کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
سلام
دوستان كسي ميدونه از ايران چطور بايد پرداخت ١٢٠$ و ٣٢٥$ ان وي سي را انجام داد؟
مثل اينكه با كرديت كارت نميشه
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد
جامانده از لاتاری ۲۰۱۴
Case:F2A
ارسال مدارک : Oct 21,2014
PD: Oct 22,2014
Approved on March
Case & Invoice Numbers: July 10,2015
DS-261: July 14,2015
120$ : PAID
325$ : PAID
DS-260: Completed
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، alvan ، smpf ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-07-17 ساعت 18:18)smpf نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 18:13)reza16 نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 17:51)smpf نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 12:07)reza16 نوشته:  سلام دوستان من چند روز پيش از طريق وكيلم مدارك پرداخت پول واسم إرسال شده ولي جالبه كه دوتا مبلغ ٣٢٥ دلار هم واسه دو تا پسرم درخواست كردن ، يعني اداره مهاجرت به ان وي سي اطلاع نداده كه بچه هاي من گرين كارت دارن؟

سلام اصلا لازم نيست به ان نامه ها توجه كنيد و اين اشتباه رو پرونده همه هست و شما فقط پول خود را پرداخت كنيد و پرداخت از طريق روت نامبر و شماره حساب بانكي .....
ممنون و متشكر دوست عزيز خيلي لطف كردي دوست عزيز از توضيحات خيلي خوبتون
توضيحات رو تصحيح كردم دوباره نگاه فرماييد
اضافه كردم:
فقط يه نكته چرا مبلغ يكصد وبيست دلار براتون ارسال نشده ؟ و چرا را پرداخت نكرديد؟ و اگر پرداخت كرديد خوب اين مبلغ رو هم مثل همون پرداخت كنيد فرقي ندارد،
مبلغ ١٢٠ دلار و سه تا مبلغ ٣٢٥ دلار واسه من و دوتا پسرم همزمان اومده، البته الان وكيلم اسكن گرين كارتهاي بچه ها را واسشون فرستاده و قيد كرده كه فقط پرونده يكنفر هست ولي نميدونم وكيل ميگه اگه قبول نكنن مجبوريم در نهايت اين دوتا ٣٢٥ دلار اضافه را هم پرداخت كنيم تا پرونده بچه ها بسته بشه
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، جواد حبيبي ، smpf ، reasonable ، rezahoorjandi ، alireza51
دوستان آيا كسي خبر داره كه مركز ورمونت تعطيل است يا خير ؟
چون در وضعيت ما هيچ تغييري حاصل نميشه. گويا موجود زنده اي در اون مركز فعاليت نداره
ما ورمونتي ها هنوز اپروو هم نشديم ??
نامه زدم و در خولست تغيير مركز كردم
اگر كسي از وضعيت اين مركز اطلاعي داره لطفاً به ما اطلاع رساني كنه
ممنون ميشيم
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، USA2014 ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-07-17 ساعت 21:10)Farnood1234 نوشته:  دوستان آيا كسي خبر داره كه مركز ورمونت تعطيل است يا خير ؟
چون در وضعيت ما هيچ تغييري حاصل نميشه. گويا موجود زنده اي در اون مركز فعاليت نداره
ممنون ميشيم
[عکس: XYTZ8.png]
دوست عزیز اصلا نگران نباش

بنظر من اصلا جای نگرانی نیست

روند اپروو شدن پرونده در مرکز ورمونت ۱۰ ماه می‌باشد.

با توجه به پی دی تون شما نزدیک به اپروو شدن هستید

به امید خدا اگه پروندتون کسری نداشته باشه حدود ۱.۵ ماه دیگه اپروو خواهید شد
جامانده از لاتاری ۲۰۱۴
Approved on March
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، Farnood1234 ، alvan ، hamid_fs3 ، smpf ، USA2014 ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-07-17 ساعت 22:15)dream.land نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 21:10)Farnood1234 نوشته:  دوستان آيا كسي خبر داره كه مركز ورمونت تعطيل است يا خير ؟
ممنون ميشيم
[عکس: XYTZ8.png]
دوست عزیز اصلا نگران نباش

بنظر من اصلا جای نگرانی نیست

روند اپروو شدن پرونده در مرکز ورمونت ۱۰ ماه می‌باشد.

با توجه به پی دی تون شما نزدیک به اپروو شدن هستید

به امید خدا اگه پروندتون کسری نداشته باشه حدود ۱.۵ ماه دیگه اپروو خواهید شد
دوست خوبم ممنون از دلداري تون. اما اين جدول الان سه ماهه كه تكون نخورده و روي ١ سپتامبر ٢٠١٤ مونده.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، USA2014 ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-07-17 ساعت 17:33)dream.land نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 17:10)جواد حبيبي نوشته:  سلام دوستان
پرداخت براي كسي باز شده است؟

سلام دوست عزيز
همونطور كه قبلا عرض كرده بودم صفحه ي پرداخت ديروز براي من باز شده ولي نميدونم چطور بايد پرداخت رو انجام بدم.
با كرديت كارت ميشه بنظرتون؟
تبريك مي گويم من تصميم دارم كه از يكي أر دوستان در امريكا خواهش كنم كه پرداخت كند
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: dream.land ، smpf ، reasonable ، alvan ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-07-17 ساعت 20:00)reza16 نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 18:18)smpf نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 18:13)reza16 نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 17:51)smpf نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 12:07)reza16 نوشته:  سلام دوستان من چند روز پيش از طريق وكيلم مدارك پرداخت پول واسم إرسال شده ولي جالبه كه دوتا مبلغ ٣٢٥ دلار هم واسه دو تا پسرم درخواست كردن ، يعني اداره مهاجرت به ان وي سي اطلاع نداده كه بچه هاي من گرين كارت دارن؟

سلام اصلا لازم نيست به ان نامه ها توجه كنيد و اين اشتباه رو پرونده همه هست و شما فقط پول خود را پرداخت كنيد و پرداخت از طريق روت نامبر و شماره حساب بانكي .....
ممنون و متشكر دوست عزيز خيلي لطف كردي دوست عزيز از توضيحات خيلي خوبتون
توضيحات رو تصحيح كردم دوباره نگاه فرماييد
اضافه كردم:
فقط يه نكته چرا مبلغ يكصد وبيست دلار براتون ارسال نشده ؟ و چرا را پرداخت نكرديد؟ و اگر پرداخت كرديد خوب اين مبلغ رو هم مثل همون پرداخت كنيد فرقي ندارد،
مبلغ ١٢٠ دلار و سه تا مبلغ ٣٢٥ دلار واسه من و دوتا پسرم همزمان اومده، البته الان وكيلم اسكن گرين كارتهاي بچه ها را واسشون فرستاده و قيد كرده كه فقط پرونده يكنفر هست ولي نميدونم وكيل ميگه اگه قبول نكنن مجبوريم در نهايت اين دوتا ٣٢٥ دلار اضافه را هم پرداخت كنيم تا پرونده بچه ها بسته بشه

تاكيد ميكنم كيس من مثل شما بود و نيازي به مكاتبه هم نيست و به حرف وكيل لطفا توجه نكنيد فقط تو سايت بعنوان اپليكنت و يا پتيشينر بريد و با اينويس نامبر خود تيك جلو اسم خود رو بزنيد و دكمه پي في رو بزنيد و فقط همين بعد كه روت نامبر و شماره حساب رو زديد آنوقت مدتي طول ميكشه از چند روز تا چند هفته و سپس كانفيرميشن شما انجام ميشه و تو سيس شما جلوي اسمتون پيد خواهد آمد و بعد كه مدارك تصحيح شد حتي اگر اسمتون هم اشتباه الان ثبت شده باشد، همه چي تصحيح و نامه فقط به اسم شما مياد و گفتم من مصاحبه رفتم الان فرزندانم هنوز تو فهرست هستند و ميشه براشون پرداخت كرد حتي آفيسر نپرسيد فرزندتان كجا هستند
پس كار پرداخت رو خودتان انجام بديد متاسفانه وكلا كار رو سخت و پيچيده و برخي اوقات با دردسر و اشكال پيش ميبرند
البته باز همه هر طور صلاح ميدونند انجام دهند
و به دوستان ٢٠١٣ ايي كه شبيه بنده هستند لطفا تصديق كنند كه اين دوست عزيز ٦٥٠ دلار اضافه پرداخت نكنند
موفقيت همه را اميدوارم
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
دوست گرامی جنابreza16
من هم همین مشکلو داشتم برای دخترم که گرین کارت داره 325 تا رو خواسنه بودن .محل ندادم.فقط برای همسرم پرداخت کردم دو روز پیش که مانی اودر به دستشان رسید خودشون تو سایت درست کردن.نگران نباشین.پول بیخود هم ندین
پاسخ
(2015-07-18 ساعت 08:42)خانوم دکتر 3 نوشته:  دوست گرامی جنابreza16
من هم همین مشکلو داشتم برای دخترم که گرین کارت داره 325 تا رو خواسنه بودن .محل ندادم.فقط برای همسرم پرداخت کردم دو روز پیش که مانی اودر به دستشان رسید خودشون تو سایت درست کردن.نگران نباشین.پول بیخود هم ندین
ممنون دوست عزيز
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
برای ما که هنوز از اینوویس نامبر خبری نیست، موفق به تماس هم نشدیم هنوز، دائما اشغالن.
پاسخ
(2015-07-19 ساعت 14:08)USA2014 نوشته:  برای ما که هنوز از اینوویس نامبر خبری نیست، موفق به تماس هم نشدیم هنوز، دائما اشغالن.
دوست عزيز اگر از ايران زنگ ميزنيد با كارت تلفني تماس بگيريد چون با تلفن منزل و ٠٢٠ امكانش وجود نداره. يك جورايي خط هاي ايران را براي uscis بسته اند
يك كارت تلفن براي مكالمات خارجي بخريد. بعد با يوزر نيم و پسورد اون ميتونيد با تلفن منزل تماس بگيريد.
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، USA2014 ، smpf ، جواد حبيبي ، alvan ، rezahoorjandi ، wayfarer
(2015-07-19 ساعت 14:08)USA2014 نوشته:  برای ما که هنوز از اینوویس نامبر خبری نیست، موفق به تماس هم نشدیم هنوز، دائما اشغالن.

درود دوست عزیز

برای تماس با NVC میتونید از ۰۷:۰۰ صبح تا ۱۲:۰۰ شب به وقت EST تلاش کنید.

بهترین زمان برای برقراری ارتباط با NVC از ۰۷:۰۰ صبح تا ۱۰:۰۰ صبح و از ۱۰:۰۰ شب تا ۱۲:۰۰ شب می‌باشد

برای این کار تلفن خود را روی حالت Tune قرار دهید که راحت تر بتونید از Redial استفاده کنید

مرتب تماس بگیرید و نا امید نشوید
جامانده از لاتاری ۲۰۱۴
Approved on March
پاسخ
(2015-07-19 ساعت 17:30)Farnood1234 نوشته:  
دوست عزيز اگر از ايران زنگ ميزنيد با كارت تلفني تماس بگيريد چون با تلفن منزل و ٠٢٠ امكانش وجود نداره. يك جورايي خط هاي ايران را براي uscis بسته اند
يك كارت تلفن براي مكالمات خارجي بخريد. بعد با يوزر نيم و پسورد اون ميتونيد با تلفن منزل تماس بگيريد.

مرسی از راهنماییتون، ولی واقعا چه قدر عجیبه!! امان از دست این دوستان آمریکایی ;-)
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، reasonable ، جواد حبيبي ، dream.land ، alvan ، rezahoorjandi ، wayfarer ، alireza51
(2015-07-19 ساعت 20:25)dream.land نوشته:  

درود دوست عزیز

برای تماس با NVC میتونید از ۰۷:۰۰ صبح تا ۱۲:۰۰ شب به وقت EST تلاش کنید.

بهترین زمان برای برقراری ارتباط با NVC از ۰۷:۰۰ صبح تا ۱۰:۰۰ صبح و از ۱۰:۰۰ شب تا ۱۲:۰۰ شب می‌باشد

برای این کار تدلفن خود را روی حالت Tune قرار دهید که راحت تر بتونید ازRediale استفاده کنید

مرتب تماس بگیرید و نا امید نشوید
سلام دوست عزيز شما پرداخت را انجام داديد؟
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: dream.land ، smpf ، reasonable ، alvan ، rezahoorjandi ، wayfarer ، alireza51
(2015-07-20 ساعت 00:15)USA2014 نوشته:  
(2015-07-19 ساعت 17:30)Farnood1234 نوشته:  

مرسی از راهنماییتون، ولی واقعا چه قدر عجیبه!! امان از دست این دوستان آمریکایی ;-)

دوست عزيز اين مشكل اشغال بودن خط nvc را همه ي مردم دنيا دارن
و بخاطر تماس ما از ايران نيست
با كمي تلاش كردن ميشه باهاشون تماس برقرار كرد
جامانده از لاتاری ۲۰۱۴
Approved on March