کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
uothosa pid='520542' dateline='1404932959']
(2014-07-08 ساعت 21:11)Shahabpk نوشته:  
(2014-07-08 ساعت 01:56)hosa نوشته:  عزیزان سلام. از تاریخ فرستادن مدارک به USCIS و...
سلام
خب معمولا تو این مرحله باید منتظر کارنت شدن بمونید....
پدر من فکر میکنم که تنها کسی بود که پارسال 16 سپتامبر کلیر شد و من 17 سپتامبر پاسپورتش رو تحویل سفارت دادم بعد از 10 روز پاسپورتش را خالی... ممکن هست میشه بیشتر توضیح بدید منظورتون از اینکه USCISتا 25 سپتامبر 2013 رو رسیدگی کرده یعنی چی؟ و من کارنت شدن رو از کدوم آدرس باید دنبال بکنم؟ آیا خودشون با ایمیل کیس نامبر اعلام میکنند؟
[/quote]

سلام
از اینکه انقدر دیر پاسخ میدم عذر خواهی می کنم. اینجایی که هستم دسترسی به اینترنت خیلی سخته. خصوصا از طریق موبایل.
اگر که پرونده شما هنوز در uscis هست و هنوز به مرحله decision نرسیده معنیش اینه که شما هنوز اپروو نشدید. وقتی که اپروو شدید برای شما یک نامه با کد i-767c می فرستند و به شما اعلام میکنند. بعد از یک یا دو ماه nvc شماره کیس شما را اعلام میکنه. تاریخی که در بالا اعلام کردم تاریخی هست که روی رسید uscis زده میشه. که به اصطلاح‌ Priority Date گفته میشه. دوستانی هستند که تا چند سال طول کشیده تا اپرو شدند. برای دیدن لینک همین تاریخی که اعلام کردم اوایل همین تاپیک یک راهنما داریم. لطفا مطالعه‌ کنید.
گذاشتن لینکش برام از اینجا خیلی سخته. اگه دوستان زحمت بکشند ممنون میشم.
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
(2014-07-12 ساعت 02:32)Shahabpk نوشته:  uothosa pid='520542' dateline='1404932959']
(2014-07-08 ساعت 01:56)hosa نوشته:  عزیزان سلام. از تاریخ فرستادن مدارک به USCIS و...
پدر من فکر میکنم که تنها
سلام
از اینکه انقدر دیر پاسخ میدم عذر خواهی می کنم. اینجایی که هستم دسترسی به اینترنت خیلی سخته. خصوصا از طریق موبایل.
[/quote]

شهاب جان امروز بعد از مدتها سری به مهاجر سرا میزنم ، فضاش خیلی دلگیر شده ، و احساس غربت و تنهائی به آدم دست میده تو و رومانس خانم از با مرامهای مهاجر سرا بودین ، امیدوارم مشکل ایشون هم حل شده باشه ، هر جا که هست خدا نگهدارشون باشه ، به هر حال خوشحال شدم دیدم هنوز حضور داری و مثل سابق در حال کمک به دوستان هستی /
خودش میبردت هرجا دلش خواست /// به هر جا برد بدون ساحل همونجاست
**18 / آنکارا ، دسامبر 2012 / صدور ویزا همراه با چند تیک اضافه !! 24 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: SHABAH51 ، amjad ، sam11 ، smpf ، alvan ، Shahabpk ، azem2014 ، abtin2015 ، ali_gh ، parsush ، romance33 ، lighter ، nedaba ، pari pariaaa ، alireza51
(2014-07-12 ساعت 02:32)Shahabpk نوشته:  uothosa pid='520542' dateline='1404932959']
سلام
خب معمولا تو این مرحله باید منتظر کارنت شدن بمونید....
پدر من فکر میکنم که تنها کسی بود که پارسال 16 سپتامبر کلیر شد و من 17 سپتامبر پاسپورتش رو تحویل سفارت دادم بعد از 10 روز پاسپورتش را خالی... ممکن هست میشه بیشتر توضیح بدید منظورتون از اینکه USCISتا 25 سپتامبر 2013 رو رسیدگی کرده یعنی چی؟ و من کارنت شدن رو از کدوم آدرس باید دنبال بکنم؟ آیا خودشون با ایمیل کیس نامبر اعلام میکنند؟

سلام
اگر که پرونده شما هنوز در uscis هست و هنوز به مرحله decision نرسیده معنیش اینه که شما هنوز اپروو نشدید. وقتی که اپروو شدید برای شما یک نامه با کد i-767c می فرستند و به شما اعلام میکنند. بعد از یک یا دو ماه nvc شماره کیس شما را اعلام میکنه. تاریخی که در بالا اعلام کردم تاریخی هست که روی رسید uscis زده میشه. که به اصطلاح‌ Priority Date گفته میشه. دوستانی هستند که تا چند سال طول کشیده تا اپرو شدند. برای دیدن لینک همین تاریخی که اعلام کردم اوایل همین تاپیک یک راهنما داریم. لطفا مطالعه‌ کنید.
گذاشتن لینکش برام از اینجا خیلی سخته. اگه دوستان زحمت بکشند ممنون میشم.
[/quote]
از پاسخ و توجهتون بینهایت سپاسگذارم. این نکات رو دقیق مطالعه خواهم کرد و اگر سوالی داشته باشم باز هم از شما راهنمایی در خواست میکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، smpf ، abtin2015 ، alvan ، ali_gh ، lighter ، nedaba ، mehdi didam ، alireza51
سلام دوستان منتظر.چیزی نمونده به شروع کارنت شدن. آماده وسرحال پیش به سوی ادامه پروسه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
(2014-05-20 ساعت 11:08)شهلا 1346 نوشته:  سلام میشه بکید الان کیس خانوادگی چه سالی در جال بررسی هست .

(2014-07-23 ساعت 22:25)پدی نوشته:  سلام دوستان منتظر.چیزی نمونده به شروع کارنت شدن. آماده وسرحال پیش به سوی ادامه پروسه

با سلام
چند روزی هست که تو این تاپیک هیچ شوری وجود نداره و امید وارم با کلیرنس شدن اقای دکتر و اقا شهاب بازم مثل سال قبل شور و نشاط و مخصوصا امید با این تاپیک برگرده
امید وارم همه شاد و پر نشاط باشید و به امید رسید همه به خانوادشون
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، پدی ، ali_gh ، smpf ، azem2014 ، SHABAH51 ، romance33 ، nedaba ، mehdi didam ، alireza51
(2014-07-13 ساعت 13:42)mehdi didam نوشته:  شهاب جان امروز بعد از مدتها سری به مهاجر سرا میزنم ، فضاش خیلی دلگیر شده ، و احساس غربت و تنهائی به آدم دست میده تو و رومانس خانم از با مرامهای مهاجر سرا بودین ، امیدوارم مشکل ایشون هم حل شده باشه ، هر جا که هست خدا نگهدارشون باشه ، به هر حال خوشحال شدم دیدم هنوز حضور داری و مثل سابق در حال کمک به دوستان هستی /

درود فراوان به آقا مهدی عزیز برادر بزرگوارم.بنده کماکان در خدمت دوستان در مهاجرسرا هستم.مدتی به دلیل پررنگی گرفتاریها، حضوری کمرنگ تر داشتم و امیدوارم که بتونم بیشتر در خدمت دوستان باشم.کارهای خودم دو هم فعلا مدتیه سوویچ آف کردم شاید دل و ماغی برگرده و من هم دوباره دست به کار شوم.از اینکه به یادم بودین بینهایت سپاسگزارم. شادی روز افزون برایتان آرزومندم.در پناه ایزد یکتا شاد باشید.
ارادتمند romance33
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
(2014-07-24 ساعت 01:56)romance33 نوشته:  
(2014-07-13 ساعت 13:42)mehdi didam نوشته:  شهاب جان امروز بعد از مدتها سری به مهاجر سرا میزنم ، فضاش خیلی دلگیر شده ، و احساس غربت و تنهائی به آدم دست میده تو و رومانس خانم از با مرامهای مهاجر سرا بودین ، امیدوارم مشکل ایشون هم حل شده باشه ، هر جا که هست خدا نگهدارشون باشه ، به هر حال خوشحال شدم دیدم هنوز حضور داری و مثل سابق در حال کمک به دوستان هستی /

درود فراوان به آقا مهدی عزیز برادر بزرگوارم.بنده کماکان در خدمت دوستان در مهاجرسرا هستم.مدتی به دلیل پررنگی گرفتاریها، حضوری کمرنگ تر داشتم و امیدوارم که بتونم بیشتر در خدمت دوستان باشم.کارهای خودم دو هم فعلا مدتیه سوویچ آف کردم شاید دل و ماغی برگرده و من هم دوباره دست به کار شوم.از اینکه به یادم بودین بینهایت سپاسگزارم. شادی روز افزون برایتان آرزومندم.در پناه ایزد یکتا شاد باشید.
ارادتمند romance33
سلام
چند روزی هست که خانمم و دخترم به ایران اومدن و بعد از سالها در کنار هم هستیم . دختر کوچولویی که همراه مادرش عروسک به بقل از اینجا رفته بود الان یک پرنسس زیبا برگشته و پدر و دختر خیلی حرفها داریم که باید با هم بزنیم . همسر گرامی هم که جای خود دارد . چند روزی به سفر رفته بودیم به جایی که اثری از تکنولوژی نباشد و بتونیم از با هم بودن سه نفری نهایت استفاده رو ببریم. ولی بازم طاقت نمی آوردم و هروقت که میخواستم سری به سایت سفارت و سیس بزنم سری هم به اینجا میزدم .
از همه لطفی که دوستان دارن تشکر میکنم و بازم اگر فرصتی باشه به اینجا سر میزنم . دوستان اگه سوالی دارن بپرسن ما هستیم ، حتی بعد از رفتن به اونور آب!! Big Grin
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
شهاب جان امیدوارم با خانواده به امریکا برگردین.فعلا ان شاله با خانواده ایام به کام باشه
پاسخ
من تا حالا 3 بار اپدیت شدم و اخرین بار 11 جون بود.جهت اطلاع عرض شد
پاسخ
شهاب جان امیدوارم که با خانواده به آمریکا برگردین و دیگه این جدایی به معنای تمام کلمه از بین بره.شاد و پیروز باشین.

دکتر پدی عزیز امیدوارم کلیرنس شما هم به زودی بیاد و شما هم راهی بشید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، ali_gh ، amjad ، alvan ، smpf ، azem2014 ، SHABAH51 ، nedaba ، parsush ، mehdi didam ، shahriar2002 ، حاجی واشنگتن ، alireza51
اللهم تعجّل اپرووی فی السیس !

کارم دیگه به اینجاها رسیده بعد از نزدیک به 9 ماه Big GrinBig Grin
2013AS81xx/Yerevan/3Person/Int:W1 June/Visa:Soon
جامانده از ویزا در آخر سپتامبـــــر
شبــه سفـــرنامه

زندگـــی را با بازیهای عجیب اش بپذیر Cool
F2a:5th November 2013  .....اپروو شده بعد از 18 ماه Tongue
نامه کامپلیت: 11 آگوست 2015
نامه مصاحبه: 2 فوریه 2016
وقت مصاحبه: اواخر مارچ 2016 آنکارا
پاسخ
(2014-07-25 ساعت 15:16)SHABAH51 نوشته:  اللهم تعجّل اپرووی فی السیس !

ان شاالله
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، SHABAH51 ، alvan ، amjad ، romance33 ، sam11 ، Shahabpk ، azem2014 ، nedaba ، lighter ، parsush ، mehdi didam ، ali_gh ، alireza51
(2014-07-25 ساعت 23:53)پدی نوشته:  
(2014-07-25 ساعت 15:16)SHABAH51 نوشته:  اللهم تعجّل اپرووی فی السیس !

ان شاالله

سلام به اميد خدا ولي يو اس سيس صحيح تر است فكر كنم تصحيح كنيد تا پرونده بيراهه نره !!!!
اميدوارم پرونده شما هم زودتر به ان وي سي برسد
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: SHABAH51 ، alvan ، پدی ، amjad ، romance33 ، sam11 ، Shahabpk ، azem2014 ، shandiz ، nedaba ، lighter ، parsush ، mehdi didam ، ali_gh ، alireza51
تابستانه وعده ای از دوستان با رجعت خانواده سرشان گرمه.دوپینگ روحی میکنن تا آماده بشن برای اکتبر.للهی خیلی سخت گذشته واین تجدید قوا لازمه.ما نا خواسته تغییر کردیم واین تغییر هنوز محسوس نیست اما وقتی بچه ها رو می بینیم تازه شمه ای از آن معلوم میشه......بهر حال خوش وسالم باشید دوستان منتظر.یادتان باشه ما همگی یک استثنا هستیم
پاسخ
خب کسی که چیزی نمی نویسه.یک بار قبلا گفتم باز هم میگم روز مصاحبه 2 بار از من پرسیدن که الان خانواده شما در امریکا زندگی میکنند؟ براشون مهمه که هنگام مصاحبه خانواده کجا هستند
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان