کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2013-03-11 ساعت 02:27)sadeghi897 نوشته:  
(2013-03-11 ساعت 01:10)mahnazii نوشته:  سلام دوستان، من دو تا اسپانسر دارم فکر می کنید حساب بانکی هم لازمه که ببرم؟
اگر امکانش رو داری کلا بی خیال اسپانسر هات بشو
و فقط حساب بانکی ببر
اگر نه ، یک اسپانسر هم اگر درست فرم روبرای شما پر کنه کافی است ، البته کمی حساب بانکی برای احتیاط لازمه
بازم می گم حساب بانکی زیاد بزار ، در حد یکی دو روز، بی خیال اسپانسر بشه اسپانسر درد سر زیاد داره ها Shy

اسپانسرم خواهرمه بازم دردسر داره؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من یه سوالی دارم البته جزو 2014 ها هستم:
اگه مثلا بانک پارسیان بخوایم نامه تمکن بگیریم مشکلی نیست که همون روز توی بانک حساب باز کنیم و پول و بریزیم و فرداشم برداریم؟
یا بهتره از حالا بریم حساب باز کنیم و حالا تا بعد که بخوایم پول بریزیم؟
چه حسابی باید باز کنیم؟؟
مرسی و موفق باشید دوستان Smile
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
تشکر کنندگان: athenaa ، storagemeter
(2013-03-11 ساعت 16:03)arezoo bj نوشته:  سلام دوستان من یه سوالی دارم البته جزو 2014 ها هستم:
اگه مثلا بانک پارسیان بخوایم نامه تمکن بگیریم مشکلی نیست که همون روز توی بانک حساب باز کنیم و پول و بریزیم و فرداشم برداریم؟
یا بهتره از حالا بریم حساب باز کنیم و حالا تا بعد که بخوایم پول بریزیم؟
چه حسابی باید باز کنیم؟؟
مرسی و موفق باشید دوستان Smile

بانکش فرقی نمیکنه.
من دقیقاً همین کارو کردم البته حسابم قدیمی بود . پولو مثلاً امروز ریختم. تمکن گرفتم و فرداش برداشتم. در ضمن تو نامه تمکن از تاریخ افتتاح حساب خبری نبود و مشکلی پیش نیومد. بانک من هم اقتصاد نوین بود.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: amir82 ، storagemeter ، nina22 ، rezagh ، lilac ، گل نهال
سلام، یه سوال دارم که بجوابش رام خیلی مهمه. ما ایروان مصاحبه داریم. کسی میدونه که اگه حدود40 تا 45 روز قبل از تاریخ مصاحبه پرینت حساب بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟ چون بعد از تعطیلات عید ممکنه کسی نتونه بهم پول قرض بده.
ممنون میشم جوابمو بدین.
تشکر کنندگان: amir82
(2013-03-11 ساعت 22:05)sohailstar نوشته:  سلام، یه سوال دارم که بجوابش رام خیلی مهمه. ما ایروان مصاحبه داریم. کسی میدونه که اگه حدود40 تا 45 روز قبل از تاریخ مصاحبه پرینت حساب بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟ چون بعد از تعطیلات عید ممکنه کسی نتونه بهم پول قرض بده.
ممنون میشم جوابمو بدین.
دوست عزیزاگر دوست داری بگیر تا 6ماه اعتبار داره .
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: nina22 ، sohailstar ، گل نهال
[quote='sohailstar' pid='291101' dateline='1363023354']
سلام، یه سوال دارم که بجوابش رام خیلی مهمه. ما ایروان مصاحبه داریم. کسی میدونه که اگه حدود40 تا 45 روز قبل از تاریخ مصاحبه پرینت حساب بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟ چون بعد از تعطیلات عید ممکنه کسی نتونه بهم پول قرض بده.
ممنون میشم جوابمو بدین.
[/quo
دوست عزیزم تا دو ماه قبل ازمصاحبه هیچ مشکلی پیش نمیاد.پس نگران نباشید
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: nina22 ، asal1907 ، saeid-ss ، sohailstar ، lilac ، ald
(2013-03-13 ساعت 21:16)ald نوشته:  دوستان سلام
I am new here!
اگه خونه در رهن بانک باشه و در ترجمه هم ذکر شده باشه مشکلی به وجود نمیاد؟

نه دوست عزیز، مشکلی پیش نمیاد، مال من هم در رهن بانکه و در ترجمه ذکر شده، به هر حال اولویت اول پول در بانک هست، سند فقط حالت تکمیلی داره.
کیس نامبر:58xx ایروان ،4 نفر، مصاحبه: 8/4/13 ،کلیر:30/5/13،ویزا: 14/6/13، سفرنامه، ورود به آمریکا: 28/8/13
تشکر کنندگان: گل نهال ، rezagh ، mlo ، saeid-ss
از دوستان گرامی کسی بوده که فقط با یه حساب بانکی توپ و پر و پیمون رفته باشه و کارش راه افتاده باشه؟نه سندی نه...؟
من کیسم 1 نفرس
کیس:6000/سفارت:آنکارا/کارنت:می/
remember:always,FLYYYYY!!!!!!
تشکر کنندگان:
(2013-03-16 ساعت 01:19)brotherhood نوشته:  سلام دوست های عزیز آمریکایی خودم.
ازتون یک سوال داشتم که میخام بپرسم که اگر بشه جواب بدین لطفا ...
من 18 سالم بیشتر نیست.
1 - اگر 100 تومن بریزم توی حساب و تمکن مالی بگیرم - افیسر اونجا که منو مصاحبه میکنه نمیگه تو که تا حالا کار نکردی و شغل نداشتی با این سن چطوری این همه پول جور کردی ؟
2 - سند خونه که به اسم بابام هست رو بخام ببرم باید چطوری ببرم حتما باید بزنم به اسم خودم ؟
جور دیگه ای نمیشه یعنی ؟
3 - وقتی مصاحبه کننده ازمون برسه این مقدار X تومان که توی حسابت هست به دلار چقدر میشه - ما میتونیم مثلا ارز مرجع حساب کنیم ؟ 2400 - اون مگه قیمت دلار روز تهران رو داره ؟
ممنون از همه
کوروش
من آمریکایی نیستم ولی جوابتو میدم:
1- ممکنه بپرسه بگو ارث بابامه.
2- باید باباتو راضی کنی سند رو به نامت بزنه.
3- تو به ارز مرجع هم حساب کنی اون قیمت ارز آزاد رو می دونه.
(2013-03-16 ساعت 20:21)mohsenmohajer نوشته:  از دوستان گرامی کسی بوده که فقط با یه حساب بانکی توپ و پر و پیمون رفته باشه و کارش راه افتاده باشه؟نه سندی نه...؟
من کیسم 1 نفرس
تقریباً اکثریت مانده حساب رو به عنوان تمکن مالی می برند و درصد کمتری از اسپانسر علاوه بر حساب بانکی استفاده می کنند. همچین حسابت توپ هم نبود کارت راه میوفته. آمار خط فقر رو ملاک قرار میدن.
تشکر کنندگان: mohsenmohajer ، asal1907 ، Danoosh ، nina22 ، brotherhood ، rezagh ، saeid-ss ، Niushagh
من یک حساب 19000 تایی داشتم
و آخ جون شد و یک ضرب گرفتم
حالا همچین توپول هم نیست این حساب ها
خیلی گیر به این تمکن مالی ندید ، در حد بقیه انجام بدین روالش همون 19 تا 25 هزارتا واسه یک نفر هست بسته دیگه خودتون هم اذیت نکنید
مصاحبه از انچه می پندارید اسان تر است.
د ی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Danoosh ، nina22 ، alirezass ، rezagh ، asal1907 ، NarcisJ ، Farshid22 ، Niushagh
(2013-03-17 ساعت 00:47)brotherhood نوشته:  25 هزار تا برای هر نفر ؟ بابا اینکه خیلی زیاده - میشه 89 ملیون تومن برای هر نفر ... :|
نه. برای یک نفر سالانه 11170 دلار.منبع. یه چیزی حدود 40 میلیون تومن.
تشکر کنندگان: brotherhood ، گل نهال ، nina22 ، asal1907 ، NarcisJ ، rezagh ، byousefi_p ، shaahinh66 ، saeid-ss
ظاهرا تو سفارت ابوظبی به تمکن مالی خیلی گیر میدن و بیشتر از 50 میلیون باید تو حسابمون باشه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی واسه سفارت ابوظبی هم 40 میلیون کافیه؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان:
من از دار دنیا یه وکالت فروش خونه به نام خودم تونستم جور کنم. حساب بانکی نتونستم Sad کسی بوده بدون حساب بانکی و اسپانسر (فقط باسند) کارش درست شده باشه ؟
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان:
(2013-03-18 ساعت 00:08)soheila_chem نوشته:  من از دار دنیا یه وکالت فروش خونه به نام خودم تونستم جور کنم. حساب بانکی نتونستم Sad کسی بوده بدون حساب بانکی و اسپانسر (فقط باسند) کارش درست شده باشه ؟
من ندیدم. برای نشون دادن تمکن مالی اولویت به ترتیب با موجودی حساب بانکی، اسپانسر و سند ملکی هست. اگر یک رییس بانک آشنا پیدا کنین دو تا کار میتونه براتون انجام بده: دومیشBig Grin اینه که یک وام مضاربه بهتون بده. شما وام رو یک روز میریزین به حسابتون پرینت می گیرین و تمام. بسته به میزان وام یه مبلغی به عنوان سودش ازتون می گیرن.
تشکر کنندگان: rezagh ، shimoda ، soheila_chem ، nina22 ، alirezass ، Farshid22 ، saeid-ss
(2013-03-18 ساعت 00:08)soheila_chem نوشته:  من از دار دنیا یه وکالت فروش خونه به نام خودم تونستم جور کنم. حساب بانکی نتونستم Sad کسی بوده بدون حساب بانکی و اسپانسر (فقط باسند) کارش درست شده باشه ؟
تقریبا این مورد غیر ممکن هست باید به فکر ش باشی تا جور کنی حساب بانکی رو، بی خیال اسپانسر بشو کلا.
CoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: rezagh ، shimoda ، soheila_chem ، nina22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان