کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2014-06-13 ساعت 17:56)SHABAH51 نوشته:  هفت ماه و هشت روز ( 220 روز کامل) انتظار در تنهایی مطلق ، فقط برای اپروو شدن! یعنی کم کم به حول قوه الهی دارم رکورد کلیرنس نشده های 2013 رو هم میزنم !! حالا بماند انتظار برای به نتیجه رسیدن زحمات خواهران و برادران NVC و بعد هم جگرگوشه هایم در سفارت و ادمینسترینگ پروسسینگ و قس علیهذا Cool

این هم یک بیت از سروده های قدیم ام:
گردهد پاداش این صبر و گذشت/ تاس تو آید به ناگه هفت و هشت!

دوست عزیزم خوشحالم که بالاخره قدم روی چشم ما گذاشتین و به اینجا سری زدین.دیدن اسمتون در تشکر ها و پستتون برای من خیلی خوشحال کننده بود.ایشالا برای شما هم به زودی درست میشه و به همسر نازنین و دختر دلبندتان میپیوندین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، alvan ، smpf ، sce ، SHABAH51 ، Shahabpk ، ali_gh ، abtin2015 ، parsush ، mehdi didam ، azar1348 ، azem2014 ، nedaba ، lighter ، sam11 ، زری وحدتی ، alireza51
(2014-06-13 ساعت 23:08)romance33 نوشته:  
(2014-06-13 ساعت 17:56)SHABAH51 نوشته:  هفت ماه و هشت روز ( 220 روز کامل) انتظار در تنهایی مطلق ، فقط برای اپروو شدن! یعنی کم کم به حول قوه الهی دارم رکورد کلیرنس نشده های 2013 رو هم میزنم !! حالا بماند انتظار برای به نتیجه رسیدن زحمات خواهران و برادران NVC و بعد هم جگرگوشه هایم در سفارت و ادمینسترینگ پروسسینگ و قس علیهذا Cool

دوست عزیزم خوشحالم که بالاخره قدم روی چشم ما گذاشتین و به اینجا سری زدین.دیدن اسمتون در تشکر ها و پستتون برای من خیلی خوشحال کننده بود.ایشالا برای شما هم به زودی درست میشه و به همسر نازنین و دختر دلبندتان میپیوندین.

سلام چقدر مدتي است سكوت فرا گرفته اينجا رااااااااا
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Shahabpk ، alvan ، ali_gh ، nedaba ، SHABAH51 ، پدی ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
سلام
ببخشید در مرحله nvcباید کاری انجام بدهیم یا خودشان برایمان تاریخ دعوت به سفارت را میفرستن ؟
چون من هیچی در باره این مرحله نمیدونم ممنون از راهنمایی های شما ؟
در ضما" از تاریخی که پرونده به nvcمیرود چه مدت طول میکشد که وقت سفارت رو بفرستن؟
سپاسگزارم از راهنمای های شما دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، azem2014 ، ali_gh ، alvan ، nedaba ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
دوستان الان 4 ماه از انتقال پرونده من از uscisبهnvcمیگذره اما هیچ خبری نیست ایا روال همینه؟ یا باید کاری انجام میدادم که ندادم؟

امید وارم همتون به خواسته دلتون برسید .ومی رسید انشاالله
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، azem2014 ، ali_gh ، alvan ، nedaba ، parsush ، mehdi didam ، sam11 ، زری وحدتی ، alireza51
دوست عزیز
من هم مثل شما هستم و کاملا"درک میکنم انتظار خیلی سخته ولی راهی هم نداریم جز تحمل انشالله به زودی انتظار تموم میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، azem2014 ، ali_gh ، alvan ، nedaba ، mehdi didam ، alireza51
(2014-06-13 ساعت 23:08)romance33 نوشته:  

سلام خدمت همه دوستان عزیز- همونطور که رومانس عزیز گفتن انشاله به امید خدا هر چه سریعتر کارهاتون درست بشه و در کنار همسر مهربون و دختر گلتون یه زندگی شیرین و موفقت رو همیشه داشته باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: ali_gh ، alvan ، lotus_8491 ، nedaba ، smpf ، SHABAH51 ، romance33 ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
سلام دوستان
من ویزامو یکضرب گرفتم الان یه سوال دارم من موقع ثبت نام متاهل بودم و اسم همسرم را نوشتم ولی بعد از قبولی از هم طلاق گرفتیم و من تنها رفتم ابو ظبی الان میخواهیم با هم ازدواج کنیم و ویزای من تا 6 اذر 93 اعتبار داره ایا من میتونیم همسرم رو برای گرفتن ویزا ببرم ابوظبی
در ضمن همسرم از ازدواج قبلیش یه بچه 10 ساله داره و من موقع ثبت نام اسمشو قید نکردم ولی برنده خودم هستم
ممنوم میشم اگه سریع بهم پاسخ بدین.
پاسخ
تشکر کنندگان: nedaba ، alvan ، smpf ، ali_gh ، SHABAH51 ، sam11 ، alireza51
(2014-07-06 ساعت 14:30)lotus_8491 نوشته:  سلام دوستان
من ویزامو یکضرب گرفتم الان یه سوال دارم من موقع ثبت نام متاهل بودم و اسم همسرم را نوشتم ولی بعد از قبولی از هم طلاق گرفتیم و من تنها رفتم ابو ظبی الان میخواهیم با هم ازدواج کنیم و ویزای من تا 6 اذر 93 اعتبار داره ایا من میتونیم همسرم رو برای گرفتن ویزا ببرم ابوظبی
در ضمن همسرم از ازدواج قبلیش یه بچه 10 ساله داره و من موقع ثبت نام اسمشو قید نکردم ولی برنده خودم هستم
ممنوم میشم اگه سریع بهم پاسخ بدین.

تو پیام خصوصی جواب شما را دادم.
خیلی بهتر بود که به جای اینکه تو 10 تا تاپیک سوالتون را کپی کنید . یک تاپیک مرتبط را یکم مطالعه میکردید. الان هم قبل از اینکه سوالات بعدی را بپرسید به شما توصیه میکنم یکبار تاپیک جامع خانوادگی را مطالعه نمایید.
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: SHABAH51 ، amjad ، alvan ، romance33 ، smpf ، ali_gh ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
عزیزان سلام. از تاریخ فرستادن مدارک به USCIS و اپرود شدن 6 ماه گذاشته و هنوز در مرحله Initian Review hast. به نظرتون چقدر دیگه طول میکشه تا بره به مرحله Decision ? از توجهتون متشکرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، ali_gh ، mehdi didam ، زری وحدتی ، alireza51
(2014-07-08 ساعت 01:56)hosa نوشته:  عزیزان سلام. از تاریخ فرستادن مدارک به USCIS و اپرود شدن 6 ماه گذاشته و هنوز در مرحله Initian Review hast. به نظرتون چقدر دیگه طول میکشه تا بره به مرحله Decision ? از توجهتون متشکرم.

سلام
خب معمولا تو این مرحله باید منتظر کارنت شدن بمونید. در حال حاضر که nvc ماه می 2012 را نشون میده . Uscis هم که تا 25 سپتامبر 2013 را رسیدگی کرده (قابل توجه اونایی که هنوز اپروو نشدن!)
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
(2014-07-08 ساعت 21:11)Shahabpk نوشته:  
(2014-07-08 ساعت 01:56)hosa نوشته:  عزیزان سلام. از تاریخ فرستادن مدارک به USCIS و اپرود شدن 6 ماه گذاشته و هنوز در مرحله Initian Review hast. به نظرتون چقدر دیگه طول میکشه تا بره به مرحله Decision ? از توجهتون متشکرم.

سلام
خب معمولا تو این مرحله باید منتظر کارنت شدن بمونید. در حال حاضر که nvc ماه می 2012 را نشون میده . Uscis هم که تا 25 سپتامبر 2013 را رسیدگی کرده (قابل توجه اونایی که هنوز اپروو نشدن!)
پدر من فکر میکنم که تنها کسی بود که پارسال 16 سپتامبر کلیر شد و من 17 سپتامبر پاسپورتش رو تحویل سفارت دادم بعد از 10 روز پاسپورتش رو خالی برگردوندند. اگر ممکن هست میشه بیشتر توضیح بدید منظورتون از اینکه USCISتا 25 سپتامبر 2013 رو رسیدگی کرده یعنی چی؟ و من کارنت شدن رو از کدوم آدرس باید دنبال بکنم؟ آیا خودشون با ایمیل کیس نامبر اعلام میکنند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، ali_gh ، Shahabpk ، mehdi didam ، abtin2015 ، nedaba ، alireza51
سلام.دلم برای سفارت در ابوظبی تنگ شده.
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
(2014-07-10 ساعت 22:26)پدی نوشته:  سلام.دلم برای سفارت در ابوظبی تنگ شده.
سلام
خدا قسمت كنه يكبار ديگه بزودي بريد و اونهم فقط براي رفتن و پاس رو دادن و بعدش گرفتن پاس همراه باويزااا واز همونجا ويييژ پيش خانواده٠
دعا ميكنم انشا،،، هم خانواده ها هرچه زوزتر باهم باشن همراه با سلامتي و كاميابي
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، ali_gh ، Shahabpk ، lighter ، mehdi didam ، SHABAH51 ، sam11 ، abtin2015 ، parsush ، romance33 ، nedaba ، alireza51

سلام اقای دکتر انشاله هر چه زودتر به مرادو منظورتون برسین و پیش خانواده روزهای خوش و موفق رو سپری کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، پدی ، ali_gh ، Shahabpk ، mehdi didam ، SHABAH51 ، sam11 ، abtin2015 ، romance33 ، nedaba ، alireza51
(2014-07-11 ساعت 07:29)smpf نوشته:  
سلام
خدا قسمت كنه يكبار ديگه بزودي بريد و اونهم فقط براي رفتن و پاس رو دادن و بعدش گرفتن پاس همراه باويزااا واز همونجا ويييژ پيش خانواده٠
دعا ميكنم انشا،،، هم خانواده ها هرچه زوزتر باهم باشن همراه با سلامتي و كاميابي

سلام.خیلی مخلصیم.ان شاله همه با هم

(2014-07-11 ساعت 09:56)azem2014 نوشته:  

سلام اقای دکتر انشاله هر چه زودتر به مرادو منظورتون برسین و پیش خانواده روزهای خوش و موفق رو سپری کنین

امیدوارم که همه به مراد دل خود برسن.ممنونم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، ali_gh ، alvan ، Shahabpk ، smpf ، azem2014 ، mehdi didam ، SHABAH51 ، sam11 ، abtin2015 ، romance33 ، nedaba ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان