کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
سلام و صد سلام بر دوستان عزیز و منتظر
دوستان من پس از یکسال امشب دوباره توانستم وارد مهاجرسرا شوم زیرا رمز ورودمان را گم کرده بودیم و به همبن نسبت کارمان عقب افتاد زیرا اطلاعاتمان کافی نبود حقیقت من از بازماندگان 2012 هستم که همسرم به تنهایی به آمریکا رفت و پس از اقدام کردن برای من و گرفتن پاس سفید به ایران بازگشت و الان در مرحله پرکردن فرم اسپانسر هستیم اما دقیقا نمیدانیم کدام فرم را پر کنیم خواهش میکنم دوستان راهنمایی کنند زیرا باید هرچه زودتر پر کنم مرسی از محبتتان لطفا فوری جواب دهید به امید تمام شدن انتظار همگی
خانوادگيF2A,تاريخ ارسال مدارك: 23ژانويه 2013 ,دريافت كيس نامبر:28 آگوست 2013,تاريخ واريز88$:20Feb,2014 تاريخ واريز 230$:6Mar,2014 ارسال فرم اسپانسر و جوينت اسپانسر و فرم DS-261 . تاریخ مصاحبه 1 ماه آپریل نتیجه برگه آبی
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، mehdi didam ، پدی ، ali_gh ، Elahvision ، Shahabpk ، abtin2015 ، lighter ، smpf ، powerb ، azar1348 ، pari pariaaa ، alireza51
(2014-03-12 ساعت 00:33)sam11 نوشته:  سلام و صد سلام بر دوستان عزیز و منتظر
دوستان من پس از یکسال امشب دوباره توانستم وارد مهاجرسرا شوم زیرا رمز ورودمان را گم کرده بودیم و به همبن نسبت کارمان عقب افتاد زیرا اطلاعاتمان کافی نبود حقیقت من از بازماندگان 2012 هستم که همسرم به تنهایی به آمریکا رفت و پس از اقدام کردن برای من و گرفتن پاس سفید به ایران بازگشت و الان در مرحله پرکردن فرم اسپانسر هستیم اما دقیقا نمیدانیم کدام فرم را پر کنیم خواهش میکنم دوستان راهنمایی کنند زیرا باید هرچه زودتر پر کنم مرسی از محبتتان لطفا فوری جواب دهید به امید تمام شدن انتظار همگی

سلام دوست عزیز خوشحالم از آشنائیتون و خوش اومدین یا به اصطلاح ول کام بک .برای مرحله اسپانسر باید از فرم I-864 استفاده کنین.این رو هم بدونین که باید 88$ رو پرداخت کرده باشین.موفق باشین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
(2014-03-11 ساعت 09:54)پدی نوشته:  نامه اسپانسری ما که رسیده به ان وی سی گفتند 30 روز کاری مدارک شما را بررسی میکنیم.البته گاهی منظور اینا 30 روز نوری کاری است!
تبریک میگم آقای دکتر
امیدوارم نتیجش حتما مثبت باشه
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، Shahabpk ، romance33 ، abtin2015 ، smpf ، mehdi didam ، powerb ، azar1348 ، pari pariaaa ، alireza51
سلام دوستان
من 88$ و 230$ را پرداخت كرده ام آيا بايد فرم i-864 EZ كه مخصوص كساني است كه فرم i-130 را پر كرده اند را پر كنم يا فرم i-864 كه 9 صفحه ميباشد با توجه به اينكه همسر من با داشتن پاس سفيد در ايران است و نميتواند اسپانسر من شود آيا ميتوان شخص ديگري به عنوان اسپانسر معرفي كرد؟از پاسخهاي سريعتان و راهنماييهايتان كمال تشكر را دارم.
خانوادگيF2A,تاريخ ارسال مدارك: 23ژانويه 2013 ,دريافت كيس نامبر:28 آگوست 2013,تاريخ واريز88$:20Feb,2014 تاريخ واريز 230$:6Mar,2014 ارسال فرم اسپانسر و جوينت اسپانسر و فرم DS-261 . تاریخ مصاحبه 1 ماه آپریل نتیجه برگه آبی
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، romance33 ، smpf ، ali_gh ، mehdi didam ، powerb ، azar1348 ، pari pariaaa ، alireza51
(2014-03-15 ساعت 02:38)sam11 نوشته:  سلام دوستان
من 88$ و 230$ را پرداخت كرده ام آيا بايد فرم i-864 EZ كه مخصوص كساني است كه فرم i-130 را پر كرده اند را پر كنم يا فرم i-864 كه 9 صفحه ميباشد با توجه به اينكه همسر من با داشتن پاس سفيد در ايران است و نميتواند اسپانسر من شود آيا ميتوان شخص ديگري به عنوان اسپانسر معرفي كرد؟از پاسخهاي سريعتان و راهنماييهايتان كمال تشكر را دارم.

دوست عزیز باید i-864 رو که 9 صفحه ای هست اول همسرتان پر کنن حتی اگه با پاس سفید ایران هستن . یکی دیگه هم اسپانسرتون باید پر کنه.شما میتوتنید از یک جوینت اسپانسر استفاده کنین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
سلام و فقط سلام و درود به تك تك منتظران و جدا افتادگان
با تمام وجود وخلوص قلب
براي تك تك كساني كه از خانواده گرامي خود در اين نوروز دور ماندن ، اميد به توفيق الهي و وصال را خواستارم.
و
سال جديد را با سخن ذيل به همه مهاجرسرايي ها تبريك ميگم:

زندگي حكمت اوست، چند برگي را تو ورق خواهي زد، مابقي را قسمت!

اسبي سفيد با پيام صلح، بركت، نجابت، آزادي، همدلي و همراهي، انشا... با نعل هاي طلايي بزودي خواهد رسيد.
اميدوارم اسب سال نودوسه تان بالدارباشد و بزودي بر آسمان آرزوهاي تان به پرواز در آيد.

سالي خوش همراه با شادكامي و سلامت براتون آرزو دارم
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
سلام دوستان
این سومین نوروزی است که تنهایی پای هفت سین میشینم. و البته همسر و دخترم هم اگر بتونن از مدرسه و کار مرخصی بگیرند پای اسکایپ با من هستند . و برای سومین بار بوسه های عیدی جای خودشونو به ستاره دو نقطه و قلب های رنگی رنگی و شکلک های اینترنتی میدن . ولی هیچ شکلک و ستاره دو نقطه ای نمیتونه جای یک بوسه ی عیدی واقعی را بگیره!! و ایشالا این آخرین بار باشه و هست . از صمیم قلب آرزو میکنم برای هیچکدوم از شما ها دوستان عزیز همچین چیزی اتفاق نیافته و اگر هم افتاده آخرین بار باشه که تحویل سال را بدور از خانواده هستید و بوسه های اینترنتی رد و بدل میکنید . متن زیر را یکی از دوستان برام فرستاده که متن نسبتا زیباییست . تقدیم به همه شما!
امیدوارم عید بابوسه هایش
بهاربا گلهایش
و سال نو با امید هایش
بر شما ای عزیز
پیشاپیش مبارک باشد
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
(2014-03-20 ساعت 14:57)Shahabpk نوشته:  سلام دوستان
این سومین نوروزی است که تنهایی پای هفت سین میشینم. و البته همسر و دخترم هم اگر بتونن از مدرسه و کار مرخصی بگیرند پای اسکایپ با من هستند . و برای سومین بار بوسه های عیدی جای خودشونو به ستاره دو نقطه و قلب های رنگی رنگی و شکلک های اینترنتی میدن . ولی هیچ شکلک و ستاره دو نقطه ای نمیتونه جای یک بوسه ی عیدی واقعی را بگیره!! و ایشالا این آخرین بار باشه و هست . از صمیم قلب آرزو میکنم برای هیچکدوم از شما ها دوستان عزیز همچین چیزی اتفاق نیافته و اگر هم افتاده آخرین بار باشه که تحویل سال را بدور از خانواده هستید و بوسه های اینترنتی رد و بدل میکنید . متن زیر را یکی از دوستان برام فرستاده که متن نسبتا زیباییست . تقدیم به همه شما!
امیدوارم عید بابوسه هایش
بهاربا گلهایش
و سال نو با امید هایش
بر شما ای عزیز
پیشاپیش مبارک باشد

سال نو مبارك
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، Shahabpk ، romance33 ، mehdi didam ، powerb ، ali_gh ، azar1348 ، pari pariaaa ، alireza51
شهاب عزیز با اینکه ما هم امسال وضع شما رو داریم اما خیلی متاثر شدم.امیدوارم امسال سال پایان دوری از خانواده باشد
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
سال نو بر تمام جاماندگان جهان مبارک
پاسخ
سلام دوستای عزیزم.سال نو رو به همه شما منتظران تبریک میگم و بعد از آرزوی سلامتی برای همتون امیدوارم سال دیگه همگیمون پای سفره هفت سین در کنار خانواده هامون باشیم.
پاسخ
به نام خدای بهار آفرین / بهار آفرین را هزار آفرین
به جمشید و آیین پاکش درود / که نوروز از او مانده در یادبود...
سال نو رو به همه دوستان عزیز تبریک میگم و امیدوارم که در سال جدید همه به آرزوهاشون برسن
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، smpf ، پدی ، Elahvision ، Shahabpk ، parsush ، mehdi didam ، AsemanAbee ، powerb ، ali_gh ، azar1348 ، pari pariaaa ، alireza51
دوستان عزیزم سال نو مبارک. امیدوارم بهترین ها برای همتون پیش بیاد . لحظه تحویل سال به یاده همتون بودم ..... امیدوارم آروزی مشترکمون به زودی محقق بشه.
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
(2014-03-20 ساعت 14:57)Shahabpk نوشته:  سلام دوستان
این سومین نوروزی است که تنهایی پای هفت سین میشینم. و البته همسر و دخترم هم اگر بتونن از مدرسه و کار مرخصی بگیرند پای اسکایپ با من هستند . و برای سومین بار بوسه های عیدی جای خودشونو به ستاره دو نقطه و قلب های رنگی رنگی و شکلک های اینترنتی میدن . ولی هیچ شکلک و ستاره دو نقطه ای نمیتونه جای یک بوسه ی عیدی واقعی را بگیره!! و ایشالا این آخرین بار باشه و هست از صمیم قلب آرزو میکنم برای هیچکدوم از شما ها دوستان عزیز همچین چیزی اتفاق نیافته و اگر هم افتاده آخرین بار باشه که تحویل سال را بدور از خانواده هستید و بوسه های اینترنتی رد و بدل میکنید . متن زیر را یکی از دوستان برام فرستاده که متن نسبتا زیباییست . تقدیم به همه شما!
امیدوارم عید بابوسه هایش
بهاربا گلهایش
و سال نو با امید هایش
بر شما ای عزیز
پیشاپیش مبارک باشد

شهاب جان
امیدوارم و مطمئنم که به زودی زود در کنار خانواده و دختر گلت خواهی بود ، کمی حالم گرفته شد از شنیدن قصه این دوری شما ، ولی مطمئنم روزهای بسیار خوش آینده ، همه این دلتنگیها رو جبران خواهد کرد /
عیدت مبارک
اما نه صد سال به این سالها .... صد سال به اون سالها که خوش و خرم در کنار خانواده ات باشی

(2014-03-21 ساعت 13:37)romance33 نوشته:  سلام دوستای عزیزم.سال نو رو به همه شما منتظران تبریک میگم و بعد از آرزوی سلامتی برای همتون امیدوارم سال دیگه همگیمون پای سفره هفت سین در کنار خانواده هامون باشیم.

عید شما هم مبارک
من برای شما آرزوی ویژه میکنم ، امیدوارم هر چه زودتر شما هم در کنار همسر گرامیتون روزهای خوشی رو آغاز کنید
خودش میبردت هرجا دلش خواست /// به هر جا برد بدون ساحل همونجاست
**18 / آنکارا ، دسامبر 2012 / صدور ویزا همراه با چند تیک اضافه !! 24 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Elahvision ، Shahabpk ، smpf ، پدی ، AsemanAbee ، amjad ، powerb ، alvan ، ali_gh ، baba manam sanaz ، azar1348 ، pari pariaaa ، alireza51
دوستان عزیز ازحالا به فکر یک جوینت اسپانسر باشید
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان