کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
;
(2013-02-26 ساعت 00:25)nina22 نوشته:  
(2013-02-26 ساعت 00:06)safarikelay نوشته:  سلام
شرمنده با وجود اینکه شما جواب اکید دادید که موجودی حساب برای اثبات تمکین مالی کافی است ولی من یک ایمیل طبق تصمیم قیلی ام زدم مبنی بر نداشتن اسپانسر و راه حل پیشنهادی و جواب اونها :
Dear inquirer
,You can provide us with your bank statements in Iran
اونها ریز حساب (فکر کنم منظورشون گردش حساب باشه) رو می خان
Sincerely,IV Unit,US Embassy,
Yerevan, Armenia
اگه گردش حساب می خان گردش چند ماه رو ببرم؟ و خیلی سوال دیگه که اگه بپرسم بیشتر گیج می شم.
الان یاد عطر فروشی افتادم که هرچی بیشتر کنجکاوی می کنی بیشتر گیج میشی بعد همون انتخاب اول رو برمیداری:-
حالا چه کنم .......................................... .
خيلي از بچه ها بودن بدون اسپانسر فقط و فقط با ارائه موجودي حساب(بدون گردش حساب)تونستن ويزا بگيرن.خيلي سخت نگيرين

دوست عزیز bank statement یعنی موجودی نه گردش حساب نگران نباشید.Wink
تشکر کنندگان: alirezass ، behzadb57
دوستان یه سوال فوری! کسی از بانک ملت تمکن مالی گرفته؟ انگار موجودی رو به ریال میده و به دلار نمیزنه! مشکلی پیش نمیاد؟؟
کیس نامبر:2013AS…59xx
3 نفر از تهران
فرمها سری اول با ایمیل: 11 june
مصاحبه سفارت ایروان هفته دوم آپریل
ویزای یکضرب April 10
Don't forget your dreams
تشکر کنندگان:
یک دختر خانمی مجردی تمکن مالیش کم بود (ده میلیون)
روز مصاحبه بهش گفت تمکن مالیت رو زیاد کن مدرکش رو بیار
و بهش گفت حداقل 60 میلیون
البته بسته به شرایط کیس و ایالتی هم که شما اونجا می گین می شه ها

(2013-03-03 ساعت 11:37)circle نوشته:  دوستان یه سوال فوری! کسی از بانک ملت تمکن مالی گرفته؟ انگار موجودی رو به ریال میده و به دلار نمیزنه! مشکلی پیش نمیاد؟؟

مشکلی نیست، البته اگر بهشون بگین به دلار هم کنارش می زنن ، منتها به دلار نرخ بانکی و دولتی بازم مشکلی نیستCoolBig Grin
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: pr.kia ، circle ، amir82 ، rezagh ، asal1907 ، ani_sheiton ، nooshshahnar ، behzadb57 ، ali234 ، moon_rose ، niko
سلام بچه ها من با کمک دوست خوبم آقای بیات و کمک بقیه دوستان خوشبختانه به اطلاعات درستی رسیدم و متوجه شدم که تنها اسپانسر کافی نیست و تمکن مالی هم میخواد.
من حداکثر پولی که دارم 50 میلیون برای 2 نفر هست به علاوه یه اسپانسر با وضعیت مالیه خووب.به نظرتون دیگه مشکلی نیست که؟
در ضمن اگه در نظر بگیریم اردیبهشت مصاحبه دارم(با توجه به اینکه چند روز دیگه کارنت میشیم) من فقط و فقط میتونم تا 8 روز دیگه این پولو جور کنم ایراد نداره نامه تمکن مالی 2 ماه قبل مصاحبه باشه که؟
و یه سوال دیگه ببخشیداااااااااا کدوم بانک میتونم برم که در عرض یک روز بتونم این مقدار پولو به حساب جفتمون بزنم؟
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، fire dragon ، rezagh
(2013-03-03 ساعت 21:01)ani_sheiton نوشته:  سلام بچه ها من با کمک دوست خوبم آقای بیات و کمک بقیه دوستان خوشبختانه به اطلاعات درستی رسیدم و متوجه شدم که تنها اسپانسر کافی نیست و تمکن مالی هم میخواد.
من حداکثر پولی که دارم 50 میلیون برای 2 نفر هست به علاوه یه اسپانسر با وضعیت مالیه خووب.به نظرتون دیگه مشکلی نیست که؟
در ضمن اگه در نظر بگیریم اردیبهشت مصاحبه دارم(با توجه به اینکه چند روز دیگه کارنت میشیم) من فقط و فقط میتونم تا 8 روز دیگه این پولو جور کنم ایراد نداره نامه تمکن مالی 2 ماه قبل مصاحبه باشه که؟
و یه سوال دیگه ببخشیداااااااااا کدوم بانک میتونم برم که در عرض یک روز بتونم این مقدار پولو به حساب جفتمون بزنم؟
ببین آنی احتمال اینکه با اسپانسرت اصن بهت گیر ندن واقعن هست پس کلا خیالت راحت باشه چون اون پست بالایی که گذاشتم واقعن مطمئن هستم که از or
استفاده شده بود نه and
اما خوب منطقی که فکر کنیم یک مقداری بزارین در حساب باشه واسه خرج سفر خیال آفیسر هم راحت می شه دیگه
دوم در مورد سئوالت، سعی کنید آخرین روزها بگذارید، اقتصاد نوین، سامان ، پاسارگاد و پارسیان ، همه یک روزه می دن و مشکلی نیست اما هر کجا می گذاری باهاشون صحبت کن که الکی پولتو نزاری به حساب بعدش طرف بگه برو یک هفته دیگه بیا بهت گواهی بدم (مواد مشابه بدجنسی بعضی از شعب دیده شده ) قصد ترسوندنت رو ندارم یک چیزی عادی هست و 99 درصد موارد باهات راه میان و اگر هم یک شعبه یا بانکی خواست گیر بده و دیر بهت بده برو سراغ شعبه دیگه
دو نسخه تمکن مالی برای هر کدومتون هم بگیرید جهت احتیاط
موفق باشی خاله جان
CoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: bayat_r ، nooshshahnar ، lilac ، rouzbehdarvishi ، fire dragon ، amir82 ، ani_sheiton ، rezagh ، KOUROSHAVIN ، saeid-ss
امروز از بانک پاسارگاد تمکن گرفتم به مبلغ 90 تومن، دیروز پول ریختم تو حساب امروز صبح هم تمکن گرفتم، بلافاصله بعد از صدور و امضای نامه تمکن مالی، کل پول و از حسابم کشیدم بیرون، رییس شعبه شاکی شده بود Big Grin حتی میخواست نامه رو ازم به یک بهانه ای بگیره، ولی نتونست Big Grin ،حواستون باشه که اگه خواستین مثل من بلافاصله پول رو از حساب خارج کنید از طریق یک شعبه دیگه این کارو انجام بدین.

(2013-03-02 ساعت 22:29)sh91 نوشته:  
(2013-03-02 ساعت 01:59)ashkan1188 نوشته:  
(2013-03-01 ساعت 20:34)Mahbaran نوشته:  
(2013-02-28 ساعت 01:32)ashkan1188 نوشته:  دوستانی که حوصله خوندن تمام تاپیک رو ندارن یا با وجود خواندن تاپیک هنوز سوال دارن، لطفا از خلاصه زیر استفاده کنند:

با سلام خدمت دوستان عزیز مهاجرسرا
با تشکر از اطلاعات داده شده ، نامه تمکن مالی تا چند ماه اعتبار داره ؟

دوست عزیز، نامه تمکن مالی را حدود یک تا یک و نیم ماه مانده به تاریخ مصاحبه بگیرید.
سلام
دوستان اگر نامه تمکن مالی را حدود دو ماه مانده به تاریخ مصاحبه بگیریم چه مشکلی پیش میاد.
راستی این 1.5 ماه از کجا اومده؟

دوست عزیز مشکلی ممکنه پیش نیاد، توی همین مهاجرسرا یکی از بچه ها گفته بود که افیسر به نامه تمکنش که مال 2 ماه پیش بود گیر داده بود، پس بهتره که تاریخ نامه کمتر از 2 ماه مونده به مصاحبه باشه.
گرچه معمولا این نامه ها باید 6 ماه اعتبار داشته باشه ولی محض احتیاط سعی کنید نزدیک به تاریخ مصاحبه باشه. اگر هم گرفتین نگران نباشید، بگین به خاطر نزدیک بودن به عید و آخر سال، مجبور شدین زودتر بگیرین Big Grin
کیس نامبر:58xx ایروان ،4 نفر، مصاحبه: 8/4/13 ،کلیر:30/5/13،ویزا: 14/6/13، سفرنامه، ورود به آمریکا: 28/8/13
تشکر کنندگان: behzadb57 ، amir82 ، rezagh ، niko
سلام
اشکان جان برای 4 نفر 90 میلیون تمکن مالی گرفتید؟ فقط یک حساب؟
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
تشکر کنندگان:
(2013-03-03 ساعت 22:40)fariba_a نوشته:  سلام
اشکان جان برای 4 نفر 90 میلیون تمکن مالی گرفتید؟ فقط یک حساب؟
سلام، بله برای 4 نفر و فقط هم از حساب خودم که برنده اصلی هستم، برای محکم کاری سند خونه رو هم ترجمه میکنم و میبرم ولی نشون نمیدم مگه اینکه افیسر به مبلغ گیر بده.
کیس نامبر:58xx ایروان ،4 نفر، مصاحبه: 8/4/13 ،کلیر:30/5/13،ویزا: 14/6/13، سفرنامه، ورود به آمریکا: 28/8/13
تشکر کنندگان: rezagh ، fariba_a
سلام .من یه سوالی دارم . اگه روز مصاحبه نامه تمکن مالی مثلا 40 ملیون نشون بدیم .بعر روزی که پرواز داریم و قراره بریم آمریکا هم اون مبلغ و چک میکنند تو فرودگاه؟
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
تشکر کنندگان:
(2013-03-04 ساعت 11:36)arezoo bj نوشته:  سلام .من یه سوالی دارم . اگه روز مصاحبه نامه تمکن مالی مثلا 40 ملیون نشون بدیم .بعر روزی که پرواز داریم و قراره بریم آمریکا هم اون مبلغ و چک میکنند تو فرودگاه؟

خیالتون راحت باشه، کسی چک نمیکنه.
تشکر کنندگان: asal1907 ، arezoo bj ، rezagh ، KOUROSHAVIN ، ALI_AGHA ، pariya2 ، Danoosh
مرسی دوست من .امیدوارم همه چیز خوب پیش بره برای همه Smile
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
تشکر کنندگان: ashkan1188 ، ALI_AGHA ، saeid-ss
سلام دوستان
این اسپانسر مالی رو برای ویزا می خوان یا برای مهاجرت ؟چون شنیدم اسپانسر ویزا شدن بار حقوقی نداره واون یکی داره !
تشکر کنندگان: ALI_AGHA
دوستانی که در تهران در یک روز 2تا نامه تمکن مالی از بانک گرفتن(مثلا پول رو به حساب خود ریختن و بعد نامه گرفتن و بلافاصله از حساب دراوردن و به حساب همرا ریختن و نامه گرفتن) لطفا اسم بانک و شعبه اش رو بگن بهم .
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: ALI_AGHA
سلام من دیروز از بانک پاسارگاد شعبه‌ سردار جنگل گرفتم با اینکه از بانک دم خونمون پرسیدم گفت نمی‌شه حساب سری خالی‌ کنید باید ۲۴ ساعت بمونه تو حسابتون خلاصه من این شعبه تونستم سری بردارمو بذارم تو حساب همراهم ۲ماه دیگه زمان مصاحبمه نمیدونم زود نذاشتم به نظرتون؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: KOUROSHAVIN ، rezagh ، arezoo bj
دوست خوبم اینطور نیست که اشکالی داشته باشه ولی معمولا هرچه به زمان مصاحبه نزدیکتر باشه بهتره.با آرزوی ویزای یکضرب برای شما.
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: KOUROSHAVIN ، Saeedv13 ، rezagh ، arezoo bj

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان