کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
سلام دوستان
با کمی تاخیر، سال نو مبارک
ایشاله همگی همیشه سلامت باشید.
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi didam ، Shahabpk ، parsush ، smpf ، پدی ، romance33 ، azar1348 ، pari pariaaa ، زری وحدتی ، alireza51
دوستان فکر کنم منم دارم اپرو میشم چون الان پست دیسیژن شده استاتوسم ولی ایمیل نیومده !!! معضل بعدی
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
(2014-04-05 ساعت 18:47)parsush نوشته:  دوستان فکر کنم منم دارم اپرو میشم چون الان پست دیسیژن شده استاتوسم ولی ایمیل نیومده !!! معضل بعدی
سلام
تبريك و تبريك و فقط تبريك
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، parsush ، پدی ، romance33 ، ali_gh ، mehdi didam ، azar1348 ، pari pariaaa ، alireza51
(2014-04-05 ساعت 18:47)parsush نوشته:  دوستان فکر کنم منم دارم اپرو میشم چون الان پست دیسیژن شده استاتوسم ولی ایمیل نیومده !!! معضل بعدی

تبریک میگم و مطمئن باشید که اپروو شدید . نامه هم به زودی به دستتون میرسه. خودتونو آماده کنید برای مرحله ی بعدی!
Smile
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: parsush ، گل نهال ، پدی ، romance33 ، mehdi didam ، ali_gh ، alvan ، smpf ، azar1348 ، pari pariaaa ، alireza51
ویزا بولتن ماه می تغییری نکرد

If the return rate for this visa category decreases, the retrogression may come sooner than spring of FY2014. There is a 50% return rate worldwide for F2A visas which may be due to the fact that some applicants will convert to Immediate Relative visas in order to take advantage of the Provisional Waiver Program or some marriages may terminate before the visa is available.

DOS also anticipates that the F2A worldwide visa preference category will retrogress by the last quarter of FY2014. DOS will include visa retrogression predictions in future visa bulletins.

This means that F2A category for spouses and children of permanent residents is likely to retrogress around July 2014 for World-wide, India, Philippines and China category and in early 2014 for Mexico.
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: ali_gh ، alvan ، smpf ، azar1348 ، romance33 ، Shahabpk ، mehdi didam ، pari pariaaa ، زری وحدتی ، alireza51
(2014-04-09 ساعت 22:43)پدی نوشته:  ویزا بولتن ماه می تغییری نکرد

If the return rate for this visa category decreases, the retrogression may come sooner than spring of FY2014. There is a 50% return rate worldwide for F2A visas which may be due to the fact that some applicants will convert to Immediate Relative visas in order to take advantage of the Provisional Waiver Program or some marriages may terminate before the visa is available.

DOS also anticipates that the F2A worldwide visa preference category will retrogress by the last quarter of FY2014. DOS will include visa retrogression predictions in future visa bulletins.

This means that F2A category for spouses and children of permanent residents is likely to retrogress around July 2014 for World-wide, India, Philippines and China category and in early 2014 for Mexico.

سلام
توجه دوستان را به پاراگراف جديدي كه در بولتن ويزاي مربوط به ماه مي در مورد كتگوري اف تو ا درج شده جلب ميكنم كه به نظر ميرسد احتمال وقوع پس رفت يا عدم تغيير تاريخ كارنت شدن براي اين كتگوري را در چند ماه آتي خبر ميدهد.
لطفا شما هم مطالعه كنيد و اعلام نظر فرماييد كه داره چه اتفاقي ميافته!!!
دعا ميكنم دوستاني مثل "پدي " و "shahabpk" و دوستان عزيز ديگه كه تقدم تاريخ دارند، هرچه سريعتر كارنت شوند تا هرچه زودتر به خانواده بپيوندند و اميدي هم به كارنت شدن نفرات بعدي كه پشت سر ايشون هستند، پديدار شود.
به هر حال من هنوز نفهميدم پس رفت براي ما خوب هست يا نه؟
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، پدی ، azar1348 ، parsush ، romance33 ، alvan ، Shahabpk ، mehdi didam ، pari pariaaa ، زری وحدتی ، alireza51
(2014-04-10 ساعت 10:01)smpf نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 22:43)پدی نوشته:  This means that F2A category for spouses and children of permanent residents is likely to retrogress around July 2014 for World-wide, India, Philippines and China category and in early 2014 for Mexico.
به نظر ميرسد احتمال وقوع پس رفت يا عدم تغيير تاريخ كارنت شدن براي اين كتگوري را در چند ماه آتي خبر ميدهد.
خوب این خودش داره میگه برای چهار ملیتی که دارن با جمعیتشون دنیارو میبلعن
و ربطی به ایران نداره
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، پدی ، azar1348 ، parsush ، romance33 ، mehdi didam ، pari pariaaa ، alireza51
دوستان ما رسما بعد از 4.5 ماه اپروو شدیم و نامه پستی رسید اما ایمیلی نیومد فکر کنم باید زنگ بزنم بهشون تذکر بدم Big Grin خب حالامن هیچ کاری نکنم تا اونا خبر بدن درسته؟
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
(2014-04-11 ساعت 14:21)parsush نوشته:  دوستان ما رسما بعد از 4.5 ماه اپروو شدیم و نامه پستی رسید اما ایمیلی نیومد فکر کنم باید زنگ بزنم بهشون تذکر بدم Big Grin خب حالامن هیچ کاری نکنم تا اونا خبر بدن درسته؟

هوراااااااااااااااااااااا دوسی جونم تبریک.دیدی گفتم اینقدر نگران نباش و روش زوم نکن. Big Grin نه عزیزم خود ان وی سی بهت خبر میده. Wink
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: parsush ، ali_gh ، پدی ، Shahabpk ، mehdi didam ، smpf ، pari pariaaa ، زری وحدتی ، alireza51

سلام
توجه دوستان را به پاراگراف جديدي كه در بولتن ويزاي مربوط به ماه مي در مورد كتگوري اف تو ا درج شده جلب ميكنم كه به نظر ميرسد احتمال وقوع پس رفت يا عدم تغيير تاريخ كارنت شدن براي اين كتگوري را در چند ماه آتي خبر ميدهد.
دعا ميكنم دوستاني مثل "پدي " و "shahabpk" و دوستان عزيز ديگه كه تقدم تاريخ دارند، هرچه سريعتر كارنت شوند تا هرچه زودتر به خانواده بپيوندند و اميدي هم به كارنت شدن نفرات بعدي كه پشت سر ايشون هستند، پديدار شود.
به هر حال من هنوز نفهميدم پس رفت براي ما خوب هست يا نه؟

سلام مجدد بعد از غیبت طولانی
البته بودم ولی حس نوشتن نبود!
چیزی که اینجا نوشته معنیش اینه که به احتمال 50% در ماه آینده کتگوری F2A به جولای 2014 پس رفت خواهد کرد. بطور واضح دلیلش افزایش سطح اپرووال در متقاضیان کشور هایی مثل مکزیک ، چین و فیلیپین هست . البته این موضوع روی پرونده های ما هم تاثیر خواهد گذاشت. متاسفانه!
خانم من روز چهارشنبه با NVC تماس گرفته و بهش گفتن پروندشو فرستادیم سفارت ولی سایت CEAC نشون میده که پرونده من هنوز تو NVC هست و منتظر کارنت شدن! NVC به خانمم گفته چون به یکباره حجم پرونده ها زیاد شده ممکنه طول بکشه تا بهش وقت بدن باید صبر داشته باشید و اینا ... همون مضخرفات همیشگی ...

به خانم parsush هم بابت اپرووالشون تبریک میگم. عجله نکنید صبر کنید خودشون بگن چی میخوان . زودتر انجام بدید قاطی میکنن پروندتون عقب میافته! خیلی خنگ تر از این حرفها تشریف دارن!

romance33 عزیز از دعای خیر شما هم ممنونم! Smile
دیگه همین ...
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
(2014-04-12 ساعت 11:33)Shahabpk نوشته:  

If the return rate for this visa category decreases, the retrogression may come sooner than spring of FY2014. ....

سلام
توجه دوستان را به پاراگراف جديدي كه در بولتن ويز....

سلام مجدد بعد از غیبت طولانی....

همین الان دیدم تو ایمیلی که برای من اومده این نوشته شده:
*NOTE: For May, F2A numbers EXEMPT from per-country limit are available to applicants from all countries with priority dates earlier than 15APR12. F2A numbers SUBJECT to per-country limit are available to applicants chargeable to all countries EXCEPT MEXICO with priority dates beginning 15APR12 and earlier than 08SEP13. (All F2A numbers provided for MEXICO are exempt from the per country limit; there are no F2A numbers for MEXICO subject to per-country limit.)
خب این معنیش اینکه که کسانی که PD قبل از 15 آپریل 2012 دارن (مثل من) شامل محدودیت کشوری نمیشن . کسانی که PD اونها در حد فاصل بین 15APR12 و 08SEP13 هست بجز مکزیک شامل محدودیت کشوری میشن . در اصل برای مکزیکی ها محدودیت کشوری وجود نداره. (لابد پارتیشون خیلی کلفته خب!!!)
بطور کلی معنیش اینه که احتمالا پس رفت شامل کسانی میشه که PD بعد از 8 سپتامبر 2013 دارن.
خب فکر کنم این برای دوستان ما اینجا خبر خوبی نبود!! Sad
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
ويزا بولتن مي هم خبري نشد ،درسته!!!!!!!!!!!
ولي فکر نکنم اوضاع به اين بديها باشه ها...
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، romance33 ، گل نهال ، smpf ، pari pariaaa ، mehdi didam ، alvan ، alireza51
ORLDWIDE F2A: From early 2013 through September 2013, the level of demand for numbers in this preference category was extremely low. As aresult, the F2A cut-off date was advanced at a very rapid pace, in an attempt to generate demand so that the annual numerical limit could be fully utilized. As readers of the Visa Bulletin were advised during that time, such cut-off date advances were not expected to continue, and at some point they could stop, or retrogression might be required.

The level of demand being experienced for FY-2014 has resulted in the Worldwide F2A cut-off date being held since October. Despite no forward movement of the cut-off date, the level of demand has continued to increase dramatically. At the current rate, such demand will require a retrogression of the F2A cut-off date within the next several months. That action would be necessary to hold number use within the annual numerical limit.

MEXICO F2A: Despite an earlier retrogression of this cut-off date, the level of demand remains extremely heavy. As a result, it is likely that another retrogression of this cut-off date will be required to hold number use within the annual numerical limit.
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، parsush ، Elahvision ، smpf ، ali_gh ، pari pariaaa ، mehdi didam ، alvan ، alireza51
دوستان یه مشورت میخواستم لطفا.
اول اینکه الان که من اپروو شدم "وقتی که خودشون اعلام کردن "، بجز فرمی که باید آنلاین پر کنم و پرداخت پول مدرکی هم باید بفرستم؟ و اگه آره چه مدارکی؟ چون من الان ایرانم و میخوام مدارک رو بدم کسی ببره تا یکی از دوستان اونجا لطف کنه و برام پست کنه ان وی سی. و دیگه اینکه اگه من بخوام بیشتر اینجا بمونم ( مثلا دو ماه دیگه) آیا مشکلی برای پروندمون پیش نمیاد؟
توضیح اینکه من الان دو ماهه ایرانم.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، ali_gh ، گل نهال ، romance33 ، smpf ، alvan ، pari pariaaa ، mehdi didam ، زری وحدتی ، alireza51
(2014-04-14 ساعت 21:02)parsush نوشته:  دوستان یه مشورت میخواستم لطفا.
اول اینکه الان که من اپروو شدم "وقتی که خودشون اعلام کردن "، بجز فرمی که باید آنلاین پر کنم و پرداخت پول مدرکی هم باید بفرستم؟ و اگه آره چه مدارکی؟ چون من الان ایرانم و میخوام مدارک رو بدم کسی ببره تا یکی از دوستان اونجا لطف کنه و برام پست کنه ان وی سی. و دیگه اینکه اگه من بخوام بیشتر اینجا بمونم ( مثلا دو ماه دیگه) آیا مشکلی برای پروندمون پیش نمیاد؟
توضیح اینکه من الان دو ماهه ایرانم.

سلام عزیزم.شما الان بعد از اپروو شدنت نمیتونی همینجوری فرمی رو پر کنی و یا اینکه مبلغی رو پرداخت کنی.باید منتظر بمونی تا برات کیس نامبر و اینوویس نامبر بیاد .بعد از اون ها اول 88$ رو پرداخت کنی و بعد پشت سرش فرم های ساپورت رو پر کنی (اسپانسر) و بعد هم دوباره ترجمه ها ازولببع از پرداخت 230$ باید فرستاده بشه.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان