کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2013-06-24 ساعت 16:11)mehdielnaz نوشته:  سلام به همه. من مدارکم رو ایمیل کردم و بعد از چند روز یه ایمیل اومد که تشکر کرده بودند و نوشته بودن که مدارکتون مورد بررسی قرار خواهد گرفت، ولی هنوز هیچ نامه ای در خونه نیومده!!!
به نظر شما دوستان آیا من باید منتظر نامه باشم و یا اینکه همون ایمیل کافیه؟
و اگر اینطوره حالا باید چکار کرد؟ یکی از دوستان نوشته بود باید 15 آگوست به بعد هر 15 روز یکبار باید تو سایت چک کنم ببینم که کی کیس نامبر من کارنت میشه. آیا همینطوره؟
با تشکر

دوست عزیز مگه شما تاپیک ها رو مطالعه نکردی kccنامه ای رو واسه کسی پست نمیکنه همون ایمیل تایید دریافت مدارک شماست .
حلا هم بایستی منتظر کارنت شدن و تهیه و ترجمه مدارک مورد نیاز سفارت باشی ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: 5ina ، aghaghia
(2013-06-24 ساعت 16:11)mehdielnaz نوشته:  سلام به همه. من مدارکم رو ایمیل کردم و بعد از چند روز یه ایمیل اومد که تشکر کرده بودند و نوشته بودن که مدارکتون مورد بررسی قرار خواهد گرفت، ولی هنوز هیچ نامه ای در خونه نیومده!!!
به نظر شما دوستان آیا من باید منتظر نامه باشم و یا اینکه همون ایمیل کافیه؟
و اگر اینطوره حالا باید چکار کرد؟ یکی از دوستان نوشته بود باید 15 آگوست به بعد هر 15 روز یکبار باید تو سایت چک کنم ببینم که کی کیس نامبر من کارنت میشه. آیا همینطوره؟
با تشکر

دوست عزیز هیچ نامه‌ای از طرف kcc به آدرس پستیو شما ارسال نخواهد شد.

بله کاملا درسته، شما باید ویزا بولتین رو چک کنین وقتی کیس نامبرتون کارنت شد، شما به سایت میرید و مشخصات مورد نیاز رو وارد می‌کنین و اون تبدیل به نامه مصاحبه شما میشه.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: aghaghia
سلام وخسته نباشيد من فرم هارو با پست tnt ٣هفته پيش فرستادم چند بار ايميل فرستادم برا kcc ولي جواب داد هنوز دست ما نرسيده .از سايت tpg پيگير شدم در آخر نوشته دليور شده نامه ولي ننوشته به كنتاكي رسيده لطفا راهنمايي كنيد استرس دارم
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان:
(2013-06-24 ساعت 16:48)kamix نوشته:  سلام وخسته نباشيد من فرم هارو با پست tnt ٣هفته پيش فرستادم چند بار ايميل فرستادم برا kcc ولي جواب داد هنوز دست ما نرسيده .از سايت tpg پيگير شدم در آخر نوشته دليور شده نامه ولي ننوشته به كنتاكي رسيده لطفا راهنمايي كنيد استرس دارم

اگر خیلی استرس دارید تلفن بزنید وگرنه صبر کنید هنوز دیر نشده واسه جواب دادن به شما. خودشون در میل هایی که به بعضی از دوستان دادن گفتند که چون سرشون شلوغه بین 6-8 هفته طول میکشه که جواب بدن.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان:
(2013-06-24 ساعت 16:48)kamix نوشته:  سلام وخسته نباشيد من فرم هارو با پست tnt ٣هفته پيش فرستادم چند بار ايميل فرستادم برا kcc ولي جواب داد هنوز دست ما نرسيده .از سايت tpg پيگير شدم در آخر نوشته دليور شده نامه ولي ننوشته به كنتاكي رسيده لطفا راهنمايي كنيد استرس دارم
دوست عزیز اگه نوشته KY williamsburg، یعنی کنتاکی، KCC در حال حاضر به علت شلوغی جواب درستی نمیده،فقط می تونم با اطمینان زیاد بهتون بگم نگرانیتون بی مورد است. من خیلی از تاپیک ها را در مهاجرسرا خوندم ، خیلی ها با وجود کیس نامبر پایین با اینکه دیر متوجه برنده شدنشون شدند و دیر هم فرمهاشون رو پست کردند ولی به مصاحبه هم رفتند و این پروسه رو خیلی زود طی کردند .نگران نباشین فقط اگر می تونین از طریق پست TNT پی گیری کنید.
تشکر کنندگان: aghaghia ، آنی
(2013-06-24 ساعت 17:45)آلیس-1980 نوشته:  
دوست عزیز اگه نوشته KY williamsburg، یعنی کنتاکی، KCC در حال حاضر به علت شلوغی جواب درستی نمیده،فقط می تونم با اطمینان زیاد بهتون بگم نگرانیتون بی مورد است. من خیلی از تاپیک ها را در مهاجرسرا خوندم ، خیلی ها با وجود کیس نامبر پایین با اینکه دیر متوجه برنده شدنشون شدند و دیر هم فرمهاشون رو پست کردند ولی به مصاحبه هم رفتند و این پروسه رو خیلی زود طی کردند .نگران نباشین فقط اگر می تونین از طریق پست TNT پی گیری کنید.

نگران نباش دوست عزیز وقتی میگه دلیور شده مشکلی نیست .مثل این

Delivery Date: 26/05/2013 10:40:00
Signed by: P PARTIN
سرشون شلوغه .
201400001$$$
سفارت آنکارا-->ایروان از KCC/ مصاحبه Oct /یک ضرب/یک نفر/ورود آمریکا Dec 2013
The Dark Side Of The Moon
تشکر کنندگان: aghaghia ، آنی ، آلیس-1980
(2013-06-24 ساعت 17:19)aghaghia نوشته:  

اگر خیلی استرس دارید تلفن بزنید وگرنه صبر کنید هنوز دیر نشده واسه جواب دادن به شما. خودشون در میل هایی که به بعضی از دوستان دادن گفتند که چون سرشون شلوغه بین 6-8 هفته طول میکشه که جواب بدن.

دوست عزیز نگران نباش به من هم همین جواب رو دادن
تشکر کنندگان:
بعد از ۲ هفته که فرم هارو با پست DHL فرستادم، یه ایمیل زدم KCC برای تاییدیه که همون Auto Reply که برای همه فرستاده، برای منم فرستاد.
بعد از ۸ روز، امروز یه ایمیل دیگه ازشون دریافت کردم که همونه که گفته به خاطر حجم زیاد فرم هایی که به دستشون رسیده، ۶~۸ هفته ی دیگه جوابمو میدن، ولی یه قسمتی توشه که یه مقدار به شک افتادم:
If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing
خب من فقط فرم هارو پست کردم و اینو می دونن که پست کردم، چون تو ایمیل قبلی بهش اشاره کردم. اینی که اینجا گفتن که اگه فرم هارو سابمیت کردم یا نه، چی میشه جریانش؟
به نظرتون فرم هارو محض محکم کاری با ایمیل هم بفرستم براشون؟ یه وقت نگن طرف چه گیره، هوم؟
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
تشکر کنندگان:
(2013-06-24 ساعت 22:16)NarCssuS نوشته:  بعد از ۲ هفته که فرم هارو با پست DHL فرستادم، یه ایمیل زدم KCC برای تاییدیه که همون Auto Reply که برای همه فرستاده، برای منم فرستاد.
بعد از ۸ روز، امروز یه ایمیل دیگه ازشون دریافت کردم که همونه که گفته به خاطر حجم زیاد فرم هایی که به دستشون رسیده، ۶~۸ هفته ی دیگه جوابمو میدن، ولی یه قسمتی توشه که یه مقدار به شک افتادم:
If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing
خب من فقط فرم هارو پست کردم و اینو می دونن که پست کردم، چون تو ایمیل قبلی بهش اشاره کردم. اینی که اینجا گفتن که اگه فرم هارو سابمیت کردم یا نه، چی میشه جریانش؟
به نظرتون فرم هارو محض محکم کاری با ایمیل هم بفرستم براشون؟ یه وقت نگن طرف چه گیره، هوم؟
دوست
عزیز هیچ نیازی نیست فرمهایی رو که پست کردید مجددا ایمیل کنیدهمون طور که اعلام کردند بدلیل حجم زیاد نامه ها نیاز به فرصت دارند عزیز نگران نباش مشکلی نیست .پیگیر بقیه کارها باش موفق باشید.
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: NarCssuS ، maziar irani ، ojee ، آلیس-1980 ، nedaba ، آنی
(2013-06-24 ساعت 00:16)aghaghia نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 23:59)nedaba نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 23:44)aghaghia نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 22:48)nedaba نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 19:50)nedaba نوشته:  سلام دوستان.امکان داره یه نفر این ایمیلی که از kcc برای من اومده بگه چیه وچه اتفاقی واسه فرم هایی که پر کردم و پست کردم افتاده.
من به kcc ایمیل زدم که ببینم فرمهایی که از طریق پست TNT فرستادم دستشون رسیده اونها در جواب این ایمیل زدند
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.
دوستان کسی نظری نداره؟؟؟؟؟؟!!!!!

لطفا یکی منو راهنمایی کنه خیلی نگرانمSad

نگران نباشید دوست عزیز. این ایمیل حالت ایمیل های خودکار رو داره. شما در ایمیل که فرستادید مضخصات کاملتون رو نوشتین؟ منظور کیس نامبر- فامیل، اسم- تاریخ تولد به شکل ماه/روز/سال-کشور(ایران) .
و این که موضوع ایمیل هم خیلی میتونه کمک کنه، مثلا بنویسید DV-Inquiry:please confirm the arrival of my forms by TNT service.
در متن نامه هم از نمونه هایی که در سایت هست استفاده کنید ولی در کل چیز بدی در ایمیل نیست، پس جای نگرانی نیست.

بله من از نمونه مکاتبات سایت استفاده کردم و عنوان ایمیل را هم document
نوشتم.

خب من فکر میکنم چون حجم کاریشون زیاده فقط مشخصات رو بررسی میکنن و وقتی شما موضوع ایمیلتون مدارک هست دنبال مدارک هستند که خب چیزی در میل نیست، پس خیلی به متن ایمیل دقت نمیکنند برای همین گفتم موضوع ایمیل هم میتونه مهم باشه!

به نظر شما باز هم ایمیل بدم؟موضوع ایمیل چی باید باشه؟
2014AS4XXX | سفارت: ابوظبي | کارنت: ٩ژانويه | مصاحبه: ١٨مارس | ویزا : ٢٨ آگوست | ورود به آمریکا: ١٧ ژانويه ٢٠١٥ | سوشال ٤ روز بعد از ورود | گرين كارت ١٥ روز بعد از ورود | ساكن: Newport Beach CA
تشکر کنندگان:
(2013-06-25 ساعت 00:59)nedaba نوشته:  
(2013-06-24 ساعت 00:16)aghaghia نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 23:59)nedaba نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 23:44)aghaghia نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 22:48)nedaba نوشته:  لطفا یکی منو راهنمایی کنه خیلی نگرانمSad

نگران نباشید دوست عزیز. این ایمیل حالت ایمیل های خودکار رو داره. شما در ایمیل که فرستادید مضخصات کاملتون رو نوشتین؟ منظور کیس نامبر- فامیل، اسم- تاریخ تولد به شکل ماه/روز/سال-کشور(ایران) .
و این که موضوع ایمیل هم خیلی میتونه کمک کنه، مثلا بنویسید DV-Inquiry:please confirm the arrival of my forms by TNT service.
در متن نامه هم از نمونه هایی که در سایت هست استفاده کنید ولی در کل چیز بدی در ایمیل نیست، پس جای نگرانی نیست.

بله من از نمونه مکاتبات سایت استفاده کردم و عنوان ایمیل را هم document
نوشتم.

خب من فکر میکنم چون حجم کاریشون زیاده فقط مشخصات رو بررسی میکنن و وقتی شما موضوع ایمیلتون مدارک هست دنبال مدارک هستند که خب چیزی در میل نیست، پس خیلی به متن ایمیل دقت نمیکنند برای همین گفتم موضوع ایمیل هم میتونه مهم باشه!

به نظر شما باز هم ایمیل بدم؟موضوع ایمیل چی باید باشه؟

DV-Inquiry:please confirm the arrival of my forms by TNT service
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: nedaba ، 5ina ، ojee
من زنگ زدم سفارت در مورد فرمهام سوال پرسيدم كه ببينم دستشون رسيده يا نه. ولي اونا به من گفتن سيستم چيزي نشون نميده ،

حالا چيكار كنم ؟ اخرين مهلت ارسال فرمها كى هست؟ تا اون زمان جواب ندن. ميشه بمونه واسه سال بعد يا حتما بايد تو اين مدت فرمهامو تعين شده بفرستم؟
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من فرم هام رو با DHL فرستادم برای KCC بعد الان هرچی E-mail میزنم که ببینم به دستشون رسیده و اینکه مدارک کامله همش جواب میده که همچین چیزی پیدا نکرده. چیکارش باید بکنم؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-25 ساعت 10:38)Visas نوشته:  سلام به همگی
من فرم هام رو با DHL فرستادم برای KCC بعد الان هرچی E-mail میزنم که ببینم به دستشون رسیده و اینکه مدارک کامله همش جواب میده که همچین چیزی پیدا نکرده. چیکارش باید بکنم؟

متن ایمیلتون رو بزارید تا بهتر مشخص بشه که چی گفتن بهتون!

(2013-06-25 ساعت 01:48)Niyousha نوشته:  من زنگ زدم سفارت در مورد فرمهام سوال پرسيدم كه ببينم دستشون رسيده يا نه. ولي اونا به من گفتن سيستم چيزي نشون نميده ،

حالا چيكار كنم ؟ اخرين مهلت ارسال فرمها كى هست؟ تا اون زمان جواب ندن. ميشه بمونه واسه سال بعد يا حتما بايد تو اين مدت فرمهامو تعين شده بفرستم؟

شما اگر فرم هاتون رو با پست فرستادین و پست میگه رسیده که نگران نباشید الان سرشون شلوغه و طول میکشه جوابتون رو بدن. منظورتون از سال آینده چیه؟
شما فرم هاتون باید حداکثر تا اواسط آگوست برسه بدستشون که البته شما فرستادین و نگران نباشید. البته دیرتر هم میشه ولی به همون نسبت مصاحبه تون عقب میفته!
تشکر کنندگان: 5ina ، ojee ، آنی ، philter
سلام من یه ایمیل درخواست تایید فرستادیم یه اتو ایمیل از اونجا با این عنوان امود منتظر جواب باشم؟

The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions
provided in 12 FAM 540.

This email is UNCLASSIFIED.
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
تشکر کنندگان: