کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2014-05-24 ساعت 19:56)Shahabpk نوشته:  
(2014-05-24 ساعت 18:53)hosa نوشته:  دوستان سلام میشه لطفا آدرس سایتی رو که از اونجا با کیس نامبر میشه مراحل رو پیگیری کرد برای من بنویسید لطفا؟ خیلی ممنون از توجهتون.
سلام
فکر کنم دنبال این میگردید:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx

دوستان خیلی ممنون از پاسختون. من برام یه سوال پیش اومده و اونهم اینکه این آدرس برای چی هست ؟ وکیل پدر من این آدرس رو برام فرستاده تا کیس پدرم رو از اینجا دنبال بکنم. آیا این اشتباه هست؟
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، پدی ، sam11 ، Shahabpk ، sce ، mehdi didam ، ali_gh ، زری وحدتی ، alireza51
(2014-05-24 ساعت 21:57)hosa نوشته:  
(2014-05-24 ساعت 19:56)Shahabpk نوشته:  
(2014-05-24 ساعت 18:53)hosa نوشته:  دوستان سلام میشه لطفا آدرس سایتی رو که از اونجا با کیس نامبر میشه مراحل رو پیگیری کرد برای من بنویسید لطفا؟ خیلی ممنون از توجهتون.
سلام
فکر کنم دنبال این میگردید:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx

دوستان خیلی ممنون از پاسختون. من برام یه سوال پیش اومده و اونهم اینکه این آدرس برای چی هست ؟ وکیل پدر من این آدرس رو برام فرستاده تا کیس پدرم رو از اینجا دنبال بکنم. آیا این اشتباه هست؟
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do
پدر من هم از بازماندگان سال 2013 هست. وقتی کیس نامبرش رو در این آدرس چک میکنم در مرحله Initial Review نشون میده.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، پدی ، sam11 ، sce ، mehdi didam ، ali_gh ، alireza51
هفته دیگه ان شاله ما هم عازم هستیم.دست راست آقا شهاب بالای سر ما یه کلیرنس 4 ماهه بخوریم خیلی هم راضی هستیم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
در ایوظبی اوامر بود در خدمتیم.اگه می دونستم سرنوشت من اینقدر با ابوظبی گره خورده ور دست ملیکا وشوهرش میشدم وخط دبی ابوظبی کار میکردم
پاسخ
با سلام به همه دوستان. اقای پدی شما باید یک ضرب ویزا را بگیرید و اصلا دور کلیر و ملیر خط بکشید چون شما وامثال شما به قدر کافی کلیر شدید و فقط به ویزا و خانواده فکر کنید نه چیز دیگه انشاالله دو سه هفته دیگه توی امریکا هستید و بس
به امید اون روزی که همه بازماندگان لاتاری لعنتی پیش خانواده هاشون باشن
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: lighter ، smpf ، پدی ، romance33 ، sce ، mehdi didam ، Shahabpk ، ali_gh ، sam11 ، iraj im ، parsush ، alireza51
(2014-05-25 ساعت 00:20)پدی نوشته:  هفته دیگه ان شاله ما هم عازم هستیم.دست راست آقا شهاب بالای سر ما یه کلیرنس 4 ماهه بخوریم خیلی هم راضی هستیم

دکتر جان شما دیگه نیازی به کلیرنس ایشالا نخواهی داشت.شما واسه یه ضرب برو.دعای خیر همه ما بدرقه راه شماست.پیروز و تندرست باشین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، mehdi didam ، Shahabpk ، پدی ، alvan ، smpf ، amjad ، ali_gh ، azem2014 ، sam11 ، iraj im ، parsush ، sh-p ، زری وحدتی ، alireza51
(2014-05-25 ساعت 08:34)romance33 نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 00:20)پدی نوشته:  هفته دیگه ان شاله ما هم عازم هستیم.دست راست آقا شهاب بالای سر ما یه کلیرنس 4 ماهه بخوریم خیلی هم راضی هستیم

دکتر جان شما دیگه نیازی به کلیرنس ایشالا نخواهی داشت.شما واسه یه ضرب برو.دعای خیر همه ما بدرقه راه شماست.پیروز و تندرست باشین.

اختیار دارین قربان ، شما دیگه ایشالا یکضرب میگیری تلافی ما را میکنی! بعدش من میدونم و سفارت ارمنستان!! Big Grin ما که از بس سماق مکیدیم دیگه سماقهای بازار تموم شده. حضرت ایوب بود تا حالا صبرش تموم شده بود!!!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، alvan ، romance33 ، smpf ، ali_gh ، mehdi didam ، sam11 ، parsush ، sh-p ، حاجی واشنگتن ، alireza51

به سلامتی آقای دکتر،ما منتظر ویزای یه ضرب هستیماااااااااااااا
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، alvan ، گل نهال ، mehdi didam ، smpf ، romance33 ، sam11 ، sh-p ، alireza51
خداییش فکر میکردم کار راحتیه !!
به خودم گفتم میری خودتو مشغول جمع جور کردن کارات میکنی تا کلیرنست بیاد. ولی هنوز هیچی نشده دارم دیوانه میشم !!! یعنی همه ی اون ماجرا های قبلی یکطرف ، این قسمت کلیرنسش یکطرف !!!! هر روزش داره یکسال میگذره!!!
دکتر جان امیدوارم و دعا میکنم که یکضرب ویزا رو بگیری که سخته !!!!!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
(2014-05-23 ساعت 16:19)smpf نوشته:  
(2014-05-23 ساعت 12:17)romance33 نوشته:  smpf دوست خوبم .ممنونم از زحمتی که کشیدی.PD من 1 آگوست 2013 هستش .لطفاً تو جدولتون تغییرش بدین. نکنه میخوای رکورد من رو بزنی؟Big Grin فعلاً من رکورد دار اپروو هستم 20 روز.Big Grin

سلام و با شرمندگی فکرکنم ، Iraj جان رکورد دار تاریخ اپروو هستند؟

مرسی که یادی از ما کردید.ولی چه فایده که الان هیچی به هیچی شدیم Wink
CATEGOATY:F2A
periority date:21 oct
approval:8nov
nvc case number:13 december
case no:ANK201384****
جامانده از لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، پدی ، romance33 ، ali_gh ، sam11 ، alvan ، Shahabpk ، mehdi didam ، parsush ، sh-p ، alireza51
سلام
از فرای بی خوابی های متعدد که انگار نمیخواد دست از سر ما برداره!
چرا این تاپیک انقدر ساکت مونده؟!
کسی از دکتر خبر داره؟ دکتر جان ایشالا که ویزای یکضرب را داری بار میزنی. منم 30 می یکبار آپدیت شدم .
دوستان گلم این موضوعی را که میگم جدی بگیرید . سیستم مهاجرت از طریق بستگان در آمریکا چه nvc و چه سفارت و کسانی که مصاحبه میکنند ، خیلی به اینکه درخواست کننده در داخل خاک امریکا اقامت داره ، کار میکنه و مالیات میده اهمیت میدهند . این جزء اولویت ها شونه! چندی پیش وقتی که آخرین ایمیل ویزا بولتن برام اومد دقیقا به این موضوع درش اشاره شده بود . تو چند صفحه قبل همین تاپیک متنشو آوردم . مستقیما اشاره شده بود به این موضوع که ، کسانی را که در شرایطی اینچنینی هستند را بدون محدودیت تعداد ویزا در اولویت قرار میدن ولی بقیه به زمان های دور تر سپرده میشن . من قبلا هم به این مسئله اشاره کرده بودم.
میدونم که دور شدن خانواده ها از هم چقدر سخت و دردناکه. خودم یک نمونشم . ولی این را برای اونهایی که رفتن و با پاس سفید برگشتن پیش همسرانشون عرض میکنم . فکر نمیکنید همین باعث بشه که پرونده همسرتون به تاخیر بیافته؟
همون برگه ی مالیاتی 2013 همسرم باعث شد تقریبا افسر مصاحبه کننده هیچی بجز یک احوال پرسی ساده ازم نپرسه!! Smile
به زودی یک سفرنامه مینویسم.
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
(2014-06-02 ساعت 04:27)Shahabpk نوشته:  سلام
از فرای بی خوابی های متعدد که انگار نمیخواد دست از سر ما برداره!
چرا این تاپیک انقدر ساکت مونده؟!
کسی از دکتر خبر داره؟ دکتر جان ایشالا که ویزای یکضرب را داری بار میزنی. منم 30 می یکبار آپدیت شدم .
دوستان گلم این موضوعی را که میگم جدی بگیرید . سیستم مهاجرت از طریق بستگان در آمریکا چه nvc و چه سفارت و کسانی که مصاحبه میکنند ، خیلی به اینکه درخواست کننده در داخل خاک آمریکا اقامت داره ، کار میکنه و مالیات میده اهمیت میدهند . این جزء اولویت ها شونه! چندی پیش وقتی که آخرین ایمیل ویزا بولتن برام اومد دقیقا به این موضوع درش اشاره شده بود . تو چند صفحه قبل همین تاپیک متنشو آوردم . مستقیما اشاره شده بود به این موضوع که ، کسانی را که در شرایطی اینچنینی هستند را بدون محدودیت تعداد ویزا در اولویت قرار میدن ولی بقیه به زمان های دور تر سپرده میشن . من قبلا هم به این مسئله اشاره کرده بودم.
میدونم که دور شدن خانواده ها از هم چقدر سخت و دردناکه. خودم یک نمونشم . ولی این را برای اونهایی که رفتن و با پاس سفید برگشتن پیش همسرانشون عرض میکنم . فکر نمیکنید همین باعث بشه که پرونده همسرتون به تاخیر بیافته؟
همون برگه ی مالیاتی 2013 همسرم باعث شد تقریبا افسر مصاحبه کننده هیچی بجز یک احوال پرسی ساده ازم نپرسه!! Smile
به زودی یک سفرنامه مینویسم.
سلام
فكر كنم ما تو شوك رتروگرس هستيم ولي از بابت شما خوشحاليم كه مصاحبه شديد و نگران تاريخ پروريتي هم نيستيد و به اميد خدا با توجه به آپديت شدن شما پس از ده روز يعني پرونده شما رفت براي بررسي كه اين هم تبريك دارد و بزودي زود هم هورااااااااي اصلي را براي شما ميكشيم و شما در كانون گرم خانواده از شيريني هاي فرزند گراميتان بهره مي بريد،
من كه شخصا منتظر سفرنامه شما هستم و قبلا خيلي خيلي تشكر ميكنم،
اميدوارم از خط شكن بازماندگان ٢٠١٣ دكتر عزيز هم بزودي خبر هاي خوش بشنويم،

اقا بيشتر اينورها سر بزن كه اين چند هفته هم براتون زودتر بگذره و ما هم از تجربه شما بهره مند بشيم،
باز ممنون از پيغامتون
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، azem2014 ، Shahabpk ، amjad ، پدی ، parsush ، ali_gh ، abtin2015 ، romance33 ، sam11 ، azar1348 ، sh-p ، mehdi didam ، nedaba ، lighter ، alireza51
آقا شهاب آخه ما چجوری باید بهشون بگیم که الان آمریکا هستیم ؟ تا زمانی که تو سفارت مدارکه سیویل ما رو نخوان که معلوم نمیشه.
به نظرتون الان زنگ زدن و پیگیر شدن و گفتن برنامه لاتری قایده داره؟ ما الان invoice numberرو گرفتیم ولی خبری نیست.
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، ali_gh ، abtin2015 ، romance33 ، sam11 ، Shahabpk ، azar1348 ، sh-p ، mehdi didam ، nedaba ، alireza51
سلام .من همین الان از دبی رسیدم.امروز مصاحبه داشتم وبرای اقتدا به شهاب عزیز کلیرنس خوردم تا با هم سایت راچک کنیم گفت حدود 4 ماه طول میکشه.اما اونی که باور کنه من نیستم.نکته مهم وجود خانواده در امریکا وزندگی در اونجا را 2 بار از من پرسیدن
پاسخ
سلام اقای دکتر اولا رسیدن به خیر و دوما تبریک به خاطر مصاحبه
بالاخره شما از نعمت کلیر بی نصیب نموندید انشاالله هر چه زود تر کلیرنس شوید برید پیش خانواده
ولی هر موقع تونستید یک توضیحی از مصاحبه بدید تشکر
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، ali_gh ، abtin2015 ، پدی ، romance33 ، sam11 ، Shahabpk ، azar1348 ، sh-p ، mehdi didam ، mohammadg846 ، nedaba ، lighter ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان