کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
سلام دوستان امروز یک نامه برای من اومد که از من یک فرم I-551 , یا فرم I-151 رو می خواد کسی میدونه این فرم رو از کجا باید پیدا کنم و برای چی این فرم رو از من خواستن هر چی میگردم پیدا نمیکنم خواهش میکنم کمک کنید
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، USA2014 ، rezahoorjandi ، reasonable ، sam11 ، Shahabpk ، alireza51
(2015-04-21 ساعت 21:26)Farnood1234 نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 01:56)Nooshinsalamat نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 21:28)Farnood1234 نوشته:  
(2015-04-18 ساعت 11:30)Nooshinsalamat نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 22:07)Farnood1234 نوشته:  ممنونم رامين جان.

فرنود جان با اين شماره تماس بگيريد و پيگيري كنيد ٥٢٨٣-٣٧٥-٨٠٠-٠٠١
البته شايد شما انجام داده باشيد،ولي چون براي ما جواب داد گفتم شما رو هم در جريان بذارم.
نوشين جان هر چي با خط موبايل زنگ ميزنم ميگه مشترك گرامي امكان تماس مقدور نميباشد
با تلفن ثابت هم همش بوق اشغال ميزنه. Sad

فرنود جان ،خانمي كه من باهش حرف زدم،ازم پرسيد نامه اي دريافت نكرديد كه ازتون مدرك اضافه اي بخوان،گفتم نه.يكم وقت خواست بعد گفت تو سايت ما فرمي هست براي اين مورد پر كنيد تا رسيدگي كنيم.لينك فرم اينه عزيزم:
https://egov.uscis.gov/e-request/display...eType=onpt
نوشين جان مشخصاتم را در لينكي كه داديد وارد كردم و پيام داد كه كيسم در حال پردازشه
Your application or petition is currently within the posted processing times. An inquiry may not be created at this time. Further information about recent processing times can be viewed on the uscis.gov webpage.

If you have other questions regarding your application or petition, contact USCIS Customer Service at 1-800-375-5283 or 1-800-767-1833 (TTY).

فرنود جان،بعد از سابميت كردن فرم واسه من ايميل اومد كه درخواست شما تا فلان تاريخ بررسي مي شه ،شماره اي هم واسه پيگيري داده بودن.بعد ٢-١ روز هم اپروو شديم.
به نظر من سعي كنيد تماس بگيريد باهشون،حالا خودتون يا همسرتون از امريكا.
ايشالا شمام به زودي زود همه چي واستون اكي مي شه.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، Farnood1234 ، pari pari ، پدی ، USA2014 ، rezahoorjandi ، reasonable ، ali_gh ، sam11 ، alireza51
دوستان سلام. امیدوارم که حال و احوال همگیتون خوب باشه و کار همتون بزودی درست بشه. من از سایت مهاجرسرا در خیلی از موارد به عنوان راهنما کمک گرفتم. اما یه گلایه هم دارم. به غیر از موضوعات مربوط به لاتاری بقیه موضوعات هیچ توجه و ترتیب اثری بهشون داده نمیشه. من در قسمت ویزاهای غیر مهاجرتی یک سوالی پرسیدم که بعد از گذشت تقریبا 6 ماه هنوز بی جواب باقی مونده. صفحات مربوط به ویزاهای غیر مهاجرتی تقریبا غیر فعال هستند... من نمیدونستم که کجا و با چه کسی در مهاجرسرا باید این موضوع رو مطرح کرد. ولی از اونجایی که این پیج رو دنبال میکنم و میدونم که مرتب پیگیری میشه اینجا نوشتم. من با ویزای ب 1 در آمریکا هستم و میخوام بدونم که چطور میشه تمدید کرد. اگر از عزیزان کسی هست که بتونه راهنمایی بکنه بینهایت سپاسگزار خواهم شد. در ضمن کیس پدر من هم که از جا ماندگان 2013 هست هفته پیش اپرود شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، USA2014 ، پدی ، rezahoorjandi ، reasonable ، ali_gh ، sam11 ، Shahabpk ، alireza51
......................................
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، khmp ، ali_gh ، rezahoorjandi ، sam11 ، reasonable ، Shahabpk ، alireza51
............................................
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، ali_gh ، sam11 ، alireza51
(2015-04-24 ساعت 08:54)مهتاب.م نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 23:35)مهتاب.م نوشته:  سلام دوستان
اسپانسر ما تكس ٢٠١٤ رو هنوز فايل نكرده و اكستنشن فرستاده واسه IRS و ميگه تا اكتبر وقت دارم و الان نميخوام فايل كنم
لطفا بگين من چه كار كنم ميخوام مدارك بفرستم واسه NVC به نظرتون اگه تكس ٢٠١٤ اسپانسر نباشه ايراد ميگيرن؟ خودم تكسم رو فايل كردم
ضمنا من در فرم ds-260 جواب يه سوْال رو اشتباه زدم .
٢ روز پيش سابميتش كردم، جواب اين سوال رو no زدم:
Have you attended any educational institutions at a secondary level or above?
در صورتيكه بايد ميزدم yes و مراحل تحصيل همسرم رو مينوشتم، الان متوجه شدم
لطفا كمكم كنيد نميدونم چه كار كنم از استرس دارم ميميرم ميشه كاري كرد؟

توروخدا يكي جواب منو بده دارم سكته ميكنم ، چه كار بايد بكنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایشاله مشکلی نداره.
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، rezahoorjandi ، sam11 ، alireza51
(2015-04-24 ساعت 08:54)مهتاب.م نوشته:  لطفا بگين من چه كار كنم ميخوام مدارك بفرستم واسه NVC به نظرتون اگه تكس ٢٠١٤ اسپانسر نباشه ايراد ميگيرن؟ خودم تكسم رو فايل كردم
ضمنا من در فرم ds-260 جواب يه سوْال رو اشتباه زدم .
لطفا كمكم كنيد نميدونم چه كار كنم از استرس دارم ميميرم ميشه كاري كرد؟
امیدوارم هنوز در قید حیات باشید و سلامت
شما روز مصاحبه میتونید کسری مدارک رو با خودتون ببرید و هیچ مشکلی نیست
رونوشت نامه ایشون به irs رو برای nvc ارسال کنید
اشتباه شما در فرم 260 مورد مهمی نیست در روز مصاحبه و قبل از ادای سوگند و امضاء فرم اطلاعات صحیح رو بهشون بگید بعد امضاء کنید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
سلام دوستان عزیز. اگه کسی گرین کارت داره و از یک سال پیش وارد US- شده و از همان موقع کار می کرده میتونه اسپانسر بشه؟ خانواده 3نفرن و مجموع درامد زن وشوهر ماهانه3-4 هزارتا است. تو تاپیک اسپانسر پرسیدم جواب درستی نگرفتم. میخوام ببینم حتما باید اسپانسر سه سال مالیات داده باشه؟ خیلی ممنون
جا مانده لاتاری 2014 . خانم و دخترم با پاس سفید به ایران برگشتند. PD دسامبر 2014. اولین نامه NVC (اختصاص کیس نامبر) 22 اپریل 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، rezahoorjandi ، sam11 ، پدی ، reasonable ، alireza51
.............................
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، rezahoorjandi ، sam11 ، پدی ، reasonable ، alireza51
(2015-04-09 ساعت 10:55)reasonable نوشته:  e='حاجی واشنگتن' pid='592612' dateline='1428555383']
(2015-04-09 ساعت 09:11)reasonable نوشته:  
(2015-04-08 ساعت 08:52)حاجی واشنگتن نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 21:54)pari pari نوشته:  

بهتون تبریک میگم؛ یه سئوال داشتم
وقتی بهتون ایمیل زدن آیا کیستون توی uscis به تاریخ ایمیل آپدیت شد ؟آیا پیام اپروو شدن عوض شد؟ یا هنوز توی همون تاریخ اپروو شدنتون باقی مونده ؟

سلام، والا اگر در جریان بوده باشید ما نامه اپروو برامون نیومد، و تو USCIS زده بود پرونده شما برگشت خورده، و دیگه پیغام اپروو برای ما تا الان نیومده، هر چند ما با اداره USCIS صحبت کردیم گفتن دوباره براتون نامه رو ارسال می کنیم تا دیدیم که ایمیل از NVC اومد و کیس نامبر سفارت رو اعلام کردند، به نظر می رسه که پروسه در حال انجام بوده...

بله یادمه ، خدا روشکر که پروسه انجام شده ، انشاا.. که بقیه مراحلم بزودی انجام بشه و دوریها تموم بشه.
[/quote]

سلام
ممکنه خواهش کنم منو راهنمایی کنید ،لینک uscis که شما پرونده هایتان را چک می کنید چیست و با آیا با a number خودم می توانم وضعیت پرونده همسرم را پیگیری کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، پدی ، reasonable ، alireza51
سلام دوستان
از اینکه دیر جواب دوستان را میدهم عذرخواهی میکنم. دوست عزیز مهتاب .م اشتباه در فرم ایرادی ندارد قبل از مصاحبه چک میکنند و ایمیل میزنند که تصحیح شود.من در فرم درباره سربازی اشتباه زده بودم خیر که ایمیل زدند و هم با موبایلم تماس گرفتند و خواستند که درستش کنم و هیچ مشکلی هم پیش نیامد.پس نگران نباشید کاش همه مراحل مانند اشتباه پر کردن فرمها بود!
دوست عزیز رامین اهوازی خانمم زمان مصاحبه با ما بود پاس سفید را گرفت و بلافاصله برگشت دخترم فقط یکسالش است و دوری از مامانش خیلی سخت بود! امیدوارم همه مراحل برای دوستان بخوبی و آسانی بگذرد.
خانوادگيF2A,تاريخ ارسال مدارك: 23ژانويه 2013 ,دريافت كيس نامبر:28 آگوست 2013,تاريخ واريز88$:20Feb,2014 تاريخ واريز 230$:6Mar,2014 ارسال فرم اسپانسر و جوينت اسپانسر و فرم DS-261 . تاریخ مصاحبه 1 ماه آپریل نتیجه برگه آبی
پاسخ
.................................
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، جواد حبيبي ، reasonable ، rezahoorjandi ، ali_gh ، sam11 ، alireza51
(2015-04-25 ساعت 15:11)afsi39 نوشته:  [quote='reasonable' pid='592637' dateline='1428560745']
e='حاجی واشنگتن' pid='592612' dateline='1428555383']
[quote='reasonable' pid='592608' dateline='1428554485']
[quote='حاجی واشنگتن' pid='592185' dateline='1428466948']
[quote='pari pari' pid='592035' dateline='1428427487'

سلام
ممکنه خواهش کنم منو راهنمایی کنید ،لینک uscis که شما پرونده هایتان را چک می کنید چیست و با آیا با a number خودم می توانم وضعیت پرونده همسرم را پیگیری کنم؟

سلام برای چک کردن پروندتون به لینک زیر بروید
https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do
خیر با شماره (ای نامبر) نمیتونید کیس رو چک کنید باید شماره کیس رو که بعد از فرستادن پروندتون بهتون دادن که با wac شروع میشه بزنید.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
پاسخ
ما تقاضای ارسال نامه اپروو رو کردیم از طریق سایت یوسیس و دو-سه روز پیش تو سایت زد که دوباره شما رو اپروو کردیم و نامه رو واستون فرستادیم، یعنی تاریخ اپروو ما تغییر کرد.....اما هنوز که نامه ای نیمده امیدوارم این دفعه برگشت نخوره.
پاسخ
(2015-04-21 ساعت 09:57)parsush نوشته:  دوستان سلام به همگی. به نظره شما تغییر محل مصاحبه از ابوظبی به کانادا ( که ما فعلا اینجا زندگی میکنیم) از لحاظه قوانین عجیب غریب ان وی سی .اره منظقی هست؟ شما کسی رو دیدین تو تاپیکهای دیگه این کارو کرده باشن و همه چیز خوب پیش رفته باشه؟
اگر در مدارک آدرس کانادا را داده باشید هیچ اشکالی نداره. خیلی هم خوبه. اگر هم نداده باشید باز هم مشکلی نیست. تو نامه درخواست آدرس جدید را بدید.
(2015-04-22 ساعت 11:58)zzarin نوشته:  سلام دوستان امروز یک نامه برای من اومد که از من یک فرم I-551 , یا فرم I-151 رو می خواد کسی میدونه این فرم رو از کجا باید پیدا کنم و برای چی این فرم رو از من خواستن هر چی میگردم پیدا نمیکنم خواهش میکنم کمک کنید
فرم i-551 همون گرین کارتتون هست.
(2015-04-22 ساعت 22:38)hosa نوشته:  دوستان سلام. امیدوارم که حال و احوال همگیتون خوب باشه و کار همتون بزودی درست بشه. من از سایت مهاجرسرا در خیلی از موارد به عنوان راهنما کمک گرفتم. اما یه گلایه هم دارم. به غیر از موضوعات مربوط به لاتاری بقیه موضوعات هیچ توجه و ترتیب اثری بهشون داده نمیشه. من در قسمت ویزاهای غیر مهاجرتی یک سوالی پرسیدم که بعد از گذشت تقریبا 6 ماه هنوز بی جواب باقی مونده. صفحات مربوط به ویزاهای غیر مهاجرتی تقریبا غیر فعال هستند... من نمیدونستم که کجا و با چه کسی در مهاجرسرا باید این موضوع رو مطرح کرد. ولی از اونجایی که این پیج رو دنبال میکنم و میدونم که مرتب پیگیری میشه اینجا نوشتم. من با ویزای ب 1 در آمریکا هستم و میخوام بدونم که چطور میشه تمدید کرد. اگر از عزیزان کسی هست که بتونه راهنمایی بکنه بینهایت سپاسگزار خواهم شد. در ضمن کیس پدر من هم که از جا ماندگان 2013 هست هفته پیش اپرود شد.
عجیبه که تا الان کسی به شما چیزی نگفته! اگر یک جستجوی ساده اینترنتی انجام میدادید میتونستید راهش را پیدا کنید.
در واقع راهی برای تمدید ویزای b1 یا مثل اون وجود نداره. باید همه مراحل را از اول انجام بدید، با این تفاوت که این بار از شما وقت مصاحبه نخواهند خواست و در عوض به شما وقت دادگاه میدهند و باید به قاضی توضیح بدید که چرا میخواهید تمدید کنید.
همه چیز دوباره از این لینک شروع میشه
http://usvisa-info.com/
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان