کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2015-10-21 ساعت 04:16)alireza51 نوشته:  
(2015-10-21 ساعت 04:08)فریاد تنها نوشته:  سلام دوستان سوالی داشتم بعد از اپروو مدارکی که فرستادیم معمولا تاریخ مصاحبه برای کی اعلام میشه؟
سلام
لطفا پبام خصوصی خودتان را چک کنید و در صورت امکان امضای خود را تکمیل کنید.
شما پس از ارسال مدارک(اسپانسر+ مدارک خودتان و بازمانده) کامپلیت می شوید.
در صورتیکه کارنت شده باشید و سفارت وقت داشته باشد حداکثر 45 روز به مصاحبه می روید.
اگر هم مثل آنکارا، وقت سفارت پر باشد و وقت نداشته باشد حدود ۲ تا ۳ ماه بعد کامپلیت و یا هر کی سفارت وقت داشت.
پس مصاحبه ابتدا به بولتن ویزا و کارنت شدن و سپس به خالی بودن وقت سفارت بستگی دارد.
آیا شما مدارک را پست کرده اید؟
آیا 325 دلار و فرم 260 را تکمیل کرده اید؟
آیا نامه کامپلیت را گرفته اید؟
سفارت محل مصاحبه شما کجاست؟
امضای شما جهت پاسخگویی بهتر کامل نیست.
روی جدول آخرین وضعیت دوستان کلیک کنید تا موقعیت خودتان را نسبت به بقیه متوجه شوید.
موفق باشید.

بله من تمام مدارک را فرستادم و تمام پولها را هم واریز کردم و الان منتظر تاریخ مصاحبه برای همسرم هستم مدارک را اواخر سپتامبر ارسال کردم

راهنمای روندکار بازماندگان لاتاری
جدول آخرین وضعیت دوستان
زندگی حس غریبیست که یک مرغ مهاجر دارد
بازمانده از لاتاری 2014، ورود به آمریکا 22 سپتامبر،ارسال مدارک همسر 3 اکتبر، pd همسر 6 اکتبر،اپروو 13مارچ
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، mehdi didam ، جواد حبيبي ، alireza51
سلام به همه دوستان
خیلی وقت بود که اینطرف ها پیدام نشده بود نه؟! :-)
خیلی خوشحالم که میبینم خیلی از دوستان کارشون پیش رفته و مصاحبه رفته اند. گسی هم ویزا گرفته بیاد اینجا دستی هم برای ما تکون بده؟ با نگاه کوتاهی که به مطالب چند صفحه گذشته کردم متوجه شدم که آقای alireza51 خیلی وقت میگذارن و جور ما رو میکشن و سوالات دوستان را با دقت کوشش زیادی پاسخ میدن. من از جانب خودم خیلی ازشون تشکر میکنم. فقط جناب علیرضا خان توجه کنید که بی هوا و از روی خیر خواهی از طرف دولت امریکا به کسی قول نیدید که توقع بیجا ایجاد نکنه. مراحلی که طی میشه تا دوستان ویزا بگیرند در طی این سالها تغییرات زیادی داشته ولی روند کلی همیشه یکی بوده. تنها روند زمانی بررسی و تایید تقاضا ها همیشه در حال تغییر بوده و هر آن هم ممکنه تغییری صورت بگیره. روند کلیرنس هم که اصلا گسی نمیدونه چقدر ممکنه طول بکشه!
به هر حال دوستان عزیز یک روز همه ی این برنامه ها تموم میشه و ویزا رو میگیرین و تشریف میارین اینجا و تازه اول بدو بدو!!
منو خیلی خوشحال تر میکنید اگه زیر همین پست بهم بگید کیا ویزا رو گرفتن و کیا اومدن اینوری!!
اگر هم سوالی هست که فکر میکنید من میتونم پاسخ بدم ، سوال را همینجا مطرح کنید و لینکشو برای من پیام خصوصی بگذارید.
موفق باشید!!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
(2015-10-21 ساعت 08:00)Shahabpk نوشته:  سلام به همه دوستان
خیلی خوشحالم که میبینم خیلی از دوستان ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،
به هر حال دوستان عزیز یک روز همه ی این برنامه ها تموم میشه و ویزا رو میگیرین و تشریف میارین اینجا و تازه اول بدو بدو!!
منو خیلی خوشحال تر میکنید اگه زیر همین پست بهم بگید کیا ویزا رو گرفتن و کیا اومدن اینوری!!
اگر هم سوالی هست که فکر میکنید من میتونم پاسخ بدم ، سوال را همینجا مطرح کنید و لینکشو برای من پیام خصوصی بگذارید.
موفق باشید!!

شهاب عزيز سلام و خوشحالم حالي از ما پرسيديد و اميدوارم بعنوان پيشكسوت اين تاپيك هميشه شاد و سلامت باشيد،

الان امدم خبر خوش ويزاي يكضرب چهارمين بازمانده ٢٠١٣ را اعلام كنم كه با تعجب و خوشحالي تمام
يكضرب ويزاي خود را
دقيقا بعد از دو سال گرفتند و از سفارت انكارا امدن بيرون انشالله از طريق پست بزودي ويزاي ايشود شده خود را بزودي خواهند گرفت،
همچنين از بابت سومين مهاجرسرايي ٢٠١٣ پرستو مهاجر كه ويزاشون ايشود نشد ناراحت شديم و آرزو ميكنم هر چه زودتر در كانادا ويزاشون ايشود شود،

بنده هم كه مطلع بوديد دومين ٢٠١٣ ايي بودم كه ١١٠ روز تقريبي است كه منتظر كليرنس هستم، انشالله بزودي تقدير ما هم نهايي شود،

شهاب عزيز بقيه (از هجده نفر ٢٠١٣) مصاحبه چند نفر ٢٠١٣ ايي ها در نوامبر تنظيم شده كه تا حالا نفر پنجم قطعا نوامبر مصاحبه دارند ، khmpعزيز، كه اميدوارم ايشان هم يكضرب بگيرند،
باز از زحمات قبلي شما تشكر ميكنم
موفق و كنار فرزند و همسر گل تون هميشه شاد و سلامت باشيد
به اميد ديدار
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
با نگاه کوتاهی که به مطالب چند صفحه گذشته کردم متوجه شدم که آقای alireza51 خیلی وقت میگذارن و جور ما رو میکشن و سوالات دوستان را با دقت کوشش زیادی پاسخ میدن. من از جانب خودم خیلی ازشون تشکر میکنم. فقط جناب علیرضا خان توجه کنید که بی هوا و از روی خیر خواهی از طرف دولت آمریکا به کسی قول نیدید که توقع بیجا ایجاد نکنه. مراحلی که طی میشه تا دوستان ویزا بگیرند در طی این سالها تغییرات زیادی داشته ولی روند کلی همیشه یکی بوده. تنها روند زمانی بررسی و تایید تقاضا ها همیشه در حال تغییر بوده و هر آن هم ممکنه تغییری صورت بگیره. روند کلیرنس هم که اصلا گسی نمیدونه چقدر ممکنه طول بکشه!
موفق باشید!!
سلام
نسبت بازماندگان لاتاری به کل گروه F2A عدد بسیاری کمی است.
اگر بازماندگان لاتاری نجنبند کلی عقب می افتند.
تمام همت و کوشش من رساندن سر موقع دوستان به مصاحبه است.
همواره در پست ها تاکید شده حالت ایده آل / پیش بینی و هرگز قول و وعده ای داده نشده است.
تمام جداول و پیش بینی ها فقط تا مصاحبه است.
مساله کلیرنس کاملا مجزا و سوا از نوشته های ماست.
من از نوشته های شما استفاده کردم و کل تایپیک را خواندم و با توجه به این که برنامه نویس و تحلیگر سیستم هستم، نقاط ضعف و قوت را شناسایی کردم و سعی کردم مسیری روشن و تصویری برای دوستان درست کنم.
متاسفانه آمارها را به سختی بدست می آورم و برای آن حتی مجبورم تماس های مکرر بگیرم و متاسفانه امضاهای دوستان هم بروز نبود و جدیدا کمی سرو سامان پیدا کرده است.
هم اکنون یک گروه فعال در تلگرام بار قسمت چت مربوط به این تایپیک را کم کرده و پاسخگوست و چکیده مطالب در سایت قرار می گیرد.

در پایان از دوست عزیز جناب حبیبی که در پشت صحنه ما و دوستان را از کمک های خودشون بهره مند می کنند کمال تشکر را دارم.

امیدوارم همه دوستان هر چه سریعتر کارهایشان پیش برود.

جدول آخرین وضعیت دوستان همراه با ایالت انتخابی
پاسخ
(2015-10-21 ساعت 13:37)smpf نوشته:  
خیلی خوشحالم که میبینم خیلی از دوستان ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،
موفق باشید!!

شهاب عزيز سلام و خوشحالم حالي از ما پرسيديد و اميدوارم بعنوان پيشكسوت اين تاپيك هميشه شاد و سلامت باشيد،

الان امدم خبر خوش ويزاي يكضرب چهارمين بازمانده ٢٠١٣ را اعلام كنم كه با تعجب و خوشحالي تمام
يكضرب ويزاي خود را
دقيقا بعد از دو سال گرفتند و از سفارت انكارا امدن بيرون انشالله از طريق پست بزودي ويزاي ايشود شده خود را بزودي خواهند گرفت،
همچنين از بابت سومين مهاجرسرايي ٢٠١٣ پرستو مهاجر كه ويزاشون ايشود نشد ناراحت شديم و آرزو ميكنم هر چه زودتر در كانادا ويزاشون ايشود شود،

بنده هم كه مطلع بوديد دومين ٢٠١٣ ايي بودم كه ١١٠ روز تقريبي است كه منتظر كليرنس هستم، انشالله بزودي تقدير ما هم نهايي شود،

شهاب عزيز بقيه (از هجده نفر ٢٠١٣) مصاحبه چند نفر ٢٠١٣ ايي ها در نوامبر تنظيم شده كه تا حالا نفر پنجم قطعا نوامبر مصاحبه دارند ، khmpعزيز، كه اميدوارم ايشان هم يكضرب بگيرند،
باز از زحمات قبلي شما تشكر ميكنم
موفق و كنار فرزند و همسر گل تون هميشه شاد و سلامت باشيد
به اميد ديدار
دوست عزيزم از تو و راهنماييهات ممنونم .باورم نشد که پاسمو بهم بر نگردوندند.
پاسخ
دوستان عزيزبراى همتون آرزوى موفقيت دارم.فقط خيلى ريلکس باشيد .مصاحبه من آنکارا بود ازم فقط پرسيدن که چند ساله ازدواج کردين,بچه داريد،عکس خواستن که دو تايى توش باشيم.مدارک اسپانسر وشواهد مالى .براشون سر کار بودن پتيشنر مهم بود.فقط خودتون وسطاش بگيد که ما کيس لاتارى بوديم و چه شد من وقتى توضيح دادم آفيسر رفت با يه آفيسر ديگه صحبت کردو بعد تصميم گرفت.موفق باشيد.
پاسخ
سلام دوستان

من یک سوال داشتم. کسانی‌ که نامهٔ کامپلت شدن کیس را از NVC دریافت کردن، براشون نامه بصورت ایمیل فرستاده شده یا با پست فرستاده شده؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، smpf ، alvan ، جواد حبيبي ، pari1392 ، khmp ، sam11
(2015-10-22 ساعت 01:23)baaraan2015 نوشته:  سلام دوستان

من یک سوال داشتم. کسانی‌ که نامهٔ کامپلت شدن کیس را از NVC دریافت کردن، براشون نامه بصورت ایمیل فرستاده شده یا با پست فرستاده شده؟ ممنون

بوسیله ایمیل

پاسخ
تشکر کنندگان: baaraan2015 ، smpf ، reasonable ، alvan ، جواد حبيبي ، pari pari ، pari1392 ، sam11 ، mehdi didam ، پدی
سلام دوستان .میشه منو راهنمایی کنین .ان وی سی ازم 2014 irs transcript خواسته .من گرین کارتم رو که گرفتم با پاس سفید برگشتم و برای همسرم اقدام کردم نه اونجا زندگی کردم نه موندم حالا اینو باید جکار کنم؟
اگه میشه لطف کنین سریع تر بهم جواب بدین .اعصابم خورد شده بعد از اینهمه علافی نمیفهمم چرا اینا اصلا کیس رو نمیخونن و عین ماشین به همه یه چیز میگن.یعنی اصلا وضع ما جامانده های لاتاری واسشون فرقی نداره.به خدا بعد از درد سر اسپانسر این یکی دیگه حسابی اشفته ام کرده.لطفا کمکم کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، جواد حبيبي ، alvan ، alireza51 ، Shahabpk ، sam11 ، mehdi didam
دوستان ضمنا گفته اگه لازم نیست که federal income tax returnرا فایل کنین کتبا بنویسین چرا منظورش چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، جواد حبيبي ، alvan ، alireza51 ، sam11
(2015-10-22 ساعت 17:15)خانوم دکتر 3 نوشته:  دوستان ضمنا گفته اگه لازم نیست که federal income tax returnرا فایل کنین کتبا بنویسین چرا منظورش چیه؟
سلام
پیام خصوصی خود را چک کنید.
احتمالا این مشکل از پر کردن فرم 864 شما رخ داده است.
در هر صورت خواسته آنها را انجام دهید.
نمونه نامه دستی موجود در صفحه 193 سایت را نیز بهتر بود ارسال میکردید.
در هر حال نگران نباشید فعلا از برنامه عقب نیستید.
موفق باشید.

پاسخ
تشکر کنندگان: خانوم دکتر 3 ، smpf ، جواد حبيبي ، alvan ، sam11
سلام و ممنونم اقای علیرضا.خدا به شما عمر با عزت بدهد که اینقدر مهربان و مثبت هستید.پیغامتونو گرفتم و انجام دادم منتظر جوابم.باشه من نامه صفحه 139 رو هم پر میکنم میفرستم.البته ایمیل میکنم چون میشه.شاید با همین کارم درست بشه و وقت مصاحبه رو بدن.ولی واقعا میگم خدمتتون اینا اصلا دقت کاری ندارن دوباره تو نامشون نوشتن پولو کامل ندادی و واسه دخترت باید فرم 260 پر کنی .در حالی که دخترم گرین کارت داره.خسته شدم از دستشون.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، smpf ، جواد حبيبي ، alvan ، pari1392 ، p.keyvan ، sam11
(2015-10-22 ساعت 17:38)خانوم دکتر 3 نوشته:  سلام و ممنونم اقای علیرضا.خدا به شما عمر با عزت بدهد که اینقدر مهربان و مثبت هستید.پیغامتونو گرفتم و انجام دادم منتظر جوابم.باشه من نامه صفحه 193 رو هم پر میکنم میفرستم.البته ایمیل میکنم چون میشه.شاید با همین کارم درست بشه و وقت مصاحبه رو بدن.ولی واقعا میگم خدمتتون اینا اصلا دقت کاری ندارن دوباره تو نامشون نوشتن پولو کامل ندادی و واسه دخترت باید فرم 260 پر کنی .در حالی که دخترم گرین کارت داره.خسته شدم از دستشون.
سلام
همه این روزها میگذرد.
امیدوارم همه دوستان سلامت باشند.
متاسفانه بروکراسی در آمریکا از حد نرمال خیلی بالاتر است و فشار اخیر وزارت امور خارجه به اداره مهاجرت یکم وضعیت را درهم کرده است.
صبور باشید و مراحل کار را دنبال دنبال کنید.
من اله توفیق

پاسخ
ممنون از راهنمایی دوست گرامیمون آقای علیرضا که گفتن نامه ی صفحه ی 193 نه 139.من امروز از دست اینا قاطیم.ببخشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، alvan ، smpf ، pari1392 ، جواد حبيبي ، sam11
(2015-10-22 ساعت 17:38)خانوم دکتر 3 نوشته:  سلام و ممنونم اقای علیرضا.خدا به شما عمر با عزت بدهد که اینقدر مهربان و مثبت هستید.پیغامتونو گرفتم و انجام دادم منتظر جوابم.باشه من نامه صفحه 139 رو هم پر میکنم میفرستم.البته ایمیل میکنم چون میشه.شاید با همین کارم درست بشه و وقت مصاحبه رو بدن.ولی واقعا میگم خدمتتون اینا اصلا دقت کاری ندارن دوباره تو نامشون نوشتن پولو کامل ندادی و واسه دخترت باید فرم 260 پر کنی .در حالی که دخترم گرین کارت داره.خسته شدم از دستشون.

سلام
نامه باید امضا اصل مطابق با امضا فرم I864 باشد و پست شود
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: خانوم دکتر 3 ، alireza51 ، alvan ، smpf ، pari1392 ، sam11 ، mehdi didam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان