کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
نه نمیشد پرداخت کرد. الانم که دیگه اجازه پرداخت نمیدن Sad یعنی من کلا هیچ نامه ای هم مبنی بر دستوره پرداخت نگرفته بودم.
[/quote]
چطور نمیشد پرداخت کرد؟ یعنی شما حتی شماره invoice هم نداشتین؟
[/quote]

چرا داشتم ولی فعال نبود. Sad
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، SHABAH51 ، Shahabpk ، shandiz ، azem2014 ، smpf ، romance33 ، alvan ، mehdi didam ، ali_gh ، زری وحدتی ، alireza51
ظاهرا با توجه به اینکه دوستان لاتاری وضعیت سختی دارند فعلا سر سفارتها با آنها گرم است.وقت پرداختن به ماها رو ندارن.تا آخر سپتامبر کاری برای ما انجام نمی دن.اما بعد از آن نوبت ما مبرسه. در آن موقع فاصله رسیدگی ها کمتر میشه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
(2014-08-07 ساعت 19:30)Shahabpk نوشته:  
(2014-08-07 ساعت 15:42)پدی نوشته:  جالبه آخرین آپديت من هم 11جون بوده
من که میگم پرونده هامونو با هم انداختن پشت فن کویل!!!

(2014-08-07 ساعت 22:36)parsush نوشته:  باز خوبه پرونده های شما پشته فنه! ماله ما که پشته انباره تجهیزاته مواله!
جای امیدواریه مال شما یه جایی افتاده! مال من که فکر کنم برای رعایت اصول بهداشتی استفاده شده بعد هم یک سیفون توالت فرنگی روش کشیدن Big GrinBig Grin
2013AS81xx/Yerevan/3Person/Int:W1 June/Visa:Soon
جامانده از ویزا در آخر سپتامبـــــر
شبــه سفـــرنامه

زندگـــی را با بازیهای عجیب اش بپذیر Cool
F2a:5th November 2013  .....اپروو شده بعد از 18 ماه Tongue
نامه کامپلیت: 11 آگوست 2015
نامه مصاحبه: 2 فوریه 2016
وقت مصاحبه: اواخر مارچ 2016 آنکارا
پاسخ
(2014-08-07 ساعت 19:30)Shahabpk نوشته:  
(2014-08-07 ساعت 15:42)پدی نوشته:  جالبه آخرین آپديت من هم 11جون بوده
من که میگم پرونده هامونو با هم انداختن پشت فن کویل!!!

(2014-08-07 ساعت 22:36)parsush نوشته:  باز خوبه پرونده های شما پشته فنه! ماله ما که پشته انباره تجهیزاته مواله!
جای امیدواریه مال شما یه جایی افتاده! مال من که فکر کنم برای رعایت اصول بهداشتی استفاده شده بعد هم یک سیفون توالت فرنگی روش کشیدن Big GrinBig Grin
2013AS81xx/Yerevan/3Person/Int:W1 June/Visa:Soon
جامانده از ویزا در آخر سپتامبـــــر
شبــه سفـــرنامه

زندگـــی را با بازیهای عجیب اش بپذیر Cool
F2a:5th November 2013  .....اپروو شده بعد از 18 ماه Tongue
نامه کامپلیت: 11 آگوست 2015
نامه مصاحبه: 2 فوریه 2016
وقت مصاحبه: اواخر مارچ 2016 آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، azem2014 ، پدی ، smpf ، romance33 ، parsush ، Shahabpk ، alvan ، mehdi didam ، ali_gh ، alireza51
(2014-08-04 ساعت 22:05)parsush نوشته:  
(2014-08-02 ساعت 11:45)Shahabpk نوشته:  
(2014-08-01 ساعت 22:25)parsush نوشته:  زنگ زدم بالاخره جواب دادن. میگن منظور از termination اينه كه پرونده ها الان رو ماه می 2013 است و شما نوامبر2013 هستین !!!! no way Sad

سلام
جواب بی ربطی دادنا!
ببینم مگه شما پرداخت هاتون رو انجام ندادین؟!

نه نمیشد پرداخت کرد. الانم که دیگه اجازه پرداخت نمیدن Sad یعنی من کلا هیچ نامه ای هم مبنی بر دستوره پرداخت نگرفته بودم.
smpu و بقيه ىوستان شما چجوریه اوضاتون؟ کیس نامبر گرفتین و invoice ؟ براي شما هم اجازه پرداخت نمیده؟ چه پیغامی میده؟Sad
سلام
از اول اپروو شدن تا به حال به سايت پرداخت كه وارد ميشويم اصلا امكان پرداخت نيست و ايكون پرداخت خاكستري است و مبلغ هم صفر نشان ميدهد براي همين نگران نباشيد
هر موقع نامه پرداخت ايميل شد و شماره اينويس را ارسال كردند و نشد پرداخت كنيد نگران بشيد.
به اميد اينكه خانواده ها زودتر دور هم جمع شوند
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: SHABAH51 ، shandiz ، romance33 ، parsush ، Shahabpk ، پدی ، alvan ، sam11 ، mehdi didam ، ali_gh ، حاجی واشنگتن ، alireza51
آخه من اینویس گرفتم ولی امکان پرداخت نیست!!! چرا انقدر کیس با کیس قرق داره Sad Sad آخه موضوع اینه که یکی از دوستان که برای مامانش اقدام کرده بود ایمیله پرداخت نگرفته بود ولی یه بار که همینجوری سایته پرداختو چک کرده بود دیده بود امکان پرداخت داره یعنی ممکنه اینا یادشون بره ایمیل بدن خیلی وقتا و اگه چیزی کم باشه خبر نمیدن تا خودمون پیگیری کنیم. اینه که من نگرانه اون کلمه termination شدم .
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، SHABAH51 ، Shahabpk ، پدی ، alvan ، sam11 ، smpf ، mehdi didam ، ali_gh ، romance33 ، alireza51
(2014-08-08 ساعت 19:30)parsush نوشته:  آخه من اینویس گرفتم ولی امکان پرداخت نیست!!! چرا انقدر کیس با کیس قرق داره Sad Sad آخه موضوع اینه که یکی از دوستان که برای مامانش اقدام کرده بود ایمیله پرداخت نگرفته بود ولی یه بار که همینجوری سایته پرداختو چک کرده بود دیده بود امکان پرداخت داره یعنی ممکنه اینا یادشون بره ایمیل بدن خیلی وقتا و اگه چیزی کم باشه خبر نمیدن تا خودمون پیگیری کنیم. اینه که من نگرانه اون کلمه termination شدم .

دوست عزیز بهترین کار اینه که با nvc مکاتبه کنید شرایطو بهشون بگید برای هر کیسی با کیس دیگه شرایط مختلفی داره (برای من به شخصه وقتی Invoice دادن من تونستم هم $88 و هم 230$ بریزم ولی برای یکی از دوستانم اول $88 باز شد و بعد از تکمیل شدن پرونده Affidavit of Support بعد 230$ رو تونستن بریزن)
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: SHABAH51 ، Shahabpk ، پدی ، alvan ، parsush ، sam11 ، smpf ، mehdi didam ، ali_gh ، romance33 ، حاجی واشنگتن ، alireza51
مرسی از زاهنماییتون ولی من زنگ زدم چندین بار به nvc ميگن فعلا پرونده ها رفتن عقب (الان کسی های مشابه تا اوله می 2012 بیشتر کارنت نیستن) و باید منتظر بمونین جوابه درست نمیدن.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، smpf ، shandiz ، پدی ، alvan ، mehdi didam ، shahriar2002 ، SHABAH51 ، ali_gh ، romance33 ، alireza51
(2014-08-07 ساعت 11:00)شهلا 1346 نوشته:  امروز با یک وکیل صحبت کردم گفت برای فرزندان بالای بیست و یک سال اگر رفتید سفارت و ویزا ندادن فانونی هست که میتونید درخواست بدید تنها عضو باز مانده خانواده ویزا بگیره و 6 ماه طول میکشه و من که تازه این قانون را متوجه شدم گفت دیگه دیر شده الان 1.5 سال از امدنتون گذشته باید همون موقع اقدام میکردید .

ازين آخرين عضوباقيمانده واسه همسر هم ميشه استفاده كرد؟
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، alvan ، Shahabpk ، Shahabpk ، SHABAH51 ، parsush ، mehdi didam ، romance33 ، alireza51
(2014-08-09 ساعت 19:44)smpf نوشته:  [quote='شهلا 1346' pid='531478' dateline='1407393029']
امروز با یک وکیل صحبت کردم گفت برای فرزندان بالای بیست و یک سال اگر رفتید سفارت و ویزا ندادن فانونی هست که میتونید درخواست بدید تنها عضو باز مانده خانواده ویزا بگیره و 6 ماه طول میکشه و من که تازه این قانون را متوجه شدم گفت دیگه دیر شده الان 1.5 سال از امدنتون گذشته باید همون موقع اقدام میکردید .

ازين آخرين عضوباقيمانده واسه همسر هم ميشه استفاده كرد؟
------------
به همون وکلا زنگ بزنید بپرسید فکر کنم صفحه قبل تلفن و ادرس را گذاشتم
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، alvan ، shahriar2002 ، smpf ، smpf ، SHABAH51 ، parsush ، alireza51
سلام
به نظر پروگرس خوبي در بولتن اعلام شد هرچند رتروگرس قبلي قوي تر بود، در كل تقريبا هشت ماه تغيير جاي تبريك به همه دوستان دارد و در كل نسبت به پارسال هم هشت ماه رتروگرس هنوز پا برجاست و اميدوارم در ماه هاي آتي سريع جبران شود
به همه نصف شب بخير ميگم به اميد جمع شدن خانواده ها كنار هم
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تبریک به همه دوستان بابت زمان اعلام شده در بولتن ویزا.من فکر میکنم زمان اعلام سرعت خود را حفظ کند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، smpf ، mehdi didam ، alvan ، mehrdad pharm ، parsush ، parsush ، shandiz ، Shahabpk ، ali_gh ، SHABAH51 ، azem2014 ، sam11 ، romance33 ، alireza51
(2014-08-13 ساعت 07:50)پدی نوشته:  تبریک به همه دوستان بابت زمان اعلام شده در بولتن ویزا.من فکر میکنم زمان اعلام سرعت خود را حفظ کند

سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان. میشه لطفا یکم بیشتر توضیح بدید که این 8 ماه چی هست و آدرس این بولتن ویزا رو اگر ممکن باشه و بنویسید اینجا سپاسگذار میشم ازتون.
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، smpf ، پدی ، alvan ، parsush ، ali_gh ، SHABAH51 ، mehdi didam ، alireza51
(2014-08-13 ساعت 21:48)hosa نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 07:50)پدی نوشته:  تبریک به همه دوستان بابت زمان اعلام شده در بولتن ویزا.من فکر میکنم زمان اعلام سرعت خود را حفظ کند

سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان. میشه لطفا یکم بیشتر توضیح بدید که این 8 ماه چی هست و آدرس این بولتن ویزا رو اگر ممکن باشه و بنویسید اینجا سپاسگذار میشم ازتون.

سلام مجدد
بنابر تاريخ PD درخواست مراحل كارهاي اداري مهاجرت درخواست شده انجام ميشود و تاريخ كارنت شدن درخواست مثل لاتاري در بولتن ماهانه وزارت امور خارجه اعلام ميشود و ادرس آن:
http://travel.state.gov/content/visas/en...-2014.html
است
موفق باشيد
٩- ورود ٢٦
پاسخ
(2014-08-13 ساعت 23:15)smpf نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 21:48)hosa نوشته:  

سلام مجدد
بنابر تاريخ PD درخواست مراحل كارهاي اداري مهاجرت درخواست شده انجام ميشود و تاريخ كارنت شدن درخواست مثل لاتاري در بولتن ماهانه وزارت امور خارجه اعلام ميشود و ادرس آن:
http://travel.state.gov/content/visas/en...-2014.html
است
موفق باشيد

خیلی متشکرم از پاسختون. میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که برای کسی که درخواستش در دسامبر 2013 اکسپت شده حدودا ممکن هست که در چه تاریخی کارنت بشه؟ باز هم خیلی ممنون هستم از توجهتون.
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، پدی ، smpf ، shandiz ، ali_gh ، SHABAH51 ، mehdi didam ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان