کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
دكتر لطفا ميشه ابديتاتونو بكيد و شما ايميل زديد يا نه؟
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، smpf ، ali_gh ، alvan ، Shahabpk ، USA2014 ، mehdi didam ، SHABAH51 ، nedaba ، sam11 ، alireza51
شهاب جان قبل از مریلند یه توک پا در لس آنجلس در خدمت باشیم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
(2014-09-23 ساعت 21:21)shandiz نوشته:  دكتر لطفا ميشه ابديتاتونو بكيد و شما ايميل زديد يا نه؟

من ایمیل نزدم آپديت هم 99روز پیش شدم.یک دفعه کلیر شدم
پاسخ
(2014-09-23 ساعت 20:42)رامین اهوازی نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 19:58)پدی نوشته:  نکته مهم.به من گفتن که باید نوامبر در آمریکا باشم.

تبریک عرض میکنم. خوشحال شدم و بسیار امیدوار.
یه سوال: به چه منظور باید نوامبر در آمریکا باشید؟ بخاطر دوره شش ماهه مدیکال و یا مورد دیگه ای؟ زنده باشید
بله .بخاطر مدیکال
پاسخ
هورا ااااااااااااااااااااااااا
آقای پدی واقعا تبریک می گویم
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
پاسخ
(2014-09-23 ساعت 19:40)پدی نوشته:  Smpf.علی آقا .امجد عزیز.شبح جان ودوستان دیگر از خدای بزرگ می خواهم که کار همه بزودی درست بشه

انصافا تبریک اصلی رو باید در وحله اول به جامعه پیش رو و بعد به خانواده این دوستان گفت که پذیرای انسانهای شریف و صبوری خواهند شد که احتمالا جامعه پشت سر قدرشونو ندونست - ارزوی موفقیت و سربلندی دارم برای همه این عزیزان
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
دوستان ترجمه هايي كه بايد بديم واسه ٨-٩ ماهه پيش باشه ايرادي داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ali_gh ، Shahabpk ، mehdi didam ، SHABAH51 ، alvan ، smpf ، nedaba ، sam11 ، alireza51
(2014-09-23 ساعت 19:56)پدی نوشته:  هورا برای همه دوستان.ممنون از لطفتان. برای کار مهاجرت وگرفتن ویزا این هفتمین بار است که به سفارت مراجعه کردم.یک بار دیگر باید برم.

سلام اقای دکتر در تاپیک بالاتر هورا رو کشیدم و تبریکات صمیمانه عرض کردم - ضمن تجدید مجدد خواستم بگم نکنه قدیما میگفتن تا سه نشه بازی نشه حالا باید بگیم تا هشت نشه بازی نشه؟؟ به هر حال 1-2-3-..8 مهم نیس مهم اینه که بشه- امیدوارم زودتر SHABAH 51 هم امروز فردا خبر خوش رو بدهند و براشون هورا رو بکشیم -همینطور بقیه دوستان مشکلاتشون حل بشه به ویژه اقا مهدی
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، ali_gh ، USA2014 ، Shahabpk ، pari pari ، mehdi didam ، SHABAH51 ، alvan ، smpf ، nedaba ، sam11 ، alireza51
ممنونم .بزودی من باید به سواری بخرم وشریک ملیکا برای جابجایی مسافر از دبی به ابوظبی بشم.دیگر افسر روش نميشه توی روی من نگاه کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ali_gh ، amjad ، USA2014 ، Shahabpk ، mehdi didam ، SHABAH51 ، azem2014 ، حاجی واشنگتن ، smpf ، alvan ، nedaba ، sam11 ، alireza51
(2014-09-23 ساعت 19:35)پدی نوشته:  بابت هورای همه دوستان ممنونم

دكتر پدي عزيز
از صميم قلب به شما تبريك مي گويم

(2014-09-23 ساعت 08:26)smpf نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 14:52)جواد حبيبي نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 14:34)smpf نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 21:41)جواد حبيبي نوشته:  سلام دوستان عزيز
من به احتمال زياد يكي از بازماندگان لاتاري ٢٠١٤ خواهم بود همسر و فرزندانم امريكا هستند داريم فرم i-130 را تكميل مي كنم مي خواستم از شما دوستان در خصوص سوال زير و جواب ان كمك بگيرم
Has your relative ever been under immigration proceeding

سلام اين واژه يعني حكم قضايي منجر به اخراج يا لغو ويزا و ..... كه شما اين مورد براتون نبوده است .
در ضمن در يكي از سوالها يك خط خالي هست كه شما مطمين شديد ويزا نخواهند داد اون مورد را بنويسيد كيس لاتاري چي بوده و به محدوديت ويزا خورديد، و نامه سفارت را هم كه به شما اين موضوع را اعلام كرده در پيوست فرم ارسال كنيد، تا ده روز ديگه كه به اينترنت راحت وصل شدم سعي ميكنم نمونه فرم را پر شده در سايت بگذارم و تا انموقع اميدوارم ويزاتون صادر بشه

دوست عزيز سلام از راهنمايي شما متشكرم . ممنون مي شوم كه فرم را هم در سايت بگذاريد ارزو مي كنم هر چه زودتر اين پروسه را با اخذ ويزا تمام كنيد
سلام
فرم I-130 را ما اینطوری پرکردیم

قسمت A:
مشخصات فردی که در آمریکا ساکن است.
و A-14 تاریخ صدور ویزای فرد ساکن مثلا
JULY 2014, ANKARA, DV
VISA

قسمت B:
مشخصات فرد جامانده و بازمانده لاتاری در ایران
B-16
No و هیچ کدام از گزینه ها پاسخ داده نشد.

قسمت C:
مشخصات بستگان فرد بازمانده در ایران که شامل همسر که به آمریکا میرود میشود.

قسمت D:

D-2 پاسخ دادیم بله و نوشتیم
DV CASE#:2014ASXXXX,MyCHILDREN&I RECEIVED VISA BUT MyHUSBAND/MyWIFE (THIS) IS REACHED TO NUMERICAL LIMIT OF DV-2014
و نامه ها ی ایمیل های مرتبط را ضمیمه کردیم

موفق باشید و باز امیدوارم ویزای شما دوستان صادر شود
دوست عزيز از راهنمايي شما بسيار متشكرم
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: ali_gh ، Shahabpk ، pari pari ، mehdi didam ، SHABAH51 ، smpf ، alvan ، nedaba ، sam11 ، alireza51
(2014-09-24 ساعت 02:26)Nooshinsalamat نوشته:  دوستان ترجمه هايي كه بايد بديم واسه ٨-٩ ماهه پيش باشه ايرادي داره؟
اگر مدارک مالی نباشه ،مشکلی نداره
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
پاسخ
(2014-09-24 ساعت 10:19)پدی نوشته:  ممنونم .بزودی من باید به سواری بخرم وشریک ملیکا برای جابجایی مسافر از دبی به ابوظبی بشم.دیگر افسر روش نميشه توی روی من نگاه کنه.

باتبریک مجدد به شما
میشه اگه امکان داره،مراحل پروندتون رو تو این یکسال تو امضاتون و یا تو یه ارسال بزارید.
البته لطفا و در صورت تمایل
مواردی مثل زمان تحویل مدارک و اپروو ، تعیین کیس نامبر تا.......

تاپیک رو خوندم ولی بعضی موارد رو متوجه نشدم.
ممنون
پاسخ
میگم شما 2013 ها واقعا اوضاعتون خوب بودا.....3700 تا ویزا که بهتون دادن، اونایی هم که جامونده بودن که زودتر ازبقیه مراحل پروندشون خداروشکر داره طی میشه...Shy
ایشاله گوش شیطون کرBig Grin وضعیت ما ورودی های 2014 کتگوری f2a همینطوری باشهWink
پاسخ
با عرض سلام خدمت همه دوستان، پيشكسوتان و همقطاران جامانده از 2014،
من تو يك هفته گذشته تمام اين صفحات را خوانده ام و حالا به پيشنهاد دوست عزيز و گرانقدر آقا شهاب كه از راهنماييهاشون تو اين تالار واقعاً استفاده كردم، سوالم رو بصورت عمومي اينجا مطرح ميكنم.
از اونجائيكه طاقت دوري همسر و فرزند يك ساله خودم رو ندارم و همچنين راضي كردم خانومم براي سفري حتي ده روزه به امريكا كاري بس دشواره، با اينحال قصد دارم امكانپذيري گرفتن ويزاي خانوادگي براي خودم را با حداقل هاي ممكن بررسي كنم.
(تاكيد ميكنم متاسفانه دنبال راه حل هاي جور هندوستان و ساير سختيهاي طاقت فرسايي از اين دست هم بنا به دلايلي نيستم)
حالا چند سوال:
1- حداقل زمان لازم براي گرفتن سوشال نامبر چند روز است؟ ( كوتاهترين تجربه اي را كه داشتيد لطفاً ذكر كنيد)
2- براي مراحل انگشت نگاري جهت صدور پاس سفيد مي توان با ذكر شرايط براي كارمندان اداره مهاجرت تعجيل زماني درخواست كرد؟ (كوتاهترين تجربه موجود را لطفاً بيان كنيد)
3- فكر ميكنم كمترين زمان طي شده براي اين پروسه در مورد آقاي دكتر (پدي) بوده. امكانش هست بفرمائيد دقيقاً از چه تاريخي همسرتان برايتان اقدام كردند؟

همگي سرافراز باشيد و بهترينهاي دنيا از آنتان باد.
از صبر و حوصله دوستاني كه پاسخگوي سوالم هستند صميمانه سپاسگزارم
(ضمناً من اسپانسر مالي خوب و قابل اطميناني در كاليفرنيا دارم و نگراني از اون بابت هم ندارم)
جامانده از لاتاري ٢٠١٤، F2A، تاريخ اولویت: سپتامبر 2014، تاریخ اپروو 9 مارس 2015، ۲۰۱۵/07/31= DS261+120$ ، تاریخ مصاحبه 5 می 2016، نتیجه: AP
واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش...صلوات بفرست...
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، pari pari ، mehdi didam ، Nooshinsalamat ، SHABAH51 ، ali_gh ، USA2014 ، smpf ، زری وحدتی ، alvan ، k.shiary ، nedaba ، sam11 ، alireza51
تبریک دکتر پدی جان. امیدوارم اون ور آب موفق باشی
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، pari pari ، mehdi didam ، SHABAH51 ، پدی ، lighter ، ali_gh ، USA2014 ، حاجی واشنگتن ، smpf ، alvan ، k.shiary ، nedaba ، sam11 ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان