کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
دوستان اپروو شده، یه سوال:
حالا که بیش از یک ماه از تاریخ اپروو گذشته و هنوز نامه ای برامون ارسال نشده، آیا صلاح میدونید که به NVC ایمیل بزنیم یا اینکه بازم صبر پیشه کنیم؟
ضمناً برای فرنود عزیز و احیاناً اگر دوست دیگه ای هم هست که هنوز اپروو نشده آرزومندم که یه ضرب کیس نامبر و نامه تعیین سفارت براشون بیاد و همه خوشحال شیم.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤، F2A، تاريخ اولویت: سپتامبر 2014، تاریخ اپروو 9 مارس 2015، ۲۰۱۵/07/31= DS261+120$ ، تاریخ مصاحبه 5 می 2016، نتیجه: AP
واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش...صلوات بفرست...
سفرنامه آنکارا
پاسخ
(2015-04-16 ساعت 21:57)abtin2015 نوشته:  سلام دوستان
ایمیل پرداخت 325$ برای منم دیروز اومد

سلام دوست گرامى من منتظر پرداخت ايميل پرداخت 325$ هستم چند روز طول ميكشد كه بعد از پرداخت 120& اين ايميل براى من بيايد باتشكر منتظر جواب شماهستم خدانگهدارتان
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، alvan ، smpf ، ali_gh ، پدی ، Farnood1234 ، rezahoorjandi ، جواد حبيبي ، sam11 ، alireza51
(2015-04-17 ساعت 00:39)رامین اهوازی نوشته:  دوستان اپروو شده، یه سوال:
حالا که بیش از یک ماه از تاریخ اپروو گذشته و هنوز نامه ای برامون ارسال نشده، آیا صلاح میدونید که به NVC ایمیل بزنیم یا اینکه بازم صبر پیشه کنیم؟
ضمناً برای فرنود عزیز و احیاناً اگر دوست دیگه ای هم هست که هنوز اپروو نشده آرزومندم که یه ضرب کیس نامبر و نامه تعیین سفارت براشون بیاد و همه خوشحال شیم.

آقا امضات خیلی‌ باحال بود
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
پاسخ

ممنونم رامين جان.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: رامین اهوازی ، pari pari ، USA2014 ، smpf ، alvan ، ali_gh ، alireza51
(2015-04-17 ساعت 22:07)Farnood1234 نوشته:  

ممنونم رامين جان.

فرنود جان با اين شماره تماس بگيريد و پيگيري كنيد ٥٢٨٣-٣٧٥-٨٠٠-٠٠١
البته شايد شما انجام داده باشيد،ولي چون براي ما جواب داد گفتم شما رو هم در جريان بذارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، Farnood1234 ، reasonable ، rezahoorjandi ، پدی ، alvan ، USA2014 ، جواد حبيبي ، Shahabpk ، ali_gh ، sam11 ، alireza51
دوستان سلام من امروز سایت را چک کردم این جواب برایم آمده مرحله بعدی چی هست ومن باید چکار کنم On April 7, 2015, we approved your Form I-130, Immigrant Petition for Relative, Fiance(E), or Orphan, Receipt Number WACxxxxxxxx. We will mail your approval notice. Please follow the instructions in the notice. If you move, go to www.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، Farnood1234 ، reasonable ، rezahoorjandi ، پدی ، alvan ، USA2014 ، جواد حبيبي ، Shahabpk ، ali_gh ، alireza51
می خواستم امضا درست کنم امیدوارم بشه استار پرونده همسر 26 نوامبر رسید نامه 726 یک هفته بعد
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، جواد حبيبي ، reasonable ، ali_gh ، sam11 ، alireza51
YAMI هم از مهاجر سرا خداحافظی کرد - یعنی وقت رفتن ؟
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، حاجی واشنگتن ، reasonable ، جواد حبيبي ، alvan ، smpf ، ali_gh ، sam11 ، alireza51
(2015-04-15 ساعت 14:48)peymanpakd نوشته:  سلام دوستان نامه اپروود من امروز به دستم رسید اما به آدرس ایران پست شده ! که توش نوشته درخواستتون تایید شده و اصل مدارک به NVC فرستاده شده، و اونا تا 30 روز دیگه با شما تماس میگیرن اگه نگرفتن آدرس ایمیل داده که ما تماس بگیریم،
دیگه تو این نامه هیچ چیز جدیدی که باید چی کار کرد ننوشته.
این پرداخت 325 دلار رو کجا باید چک کرد ؟ خداییش کل سایت و خوندم و دارم میپرسم، اگه کسی میدونه بعد از این مرحله چه باید کرد بهم بگه، ممنون

سلام پیمان جان، این لینک را چک کن : http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1335.html
PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، Nooshinsalamat ، alvan ، smpf ، ali_gh ، sam11 ، alireza51
(2015-04-20 ساعت 04:07)amjad نوشته:  YAMI هم از مهاجر سرا خداحافظی کرد - یعنی وقت رفتن ؟
نه هستن دو سه روز پیش زیارتشون کردیم! Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، reasonable ، alvan ، smpf ، ali_gh ، sam11
(2015-04-18 ساعت 11:30)Nooshinsalamat نوشته:  

ممنونم رامين جان.

البته شايد شما انجام داده باشيد،ولي چون براي ما جواب داد گفتم شما رو هم در جريان بذارم.
نوشين جان هر چي با خط موبايل زنگ ميزنم ميگه مشترك گرامي امكان تماس مقدور نميباشد
با تلفن ثابت هم همش بوق اشغال ميزنه. Sad
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، پدی ، جواد حبيبي ، rezahoorjandi ، sam11 ، alireza51
(2015-04-20 ساعت 21:28)Farnood1234 نوشته:  

ممنونم رامين جان.

نوشين جان هر چي با خط موبايل زنگ ميزنم ميگه مشترك گرامي امكان تماس مقدور نميباشد

فرنود جان ،خانمي كه من باهش حرف زدم،ازم پرسيد نامه اي دريافت نكرديد كه ازتون مدرك اضافه اي بخوان،گفتم نه.يكم وقت خواست بعد گفت تو سايت ما فرمي هست براي اين مورد پر كنيد تا رسيدگي كنيم.لينك فرم اينه عزيزم:
https://egov.uscis.gov/e-request/display...eType=onpt
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، smpf ، Farnood1234 ، rezahoorjandi ، alvan ، جواد حبيبي ، reasonable ، ali_gh ، sam11 ، alireza51
دوستان سلام به همگی. به نظره شما تغییر محل مصاحبه از ابوظبی به کانادا ( که ما فعلا اینجا زندگی میکنیم) از لحاظه قوانین عجیب غریب ان وی سی .اره منظقی هست؟ شما کسی رو دیدین تو تاپیکهای دیگه این کارو کرده باشن و همه چیز خوب پیش رفته باشه؟
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، جواد حبيبي ، reasonable ، ali_gh ، rezahoorjandi ، sam11 ، Shahabpk ، alireza51
(2015-04-21 ساعت 01:56)Nooshinsalamat نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 21:28)Farnood1234 نوشته:  

ممنونم رامين جان.

فرنود جان ،خانمي كه من باهش حرف زدم،ازم پرسيد نامه اي دريافت نكرديد كه ازتون مدرك اضافه اي بخوان،گفتم نه.يكم وقت خواست بعد گفت تو سايت ما فرمي هست براي اين مورد پر كنيد تا رسيدگي كنيم.لينك فرم اينه عزيزم:
https://egov.uscis.gov/e-request/display...eType=onpt
نوشين جان مشخصاتم را در لينكي كه داديد وارد كردم و پيام داد كه كيسم در حال پردازشه
Your application or petition is currently within the posted processing times. An inquiry may not be created at this time. Further information about recent processing times can be viewed on the uscis.gov webpage.

If you have other questions regarding your application or petition, contact USCIS Customer Service at 1-800-375-5283 or 1-800-767-1833 (TTY).
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، USA2014 ، smpf ، جواد حبيبي ، reasonable ، rezahoorjandi ، sam11 ، alireza51
نامه اپروو ما هنوز نرسیده.....
این داستان ادامه دارد.....;D
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان