کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2014-08-14 ساعت 01:12)hosa نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 23:15)smpf نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 21:48)hosa نوشته:  سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان. میشه لطفا یکم بیشتر توضیح بدید که این 8 ماه چی هست و آدرس این بولتن ویزا رو اگر ممکن باشه و بنویسید اینجا سپاسگذار میشم ازتون.
سلام مجدد
بنابر تاريخ PD درخواست ..........
موفق باشيد
خیلی متشکرم از پاسختون. میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که برای کسی که درخواستش در دسامبر 2013 اکسپت شده حدودا ممکن هست که در چه تاریخی کارنت بشه؟ باز هم خیلی ممنون هستم از توجهتون.

مجددا تاكيد ميكنم تاريخ PD در نامه اي كه بعنوان رسيد پوله تشكيل پرونده به شما ارسال شده است، مهم است و تاريخ قبول يا رد درخواست مهاجرت مهم نيست.
حال اگر تاريخ تشكيل پرونده خود را بدونيد انوقت تنها سندي كه ميتونه تعيين كند شما كارنت شديد، ويزا بولتن است و پيش بيني اين تاريخ فوق العاده پيچيده است، چون چند ماه پيش اين تاريخ شانزده ماه عقبگرد كرد و اين ماه هشت ماه پيشروي كرده است.
ولي برخي سايت ها سر انگشتي پيش بيني ميكنند، مثل سايت زير:
http://www.mygcvisa.com/calculator/
البته به تاريخ اين پيش بيني ها اعتمادي نيست
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
اين سايته پیش بینی کارنتی برا یمن اکتبر 2017 رو پیش بینی کرد! من میرم سر به بیابونهای نوادا بزارم!
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، smpf ، ali_gh ، Shahabpk ، SHABAH51 ، alvan ، mehdi didam ، romance33 ، alireza51
نگران نباشید.خود سایت اصلی توش مونده.این سایت پیش بینی مثل رمالها حرفش حساب وکتاب نداره
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، smpf ، ali_gh ، Shahabpk ، SHABAH51 ، hosa ، alvan ، mehdi didam ، romance33 ، حاجی واشنگتن ، alireza51
برای ماه اکتبر احتمالا سرعت کارنت شدن تقریبا مناسب خواهد بود.چون وضعیت لاتاری معلوم شده.در ضمن سردرگمی اخیر اداره مهاجرت سروسامان گرفته.پس ان شاله همه دوستان تا آخر سال به مصاحبه دعوت خواهند شد
پاسخ
تموم شد! Sad دوباره رفتن! و باز هم بدون من! Sad شهاب موند و حوضش! و یک اتاق خالی و یک دنیا دلتنگی! ایندفعه دیگه نتونستم جلوی اشکامو بگیرم! پیر شدم دیگه ، زورم به خودم نرسید!
آخه پس چرا این سایته آپدیت نمیشه آخه؟!!!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
شهاب جان می فهمم چی میگی.هفته بعد هم آخرین روزهای باهم بودنه.من از حالا اشکهایم در اومده .لعنت بر باعث وبانیش
پاسخ
(2014-08-15 ساعت 12:28)پدی نوشته:  شهاب جان می فهمم چی میگی.هفته بعد هم آخرین روزهای باهم بودنه.من از حالا اشکهایم در اومده .لعنت بر باعث وبانیش

بشمار!!!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: azem2014 ، parsush ، shandiz ، alvan ، پدی ، smpf ، mehdi didam ، ali_gh ، azar1348 ، romance33 ، حاجی واشنگتن ، alireza51
(2014-08-15 ساعت 12:28)پدی نوشته:  شهاب جان می فهمم چی میگی.هفته بعد هم آخرین روزهای باهم بودنه.من از حالا اشکهایم در اومده .لعنت بر باعث وبانیش

بشمار
سلام به همه خیلی کلافگی داره- ولی اینم حتما میدونین که ما همگی دعاگوتون هستیم - الهی هر چی زودتر با خیر وخوشی وسلامت به مراد و منظورتون برسین
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، shandiz ، parsush ، alvan ، پدی ، amjad ، smpf ، mehdi didam ، ali_gh ، azar1348 ، romance33 ، زری وحدتی ، alireza51
بشمار
هیچ کس درد دوری رو نمیفهمه جز کسی که این دردو کشیده
فقط فکر کن سفارت تو ایران بود
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، azem2014 ، alvan ، پدی ، smpf ، mehdi didam ، azar1348 ، ali_gh ، parsush ، romance33 ، زری وحدتی ، alireza51
(2014-08-15 ساعت 11:35)Shahabpk نوشته:  تموم شد! Sad دوباره رفتن! و باز هم بدون من! Sad شهاب موند و حوضش! و یک اتاق خالی و یک دنیا دلتنگی! ایندفعه دیگه نتونستم جلوی اشکامو بگیرم! پیر شدم دیگه ، زورم به خودم نرسید!
آخه پس چرا این سایته آپدیت نمیشه آخه؟!!!

سلام
واقعا سخته اميدوارم اپديت اپديت و.....و كلير بشيد و بلافاصله ويييييژژ بريد اونور آب
صبح سحر نزديكه غم مخور
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi didam ، azar1348 ، ali_gh ، shandiz ، alvan ، پدی ، azem2014 ، parsush ، romance33 ، alireza51
دوستای گلم
smpf // parsush // پدی // Shahabpk // shandiz // azem2014 // hosa // که تو صفحه قبل پست گذاشتین و از غم دوری گفتین ، خدا صبرعظیم به همگی ما اعطا فرماید که در این شرایط غیر از آن ، چاره ایی نیست .
خودش میبردت هرجا دلش خواست /// به هر جا برد بدون ساحل همونجاست
**18 / آنکارا ، دسامبر 2012 / صدور ویزا همراه با چند تیک اضافه !! 24 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، ali_gh ، azar1348 ، shandiz ، Shahabpk ، alvan ، پدی ، SHABAH51 ، azem2014 ، hosa ، shahriar2002 ، parsush ، romance33 ، زری وحدتی ، alireza51
آرزوی موفقیت برای همه دوستان خوب و فراموش نشدنی Smile
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
پاسخ
دوستان عزیزی که در پیام خصوصی سوال میپرسن . بار ها این موضوع را مطرح کردم و باز هم ازتون خواهش میکنم توجه کنید!
تو پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید . شماره تلفن نخواهید . سوالاتی که میپرسین بار ها تو همین سایت بهش جواب داده شده و این تاپیک را هم برای کمک به همه ی دوستانی که بعد از لاتاری دچار مشکل شدند درست کردیم. چرا فکر میکنین که این شمایین که فقط دچار مشکل شدین و دیگری نبوده ؟ از کجا میدونید جوابی که تو پیام خصوصی میگیرید درسته و مشکلی براتون ایجاد نمیکنه ؟ همه کیس ها در کلیات مثل هم هستند ولی در جزء به جزء با هم فرق میکنند . این سایت اعضای زیادی داره و جوابی که در اینجا و یا تاپیک های دیگر مرتبط به سوال شما داده میشه حاصل یک تجربه ی جمعیه و ممکنه بدرد حداقل 300 نفر دیگه هم بخوره . از دست من ناراحت نشید وقتی پاسخ پیام خصوصی شما را نمیدم . خود من وقتی سال 2011 به این سایت مراجعه کردم ، دوستان ناشناخته ای بهم کمک کردن که اصلا فکرشو نمیکردم . به کسانی مدیونم که حتی صداشونم نشنیدم . حتی سوال هم نکردم!! فقط جواب هایی را که به دیگران داده بودند خوندم ! فقط همین!
تو پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسین! از هیچکس! شاید جوابش درست نباشه! شاید اشتباه کنه! شاید یک چیزی را یادش بره بهتون بگه! لزوما همه ما ها پاسخ همه سوال ها را که بلد نیستیم! اما اینجا تو این تاپیک ، تو این سایت حداقل 10 تای دیگه میبیننش و اگه اشتباه باشه یا نظر دیگه ای داشته باشن میگن! اینجا تنها نیستی! یکم به خوندن عادت کنین برای خودتونم خوبه! همه این راهو رفتن! و همراهتن! تاپیک ها را بخونید سوالتون را در تاپیک هایی که مرتبط با سوال شما هستند مطرح کنید ، نگران هم نباشید هیچ سوالی خنده دار و ا ح م ق ا ن ه نیست! بابت سوال کردن شرمنده نشید و اگر پاسخ دوستان براتون کافی نبود ، کمی هم خودتون مطالعه کنید ، گزینه ی جستجو را برای همین گذاشتن . شاید شما بتونید در جای دیگری اطلاعات کامل تری پیدا کنید که حتی بتونه بدرد یکی دیگه همینجا بخوره!
ممنونم که توجه میکنید!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
أقاي سروش لطفا برای صحبتهای خصوصی از پیغام خصوصی استفاده کنید! تو این تاپیک ما فقط پروسه همسرانمون رو پیگیری میکنیم
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، alvan ، smpf ، پدی ، ali_gh ، romance33 ، زری وحدتی ، حاجی واشنگتن ، alireza51
(2014-08-19 ساعت 15:53)Soroush.namjoo نوشته:  romance33
شقایق عزیز ...

(2014-08-19 ساعت 19:58)parsush نوشته:  أقاي سروش لطفا برای صحبتهای خصوصی از پیغام خصوصی استفاده کنید! تو این تاپیک ما فقط پروسه همسرانمون رو پیگیری میکنیم

سروش عزیز برای منم این سوال پیش اومده که موضوع این 128 دلار چیه که دوبار اینجا و حداقل تو 10 تا تاپیک دیگه هم براش همین پیغام رو گذاشتین؟! مطرح کردن مسائل خصوصی خلاف قوانین مهاجر سراست . خصوصا که خانم شقایق مدتی است که اینجا پیداشون نشده! لطفا فقط پست های مهاجرتی را اینجا مطرح کنید ، پست های غیر مرتبط پاک میشن.
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: parsush ، smpf ، پدی ، sam11 ، ali_gh ، mehdi didam ، romance33 ، حاجی واشنگتن ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان