کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2015-08-04 ساعت 09:24)rezahoorjandi نوشته:  
(2015-08-03 ساعت 23:03)Farnood1234 نوشته:  امروز بالاخره همسرم توانست با مركز ورمونت تماس تلفني بگيرد در خصوص علت تاخير در اپروو توضيحي ندادند. فقط ،گفتند که الان سپتامبر داره رسیدگی میشه و احتمالا کیس ما ۲ تا ۳ ماه دیگه طول میکشه،وقتی درخواست کرده كه کیس ما به مركز كاليفرنيا منتقل بشه جواب دادند كه متاسفانه نمیشه و باید صبر کنیم...تا نوبت ما بشود...هر چي هم در مورد شرايط بچه ها و موقعيت فعلي بهشون گفته فقط بابت تاخير عذرخواهي كردند.
چهار ماه است كه چارت ورمونت روي اول سپتامبر است و هيچ تغييري نكرده و اصلاً هيچ كس اپروو نشده .
خواستم به دوستاني كه پروندشون در مركز ورمونت هنوز اپروو نشده است اطلاع رساني كنم
با سلام و تشکر خدمت شما فرنود خانم،
من هم نتونستم با مرکز ورمونت تماس بگیرم، ممنون از اینکه ما را مطلع فرمودید. به امید اپروو شدن هرچه زودتر همه دوستان منتظر.
با سلام
دوستان عزیز
ممنون از اطلاع رسانی شما دوستان . کیس من F4 و Sep 2002 . کارنت و منتظر دعوتنامه .
پاسخ
(2015-08-04 ساعت 00:34)مرلی نوشته:  سلام دوستان
از عزیزانی که فرم 260 را پر کردند درخواست هم فکری دارم.
۱. قسمت medical and health information :
سوال: do you have documentation to establish that you have received vaccination in accordance with US laws?
ایا جواب yes بزنیم یا no؟
۲. قسمت سوابق تحصیلی دبستان رو منظور کنیم یا خیر؟

سئوال اول بله. چونکه ما کارت واکسن تایید شده خودشون رو همراه داریم و ازمایش مدیکال انجام خواهیم داد.
سئوال دوم خیر . از دبیرستان به بالا رو بنویسید.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
پاسخ
سلام دوستان برای من نامه از امد ولی ویس نامپر ننوشته فقط کیس نامبر دارم لطفا به من بگید ویس نامبر چی جوری باید پیدا کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: SHABAH51 ، smpf ، hamid_fs3 ، reasonable ، rezahoorjandi ، alvan ، alireza51
(2015-08-04 ساعت 14:42)ارشا نوشته:  سلام دوستان برای من نامه از امد ولی ویس نامپر ننوشته فقط کیس نامبر دارم لطفا به من بگید ویس نامبر چی جوری باید پیدا کنم
سلام
چرا عزیزان قبل طرح سوال مطالب تایپیک را مرور نمی کنند.

وقتی کیس نامبر داشته باشید از آن به بعد از ASK NVC سوالات خود را می توانید پیگیری کنید.
جواب سوالات معمولا یکماهه داده می شوند.

در ضمن عجله نکنید اگر پیگیری هم نکنید یکماه دیگه ایمیل 120 دلار به همراه اینویس نامبر براتون ارسال می شود ولی اگر عجله دارید که زودتر از موعد بگیرید و یکماه صبر کنید تا پرداخت براتون باز شود، یا زنگ بزنید به NVC ویا از لینک بالا پیگیری کنید.
در کل استرس به خودتون راه ندید، کارا روتین می ره جلو.
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
سلام دوست عزیز ممنون از اینکه جواب دادید من تاپیک را خواندم ولی پیدا نکردم الان هم روی لینک بالا کیلیک می کنم باز نمی شه در هر صورت ممنون ما را از نگرانی در اوردید
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، smpf ، SHABAH51 ، reasonable ، rezahoorjandi ، alvan
سلام
به اميد کارنت شدن سريع دوستان

با توجه رفع انباشت تقاضا در گروه F2A تا ابتداي 2014 و حجم تقاضاهاي 8 ماهه اول 2014، اميدواريم تمام دوستاني که در سال 2014 تقاضا داده اند، از اواخر پاييز تا آخر زمستان 94 مصاحبه داشته باشند.

راهنمای روندکار بازماندگان لاتاری(F2A)
جدول آخرین وضعیت دوستان همراه با ایالت انتخابی
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
سلام
ما اطلاعی از تعداد متقاضیان هر ماه در NVC نداریم.
ولی در همین حد که من جمع کردم آنهم از امضای دوستان، اکثر دوستانی که در ماههای 10 و 11 و 12 سال 2014 تقاضا داده اند و پرونده آنها به موقع به جریان افتاده و نقص پرونده ندارند به ترتیب در ماههای آذر+دی+بهمن+اسفند 94 مصاحبه خواهند داشت.
امیدوارم دوستان عید پیش عزیزان خود باشند.
با کمی دقت در جدول به وضوح می توانید این جهش را ببینید. شما از دوستان 2013 به مدت 5 ماه سریعتر وارد قسمت های واریز 120 و 325 و ارسال فرم های 260 و 261 شده اید. عزیزان 2013 در شرایط عادی 20 تا 21 ماه از تقاضا تا مصاحبه وقت داشتند و این زمان برای ما هم اکنون 5 ماه کاهش داشته است. لذا فاصله PD تا مصاحبه در شرایط ایده آل به 16 ماه رسیده است.

[عکس: 14457838401.jpg]

راهنمای روندکار بازماندگان لاتاری(F2A)
جدول آخرین وضعیت دوستان همراه با ایالت انتخابی
پاسخ
(2015-08-05 ساعت 16:22)جواد حبيبي نوشته:  علیرضای عزیز سلام
تاریخ PD من 30 سپتامبر ۲۰۱۴ است
سلام
ضمن تشکر از تذکر شما
تصحیح شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، جواد حبيبي ، Farnood1234 ، wayfarer ، reasonable ، hamid_fs3 ، rezahoorjandi ، alvan
از اونجا كه ازدحام درخواست جاماندگان ٢٠١٣ در ماه هاي سپتامبر و اكتبر و نوامبر برده و تقريباً بيشتر ٢٠١٣ ها الان مصاحبه شدند ( بولتين ويزا تا دسامبر را اعلام كرده ) احتمال اين است كه در اين ماه بولتين يك جهش دو تا سه ماه به سمت جلو داشته باشه.
اميدوارم كه اين ماه همگي مون خوشحال بشيم.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
[quote='alireza51' pid='644846' dateline='1438695966']
[size=medium]سلام
ما اطلاعی از تعداد متقاضیان هر ماه در NVC نداریم.
ولی در همین حد که من جمع کردم آنهم از امضای دوستان، اکثر دوستانی که در ماههای ۱۰ و 11 و 12 سال ۲۰۱۴ تقاضا داده اند و پرونده آنها به موقع به جریان افتاده و نقص پرونده ندارند به ترتیب در ماههای آذر+دی+بهمن+اسفند 94 مصاحبه خواهند داشت.
امیدوارم دوستان عید پیش عزیزان خود باشند.
با کمی دقت در جدول به وضوح می توانید این جهش را ببینید. شما از دوستان ۲۰۱۳ به مدت ۵ ماه سریعتر وارد قسمت های واریز 120 و 325 و ارسال فرم های 260 و 261 شده اید. عزیزان ۲۰۱۳ در شرایط عادی 20 تا 21 ماه از تقاضا تا مصاحبه وقت داشتند و این زمان برای ما هم اکنون ۵ ماه کاهش داشته است. لذا فاصله PD تا مصاحبه در شرایط ایده آل به 16 ماه رسیده است.

اعداد قرمز پیش بینی است.

علیرضای عزیز سلام
تاریخ PD من 30 سپتامبر 2014 است
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، smpf ، reasonable ، pari pari ، wayfarer ، rezahoorjandi ، alvan
سلام به همه دوستان و تشکر از راهنمایی های خوبتون
دوستان کسی دستورالعمل فارسی فرم ۸۶۴ رو داره یه مقداری سخته پر کردنش میخواهیم تمام تلاشمونو کنیم که بی نقص باشه که یه وقت به مشکلی بر نخوریم .
سپاس از همه عزیزان .
تشکیل پرونده : ۲۰۱۴/۱۱ _ اپروو : ۲۰۱۵/۳ _ کیس نامبر : ۲۰۱۵/۷ پرداخت ۱۲۰ و ۳۲۵ : ۲۰۱۵/۷ _ فرم ۲۶۰ : ۲۰۱۵/۸ _ ارسال ۸۶۴ و مدارک : ۲۰۱۵/۹
پاسخ
(2015-08-05 ساعت 22:37)wayfarer نوشته:  سلام به همه دوستان و تشکر از راهنمایی های خوبتون
دوستان کسی دستورالعمل فارسی فرم ۸۶۴ رو داره یه مقداری سخته پر کردنش میخواهیم تمام تلاشمونو کنیم که بی نقص باشه که یه وقت به مشکلی بر نخوریم .
سپاس از همه عزیزان .

سلام دوست عزیز
به صفحه 149 همین تاپیک مراجعه کنید و پست nina1 را مطالعه کنید توضیحات کاملی در خصوص تکمیل کردن این فرم داده است
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
سلام دوستان من در رابطه با سوال اينكه تا حالا درخواست ويزاي شما رد شده از وكيلم پرسيدم و ايشون گفتند بله بزنيم و دليل را متن زير بنويسم من براي استفاده دوستان اينجا ميذارم
I was refused a visa because the Administrative Processing for my DV case did not come in time
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
تشکر کنندگان: pari1392 ، USA2014 ، smpf ، جواد حبيبي ، reasonable ، rezahoorjandi ، wayfarer ، alvan ، alireza51
(2015-08-06 ساعت 00:23)reza16 نوشته:  سلام دوستان من در رابطه با سوال اينكه تا حالا درخواست ويزاي شما رد شده از وكيلم پرسيدم و ايشون گفتند بله بزنيم و دليل را متن زير بنويسم من براي استفاده دوستان اينجا ميذارم
I was refused a visa because the Administrative Processing for my DV case did not come in time

دوست عزيزم ، به نظر من هر كس بايد به شرايط خودش اين پاسخ را بده.
من شخصاً ترجيح ميدم كه اين جواب را ندهم ( البته هر وقت كه اپروو شدم و به اين مرحله رسيدم ????)
چون پروسس ما تمام شد و كلير شدم اما در جواب نامه ما سفارت ارمنستان پاسخ داد كه ويزا نامبر تمام شده.
اين پاسخ به اين مفهومه كه مرحله fbi check را رد كرديم و clear شديم اما ويزا نامبر نداشتند.
پاسخ بالا ممكنه كه مجدداً به مايك كليرنس جديد بزنند و شش ماه ديگه بريم توي انتظار
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
(2015-08-06 ساعت 00:23)reza16 نوشته:  سلام دوستان من در رابطه با سوال اينكه تا حالا درخواست ويزاي شما رد شده از وكيلم پرسيدم و ايشون گفتند بله بزنيم و دليل را متن زير بنويسم من براي استفاده دوستان اينجا ميذارم

سلام
صددرصد وكيل شما با اين كيس بازماندگان آشنا نيست به كيس نامبر قبلي خود مراجعه كنيد و شما رفيوز نشديد ، شما به نومريكال ليميت رسيده ايد،
در فرم ٢٦٠ فقط در قسمت اينكه مدارك پزشكي شما كامل هست ميتونيد در توضيحات به كيس لاتاري اشاره كنيد ولي الان شما دقيق نگفتيد كدوم فرم را داريد ميگيد؟
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، reasonable ، USA2014 ، hamid_fs3 ، rezahoorjandi ، wayfarer ، alvan ، پدی ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان