کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2015-08-06 ساعت 06:38)smpf نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 00:23)reza16 نوشته:  سلام دوستان من در رابطه با سوال اينكه تا حالا درخواست ويزاي شما رد شده از وكيلم پرسيدم و ايشون گفتند بله بزنيم و دليل را متن زير بنويسم من براي استفاده دوستان اينجا ميذارم
I was refused a visa because the Administrative Processing for my DV case did not come in time

سلام
صددرصد وكيل شما با اين كيس بازماندگان آشنا نيست به كيس نامبر قبلي خود مراجعه كنيد و شما رفيوز نشديد ، شما به نومريكال ليميت رسيده ايد،
در فرم ٢٦٠ فقط در قسمت اينكه مدارك پزشكي شما كامل هست ميتونيد در توضيحات به كيس لاتاري اشاره كنيد ولي الان شما دقيق نگفتيد كدوم فرم را داريد ميگيد؟
سلام دوست عزيز
اين سوال موبوط به فرم ds260 است لطفا بفرماييد كه شما چه پاسخي داده ايد بلي يا خير و اگر بلي ، در توضيحات چه متني را نوشته ايد؟ ممنون مي شوم كه از تجربه شما كه اين مرحله را پشت سر گذاشته ايد استفاده كنيم
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، USA2014 ، rezahoorjandi ، wayfarer ، smpf ، alvan ، پدی ، alireza51
سلام دوستان عزیز
در فرم ds260 یک سوال هم در مورد واکسیناسیون هست که ایا مطابق با قوانین امریکا انجام داده اید و در صورت پاسخ منفی باید توضیح بدهیم لطفا راهنمایی نمایید
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، rezahoorjandi ، wayfarer ، smpf ، alvan ، alireza51
(2015-08-06 ساعت 00:23)reza16 نوشته:  سلام دوستان من در رابطه با سوال اينكه تا حالا درخواست ويزاي شما رد شده از وكيلم پرسيدم و ايشون گفتند بله بزنيم و دليل را متن زير بنويسم من براي استفاده دوستان اينجا ميذارم
I was refused a visa because the Administrative Processing for my DV case did not come in time

سلام
صددرصد وكيل شما با اين كيس بازماندگان آشنا نيست به كيس نامبر قبلي خود مراجعه كنيد و شما رفيوز نشديد ، شما به نومريكال ليميت رسيده ايد،
در فرم ٢٦٠ فقط در قسمت اينكه مدارك پزشكي شما كامل هست ميتونيد در توضيحات به كيس لاتاري اشاره كنيد ولي الان شما دقيق نگفتيد كدوم فرم را داريد ميگيد؟
سلام وقتي كيس ما به هر دليلي پذيرفته نشده خب اين يعني ريفيوز شدن،
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، smpf ، alvan ، پدی ، alireza51
(2015-08-06 ساعت 08:11)جواد حبيبي نوشته:  سلام دوستان عزیز
در فرم ds260 یک سوال هم در مورد واکسیناسیون هست که ایا مطابق با قوانین آمریکا انجام داده اید و در صورت پاسخ منفی باید توضیح بدهیم لطفا راهنمایی نمایید

من بله رو انتخاب کردم. چون قبل ازمصاحبه باید ازمایش مدیکال و واکسیناسیون انجام بدیم که مورد قبول سفارت هست.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، wayfarer ، smpf ، جواد حبيبي ، alvan ، alireza51
سلام

[عکس: 8sn748o6k2bporifnwn.jpg]

با سلام خدمت آقا علیرضا خان پر تلاش و فعال،
اول ممنون از این همه اطلاعاتی که به اشتراک میگذارید و دوم اینکه ما در جدول شما نیستیم که ؟؟؟ نکنه تو جدول اونا هم نیستیم که هنوز اپروو نشدیم؟؟؟WinkSmile
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
پاسخ
تشکر کنندگان: wayfarer ، smpf ، جواد حبيبي ، pari pari ، alvan ، alireza51
(2015-08-06 ساعت 11:38)rezahoorjandi نوشته:  سلام

[عکس: 8sn748o6k2bporifnwn.jpg]

با سلام خدمت آقا علیرضا خان پر تلاش و فعال،
اول ممنون از این همه اطلاعاتی که به اشتراک میگذارید و دوم اینکه ما در جدول شما نیستیم که ؟؟؟ نکنه تو جدول اونا هم نیستیم که هنوز اپروو نشدیم؟؟؟WinkSmile
منم در جدول نيستم
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، جواد حبيبي ، wayfarer ، pari pari ، alvan ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-08-06 ساعت 13:22)reza16 نوشته:  منم در جدول نيستم
(2015-08-06 ساعت 11:38)rezahoorjandi نوشته:  با سلام خدمت آقا علیرضا خان پر تلاش و فعال،
سلام
و تشکر از ابراز لطف دوستان
به محض تکمیل فرم 261 و رویت در امضاء، در جدول برای تخمین بولتن ویزا وارد می کنم.
الان اطلاعات دوستانی که بین ماههای 2 تا 9 سال 2014 تقاضا داده اند جهت تخمین روز مصاحبه 2014 یی ها لازم است.
موفق باشید.
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
(2015-08-06 ساعت 07:06)جواد حبيبي نوشته:  

سلام
سلام دوست عزيز
اين سوال موبوط به فرم ds260 است لطفا بفرماييد كه شما چه پاسخي داده ايد بلي يا خير و اگر بلي ، در توضيحات چه متني را نوشته ايد؟ ممنون مي شوم كه از تجربه شما كه اين مرحله را پشت سر گذاشته ايد استفاده كنيم
فكر كنم متذكر شدم جواب سوال ريفيوز را " نه" زدم، و در قسمت واكسيانسيون نوشتم كارت واكسيناسيون لاتاري رو در سال ٢٠١٣ توسط دكتر فلاني در انكارا دارم
اگر برخي از دوستان خودشان را ريفيوز شده ميدانند حتما به كيس لاتاري خود در سايت سيس مراجعه كنند و جلوي كيس خود ببينند واقعا نوشته ريفيوز يا نه؟ و اگر اينطور باشه از سفارت دليل ريفيوز را بخوان اگر دليل جدي است ديگه اقدام نكنند! چون دوباره ريفيوز ميشن و تمام اين وقتشون هدر ميره بهتر وكيل ايشون دليل ريفيوز را ازنظر حقوقي بررسي كنند
موفق باشيد
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
(2015-08-06 ساعت 14:32)smpf نوشته:  فكر كنم متذكر شدم جواب سوال ريفيوز را " نه" زدم، و در قسمت واكسيانسيون نوشتم كارت واكسيناسيون لاتاري رو در سال ٢٠١٣ توسط دكتر فلاني در انكارا دارم
اگر برخي از دوستان خودشان را ريفيوز شده ميدانند حتما به كيس لاتاري خود در سايت سيس مراجعه كنند و جلوي كيس خود ببينند واقعا نوشته ريفيوز يا نه؟ و اگر اينطور باشه از سفارت دليل ريفيوز را بخوان اگر دليل جدي است ديگه اقدام نكنند! چون دوباره ريفيوز ميشن و تمام اين وقتشون هدر ميره بهتر وكيل ايشون دليل ريفيوز را ازنظر حقوقي بررسي كنند
موفق باشيد
ُسلام
لطفا لینکی که بتوانیم با دادن کیس نامبر لاتاری خودمان وضعیت آخر خود را ببینیم ذکر کنید.
مثلا من 2014AS000XXX در کجا وارد کنم تا وضعیت آخر آن موقع را ببینم.
ممنون
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، جواد حبيبي ، wayfarer ، reasonable ، alvan ، rezahoorjandi
(2015-08-06 ساعت 14:42)alireza51 نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 14:32)smpf نوشته:  فكر كنم متذكر شدم جواب سوال ريفيوز را " نه" زدم، و در قسمت واكسيانسيون نوشتم كارت واكسيناسيون لاتاري رو در سال ٢٠١٣ توسط دكتر فلاني در انكارا دارم
موفق باشيد
ُسلام
لطفا لینکی که بتوانیم با دادن کیس نامبر لاتاری خودمان وضعیت آخر خود را ببینیم ذکر کنید.
مثلا من 2014AS000XXX در کجا وارد کنم تا وضعیت آخر آن موقع را ببینم.
ممنون

الان كجا وضعيت خود رو چك ميكنيد در سيس پس همانجا كيس نامبر قبلي خود رو بزنيد البته صفرهاي قبل اش لازم نيست و مثل لاتاري كجا آپديت شدن خود را چك ميكرديد همه يكجاست
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، جواد حبيبي ، wayfarer ، alvan ، USA2014 ، rezahoorjandi
(2015-08-06 ساعت 14:44)smpf نوشته:  الان كجا وضعيت خود رو چك ميكنيد همانجا كيس نامبر قبلي خود رو بزنيد
ضمن تشکر
الان از https://ceac.state.gov/ceac/ وضعیت فعلی را چک می کنم.
جواب میده Invalid Immigrant Visa Case Number.
وضعیت کیلیرنس لاتاری 2014 خود را می خواهم بدانم چه شده است.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، جواد حبيبي ، wayfarer ، alvan ، rezahoorjandi
(2015-08-06 ساعت 14:50)alireza51 نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 14:44)smpf نوشته:  الان كجا وضعيت خود رو چك ميكنيد همانجا كيس نامبر قبلي خود رو بزنيد
ضمن تشکر
وضعیت کیلیرنس لاتاری ۲۰۱۴ خود را می خواهم بدانم چه شده است.

لطفا اينجوري بزنيد 2014ASxxxx و يا هر جوري كه در زمان لاتاري آپديت هاي خود ر چك ميكريد ما ٢٠١٣ ايي ام هنوز چك ميتونيم بكنيم و بعيد شما نتونيد!
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، wayfarer ، alvan ، پدی ، rezahoorjandi
(2015-08-06 ساعت 14:53)smpf نوشته:  
ضمن تشکر

لطفا اينجوري بزنيد 2014ASxxxx و يا هر جوري كه در زمان لاتاري آپديت هاي خود ر چك ميكريد ما ٢٠١٣ ايي ام هنوز چك ميتونيم بكنيم و بعيد شما نتونيد!

من چک کردم هنوز در مرحله administrative process هستم ضمنا در اخرین روزها ایمیلی دریافت کردم که سفارت ابوظبی گفته بود که ویزا نامیر نداریم
بازمانده لاتاری 2014  
پاسخ
تشکر کنندگان: Farnood1234 ، smpf ، wayfarer ، alvan ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-08-06 ساعت 15:45)جواد حبيبي نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 14:53)smpf نوشته:  
ضمن تشکر

من چک کردم هنوز در مرحله administrative process هستم ضمنا در اخرین روزها ایمیلی دریافت کردم که سفارت ابوظبی گفته بود که ویزا نامیر نداریم
دوست عزيزم تازه رسيدي به حرف من كه گفتم ما رفيوز نشديم. ويزا نامبر به اتمام رسيد
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، جواد حبيبي ، reasonable ، wayfarer ، alvan ، پدی ، rezahoorjandi ، alireza51
سلام به همه عزیزان .....من هم هنوز اپروو نشدم ....میخواستم بپرسم خیلی باید صبر کرد

Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
I-130 & I-797 & 420$ & priority number = ۲۰۱۵/04/01
----------------( Estimates )----------------
Approved = ۲۰۱۵/08
Case Number = ۲۰۱۵/09
Invoice ID Number: ۲۰۱۶/01
۲۰۱۶/02 = DS261 + 120$
۲۰۱۶/03 = DS260 + 325$
Current Visa Bulletin = ۲۰۱۶/06
Interview = ۲۰۱۶/۱۰
Entering USA (No Clearance) = ۲۰۱۶/11
ٍEntering USA (Clearance) = 2017/02
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، pari pari ، جواد حبيبي ، wayfarer ، reasonable ، alvan ، rezahoorjandi ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان