کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام این ایمیل تایید برای من اومد همه چیز حله مشکلی نداره؟

Thank you for your inquiry.

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow six to eight weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
تشکر کنندگان: ojee
(2013-07-03 ساعت 09:22)vistac نوشته:  سلام این ایمیل تایید برای من اومد همه چیز حله مشکلی نداره؟

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow six to eight weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

سلام ، نه عزیز گفته سرشون شلوغه تا شش یا هشت هفته دیگه جوابتون را می دهند .
تشکر کنندگان: aghaghia ، محبت
دوستان خوبم KCC در جواب فرستادن فرمهای من این رو گفته . معنیش را کسی می دونه؟
Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of August to locate the current numbers being processed.
ممنون می شم راهنماییم کنین
تشکر کنندگان:
(2013-07-04 ساعت 09:28)المیرا ب نوشته:  دوستان خوبم KCC در جواب فرستادن فرمهای من این رو گفته . معنیش را کسی می دونه؟
Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of August to locate the current numbers being processed.
دوست گرامی
باید صبر کنی تا 15 آگوست و بعد سایت ویزا بولتنو چک کنی تا کارنت بشی
موفق باشی
CN : 2014AS29xx
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 30 Jan
دریافت ویزا: 31 Jan

[font=Arial]صدای خنده ی خدا را میشنوی ؟؟؟
به انچه محال می پنداری میخندد...
پس آرزو کن ...
[/font]

تشکر کنندگان: aghaghia ، زری وحدتی ، محبت
سلام دوستان
من میخوام یک ایمیل اصلاحی برا kcc بفرستم جهت اینکه من موقع ثبت نام اشتباها مدرک لیسانسو master زدم و الان تو فرمهام میخوام لیسانس بنویسم. متن ایمیلو چی باید بنویسم؟
لطفا کمک بفرمایید.
تشکر کنندگان: زری وحدتی
من 26 jun ایمیل کردم،دیروز این جوابو دادن
The information you provided will be included in your case file for review
بعدبررسی باز ایمیل میدن گویاSmile
CN: 2014AS000034$$[font=Tahoma]
"Stop Saying "I Wish" , Start Saying "I Will
[/font]
تشکر کنندگان: 5ina ، ojee ، زری وحدتی ، philter
سلام بچه ها چرا کی سی سی جوابای متفاوت میده من که هرچه قدر ایمیل میزنم بلافاصله جواب اتوریپلی میاد .
تشکر کنندگان: ojee ، USA2014
(2013-07-04 ساعت 21:07)pv-n نوشته:  من 26 jun ایمیل کردم،دیروز این جوابو دادن

نه دیگه از طرف کی‌ سی‌ سی‌ امیلی‌ شما مبتنی‌ بر مطالعه شدن کیستون دریافت نخواهید کرد Smile باید بده ۱۵ آگوست ویزا بولتین رو چک کنید که ببینید کی‌ کارنت میشید SmileCool
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: aghaghia ، pv-n ، ojee ، محبت
(2013-07-05 ساعت 19:53)5ina نوشته:  

نه دیگه از طرف کی‌ سی‌ سی‌ امیلی‌ شما مبتنی‌ بر مطالعه شدن کیستون دریافت نخواهید کرد Smile باید بده ۱۵ آگوست ویزا بولتین رو چک کنید که ببینید کی‌ کارنت میشید SmileCool

آخه من تو فرما سفارتو از آنکارا به ایروان تغییر دادم،از کجا بفهمم قبول کردن یا نه؟همون موقع که کارنت شد معلوم میشه؟
CN: 2014AS000034$$[font=Tahoma]
"Stop Saying "I Wish" , Start Saying "I Will
[/font]
(2013-07-05 ساعت 20:17)pv-n نوشته:  آخه من تو فرما سفارتو از آنکارا به ایروان تغییر دادم،از کجا بفهمم قبول کردن یا نه؟همون موقع که کارنت شد معلوم میشه؟

دوست عزیز تا کارنت نشین محل مصاحبه اتون مشخص نمیشه ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: aghaghia ، pv-n ، ojee ، زری وحدتی ، محبت ، philter ، آنی
بچه ها کی جواب auto replay تا حالا گرفته?

(2013-07-05 ساعت 22:20)reza16 نوشته:  بچه ها کی جواب auto replay تا حالا گرفته?
تشکر کنندگان:
[/quote]

دوست عزیز auto replay در جواب ایمیل اکثر افراد میاد. باید کمی صبور باشید تا جواب ایمیلتون رو بدن.
تشکر کنندگان: aghaghia ، pv-n ، ojee ، محبت
(2013-07-04 ساعت 21:04)darbandy نوشته:  سلام دوستان
من میخوام یک ایمیل اصلاحی برا kcc بفرستم جهت اینکه من موقع ثبت نام اشتباها مدرک لیسانسو master زدم و الان تو فرمهام میخوام لیسانس بنویسم. متن ایمیلو چی باید بنویسم؟
لطفا کمک بفرمایید.
دوست عزیز اول فرم ها رو درست پرکنید و بفرستید . بعد که مطمئن شدید رسیده دستشون و پرونده به جریان افتاده اون وقت ایمیل اصلاحیه بزنید اونا اگر الان این ایمیل رو بزنید میگن مانمیتونیم در اون فرم اولیه تغییری بدیم فرم ها رو درست پرکنید و بفرستید.

من 2 بار تاحالا اتو ریپلای گرفتم.

(2013-07-05 ساعت 22:17)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-07-05 ساعت 20:17)pv-n نوشته:  آخه من تو فرما سفارتو از آنکارا به ایروان تغییر دادم،از کجا بفهمم قبول کردن یا نه؟همون موقع که کارنت شد معلوم میشه؟

دوست عزیز تا کارنت نشین محل مصاحبه اتون مشخص نمیشه ...
من فکر میکنم منظور دوستم این بوده که تا وقتی اون نامه دوم که توش تاریخ دقیق مصاحبه رو دریافت نکردید یا اینکه تو سایت اصلی خودتون ندید نمیشه فهمید که ایا قبول کردن یا نه ؟ ( اخه تقریبا میشه گفت که تو سایت بولتن ویزا هیچ چیزی خاصی به صورت فردی برای کیس ها مشخص نیست فقط اعلام کارنتی می شوند.)ولی معمولا قبول میکنن مگر اینکه اون سفارت خاص مشکلی داشته باشه و یا این قدر شلوغ باشه که بقیه سفارتا باد بخورن و خودشون بندازن یه سفارت دیگه . من از بچه های 2013 فقط با دونفر برخورد کردم که خواسته بودند برن انکارا بعد افتادند ایروان.

نه دوست عزیز ! مدارک شما به کیس اضافه شده بقیه بررسی ها به موقع روش شروع میشه و قبل از اینکه بفرستن سفارت اگر مثلا عکستون باز نشه یا فرماتون قابل خوندن و یا هرچیزی کم و کسری باشه بهتون ایمیل میزنن وگرنه دیگه ایمیلی بابت بررسی کامل مدارک دریافت نمیکنید.و باید منتظر کارنت شدن و بعد مصاحبه باشید و از زندگی لذت ببرید.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: aghaghia ، pv-n ، محبت ، behfaza ، ojee
(2013-07-04 ساعت 09:28)المیرا ب نوشته:  دوستان خوبم KCC در جواب فرستادن فرمهای من این رو گفته . معنیش را کسی می دونه؟
دوست خوب اینجا به شماگفته شده از 15 آگوست سایت بولتن ویزا رو چک کنید برای دیدن کارنت شدنتون
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

(2013-06-26 ساعت 13:35)mehdielnaz نوشته:  با سلام به همه دوستان
من کیس نامبرم ****AS2 هست یعنی 5 رقمیه.آیا این کیس نامبر بالاست؟ و آیا احتمال داره به خاطر این موضوع من نتونم ویزا بگیرم؟
با تشکر
بله شماره کیستون بالاست اما نگران نباشید اگر از سهمیه ایران استفاده کرده باشید نگرانی نداره مثل2012کیسهای با شماره بالا هم بودن که همشون برا مصاحبه رفتن البته امسال هم تعدادی از دوستان بودن که کیس 5رقمی اعلام کردن
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان