﻤﻜﺘﻮﻥ ﻛﻨﻪ
ﺩﺭ ﻛﻞ ﺯﻳﺎﺩ ﻧﮕﺮاﻥ اﻭﻥ ﻓﺮﻡ ﻧﺒﺎﺷﻴﻦ
ﺳﻮاﻝ ﺟﻮاﺏ ﺭﻭﺗﻴﻦ ﺳﻔﺮ ﻫﺴﺖ
http://www.mohajersara.com/thread-20.html
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ

پ.ن. 2013 اﻳﻬﺎ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﺩﻳﺮ ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻥ ﻭﻟﻲ اﻟﻜﻲ ﺟﻮاﺏ ﻧﻤﻴﺪﻥ! Smile
ممنون دوست عزیز بابت کمکت. لینک اصلیش اینه: http://www.cbp.gov/newsroom/publications/forms فرم دوم همین فرمیه که من لازم دارم. میدونم شما دوستان الان در شرایط خاص ابتدای مهاجرت هستین و در جایی شبیه برزخ گیر کردین اصلا وفت سر خاروندن هم حتما ندارین
با تشکر مجدد از maxsupermax عزیز
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، maxsupermax ، pari pariaaa ، nimo80 ، alirezass
سلام دوستای خوبم. از همقطارای 2013ای کسی سن دیگو هست که از 26 جون بتونیم همو ببینیم ؟
راستی کسی تو سن دیگو مُتل مطمئن با قیمت مناسب سراغ داره برای یه هفته؟
از 26 جون تا یه هفته اقوامم دارن می رن کانادا و مجبورم تو اون یه هفته جای مطمئتی برای موندن پیدا کنم. خیلی نگرانم که تنهایی کجا می دونم بمونم که سِیف باشه Sad
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: ffrfar ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان