کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
سلام به همه دوستان،يه سوالي خواستم بپرسم شايد بي ربط به اين قسمت باشه.من برنده ي ٢٠١٦هستم .همسر من از كنكور پزشكي بورس سپاه قبول شد ولي بلافاصله بعد از اتمام دوره تحصيليش ،بورسش رو خريد و از سپاه دراومد و بعداون به وي كارت معافيت از سربازي هم دادند.ازاون موقع بيشتر از ده سال ميگذره و همسرم درمطب شخصي خودش كارميكنه ووابسته به جايي نيست.احتمال داره همين موضوع باعث بازموندن وي از ويزا شود.وماهم به سرنوشت شما دچار شويم.از دوستان اگر كسي تجربه ي مشابه دارند ممنون ميشم جواب دهند.متشكرم!

پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، reasonable ، rezahoorjandi ، alireza51
سلام و تبريك به همه ٢٠١٤ ايي ها
كه موتور طي مراحل را براتون با سرعت روشن كردند و نويد خوش زودتر كارنت شدن را نشون دادند
اميدوارم خانواده همه بازماندگان سريعتر دور هم جمع بشن
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
(2015-07-16 ساعت 16:12)smpf نوشته:  سلام و تبريك به همه ٢٠١٤ ايي ها
كه موتور طي مراحل را براتون با سرعت روشن كردند و نويد خوش زودتر كارنت شدن را نشون دادند

مرسی smpf عزیز، به امید خدا شما هم کلیرنس کوتاهی داشته باشین، مرسی که همچنان تو این تاپیک در کنار ما 2014 ها حضور دارین...

پاسخ
(2015-07-16 ساعت 16:08)hadis1379 نوشته:  سلام به همه دوستان،يه سوالي خواستم بپرسم شايد بي ربط به اين قسمت باشه.من برنده ي ٢٠١٦هستم .همسر من از كنكور پزشكي بورس سپاه قبول شد ولي بلافاصله بعد از اتمام دوره تحصيليش ،بورسش رو خريد و از سپاه دراومد و بعداون به وي كارت معافيت از سربازي هم دادند.ازاون موقع بيشتر از ده سال ميگذره و همسرم درمطب شخصي خودش كارميكنه ووابسته به جايي نيست.احتمال داره همين موضوع باعث بازموندن وي از ويزا شود.وماهم به سرنوشت شما دچار شويم.از دوستان اگر كسي تجربه ي مشابه دارند ممنون ميشم جواب دهند.متشكرم!

باعرض سلام بنظر من لازم نيست شوهر شما بگويند كجا و چگونه معافيت گرفته اند چون من اين تجربه را دارم يك دوران زيادى شما را جهت FBI نگه ميدارند دليلى ندارد فقط بگويد ايشان معاف شده اند . بنده ٩ماه FBIچك شدم و آخر از خانواده جاماندم اين نظر من است
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، hamid_fs3 ، reasonable ، r.bazargan ، rezahoorjandi ، alireza51
ممنونم

پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، reasonable ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-07-16 ساعت 16:31)حاجی واشنگتن نوشته:  

مرسی smpf عزیز، به امید خدا شما هم کلیرنس کوتاهی داشته باشین، مرسی که همچنان تو این تاپیک در کنار ما ۲۰۱۴ ها حضور دارین...

ضمن عرض سلام و تبریک، میخواستم ازتون خواهش کنم اگه نمونه فرم ds 261 رو دارید برامون اینجا بزارید تا بتونیم ازش استفاده کنیم، آرزوی بهترینهارو براتون دارم.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، reasonable ، alvan ، پدی ، حاجی واشنگتن ، USA2014 ، rezahoorjandi ، alireza51
دوستان صفحه ی پرداخت من باز شد.
شما هم چک کنید.

یه سوال
دوستانی که از ایران میخوان پرداخت را انجام بدن به چه روشی این کار رو میکنن؟
جامانده از لاتاری ۲۰۱۴
Case:F2A
ارسال مدارک : Oct 21,2014
PD: Oct 22,2014
Approved on March
Case & Invoice Numbers: July 10,2015
DS-261: July 14,2015
120$ : PAID
325$ : PAID
DS-260: Completed
پاسخ
سلام دوستان من چند روز پيش از طريق وكيلم مدارك پرداخت پول واسم إرسال شده ولي جالبه كه دوتا مبلغ ٣٢٥ دلار هم واسه دو تا پسرم درخواست كردن ، يعني اداره مهاجرت به ان وي سي اطلاع نداده كه بچه هاي من گرين كارت دارن؟
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، alvan ، smpf ، reasonable ، r.bazargan ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-07-16 ساعت 18:07)hamid_fs3 نوشته:  

مرسی smpf عزیز، به امید خدا شما هم کلیرنس کوتاهی داشته باشین، مرسی که همچنان تو این تاپیک در کنار ما ۲۰۱۴ ها حضور دارین...

ضمن عرض سلام و تبریک، میخواستم ازتون خواهش کنم اگه نمونه فرم ds 261 رو دارید برامون اینجا بزارید تا بتونیم ازش استفاده کنیم، آرزوی بهترینهارو براتون دارم.
حمید جان سلام، من یه ورژن داشتم که قدیمی بود و الان عوض شده فرمش، چیز خاصی نیست یه فرم ساده است که راحت می تونین تکمیل ش کنید

پاسخ
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، alvan ، smpf ، reasonable ، پدی ، USA2014 ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-07-17 ساعت 14:23)حاجی واشنگتن نوشته:  
(2015-07-16 ساعت 18:07)hamid_fs3 نوشته:  

حمید جان سلام، من یه ورژن داشتم که قدیمی بود و الان عوض شده فرمش، چیز خاصی نیست یه فرم ساده است که راحت می تونین تکمیل ش کنید

دستت درد نکنه حاجی خیلی لطف کردی، خدا گره از مشکلات همه مون باز کنه، امیدوارم هرچه زودتر به خانواده هامون بپیوندیم، آرزوی موفقیت دارم براتون.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، smpf ، reasonable ، alvan ، USA2014 ، rezahoorjandi ، alireza51
سلام دوستان
پرداخت براي كسي باز شده است؟
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، reasonable ، hamid_fs3 ، alvan ، USA2014 ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-07-17 ساعت 17:10)جواد حبيبي نوشته:  سلام دوستان
پرداخت براي كسي باز شده است؟

سلام دوست عزيز
همونطور كه قبلا عرض كرده بودم صفحه ي پرداخت ديروز براي من باز شده ولي نميدونم چطور بايد پرداخت رو انجام بدم.
با كرديت كارت ميشه بنظرتون؟
جامانده از لاتاری ۲۰۱۴
Case:F2A
ارسال مدارک : Oct 21,2014
PD: Oct 22,2014
Approved on March
Case & Invoice Numbers: July 10,2015
DS-261: July 14,2015
120$ : PAID
325$ : PAID
DS-260: Completed
پاسخ
(2015-07-17 ساعت 12:07)reza16 نوشته:  سلام دوستان من چند روز پيش از طريق وكيلم مدارك پرداخت پول واسم إرسال شده ولي جالبه كه دوتا مبلغ ٣٢٥ دلار هم واسه دو تا پسرم درخواست كردن ، يعني اداره مهاجرت به ان وي سي اطلاع نداده كه بچه هاي من گرين كارت دارن؟

سلام اصلا لازم نيست به ان نامه ها توجه كنيد و اين اشتباه رو پرونده همه هست و شما فقط پول خود را پرداخت كنيد و پرداخت از طريق روت نامبر و شماره حساب بانكي ميدونم قابل پرداخت از طريق سايت هست، اين روش به طبع سريع خواهد بود ولي مثل پرداخت قبلي خود هم ميتونيد از بانك چك ماني اوردر بگيرند و پست كنيد، كه تاخير پست و نقد كردن چك زمان را يك هفته طولاني ميكند كه چون كارنت نشديد مهم نيست،
در ضمن در سايت سيس هم اسم بچه ها همراه شما ثبت خواهد شد و بعد از مصاحبه هم پاك نخواهد شد و نگران نباشيد،

فقط يه نكته چرا مبلغ يكصد وبيست دلار براتون ارسال نشده ؟ و چرا را پرداخت نكرديد؟ و اگر پرداخت كرديد خوب اين مبلغ رو هم مثل همون پرداخت كنيد فرقي ندارد،
موفق باشيد و عيد فطر هم مبارك
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
(2015-07-17 ساعت 17:51)smpf نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 12:07)reza16 نوشته:  سلام دوستان من چند روز پيش از طريق وكيلم مدارك پرداخت پول واسم إرسال شده ولي جالبه كه دوتا مبلغ ٣٢٥ دلار هم واسه دو تا پسرم درخواست كردن ، يعني اداره مهاجرت به ان وي سي اطلاع نداده كه بچه هاي من گرين كارت دارن؟

سلام اصلا لازم نيست به ان نامه ها توجه كنيد و اين اشتباه رو پرونده همه هست و شما فقط پول خود را پرداخت كنيد و پرداخت از طريق روت نامبر و شماره حساب بانكي ميدونم قابل پرداخت از طريق سايت هست، اين روش به طبع سريع خواهد بود ولي مثل پرداخت قبلي خود هم ميتونيد از بانك چك ماني اوردر بگيرند و پست كنيد، كه تاخير پست و نقد كردن چك زمان را يك هفته طولاني ميكند كه چون كارنت نشديد مهم نيست،
در ضمن در سايت سيس هم اسم بچه ها همراه شما ثبت خواهد شد و بعد از مصاحبه هم پاك نخواهد شد و نگران نباشيد،
موفق باشيد و عيد فطر هم مبارك
ممنون و متشكر دوست عزيز خيلي لطف كردي دوست عزيز از توضيحات خيلي خوبتون عيد شما هم پيشاپيش مبارك ايشالا كه زود ويزاتون بگيريد
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، reasonable ، alvan ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-07-17 ساعت 18:13)reza16 نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 17:51)smpf نوشته:  

سلام اصلا لازم نيست به ان نامه ها توجه كنيد و اين اشتباه رو پرونده همه هست و شما فقط پول خود را پرداخت كنيد و پرداخت از طريق روت نامبر و شماره حساب بانكي .....
ممنون و متشكر دوست عزيز خيلي لطف كردي دوست عزيز از توضيحات خيلي خوبتون
توضيحات رو تصحيح كردم دوباره نگاه فرماييد
اضافه كردم:
فقط يه نكته چرا مبلغ يكصد وبيست دلار براتون ارسال نشده ؟ و چرا را پرداخت نكرديد؟ و اگر پرداخت كرديد خوب اين مبلغ رو هم مثل همون پرداخت كنيد فرقي ندارد،
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، alvan ، حاجی واشنگتن ، پدی ، USA2014 ، rezahoorjandi ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان